Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 749
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και καλά κάνεις!!! Γιατί μην ξεχνάς... ότι ένα παιδί θέλει ΠΟΛΥ υπομονή και φυσικά... όχι ΝΕΥΡΑ!!!! Και θα χτυπιέται και θα πηγαίνει πέρα δώθε και θα κοπάνει πάνω σε έπιπλά και και και.... :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, είσαι αντικειμενική τότε! :lol::lol:

Όλγα, τελικά πήρες άνευ αποδοχών; Πόσο; Εγώ πήρα 3 μήνες και είναι να γυρίσω 13 Νοέμβρη αλλά μάλλον θα πάω από 1η για να πληρωθώ όλο το μήνα. Σε υποκατάστημα δουλεύεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ από υπομονή άλλο τίποτα!!!!!Έχω άπειρη,είναι και το επάγγελμα μου τέτοιο!!Ποτέ δεν φωνάζω!!!Αλλά μερικές φορές δεν γίνεται αλλιώς,άνθρωπος είμαι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν είμαι κακιά,μην το βλέπετε έτσι!! :shock::shock::shock::shock:

Πάω να φάω!!!! :D:D

Bye!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι από εμένα!

Marvel έφτασε η ώρα της βάπτισης?Άντε με το καλό, να είναι καλοφώτιστο το μωράκι σου και πάντα με υγεία!Να περάσετε πολύ-πολύ όμορφα και να μας γράψεις λεπτομέρειες από Δευτέρα!!!

Κατά τα άλλα κι εμείς δυσκολευόμαστε με τα κακάκια, πολύ σφίξιμο με ελάχιστο αποτέλεσμα!!!!

Πιάνουμε κι εμείς τα πόδια και τα φέρνουμε στο στόμα ή πάμε το στόμα στα πόδια (θα μας τρελάνουν τελείως τα μωρά!!!!)

Εδώ και λίγες μέρες κάνει θορυβους από το στόμα σαν αυτοκινητάκι (βουουουουμμμμμ) και βγάζει και σάλια που γίνονται φούσκες, πολύ γέλιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δύο μηνες πήρα Pepita μου!! "Τραβώντας το από τα μαλλιά", ήταν να γυρίσω 7 Αυγούστου και τελικά θα πάω 7 Οκτωβρη! Πώς και πήρες όμως άνευ αποδοχών;; Δεν είχατε το 6μηνο ή θυμάμαι λάθος;;;

Όχι, στα Κεντρικά δουλεύω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε συ! Εννοείται ότι το θυμάμαι!! Αλλά αν δεν κάνω λάθος, είχαμε μια κουβέντα που ενώ εσύ μπορούσες να πάρεις παραπάνω άδεια, η ξαδέρφη σου και εγώ δεν μπορούσαμε! Κάτι τέτοιο νομίζω! ;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, όχι, είχα πει ότι μας δίνει η δουλειά 18 μέρες παραπάνω άδεια επειδή είμαστε Τραπεζικοί υπάλληλοι, αλλά είχα ρωτήσει την κουμπάρα μου που δουλεύει κι αυτή στη δικιά σου τράπεζα και δεν το δίνουν σ' εσάς. by the way, κι εκείνη κεντρικά δουλεύει! Να δεις που θα γνωρίζεστε! Εκείνη γύρισε την προηγούμενη εβδομάδα αν και γέννησε μαζί με σένα, ίσως επειδή εκείνης ήταν πρόωρο το παιδάκι. Στην 37η εβδομάδα γεννήθηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω!!! Ρε συ! Σίγουρα θα γνωριζόμαστε! Εγώ είμαι 6 χρόνια εκεί!! Στείλε μου, αν δεν έχει και εκείνη πρόβλημα, πώς την λένε σε μήνυμα! :-)

Δε νομίζω ότι έχει σχέση που γέννησε πρόωρα! Η άδεια ξεκινάει πάντα από την ΠΗΤ μας! Εγώ όμως μην ξεχνάς ότι πήρα και ΔΥΟ μήνες άνευ αποδοχών, γι΄αυτό ξεκινάω 7 Οκτώβρη!!

Ωχ, πώς της φάνηκε η πρώτη εβδομάδα;; Πίκρα ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπάθησα να σου στείλω pm αλλά μου βγαίναν κάτι ακαταλαβίστικα και δεν έστειλα μάλλον! Δεν ξέρω αν έχει πρόβλημα. Θες να μου στείλεις το επίθετό σου και να τη ρωτήσω αν σε ξέρει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπρες!

Που είστε καλέ όλες?Βολτάρετε?Και πολύ καλά κάνετε!Στη Θεσσαλονίκη ο καιρός είναι για τσάρκες..μη κοιτάτε που εγώ είμαι μέσα κ σας γράφω..!χαχαχα!

Εύχομαι σε όλες σας να περάσετε μια όμορφη Κυριακή!

Φιλάκια!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Τι κανετε κοριτσια? ..εχω τοσο καιρό να μοω στο mammy.., σάς πεθυμησα! Και τα μπεμπάκια μας εξι μηνων πλέον..., μεγάλα παιδάκια!!!!

