Μετάβαση σε περιεχόμενο
lena

Καλωσορίζουμε την κ. Κιλτένη Ελευθερία!

Recommended Posts

Καλωσήρθατε στην παρέα μας! :-h Η βοήθειά σας είναι πολύτιμη για όλες μας !

Καλό ξεκίνημα λοιπόν! :ymapplause::-bd

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

• Απαντήσεις

• Λυπάμαι κοπέλα μου..!! Η γιατρός σου απλά δεν θα σχολιάσω.! Καλό είναι μετά από αυτό να πως και κάπου άλλου.! Η ψυχολογία σου είναι φυσιολογικό 
    • Αχ καρδούλα μου καλή λυπάμαι πολύ....δεν έχω νοιώσει τετοια απώλεια δεν τον ξέρω αυτό το πόνο αλλά ξέρω τη χαρά και την ευλογία της μητρότητας και σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να την αισθανθείς σύντομα πολύ πολύ σύντομα και αυτό που σου συνέβη να μη ξανασυμβεί ποτέ ποτέ σε καμία κοπέλα. Καλή δύναμη κορίτσακι μου ευχομαι μια νέα υπέροχη εγκυμοσύνη να απαλύνει τον πόνο σου.
    • Γιατί να πας για εξωσωματική.; Σας βρήκε κάποιο θέμα εκτός τον πολυκιστικων.;  Για αρχή καλό είναι να ρυθμίσεις τον κύκλο σου όπου να έχεις μια εικόνα Περίπου κάθε ποτέ θα κανείς ωορρηξία επίσης εμένα μου είχαν πει ότι πανό από 40 ημέρες κύκλο ωορρηξία δεν γίνεται για αυτό καλό είναι να το ρυθμίσεις φυσικά ιατρός δεν είμαι απλά από εμπειρία μιας και έχω περάσει από αυτό το στάδιο..! Το glucophage θα σε βοηθήσουν για καλύτερη ωορρηξία.! Σου εύχομαι το σημαντικότερο τα καλύτερα.! 
    • Βέβαια εμένα μου είχε πει ο γιατρός ότι το είχα νοιώσει τόσο νωρίς λόγω ιδιαιτερότητας της μήτρας.εχω μονόκερος μήτρα(μισή μήτρα)
    • Καλησπέρα όλα πολύ καλά!!!  Η papp - a θα αργήσει μόνο θα μάθω την Τετάρτη γιατί θα λείπει η γιατρός στο εξωτερικό! Αλλά μου είμαι όλα σούπερ! Και κατά 99% είναι αγοράκι!!! ❤️❤️❤️Ειμαι πολύ χαρούμενη!! Όλα πάνε καλά! 😍
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...