Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

hello there τσούπρες ! τι κάνετε ;;

εγώ ανυπομωνώ για την Τρίτη (ραντεβού με την γιατρό) ...

ζωδιακια βλέπω...!!! εγώ ασχολούμαι χρόνια με τα ζωδιάκια ερασιτεχνικά αλλα υποσχέθηκα στο Θεούλη να μην ασχοληθώ με αυτά τουλάχιστον για 9 μήνες... οποτε δεν μπορώ να συμμετάσχω :(:(

ανεβάζω μια φωτό για να γελάσουμε !!

**καντε κλικ πανω της και την μεγενθύνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σας ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις σας!!!!!!ολες!!!!κουκιδα περιμενω στις 14/9!!!μακαρι αν ειμαι κοριτσια,να τα λεμε,θα σας ενημερωσω,φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκιαααααααα τι μου κάνετε??

Μαρία γιατί καλέ είπες δεν θα ασχοληθείς? Για να περνάει η ώρα τα λέμε...

Κουκίδα ετοιμάζεσαι από τώρα για Einstein ε??? αχ τι θα τραβήξει το παιδίιιιιιιιιιιι :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello samanthaki !!!

μωρέ... ασχολούμουν ΠΟΛΥ με τα ζώδια και εκανα και καμια πρόβλεψη σε φίλες και επεφτα μέσα...απ την αλλη ειναι αντιθετα (τα ζώδια) με τα θρησκευτικά πιστεύω μου και μου χρειαζόταν μια καλή αποτοξίνωση...

αστα... για μένα είναι κόλλημα τα ζωδιάκια...

αποτοξίνωση! αποτοξίνωση! (για μένα... :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ώστε έτσι ε????? μήπως να σε λέμε Λίτσα??? χιχι

άντε για νανάκια γρήγορα με τις κοτούλες :P:P

θα μείνω μόνη να ξενυχτάω πάλι!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια τι κανετε???εμεις απο το πρωι ειμαστε με κοσμο,πηγαμ εγια καφε μετα ηρθαν οι φιλοι μας στο σπιτι και εχω ενα πονοκεφαλο,δυσυτυχως αυτες τις μερες ο αντρας μου εχει φαει πορωση με ενα παιχνιδι στο ιντερνετ οπτε δεν μπαινω συνεχεια μεσα,μπηκα να πω ενα γεια να διαβασψ τα νεα σας και φευγω...φιλακια καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!! βλεπω ολες ειστε μια χαρα και λαλιστατες!!!

ενα σκ σας αφηνω και θελω δυο ωρες για να καταφερω να διαβασω τα νεα σας τη δευτερα...

καλα ειμαι και γω αν και σημερα εχω ενα πονο αριστερα χαμηλα που δεν τον εχω νιωσει ξανα και αγχονομαι λιγο παραπανω,αν συνεχισει θα τηλ το γιατρο γιατι εχω ραντεβου την αλλη παρασκευη και δεν μπορω να περιμενω....

οσο για τα κριαρακια τι να σας πω βρε παιδια 2 κριαρακια(το μωρακι+ ο αντρας μου) και ενα λιονταρακι(εγω) φανταζεστε τι θα γινει... το πισμα πιανου θα επικρατησει???? οεο

τελος παντων καλα αποτελεσματα σε οσες εχουν γιατρο σημερα και καλως μας ηρθαν τα νεα μελη!!!

φιλια σε ολα τα μπεμπακια!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑΑ!!!!

καλή εβδομάδα να έχουμε! Είπα να αλλάξω και φωτογραφία και εβγαλα τη κοτούλα που κλωσσάει :laugh: :laugh:

Σπιρτούλι μου πάλι τα δυο μας είμαστε???

Και εμεις δυο λιονταράκια με ενα κριαράκι στη μέση...ωχωχωχωχωχ...σφαγή θ α γίνεται!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες!!!!!!!

όλες καλά σας βρήσκω και πολύ χαίρομαι :):)

άντε περνάει ο καιρός σιγά σιγά και μας φέρνει μέρα με τη μέρα πιο κοντά σε αυτό που επιθυμούμε τόοοοοοοοοοσο πολύ!!!!!

σας φιλω όλες γλυκά :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι και συ λιονταρινα??? :cheer::cheer::cheer:

ενα εχω να σου πω λιονταρι+κριος = χαμος ;););)

αλλα κατα τ'αλλα σχεση ΠΑΘΟΥΣ λενε τα αστρα!!!! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα κοριτσακια μου

τι κάνετε? Ολα καλα ? Εγω ειχα τα νευρα μου γιατι δυσκολευόμουν πολυ να μπω στο μαμ και σας εχω χάσει εδω και ημέρες, πρεπει να αλλαξω και λαπτοπ απ οτι βλεπω γιατι και αυτος προβληματα μου δημιουργεί.

