Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

καλημερα...

Αλεκα η Γκουφομουτσουνα τελεια!!!

και τα μαγουλα του 1χρονου Δημητρακη... για ρουφηγμα!

Νανα τι τελεια τουρτα!!!! και ολα τα υπολοιπα!!! εγω τη δικη σας φωτο δεν την ειδα γιατι την εβγαλες :( ποτε δεν τις βλεπω γιατι τις βαζετε βραδυ που δε μπαινω και το πρωι... εξαφανιζονται! :shock:

βρε κοριτσια, η Σωσω πρωτη φορα ειπε να γινει λιγο συναισθηματικη στο χρονια πολλα μανουλες και της την ειπατε! αφηστε την να μπει στο "μουντ"!

εμενα χθες ηρθαν τα πεθερικα το απογευμα. εγω ημουν ολη μερα "καπως". ειπε και η χαζη η γειτονισσα στον πεθερο μου που κατεβασε το Σπυρο στην αυλη, οτι ειναι αδυνατα τα μωρα και αρχισαν..... και δεν ειχα και τον αντρα μου να τους βαλει στη θεση τους! δεν ημουν και στα καλα μου... φανηκε οτι νευριασα. γιατι ελεγαν... να η ... (κορη τους), τους εδινε στις 10φρουτα. Εγω: στις 10 κοιμουνται. και φαγητο στις 2 και απογευματινο στις 5. εγω: ναι, αλλα και στις 2 κοιμουνται. να τα αφηνω νυσταγμενα για να φανε;;; και αφου πινουν 250μλ στις 8:30 θα ξαναπινασουν ως τις 10 για φρουτο;;; μετα δε θα φανε μεσημεριανο! αλλα το συνεχιζαν! αφου πινανε ομως τα μωρα. και που το ξερεις, ειπα να πω, καλη μου;; στο στομαχι τους εισαι;;; ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΙ!!! ασε που τωρα που χειμωνιαζχει θα μας πριξει παλι οτι κρυωνουν τα μωρα!!! τα νευρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρααα :P

κορτσουδες μου παλι σας διαβαζα 500 χρονια...

Αλέκα όντως ειναι ένα σουπερ γλυκητατο γκουφομωρό ! νταλια ΄: - Το αγοράζω !

Δεν κοιμη8ηκα καλά , η κόλλητη μου είδε τον πρώην κ έγινε Ντιρλα κ την έφερα να κοιμη8ει μαζι μου στις 04.00 το πρωί (είχα αφήσει το μώρο στην μητερα μου για να κοιμη8ω 1 βραδυ σερι ... =)) )

Τεσπα 8α τα πουμε κ πιο αργα ... Καλο σαββατοκυριακο , υσηχο κ χωρίς γκρινιτσες :mrgreen::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ μη δίνεις σημασία...

&ο Ανθιμούλης μου είναι αδυνατούλης και όλοι μου τη λένε που δεν του πολυδίνω κρέμες...

να κάνω το παιδί μου χοντρό για να ευχαριστηθούν οι άλλοι;

οι αναλύσεις του είναι μια χαρά κι αυτό με νοιάζει!!!

ξαναλέω... με την μπαντάνα είναι τέλεια!!!

κοιμήθηκε... πάω να χωθώ στην αγκαλίτσα του Πετρή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!αυτη με το μαγο μερλιν τελικα κρυβει το χερι το προσωπο της,προτιμω στον παγκο της κουζινας!,αχου φατσουλα μου!!!

Καλα Τζουλια αυτα τα σκηνικα...μου φανταζουν τοσο μακρινα πια...με ταξιδεψες σε αλλες εποχες!Χεχε...μεθυσια συμπαρασταση σε κολλητες για ερωτικη απογοητευση,μεχρι παρακολουθηση ειχαμε κανει :lol:

Βαγκ...για βαλτους στη θεση τους!Οριστε μας!

Ρε Νανουκα πού σε χανω πού σε βρισκω στην αγκαλια του Πετρη! [smilie=lovestory.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pali sστην αγκαλια του πετρη συτη;;;θα σας την κανει τη δουλεια η νανα..αλλα με ΑΓΚΑΛΑΙΑ,ΑΙΑΝΕΙς ΠΑΙΔΙ;;

το ξωτικο ειναι επινοηση τηε αλεκα..μη με κατηγορειτε..ασε που θα ημουν πολυ περηφανη να την εβγαζα εγω γιατι ....μοιαζει με ξωτικο το γλυκολι μου..

αυτη με τη μπαντανα..

ρε τζουλια κανεις και τετοια;;μαζευεις φιλες σπιτι απο εχουν μπεκροπιει;;ποσο χρονων ειναι η νεανιδα;;

βαγκ..καλημερα...ολα καλα,ε;;

ρε παιδια η χρυσουλα και η σοφη που σκατα ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με φάγατε λυσσάρες!!!

