Μετάβαση σε περιεχόμενο

την βοηθεια σας παρακαλω πολυ


Recommended Posts

στην μικρη τοπικη κοινωνια που ζω επεσε μια βομβα....ενα γλυκητατο κοριτσακι 7 ετων παρουσιασε αλλεργικη πορφυρα και εχει την απιστευη γκαντεμια να χτυπησει στα νεφρά της..

δεν μπορει να παει σχολειο οποτε χρειαζεται δασκαλος στο σπιτι..τα οικονομικα της οικογενειας που εχει αλλα 4 παιδια δεν αντεχουν αυτην την δαπανη..ενημερωθηκα οτι επειτα απο τα απαραιτητα χαρτια(τα μαζεψα ολα) μπορει να ερχεται δασκαλος στο σπιτι..

Αυτο μας το ειπαν στο νοσοκομειο αλλα δεν μας ειπαν που να απευθυνθουμε.....

κανω εκκληση σε οποια κοπελα γνωριζει κατι να μας βοηθησει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρε τηλέφωνο στην Πρωτοβάθμια εκπαίδευση της περιοχής σου ή ακόμα να πάει κάποιος από κοντά και να μιλήσει κατευθείαν με το διευθυντή.

Το έχω ακούσει και εγώ αυτό το ενδεχόμενο και μάλιστα ξέρω ότι δεν είναι και τόσο δύσκολο να γίνει!

Οι γονείς δεν έχουν κανονικά καμία οικονομική επιβάρυνση γιατί ο δάσκαλος θα πληρώνετε κανονικότατα, όπως και αν δούλευε σε τάξη σχολείου!

Ελπίζω να είναι όλα περαστικά για το παιδάκι και όλα θα γίνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρε τηλέφωνο στην Πρωτοβάθμια εκπαίδευση της περιοχής σου ή ακόμα να πάει κάποιος από κοντά και να μιλήσει κατευθείαν με το διευθυντή.

Το έχω ακούσει και εγώ αυτό το ενδεχόμενο και μάλιστα ξέρω ότι δεν είναι και τόσο δύσκολο να γίνει!

Οι γονείς δεν έχουν κανονικά καμία οικονομική επιβάρυνση γιατί ο δάσκαλος θα πληρώνετε κανονικότατα, όπως και αν δούλευε σε τάξη σχολείου!

Ελπίζω να είναι όλα περαστικά για το παιδάκι και όλα θα γίνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτα απο ολα να σου πω οτι εισαι μια θεα πανεμορφη...

και 2 οτι ειχες δικιο...ηταν πολυ απλο τελικα...πηγα στον διευθυντη του εδωσα τα χαρτια και ηδη ηρθε δασκαλος...

απιστευτα ευκολο και γρηγορο για την ελληνικη πραγματικοτητα...

ευχαριστω θερμα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτα απο ολα να σου πω οτι εισαι μια θεα πανεμορφη...

και 2 οτι ειχες δικιο...ηταν πολυ απλο τελικα...πηγα στον διευθυντη του εδωσα τα χαρτια και ηδη ηρθε δασκαλος...

απιστευτα ευκολο και γρηγορο για την ελληνικη πραγματικοτητα...

ευχαριστω θερμα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, να είσαι καλά!

Χαίρομαι που ήρθε γρήγορα δάσκαλος ελπίζω να είναι και Άνθρωπος και να αντιμετωπίσει το παιδάκι σωστά!

Ότι άλλο χρειαστείς πες μου.

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, να είσαι καλά!

Χαίρομαι που ήρθε γρήγορα δάσκαλος ελπίζω να είναι και Άνθρωπος και να αντιμετωπίσει το παιδάκι σωστά!

Ότι άλλο χρειαστείς πες μου.

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολυ κοριτσια μου..

Ο δασκαλος ειναι πολυ καλο παιδι και υπομονετικος μαζι της...

σημερα της ετοιμαζουμε και ενα μικρο (πολυ μικρο θα ελεγα)παρτυ γιατι δεν κανει να ερθει σε επαφη με πολλα παιδακια...

τις 2 κολλητες της μονο και φωναξαμε και μια κοπελα να κανουν face painting...

Ο Θεος να εχει καλα ολα τα παιδια του κοσμου....

και ενα μαθημα και για μενα προσωπικο που το παιδι μου τραυλιζει και ξεσηκωσα τον κοσμο....

υπαρχουν μανες με πολλα προβληματα, ενω το δικο μας θα το παλεψουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολυ κοριτσια μου..

Ο δασκαλος ειναι πολυ καλο παιδι και υπομονετικος μαζι της...

σημερα της ετοιμαζουμε και ενα μικρο (πολυ μικρο θα ελεγα)παρτυ γιατι δεν κανει να ερθει σε επαφη με πολλα παιδακια...

τις 2 κολλητες της μονο και φωναξαμε και μια κοπελα να κανουν face painting...

Ο Θεος να εχει καλα ολα τα παιδια του κοσμου....

και ενα μαθημα και για μενα προσωπικο που το παιδι μου τραυλιζει και ξεσηκωσα τον κοσμο....

υπαρχουν μανες με πολλα προβληματα, ενω το δικο μας θα το παλεψουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο stardust!!! Πάρα πολύ καλά κάνετε , μην είναι το παιδάκι συνέχεια μόνο του!!! Όταν ακούω τέτοια χαίρομαι πάρα πολύ γιατί φαίνεται ότι υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που κοιτάνε και πέρα από τη μύτη τους!!!

Να είσαι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο stardust!!! Πάρα πολύ καλά κάνετε , μην είναι το παιδάκι συνέχεια μόνο του!!! Όταν ακούω τέτοια χαίρομαι πάρα πολύ γιατί φαίνεται ότι υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που κοιτάνε και πέρα από τη μύτη τους!!!

Να είσαι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...