Ευχομαι να ειστε όλες καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιτερ παν μου!!Τι κάνουν τα μικρούλια σου??!!!

Εύχομαι να είστε καλά!

Εκεί που λέγαμε τι γρήγορα που περνούν οι μέρες, τώρα περνούν οι μήνες πρίν καν το καταλάβουμε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ απο μένα!!!πήγαμε μαζί με το μικρό Νικόλα μου κ κοινωνήσαμε για δευτερη φορά σήμερα απο την μερα της βαφτισης του!!ευτυχως έκανε καλό καιρό αν κ απο κρυο ήταν τσουχτερουλικο...ειχα ενα ψιλοαγχος λόγο της χτεσινή βροχής που έριξε μήπως εχουμε τα ίδια κ σήμερα κ οτι τιποτα αλλο επειδή ειναι απο ζάχαρη φοβάμαι μη μου λιώσει!!!χαχαχαχα Πήραμε κ το δειγματολόγιο των φωτογραφιών κ είμαι κατασυγκινημένη είναι όλα τόσο υπέροχα..αχ ειμαι μια χαζομαμα με τα όλα της κ γώ!!!

Καλέ ξέχασα να πω πως ο τιτλος που βαλατε είναι όλα τα λεφτα!!!οποτε μπαινω κ σας διαβάζω ρίχνω ενα γέλιο με αυτό!!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πού είχατε χαθεί τόσον καιρό; Δε σας έβρισκα... :shock: Τέλος πάντων κι εγώ στο τρέξιμο είμαι, ο άντρας μου λείπει κι είμαι μόνη, οπότε δεν μπορώ να μπαίνω στο διαδίκτυο όσο θα ήθελα. έχω και το μικρούλη άρρωστο, κόλλησε από τον ανηψιό μου που είναι συναχωμένος και όλο βήχει. Ευτυχώς ο πυρετός έπεσε, αλλά έχουμε ακόμη βήχα και μιξούλες. Πριν 3 εβδομάδες πάλι μου είχε πέσει από το κρεβάτι και τα είχα δει όλα... έχει ζωηρέψει τόσο που δεν τον προλαβαίνω! Πρέπει να είμαι συνεχώς πάνω από το κεφαλάκι του! :?

Αλήθεια κορίτσια πως βάλατε το τικεράκι; Εγώ δε θυμάμαι τί είχα κάνει όταν τα είχα βάλει και τώρα μπερδεύτηκα (γενικά το νέο μάμμυ με μπερδεύει πολύ) :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!

Ήρθα κι εγώ!! Τί μου κάνετε κοριτσάκια μου? Μου λείψατε και εσείς και εκείνες οι ατελείωτες συζητήσεις μας όταν είμασταν εγκυούλες! Χαίρομαι που διαβάζω ότι είστε όλες καλά και τα μπεμπάκια σας.

Ποιά μωράκια βαπτιστήκανε?

Εμείς βαπτιζόμαστε στις 21 Νοεμβρίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marouli 21Νοεμβρίου ε?!!Μεγάλη μέρα κ αυτή!!Πως θα το ονομάσεις?Αντε με το καλό κ σύ , σιγά σιγά όλες περνετε σειρά. Εγώ μάλλον είμαι η πρώτη το βάφτισα μόλις εκλεισε τον 5ο μήνα πριν 2 βδομάδες!!χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου...βαπτιστήκαμε!!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Ήταν όλα υπέροχα!!!!!!!!!!!Ο καιρός ήταν καταπληκτικός!!!!!!!!Είχε 25 βαθμούς και πολύ ήλιο!!!!!Είχαμε πολύ κόσμο! :D:D Το παπάκι έκλαψε λίγο,περισσότερο γκρίνιαζε ειδικά εκεί που του έβαλε λάδι ο νονός!!!!Το όνομα μας Βελισσάριος-Κωνσταντίνος!!! :D:D

Συγκινηθήκαμε όλοι!!!!Ειδικά εκεί που τον έβαλε ο παπάς στην κολυμπήθρα...!!!!Οι νονοί έκλαιγαν!!!Αχ,αχ....το παιδάκι μου είναι Χριστιανός!

Μετά πήγαμε για φαγητό,είμασταν 65 άτομα,οικογένεια!!!!Περάσαμε πολύ ωραία... [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Στη εκκλησία ήταν 250 άτομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARVEL να είναι καλοφώτιστος, γερός και να τον καμαρώνετε πάντα!!!

MAROULI κι εμείς 21 Νοεμβριου θα έχουμε βαφτίσια!!!Χειμωνιάτικη βάπτιση, πολύ μου αρέσει η ιδέα!Ξεκινήσαμε ήδη τις πρώτες ετοιμασίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοφώτιστος και πάντα τυχερός marvel! Με το κσλό και η σειρά σου marouli. Εμείς λέμε να βαφτιστούμε του χρόνου το καλοκαίρι για να έρθουν και οι συγγενείς του μπαμπά μας... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...