απλώς πήγα να κοιμηθώ δίπλα στον άνδρα μου και με πήρε στην αγκαλίτσα του... τόσο κακό είναι αυτό;

λέω να πάρω τον Ανθιμούλη μου και να πάμε καμιά βόλτα...

βαρέθηκα...

είναι κι αυτή η ζέστη...

πότε θα χειμωνιάσει πια;

Καλέ... τι μου είπε η μαμά μου;

οτι βγήκε 1 καλόγερος και είπε οτι είδε τον πάτερ Παΐσιο, στον ύπνο του, και του είπε οτι σε 3 μήνες θα έχει πόλεμο η Ελλάδα... και οτι τελειώσανε τα αλεύρια και τα λάδια από τους πάγκους των σούπερ μάρκετ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εφτασαν η αδερφη μου με τα παιδια (3) και τον αντρα της στη μαμα μου για τα βαφτισια της ξαδερφης αυριο και η μεγαλη ανηψια (1γυμνασιου) και ο γαμπρος ειναι συναχωμενοι!!!!

το απογευμα ειναι βεβαια να παμε να τους δουμε και θα ειμαστε μαζι και αυριο στη βαφτιση.

Χαζη + πανικοβλητη - τιμια ερωτηση: κολαει το συναχι;;;;; :?::?::?:

δηλαδη αν ειναι να παμε και να κολησουμε...... :roll:

αλλα και απο την αλλη αν κολησει η μαμα μου που τη θελουμε να τα κρατησει την αλλη Κυριακη;;; :roll:

ειμαι πολυ υποχονρδια;;;

απλα ακομα δεν εχουν αρωστησει τα μωρα, το ξερω πως καποτε θα συμβει και αυτο, αλλα.....

Νανα εγω αυτο δεν το ακουσα...

οσο για τα ραφια ειναι αδεια απο την απεργια των φορτηγων....

αλλα και πολεμο να εχουμε, με τετοια οπλα και τοσους ΟΗΕ-ΝΑΤΟ κλπ... ποσο θα κρατησει;; μετα θα τους μεινουν τα μακαρινια και το αλευρι και θα σκουλικιασουν... ας μου δωσουν τοτε τα αλευροσκουληκα να εχει τροφη ο χαμαιλεοντας μας... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω δεν τη γλυτωνεις! το φορεμα-νυφικο και την τακουνα θα τη φορεσεις!!! :lol::lol::lol:

αληθεια... με ποιον θα πολεμισουμε;;; παλι με τους Τουρκους;;; βαρεθηκα πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι τρεις μπουγάτσες. Η μία έχει σπανάκι, η άλλη τυρί και η τρίτη κρέμα και παίζουν πόκερ! Ποιά θα κερδίσει;

οποια ξερει ας απαντησει...χωρις δωρο ντομ!! :o:o8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ δε θελω να σε πανικοβαλω αλλα ναι καλλαει..... Δεν ειναι απαραιτητο οτι θα κολλησουν. Αλλα ειναι το πιο πιθανο. Οπότε χωρις ντροπες μακρια και αγαπημενοι καλη μου. Ασε τωρα δεν ειναι φαση να τρεχεις με δυο συναχωμενα μωρα. Ασε τις ντροπες και κρατα αποστασεις.

Αλεκακο μου τι ξωτικακι μουρλια ειναι αυτο? Αυτη με τη μπαντανα ειναι τελεια. Αλλα και οι αλλες φανταστικες! Δε ξερω πια να πρωτοδιαλεξωωωωωωωωωω!

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΚΟΥΙΖ ΣΩΣΩΚΑΣ : Αυτη με το σπανακι.

Εγω εδω χοουμ αλόουν γυρνοβολαω με το μικρο. Απο δω απο κει. Και χθες το βραδυ ειχα παει για φαγητο με τον παιδαρο μου. Οχι θα κατσω να σκασω! χαχαχαχαχαχα! Ολοκληρο γιο εχω να με συνοδευει! Ητανε πολυ καλο παιδακι.Επαιξε ...... μια χαρα.

Πόλεμο ε? Αν θέλουνε πόλεμο θα τον έχουνε ρε! ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Α Βαγκ επανερχομαι. Εξαρταται ποσες μερες ειναι αρρωστοι και ποτε θα κρατησει η μαδερ σου τα μωρα. Μέχρι την άλλη Κυριακή θα ειναι μια χαρα. Ακομη και σημερα να κολλησει η μαμα σου θα εχει κανει τον κύκλο του. Δεν ιεσαι υποχονδρια κοριτσακι. Ποια μαμα θελει να ερρωσταινουνε τα μωρα της? Και μάλιστα διδυμα! Απλα τωρα κρατα αποστασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχασα πολλά επεισόδια...

Τι κάνετε κοριτσούδια???

