Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια τι κανετε/εγω σημερα δεν ειμαι κ πολυ κλα δεν εχω κ κεφια πονουσε η κοιλιτσα μου πηγα τουαλετα αλλα δεν βλεπω να ηρεμει σαν να κρυωσα τα ενερα μου δεν ξερω θα κανω λιγο υπομονη κ θα δουμε κ αμα συμβαινει κατι ο νους μου στο κακο αμαν πια :x το αισθημα της πεινας το εχω κ εγω κ πολυ μαλιστα αλλα τα ποδια μου δεν αντεχουν απο το βαρος κ πρεπει να το παρω σοβαρα δεν τρωω γλυκα αλλα για φαγητο τρελλαινομαι εχθες ειπα δεν θα φαω κ με πιανει ενας πονος στο στομαχι ω ρε μανα μου βογγηξα σηκωθηκα κ εφαγα δεν αντεξα εχω φλεβητη κ ειναι πολυ προχωρημενο πρεπει να προσεχω :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

samantha τελεια νεα..μπραβο αντε περιμενουμε και απο εσενα φυλλο..τι ωραια!!!!523 georgia τσαγακι για να ηρεμσει το εντερακι και ξεκουρασου σε καταλαβαινω γιατι και εγω το παθαινω συχνα... :( Και οσο για την αιματολογικη και εγω δεν την εκανα απο τι στιγμη που η αυχενικη βγηκε πολυ καλη...Αλλη κανενα νεο? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιωθω χαμηλα στην κοιλια πονο σαν να εχω κανει κοιλιακους και να εχω πιαστει.λετε να ειναι κατι κακο;

Δηλ δελφινακι σαν τραβηγμα,σαν πιασιμο...; Μονο οταν κανεις κινησεις εχεις ενοχληση ή ειναι συνεχομενο;

Δες πως θα παει και αν σε ανησυχει παρε ενα τηλ τον ντοκτορα να σου φυγουν οι κακες σκεψεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα συγχαρητήρια για την τελεια αυχενική :)

Δελφίνι δεν καταλαβαινω πως το εννοεις - ειναι συνεχομενος ο πονος σου? μωρε εχεις κ διδυμακια και λογικα σε τραβαει η μητρα πιο εντονα!

Κοριτσια...εχω πεθανει απ τον πονοκεφαλο...θα ζήσω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δελφινι μηπως αυτο που σε ποναει ειναι η μυς της κοιλιας και ειναι ασχετο με την αγκυμοσυνη γιατι καμια φορα οταν καθεσαι αρκετη ωρα σκυμενη ή δεν καθεσαι σωστα στην καρεκλα τετοιους πονους εχει,για σιγουρια ομως παρε το γιατρο σου...Κουκι καμια φορα οταν εχω πονοκεφαλο αυτο αναρωτιεμαι και εγω και μετα πο λιγο το αναιρω και λεω''δες ρε μια γυναικα που θα γινει και μανα,μωρη αν δεν αντεχεις τον πονοκεφαλο πως θα αντεξεις τους πονους τις γεννας''αυτο σκεφτομαι και ξαφνου τσουπ :lol::lol: λεω σιγα τον πονοκεφαλο.... :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια

Σαμανθα μου συγχαρητηρια για την αυχενικη και ευχομαι ολα καλα μεχρι το τελος.Δυστιχως εμας για αλλη μια φορα μας τρελαναν.Η αυχενικη ηταν τελεια στον υπερ/χο 1,8 αλλα το papp a δειχνει καποιες πιθαν/τες. Τα νευρα μου και του αντρα μου δεν σας λεω. ολο κατι υπαρχει και ολο τρεχουμε.Ο αντρας μου εχει φτασει στο σημειο να μου λεει δεν ξανακανουμε καμια εξεταση και θα παμε μονο να γεννησουμε .

Το θεμα ειναι να κανω τροφοβλαστη αλλα και αυτη δεν δειχνει 100%

:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια

Σαμανθα μου συγχαρητηρια για την αυχενικη και ευχομαι ολα καλα μεχρι το τελος.Δυστιχως εμας για αλλη μια φορα μας τρελαναν.Η αυχενικη ηταν τελεια στον υπερ/χο 1,8 αλλα το papp a δειχνει καποιες πιθαν/τες. Τα νευρα μου και του αντρα μου δεν σας λεω. ολο κατι υπαρχει και ολο τρεχουμε.Ο αντρας μου εχει φτασει στο σημειο να μου λεει δεν ξανακανουμε καμια εξεταση και θα παμε μονο να γεννησουμε .

