Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

barbiepa έγραψε:

Κατ ψάξε στους φίλους της Έρης και θα δεις έχω την ίδια φώτο που έχω και εδώ!

Το μοσχαράκι μου το χάλασες! Δεν τα πάω καλά με το σπανάκι!

ΟΚ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΘΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ADD. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΑ ΚΑΙ ΦΟΡΑΩ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΜΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΛΟΥΖΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας ομορφες!!!!!! Καταρχην ειστε κουκλες ολες!!!! Δευτερον εχω να πω ρανια οτι με την κοιλιτσα σου καθε αλλο απο χοντρη φαινεσαι που ανησυχεις!!!!και οποιος σου ειχε πει οτι παχυνες πολυ ειναι ..μπιπ!!!!Αν ειναι δυνατον!!!!!Εισαι θεα!!!!!!!

Πολυ χαρηκα που θα τα λεμε και απο facebook!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALNOU ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!!ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΡΙΟ Κ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ FB ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΕΜΕΙΣ ΒΑΛΑΜΕ.ΛΕΥΤΕΡΗΣ-ΜΙΝΑ ΛΙΟΥΜΗΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΦΙΛΗ ΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAGONITSA SE EKANA FILI MOU!

LOIPON, LEW SIGA SIGA NA KLEINW TO LAPTOP KAI NA PAW NA KANW KANA MPANIO KAI META NA DOUME KAMIA TAINIA ME TIN AGAPI MOU!!!!

KALINIXTA APO MENA SE OLES TIS KOUKLES KAI TIS KOILITSES SAS KAI AURIO POU THA XANAMPW KANONISTE NA XEI ALLES 8 SELIDES!!!!!

:silly: :silly: :lol::lol::lol:

FILAKIA :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας εκανα κ εγω ολες....κουκλες ειμαστε πωπω κατι παιδια που θα βγαλουμε ολο ματιασμενα θα ειναι τα αστερακια μας με τοση ομορφια... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: οχι επειδη ειναι δικα μας η αληθεια πρεπει να λεγετε... :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

Σταγονα μου σου εκανα add...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον αμα σου κανουμε το τραπεζι μην φτιαξουμε ψαρια,σπανακι, γλυκο και θυμισε μου...ααα τιπτα δεν τρωσ, τι θα τρωει βρε το παιδακι σου???

χιχιιχ!

κατ6 εγω σε εκανα add.

αντε καλο βραδυ...αυριο θα εχω επισκεψεις απο μακρια..ερχεται αδερφουλα μου και θα μπω μαλλον το βραδακι να σας δω..εχω και μαγειρεματα.. πρωι πρωι θα σηκωθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaaaaaaa kalispera den vlepo kinisi ma kati ores pou thimame kai ego na grapso... vre koritsia ti polilogia einai ayti pou sas epiase eixa na mpo apo xthes to apogeuma kai oxi mono gemisate to noumero 2 alla grapsate kai 6 selides sto kainourgio :woohoo: ante kaloriziko to 3 kai me kales gennes eixa rotisi gia to pligimo ton skepasmaton kai euxaristo pou mou apantisate mallon tha ta plino kai ego sto xeri me ligo proderm kai elpizo na min ta xalaso... :blink: ante kalo vradi filakia tha ta poume aurio :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!

Τι μου κάνετε?

Εμένα χθές με πιάσανε πάλι αυτά τα πονάκια περιόδου αλλά τουλάχιστον δεν κρατήσαν πολύ! Σήμερα λέω να ξεκινήσω να φτιάχνω τη βαλιτσούλα μου! Το μόνο που δεν θα πάρω είναι τα ρουχαλάκια εξόδου της μικρής (θα τα έχω έτοιμα στην ντουλαπίτσα της μέσα σε μια σακούλα και θα μου τα φέρει ο αντρούλης μου την ημέρα που θα βγαίνουμε για να μην τσαλακωθούν). Τώρα για πείτε μου τι ρουχαλάκια θα πάρετε εσείς για όταν θα βγείτε απο το νοσοκομείο? Δεν ξέρω τι να πάρω! Να πάρω ρούχα εγκυμοσύνης ή κανονικά? Σταγόνα ως έμπειρη δείξε μας τα φώτα σου!