Έχετε γράψει πολλά και δεν προλαβαίνω να διαβάσω...

Είδα μόνο το Χριστινάκι..τη φιλεναδα της κόρης μου..είναι τέλεια σε όλες τις φωτο..

Κι εμενα μ'αρεσει η μπαντανα..και γενικά όλα τα αξεσουαρ για το κεφάλι..

Εμείς είχαμε πάλι κηδεία διοτι πεθανε και η αδελφη της πεθεράς μου..με 2 μηνες διαφορά..

Δεν άντεξε η καημένη είχε στεναχωρηθει παααρα πολύ..

Η μικρή ευτυχώς μετα το πεσιμο είναι καλά..

Τα λέμε αργότερα..

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλλυπητήρια Ισμήνη μου!!!

& γιατί να κερδίσει αυτή με το σπανάκι βρε Μαράκι μου;

Εγώ θέλω να κερδίσει η κρέμα γιατί είναι πιο γλυκιά!!!

Ισμήνη όσο έλειπες, εμείς κάναμε το πάρτυ του Ανθιμούλη μου!!!

Περάσαμε υπέροχα!!!

Πιο πριν έχει φωτό...

&τι φάγατε Μαράκι μου;

Εγώ πήρα το γιο μου και πήγαμε ΙΚΕΑ και mall.

Τώρα θα βάλω 2 λαυράκια στο φούρνο για να φάμε μόλις ξυπνήσει ο Πετρούλης μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σεις τι να πω που η δικια μου ειναι 8200 ?????????????????

αχου πια κολημα με τα κιλα τους

πεστε τους οτι η φιλη μας η αλεκα ετσι ηταν μικρη και απο το πολυ κυνηγητο για να φαει της εμεινε τελικα και ολο τρωει,τρωει, τρωει με αποτελεσμα να γινει σαν την αγελαδιτσα 3:-O της φαγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου...εμεις ολα καλα ο μικρος δεν βαζει κωλο κατω...σκαρφαλωνει παντου... το σαββατοκυριακο δεν δουλευω και σε λιγο θα παμε οι τρεις μας βολτιτσα...Ισμηνη μου συλληπητηρια..

Σωσω μου η απαντηση μου για την μπουγατσα ειναι <οποια εχει καλυτερο φυλλο>κερδισα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια μέρα είχα πάει τον Άνθιμο στις κούνιες (στη Δράμα).

δίπλα ήρθε μία μαμά με 1 κοριτσάκι, το οποίο ήταν πιο κοντό από τον Άνθιμο αλλά πολύ πιο χοντρό και με πιο μεγάλο κεφάλι...

(ήταν 1 κουκλάκι, βέβαια...)

η μαμά μου έκανε την κλασική ερώτηση... "πόσο είναι το μωρό μου..."

Όταν της είπα οτι είναι 11,5... έκλεισε τα μάτια της και κούνησε το κεφάλι... της φάνηκε τόσο παράξενο... μη χέσω... και μου λέει (με ύφος) "η δικιά μου είναι 10,5"

ο δικός μου, λέω χαμογελαστά, προσέχει τη σιλουέτα του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι νανα,,,μη ξεχνιομαστε μ τις μπηχτες..ετοιμα τα προσκλητηρια...

σημερα πληττω!!!

εφαγα 1 σιροπιαστο και 1 τρουφακι...προς το παρον..οταν πληττω....ξερετε!!!

τζουλια;;;;;;;;;;ακομα ξεμαθας με τη φιλη;;ασχημα τα πραγματα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vag κοριτσαρα μου , μην γράφεις μεχρι το τέλος του κενού

γιατι μετα πρεπει να συρουμε την ''μπαρα'' για να διαβάσουμε ... :D;) (οποια καταλαβε-καταλαβε)

Dom αραια κ που με κατι τετοια 8υμαμαι κ γω τα νιατα μου

Sωσωκα ασε η πιο μικρη φιλη μου ειναι 36 ετων η χτεσινη κολλητη 43 :-$ (χωρισμενη)

Και σα δε μου φτανε αυτο (που την λατρευω την φιλη κ δεν με νοιαζει που ξενυχτισα)

φευγει η κοπελα 10. το πρωι κ λέω αφου εχει η μανα το μωρο ας παω να κάνω

άγκαλιτσες κ χουζουρι με τον αντρουλη μου ...

ΝΤΡΙΙΙΝ - ΝΤΡΙΙΙΙΝ-ΝΤΡΙΙΙΝ (κουδουνι)

- Σηκω του λέω κ δές ποιός σκάτα μπορει να είναι ?

... :o:shock::x - Η μάνα μου , μου λεει

ερχεται λοιπον , αργω επιτηδες να σηκω8ω κ κανω οτι βαζω την ρόμπα μου

''κοιμοσασταν ? μου λεει - Ε, ναι λέω , μια που είναι Σαββατο !