Το θεμα ειναι να κανω τροφοβλαστη αλλα και αυτη δεν δειχνει 100%

:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fraoylino etsi einai oso pio pollew ejetaseiw kaneiw tosa pio polla uakoyseiw.αυτα ειναι σχετικα γιαυτο κ κανεις το τριπλο πιο μετα για να δεις αν οντως ειναι ολα καλα ηρεμηστε κ σκεφτειτε ολα καλα θα ειναι αφου η μετρηση του μωρου ειναι καλη σε βαζουν σε 1000 σκεψεις τζαμπα. ΣΑΜΑΝΘΑ ευχαριστα κ καλα τα νεα σου μπραβο εγω εφαγα μια σουπιτσα γιατι απ το πρωι δεν ειμαι καλα κ ζεσταθηκα καπως ειπα να παρω τον γιατρο να παω αλλα δεν πηρα ειπα οχι αν δεν περασει βλεπουμε. :-w:-w

ΜΑΡΑΚΙ πολυ ωραιο το χρωμα στα μαλλια σου πηγε γιατι εισαι ανοιχτοχρωμη κ σε φωτιζει τελικα μαυτο που μας εδωσε ο θεος μαυτο πρεπει να μενουμε κ να αλλαζουμε οταν ασπριζουν οι τριχες αλλα εμεις θελουμε αλλαγες δεν βαριεσαι να χουμε την υγεια μας κ ολα καλα :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ ο γιατρος τι λεει;

Να την κανετε την τροφοβλαστη; Να μην την κανετε; ή σας πεταει το μπαλακι να αποφασισετε;

Οι πιθανοτητες του παπ-α ποσες ειναι;

Η τιμη της αυχενικης παντως ειναι μια χαρα!!!

Μπερδεμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα. το ιδιο βγηκαν και τα δικα μου αποτελεσματα φραουλινο, καλη αυχενικη και οχι και τοσο καλο ppap-a αλλα θα κανω παρακεντηση. δεν ξερω γιατι αλλα φοβαμε την τροφοβλαστη. η dolfin την εχει κανει ρωτα πληροφορειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εξεταση ειναι αυτη βρε κοριτσια την ακουσα εδω αλλα δεν ξερω ουτε τι ειναι ουτε πως γινεται.παιρνουν κατι απο το σακο οπως υγρο κυτταρα τι τελος παντων.παρε κ μια γνωμη ενος αλλου γιατρου πριν το κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τελικα δεν την γλυτωσα την αντιβιοση....... αμοξιλ 1mg περνω.το μαγουλο ειναι τουμπανο,δεν μπορω να καταπιω, ουτε να μιλησω......ολα μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν σήμερα μου είπε ο γιατρός μου χωρίς να τον ρωτήσω εγώ κάτι ότι το βασικό είναι το πάχος του υγρού και το ρινικό οστό. Οι ορμόνες (papp-a κλπ) είναι δευτερευουσες.Αλλά μου λέει ας τις δούμε καιαυτες...Στα διδυμα για παράδειγμα δεν την κάνουν καθόλου..Πες βρε Lolli :D:D

Φραουλίνο τροφοβλάστη έχει κάνει η dolfin και είπε ότι πονάει αρκετά και τα αποτελέσματα της βγήκαν πολύ καλά.

Τι ποσοστό σας έδωσε από τον υπέρηχο και το από τον συνδυαμό και των αιματολογικών??

Πραγματικά πιστεύω ότι πρόκειται για στατιστική μέθοδο που βάζει μέσα την ηλικία και κάποια άλλα στοιχεια...

Εγώ μόνο αν μου βγει πολύ χάλια η papp-a θα κάνω αμνιοπαρακέντηση ή τροφοβλάστη...αν απλώς μου ρίξει το ποσοστό κάπως δεν θα κάνω κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλα spirtouli μου ειπαν οτι αν κανω αμνιοπ και υπαρχει προβλημα μετα θα πρεπει να κανω κανονικα τοκετο και ειληκρινα τα νευρα μου με τους μαλακες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μου το ειπαν και μενα αλλα και τωρα να βγει κακη η τροφοβλαστη παλι κανονικη γενα μου ειπε ο γιατρος............ αστα βρε φραουλινο δεν πρεπει να σκεφτομαστε ασχημα πραγματα. τι ποσοστο σου εδωσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αν και τώρα που το ξανασκέφτομαι δεν είναι και τίποτα η αμνιοπαρακέντηση...

βρε σπιρτουλι περαστικουλια....τι σε βρηκε με το δοντακι...

Φραουλινο τι εννοείς?? να μην καθυστερήσεις με την αμνιοπαρακέντηση???

Τι ποσοστό σου έδωσαν? Δεν νομίζω βρε κοπέλα μου να μην το είχαν δει στον υπέρηχο αν ήταν το μωρό με σύνδρομο down...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...