Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!


dgrizi

Recommended Posts

Τα κιλά της εγκυμοσύνης μπορείτε να τα χάσετε εύκολα μέσα σε 2-3 μήνες, χωρίς εξαντλητικές δίαιτες απλά με ένα σωστό πρόγραμμα διατροφής.

Ως σύμβουλος ευεξίας σε εταιρεία υγιεινής διατροφής, μπορώ να σας βοηθήσω να χάσετε αυτά τα κιλά γρήγορα και χωρίς να πεινάσετε, κάνοντας ένα εξατομικευμένο πρόγραμμα διατροφής, χωρίς να κοστίσει ακριβά.

Όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει email στο dgrizi@in.gr και εγώ μπορώ τη βοηθήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ θα σου στειλω μειλ λειαν συντόμως γιατι μ ενδιαφέρει πολύ μιας και κουβαλάω αρκετά κιλα κ πριν απ την εγκυμοσύνη κ εχω κ τον θυροειδή. Αν τα καταφερω το βραδάκι θα επικοινωνήσω μαζί σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ θα σου στειλω μειλ λειαν συντόμως γιατι μ ενδιαφέρει πολύ μιας και κουβαλάω αρκετά κιλα κ πριν απ την εγκυμοσύνη κ εχω κ τον θυροειδή. Αν τα καταφερω το βραδάκι θα επικοινωνήσω μαζί σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.

ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ??

Κ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΣ???

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.

ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ??

Κ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΣ???

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέψτε μου να έχω τις αμφιβολίες μου για το θέμα...

Δεν θέλω να προσβάλω την φίλη που μας έκανε την προσφορά, αλλά δεν μου πολυαρέσει, μου ακούγεται σαν διαφήμιση, θα μπορούσες να βάλεις την αγγελία σου στην ειδική στήλη που έχει φτιαχτεί...

Για όσες κοπέλες θέλετε να κάνετε σωστή δουλειά με την εμφάνιση σας η επίσκεψη σε ένα διαιτολογικό κέντρο και λίγο γυμναστικούλα είναι ότι πρέπει.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέψτε μου να έχω τις αμφιβολίες μου για το θέμα...

Δεν θέλω να προσβάλω την φίλη που μας έκανε την προσφορά, αλλά δεν μου πολυαρέσει, μου ακούγεται σαν διαφήμιση, θα μπορούσες να βάλεις την αγγελία σου στην ειδική στήλη που έχει φτιαχτεί...

Για όσες κοπέλες θέλετε να κάνετε σωστή δουλειά με την εμφάνιση σας η επίσκεψη σε ένα διαιτολογικό κέντρο και λίγο γυμναστικούλα είναι ότι πρέπει.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...