και τι μου λεει ??? :-w*-:) - Αυτο λεω κ γω , μια που ειναι Σαββατο κ ειδα κ την τζαμαρια ανοιχτη

8α χουνε σηκω8ει , ας πάω!!! ... [smilie=hippy2.gif]

Φανταστειτε ότι πρίν παντρευτω έκανε έφοδο με κλείδι μεχρι που ... εμφανιστηκα με το βρακι

κ τσαμπουκαλευτικα ! ΗΜΑΡΤΟΝ ειπαμε μεγάλη γυναικα άλλα δεν 8α μας ''στειλει'' κιολας !

κ ενω τα χε κόψει αυτα κ επαιρνε παντα τηλ . Σημερα ξαναρχίσε . Βεβαια 8α το ξανακοψει

ετσι όπως με είδε. Ειπα κάλημερα μετά κ κλειστηκα στο μπανιο ! ΟΥΦ! ΞΑΛΑΦΡΩΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α , DOM ?

ΣΤΟ ΣΥΝΑΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΤΙΚΟ ΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΝ ΚΟΛΛΑΕΙ.

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΙΩΣΗ ΚΟΛΛΑΕΙ , ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΩΜΑ Η ΑΛΕΡΓΙΚΟ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ...

ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ...

ΙΣΜΗΝΗ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙ ΜΟΥ !

ΠΗΓΑ Κ ΓΩ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΗΤΑΝ ΑΔΕΙΟ !!! ΤΣΑΤΑΛΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ !

*υπηρχε κ κατι καλο άλλα 8α το επιβεβαιωσω απο Δευτερα κ 8α σας το μοιραστω... [smilie=hello2.gif]

* ασχετο εβλεπα στον υπνο μου τον 8εογκομενο που παιζει στο απογευματινο τουρκικο

καλα μιλαμε το τυπακι ''ευλογια κυριου...'' - αλλαχ δηλαδη

για παρτη του Σωσω τρωω κ καρπουζι με φλουδα αμα λαχει... [smilie=laughing11.gif] [smilie=love10.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, πού σουρτουκεύετε όλες;

Εγώ πήγα καροτσάδα με την κουμπάρα μου.

Η μικρή τους είναι 2 μήνες μικρότερη.

Ωραία περάσαμε.

Ααα, εμφανίστηκε η Τζούλια!!!

Άλλα πεθερόπληκτη... χαχαχα!!!

Καλέ, πόσο είσαι εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω '78!

Που ειστε τσουπρες?

Τελικα ποια μπουγατσα κερδιζει?

Τζουλια ειχε καποιο θεμα το μαμμυ και τα εβγαζε ετσι γενικα. Δεν εκανε η βαγκ κατι.

Νανουκακι μου δε σου ειπα! Τι ομορφα που ητανε ολα! Ειστε πανεμορφη οικογενεια! Αντε και με ενα ακομη ζουζουνι! Να γινετε πολλα τα ζουζουνια! χαχαχαχχαα!

Παντως τα γενεθλια μου ειχανε δημιουργησει αγχος ιδιο με της βαπτισης! Να ειναι ολα σουπερ κλπ! Καλα μη φανταστειτε αγχος να τρελαινομαι ..... απ'αυτο το δημιουργικο. χαχααχχα!

Εγω εδω στο σπιτι αποψε. Εχουμε τις κλειστες μας!χαχαχα!

Τι φαγαμε χθες ρωτησες νανουκα. Μια σαλάτα με κοτόπουλο και σταφυλι ολα τα λέφτα. Και για κυριως λιγκουινι με σολομο και πορτοκαλι. Ο γιος μου ψωμι..... =))

Το ξερω δεν ειναι δικαιο αλλα τι να του κανω? Ειναι μικουλι ακομη......

Ημουνα με μια μαμα που εχει 9 1/2 μηνων αγορακι. Πολυ γελιο! Τα ξαμολησαμε και κανανε τον πανικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις πολύ πλάκα ρε Μαράκι...

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια!!!

Όντως είχε άγχος η ετοιμασία του πρώτου μας πάρτυ...

Ξέρεις... το ωραίο... το δημιουργικό άγχος... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια...κατι σοβαρο..σε σας διαβασα ακομα..η μικρη οπως σας ειπα φιανεται να βγαζει πανω δοντια..ειναι κατω κατω ετοιμα να σκασουν..

αλλα...ετσι πως παιζαμε ειδα το 1 δοντακι απο κει που παει να σκασει ερεθισμενο και να κρεμεται 1 κομματι κρεατακι και στη μυτη αυτο το κρεατακι εχει ασπρο..δε το τραβηξα.δε φαινεται να την ποναει.τι λετε να ειναι;;

ετοιμα και τα προσκλητηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...