Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΕΧΩ ΚΙΕΓΩ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενάκος, λυπάμαι για το σκυλάκι σου... μακάρι όλα να πάνε καλά....

Δέσποινά συγχαρητήρια για την χωριακή....

Εγώ κανένα ιδιαίτερο νέο... ζαλάδες, αναγούλες, πονάκια... χάλια ή πάλι καλά να λέω..???

Πηγα στον καρδιολόγο για τις ταχυκαρδίες μου... μου είπε ότι είναι φυσιολογικές και θα τις νιώθω και πιο έντονα όσο περναέι ο καιρός.... αυριο θα πάω για τον προγενητικό... :P

φιλιά σε όλοες- ους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε δεσποινακι μπραβο!!!!!πολυ μεγαλη χοριακη!!!σε ποια εβδομαδα εισαι????εγω δεν εχω κανει καθολου χοριακη :( σε δυο εβδομαδες θα ξανα παω στον γιατρο να δει χερια κ ποδια :lol:

σημερα εκανα το πρωτο μου(σορρυ)εμετουλι κ χαρηκα παρα πολυ πηρα κατευθειαν τον αντρα μου τηλεφωνο ΤΕΟΝ!!!

αντε ελενη κ στα δικα σου χι χι!!! :ymsick:=))http://www.mammyland.com/forum/post/smi ... 9&start=0#

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε δεσποινακι μπραβο!!!!!πολυ μεγαλη χοριακη!!!σε ποια εβδομαδα εισαι????εγω δεν εχω κανει καθολου χοριακη :( σε δυο εβδομαδες θα ξανα παω στον γιατρο να δει χερια κ ποδια :lol:

σημερα εκανα το πρωτο μου(σορρυ)εμετουλι κ χαρηκα παρα πολυ πηρα κατευθειαν τον αντρα μου τηλεφωνο ΤΕΟΝ!!!

αντε ελενη κ στα δικα σου χι χι!!! :ymsick:=))http://www.mammyland.com/forum/post/smi ... 9&start=0#[/quote

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΗΜΟΥΝ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 2 ΗΜΕΡΩΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ !!!!ΑΧ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ...ΕΙΧΑ ΦΟΒΗΘΕΙ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΑΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΤΟΣΟ!!!! [smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!!

μπήκα για να ευχηθώ σε όλες καλή εγκυμοσύνη με γερά μωράκια!!!!!!!

Άνεμος χαίρομαι πάρα πολύ που τα καταφέρατε, εύχομαι να πάνε όλα καλά και να προσέχεις τη γυναικούλα σου!!!!!!!! Μόλις δείτε τα μωράκια θα ξετρελαθείτε :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι 8 εβδομάδων, εμείς πήγαμε στην 7η για τον υπέρηχό... όλα καλά! θα ξαναπάω μόλις μου βγουν τα αποτελέσματα του προγενετικού που βγαίνουν την παρασκευή ... πήγα και στον καρδιολόγο για ένα τσεκ απ που με έστειλε η γιατρός και μολις συγκεντρώσω όλες τις εξετάσεις θα ξαναπάω για να τις δει... μάλλον σε 2 εβδομάδες θα πάω....

δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θα κάνω με τον γιατρό μου... θέλω να τον αλλάξω γιατί δεν μου αρέσει να γεννήσω στο Ιασώ και μόνο με αυτό συνεργάζεται... αλλά ακόμα δεν έχω βρει κάποιον άλλον... έχετε κάποιον να μου προτείνετε? κατα προτίμηση γυναίκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη γιωργοοοοοο χα χα σε πειραζω κλεισαμε αισιος την 7 εβδομαδα παμε για την ογδοη με ταλαιπωρη ενα κρυολογημα τις τελευταιες μερουλες αλλα ενταξει το ξεπερναω τα πονακια στην κοιλια σταματησαν ευτυχως!!!

αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι εχω προβλημα στην μεση 3 δισκοκηλες η μια ειναι αρκετα μεγαλη δεν ξερω πως θα τα καταφερω τους επομενους 7 μηνες μακαρι να μην με πιασει ο τρελος πονος το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα καταφερω να γεννησω φυσιολογικα αλλα θα παμε για καισαρικη δεν πειραζει το μωρακι ας ειναι καλα μονο κ εννοειτε πως αργοτερα θα κανω επεμβαση να την αφαιρεσω οποιος εχει το προβλημα καταλαβαινει

δεσποινακι κ γιωργο με το καλο να ακουσετε τα μικρουλια σας ειναι τελεια εμπειρια!!!ενα τοσο δα ανθρωπακι κ η καρδια του χτυπαει σαν τρελη!!!! :x:ymapplause::(|)

geozouli σε ευχαριστουμε πολυυυυυυυυυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia k agori sas euxaristw gia ti sumparastasi... to skulaki mou doksa to 8eo deixnei ligo kalutera k simera 8a ti pane oi goneis mou sto ktiniatro.exw pali...xali mauro.simera to prwi mou ksekinisan oi nauties alla den einai mono auto.Enw eimai sunexeia sto krevati kai den kanw apolutws tipota,pairnw ta xapia mou opws mou eixe pei o giatros x8es loipon to apogeuma eida pali aima..den antexw allo tosi gkantemia! stamatise x8es to aima k exw sunexeia kafe mexri k twra.. ti allo na kanw?? molis sikwnomai de mporw na perpatisw apo to pono oute mexri to mpanio!me pianei enas ponos xamila aristera sa maxairia.exw kati souvlies psila sti koilia pou k pou.kati de paei kala..De mou eftanan ola auta pairnw to giatro til pantou k den apantaei!exw trela8ei,apogoiteutei ola mazi..de 8elw na to xasw meta apo toso kopo..kai pou emeina egkuos 8auma einai.. 8a ton ksanaparw kata tis 6 til k an de to sikwsei pali 8a paw sto Aretaieio pou efimereuei. Sugnwmi pou sas prizw alla mono eseis me katalavainete!

koukida mou s'euxaristw..akrivws opws ta les einai!egw panta 8a ti latreuw opws k na nai alla gia na einai k auti xaroumeni k na mi talaipweitai ti 8elw geri oso ginetai..!

Belle pali kala na les...oso gia tis kaxukardies xairomai pou den einai tipota anhsuxutiko!!kala apotelesmata stis eksetaseis sou!!

Happy mou tetoia xara me ta sumptwmata!!kala kaneis kalutera na uparxoun para na agxwnesai!!

Despoinaki mou xarika gia ti xoriaki sou kopela mou!ola kala na sou pane mexri to telos!

Giwrgo mou stis 23 exw kanonika rantevou alla an diavases to parapanw 8a paw nwritera..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου γλυκο τι εγινε πηγες στο γιατρο?τι σου ειπε????μην στεναχωριεσαι καλη μου ολα καλα θα πανε ξεκουραση κ πιστη να εχεις κ ολα θα γινουν...περιμενω νεα σου με μεγαλη αγωνια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεμος μαλλον δεν εισαι μεσα σορρυ βρε τωρα το ανακαλυψα αυτο το παραθυρακι κατω κ ακουγα εναν παραξενο θορυβο κ διαβαζα επανω νεα μηνυματα κ δεν ηξερα τι ηταν στοκος!!!τωρα κατα λαθος το βρηκα σαν το φεις μπουκ μοιαζει πια το μαμμυ ακομη δεν το εχω μαθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ...ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μαρακι με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!!!

ελενακι μου τι εγινε γλυκεια μου πηγες τι σου ειπε ο γιατρος?ανησυχω πολυ για σενα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι ολα τελεια ο θεουλης κ η παναγιτσα να φυλαν το μωρακι σου περιμενω νεα σε σκευτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο σε όλες και στον Ανεμο ευχομαι να ακουσουν ετσι όπως η mariagr την καρδουλα του μωρου !