Σας έχω κάνει όλες add στο fb. Χάρηκα που σας είδα και είδα όπως είπα και χθες ότι όλες είστε κουκλίτσες!

Σταγόνα αυτά στις φώτο είναι τα παιδάκια σου? Καλά βρε τι κουκλιά? Να τα χαίρεσαι! Πάντως πολύ νέοι για τρία παιδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

λοιπον αμα σου κανουμε το τραπεζι μην φτιαξουμε ψαρια,σπανακι, γλυκο και θυμισε μου...ααα τιπτα δεν τρωσ, τι θα τρωει βρε το παιδακι σου???

χιχιιχ!

κατ6 εγω σε εκανα add.

αντε καλο βραδυ...αυριο θα εχω επισκεψεις απο μακρια..ερχεται αδερφουλα μου και θα μπω μαλλον το βραδακι να σας δω..εχω και μαγειρεματα.. πρωι πρωι θα σηκωθω!

Όχι βρε μην το λές! Το σπανάκι απλώς το τρώω μόνο σε σαλάτα ωμό και στην σπανακόπιτα. Ψαράκια δεν τρελαίνομαι, αλλά τώρα μου έχει κάτσει να φάω μπακαλιαράκια ή χάνους και θέλω να πάω να πάρω! Όσο για τα γλυκά και από αυτά τρώω αλλά δεν τρελαίνομαι! Βέβαια μου έχει κάτσει εδώ και καιρό να φάω λουκουμάδες αλλά κανείς δεν κάνει την κίνηση να μου φτιάξει (δηλαδή η μανούλα μου ;) ).

Καλά να περάσετε σήμερα και μην κουραστείς πολύ εντάξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..BARBIE ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΧΩΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΛΙΑ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΡΟΥΧΑ ΕΞΟΔΟΥ??ΔΗΛΑΔΗ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ??Η ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη μου και εγώ αυτό σκεφτόμουν σχετικά με τα ρούχα μου! Όσο για την μπεμπουλίτα θα πάρω φανελάκι και ένα ωραίο φορμάκι με μακρύ μανικάκι που της έχω πάρει! Λέτε να κάνει πολύ ζέστη και τον Σεπτέμβρη και να σκάσουν τα μωράκια μας με τα μακριμάνικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια.Καλορίζικο το ν3.Αντε με το καλό να έχουμε άνακοινώσεις εγκυμοσύνης....μπαίνουμε στον σεπτέμβρη :laugh:

Χθες πήγαμε ΙΚΕΑ με τον αντρούλη μου.Χαμός.Παρεπιπτόντως εκεί που κοιτούσαμε κάποια πράγματα κάποιος, πιστεύω καταλάθος, μας πήρε το καρότσι :angry: και ψάχναμε να το βρούμε... :laugh: ότι να ναι... :laugh: Τελικά ταλαιπωρηθήκαμε γιατι ο αντρούλης μου αναγκάστηκε να επιστρέψει να βρεί κάποια πράγματα που είχαμε πάρει, όχι όλα, και εγώ περίμενα αραχτή σε μια πολυθρόνα...τι άλλο θα δουν τα ματάκια μας.Ημαρτον! :huh:

Mammounaki στις 9 Ιουλίου έχω γεννηθεί..

Barbie μου ξέχασες να ανανεώσεις στην λίστα την vaster :blush: θα σε μαλώσουμε :laugh: Παρεπιπτόντως τα πράγματα που θα πάρω για τον μικρόν είναι, 3 πικέ κουβερτούλες για να το αγκαλιάζω, την μία για την έξοδο..., 1 σεντονάκι,2 εσωτερικά φορμάκια και 2 εξωτερικά (για καλού και κακού μην λερωθούν τα πρώτα) γαντάκια και σκουφάκι, 2 μπιμπιλίνα και αρφκετες πετσετούλες για να τον καθαρίζω όταν θα μου τον φέρνουν για θηλασμό...αυτά δεν θυμάμαι κάτι άλλο...