Τελικα ο αντρας μου ευτυχώς δεν εχει κυστικη ινωση και ελπιζω οτι ολα θα πανε καλά .

Τωρα παω για δουλειές θα σας βρω το μεσημέρι.

Φιλια σε ολεςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι φωτογραφιές εχουν σβηστεί μετα την αναβάθμιση. Πρέπει να ξανα ανέβουν.

Εγω δεν μπορω να επεξεργαστω τη λίστα απο κάτω. Ξερει καμιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ έγραψε:

Καλημεραααααααα κοριτσακια μου

τι κάνετε? Ολα καλα ? Εγω ειχα τα νευρα μου γιατι δυσκολευόμουν πολυ να μπω στο μαμ και σας εχω χάσει εδω και ημέρες, πρεπει να αλλαξω και λαπτοπ απ οτι βλεπω γιατι και αυτος προβληματα μου δημιουργεί.

Τελικα ο αντρας μου ευτυχώς δεν εχει κυστικη ινωση και ελπιζω οτι ολα θα πανε καλά .

Τωρα παω για δουλειές θα σας βρω το μεσημέρι.

Φιλια σε ολεςςςςς

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τέλεια μπράβο!!!! Τζάμπα τοση στεναχώρια βρε Φραουλίνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοιλίτσες !!!!

μπράβο βρε φραουλίνο με τα καλά νέα !!! :)

τι κάνετε ;; εγώ νομίζω οτι ειμαι κρυωμένη... πάντα την πατάω ανοιξη και φθινόπωρο... :(:angry: εχω ευαισθησία σε μύτη και λαιμό...

προς το παρόν εχω ήπια αλλα ενοχλητικά συμπτώματα κρυωματος ...ελπίζω να μη χειροτερέψουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Τι ωραιες αλλαγες στο φορουμ :) ...μονο που πρεπει να ξαναβαλουμε φωτο προφιλ απ οτι καταλαβα ε?

Λοιπον χτες τη ματιασα την βολτα!!!Επεισοδιακη ηταν! :laugh: :laugh:

Ξεκιναμε λοιπον κ σε κανενα μισαωρακι φτανουμε σε διπλανη πολη,σε ενα μαγαζι πολυ "διαφημισμενο",με υπεροχη διακοσμηση κ αρκετο κοσμο!

Φανηκε απο την αρχη η εξελιξη!!!!Κατσαμε στο τραπεζι στις 14.00 κ μας πηρα παραγγελεια στις 14.50 :blink: Ανα μιση ωρα ερχοταν κ ενα ορεκτικο (κρυο :blink: )!!...Τα κυριως πιατα.....χ..στα κ αστα!!!Ηρθε πρωτα του χαζμπαντ....μετα απο κανενα τεταρτο της κουνιαδας μου (παγωμενα κ τα 2)κ της γκαστρωμενης πουθενα!!!! :woohoo: :woohoo:

Ο αντρας μου που δεν θελει κ πολυ να αγριεψει με τετοια θεματα,τον ενιωθα οτι εβραζε μεσα του κ εκνα τον καραγκιοζη για να ελαφυνω την ατμοσφαιρα!!!

Σε καποια φαση αργα αλλα σταθερα ερχεται κ το δικο μου φαγακι κ πριν προλαβει ο σερβιτορος να το αφησει μπροστα μου,το αρπαζει ο αντρας μου κ το βαζει πανω απο το δικο του (το οποιο δεν ειχε αγγιξει)κ ζηταει λογαριασμο!!!

Εγω...να ανοιξει η γη να με καταπιει :blush::blush::blush: .

Δινει "διαταγη" σε μενα κ στην αδελφη του να βγουμε απο το μαγαζι κ μενει αυτος παραπισω... :unsure::unsure: (ωωωχ σκεφτηκα)

Παραπονεθηκε για την τεραστια αργοπορια του φαγητου,για την θερμοκρασια του και για την σταση του μαγαζιου που δεν ηρθε να μας ενημερωσει....Αποτελεσμα? Τα "κερασε" το μαγαζι...Τοσο νευρα που ειχε ο αντρας μου κ εγω θα του τα κερνουσα!!! :S

Φυγαμε τελικα συγχισμενοι κ το κυριοτερο ΝΗΣΤΙΚΟΙ!!!!!!

Αχχχχ τη ματιασα την βολτουλα η ρουφιανα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα!

περαστικά Μαρία, το φθινόπωρο τα'χει αυτά κ ειδικά τώρα που απ'ό,τι βλέπω μας γύρισε ξαφνικά από ζέστη σε δροσιά...

Lolli κι αυτά μες το παιχνίδι είναι.έχουμε τύχει κι εμείς κάποιες φορές σε φιρμάτα, αλλά κατα τα άλλα μάπα εστιατόρια... τελικά έφαγες τίποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...