Elenakos σε εχω στο μυαλο μου και ευχομαι να πανε ολα καλα- τα πονακια ειναι φυσιολογικα απόσο ξερω- και εφοσον το αιμα εγινε καφε- και αυτο καλο σημαδι ειναι- σημαινει οτι σταματαει.

ειναι και αυτα μεσα στο προγραμμα- αλλα να εισαι ψυχραιμη και να ξεκουραζεσαι- όπως σου ειπε ο γιατρος σου.

Θα περιμενουμε τα νεοτερα σου και ευχομαστε να εισαι καλυτερα ήδη.το ίδιο και για το σκυλάκι σου @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ ΑΡΑΓΕ?? :(:( ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ... :roll: ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

ΜΑΡΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΩ ΚΙΕΓΩ!!! :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑ?? ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ???ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΒΛΑΨΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Filarakia mou ti kanete??mou leipsate..prospa8isa to prwi na mpw alla me prolavan oi emetoi..5 sunolika se mia mera.mpliax!sorry! Molis diavasa ta minimata sas...Me sugkinisate polu agapes mou...makari na itan etsi san esas oloi mou oi filoi!!8a imoun polu tuxeri sigoura.. sas euxaristw mesa apo ti kardia mou gia tis euxes sas kai ti skepsi sas..na eiste oloi kala!!sas euxaristw!Pali kala pou exw k esas! Telika x8es de piga se efimereuon nosokomeio giati den eixa antoxes apo to pono k imoun apofasismeni na paw simera sto nosokomeio pou einai o giatros mou gia na me evlepe mporouse de mporouse!Telika apantise sto til simera kai imoun toso tsantismeni pou kratiomoun gia na min ton vrisw!Piga k me eide loipon k Doksa to 8eo kai ti Panagitsa mas einai ola kala!Oi euxes sas fainetai pws me voi8isan!! Eutuxws stamatisan o entonos ponos kai ta kafe ugra alla einai kapws kitrina twra einai fusiologiko? Apla mou auksise ti dosi apo ta Utrogestan kalou kakou. Mallon itan apo ti stenaxwria... 8a propsa8isw na eimai pio sugkratimeni k na skeftomai 8etika gia ola!

eseis peite mou kanena kalo neo na xarw?? exasa tipota simantiko?? Ta mwrakia sas pws einai???

vre koritsares mou mexri pote epitrepetai o kolpikos uperixos stin egkumosuni?eseis ekswteriko kanete i kolpiko?

akoma mia fora sas euxaristw gia to endiaferon! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ελενακι χαιρομε που ειναι ολα τελεια!!!!!μπραβο!!!ειχα πολυ αγωνια...

οσο για τον υπερηχο εμενα ο γιατρος εξω μου κανει κολπικο κ ο γιατρος του νοσοκομειου απο την κοιλια απο κατω ομως φαινετε πολυ καλυτερα το μωρο καμμια σχεση ο ενας με τον αλλον στην αρχη ειναι λογικο ολοι το κανουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ΕΛΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΕΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΟΛΑ ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ :lol::lol::lol: ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟ.ΚΙΕΜΕΝΑ ΚΟΛΠΙΚΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΟΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!!!pws eiste?? egw simera tous glitwsa tous emetous alla exw tromeri nautia..8a rwtisw to giatro an epitrepetai na pairnw kanena antiemetiko mono otan 8a kanw pollous emetous..kserw,mesa sto programma einai alla peinaw kai de mporw na faw! simera eftiaksa gioubarlakia alla ti diki mou merida den tin augokopsa mi mou pesei varu. eseis ti kalo ftiaksate??

Soulitsa mou exeis dikio,toso mikro pou einai pws 8a fanei ekswterika!ante na ginoun mwrakles na kanoume tous ekswterikous!! :D:D

Despoinaki mou emeis me to kalo ti Pempti 8a to akousoume!!!!youpi!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

O Giwrgos mas den fanike simera??Ante tin alli evdomada exoume polles kardoules n'akousoume Giwrgaki!!!Etoimasou na lipo8umiseis apo ti xara sou!!!hahahahaha!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...