Αν γεννήσουμε Σεπτέμβρη είναι περίεργος μήνας..με την υγρασία του κτλ..καλύτερα να τα ντύσουμε λιγάκι παραπάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!BARBIE ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕΣ ΣΤΟΝ 5Ο ΚΑΙ 6Ο ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ 6-7 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΡΙΞΗΜΟ.ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΙΚΡΟΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΙ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Leticia δεν μπορώ να μπω στο προφίλ μου για να ανενεώσω την λίστα! Κάτι έχει το mammy από χθές! Μόλις πατάω προφίλ με βγάζει στην αρχική σελιδα! Οπότε όταν μπορέσω θα το κάνω!

Σε ποιο νοσοκομείο γεννάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!BARBIE ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕΣ ΣΤΟΝ 5Ο ΚΑΙ 6Ο ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ 6-7 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΡΙΞΗΜΟ.ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΙΚΡΟΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΙ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ. :laugh:

Μια χαρά σταγόνα! Καλά κάνετε! Θα ξεμπερδέψετε πιο γρήγορα μετά όμως! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!! Ααααααααααααχ κοριτσια ποναει ολο μου το κορμι!!!!Δεν αντεχω αλλο...εχω γινει πολυ γκρινιαρα τελευταια αλλα αυτο το πρηξιμο ειναι βασανο!!!!!

Μπαρμπι μου εγω για τον μπεμπακο θα παρω δυο πανες αγκαλιας και λαβετες, τις πανες αγκαλιας θα τις παρω πιο πολυ για να μην ακουμπαει στα ρουχα οσων θελουν να τον κρατησουν και τις λαβετες για να τον σκουπιζω!!!! νομιζω οτι τα παμπερς δεν θα μας χρειαστουν πρωτον γιατι μας τα καθαριζουν τα μπεμπακια και δευτερον στην εξοδο απο το νοσοκομειο σου δινουν και ενα πακετο με διαφορα χρησιμα που εμπεριεχει και τα παμπερς. Οσον αφορα το ντυσιμο για την επιστροφη στο σπιτι θα παρω ενα κοντομανικο φορμακι και σκουφακι για τον ηλιο, και σε περιπτωση που εχει δροσουλα εχω βαλει στην τσαντα και μια πικε κουβερτουλα.Αυτα...

Οσο για τα ρουχα τα δικα μου πηρα ενα σαλβαρι, ενα μαυρο Τ-shirt και σαγιοναρακια γιατι τα ποδαρακια μου δεν θα χουν ξεπρηστει για να μπουν σε πεδιλο. Γενικα προτιμα κατι ανετο και καλυτερα να ειναι λιγο φαρδυ παρα να σε στενεψει!!!

λετισια θελω και γω να παω στο ικεα...ειδα ηρθαν νεες παραλαβες αλλα σκεφτομαι πως για να παω στο ισογειο πρεπει να περπατησω ολο τον πρωτο οροφο με τα επιπλα και ειλικρινα δεν θα αντεξω....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανλού συμφωνώ μαζί σου για τα πραγματάκια που θα πάρεις μαζί σου για το μωρό! Εγώ κοντομάνικα φορμάκια δεν έχω πάρει καθόλου! Αν χρειαστεί όμως ένα για την ημέρα που θα βγούμε και εκείνη την ημέρα έχει πολυ ζέστη θα στείλω τη μαμά μου μήπως βρει κανένα αν και θα τα έχουν μαζέψει τα καλοκαιρινά! Τελοσπάντων! Θα δούμε πως θα κάτσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΤΕ ΓΕΜΙΣΑΤΕ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ;

ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ BARBIE ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΕΚΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΑΡΑ!ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΤΕΛΕΙΑ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΔΡΟΣΕΡΗ ΚΑΙ Η ΠΙΤΣΑ ΠΑΝΝΟΣΤΙΜΗ!!!ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΤΥΡΙΟ!!ΕΓΩ FACEBOOK ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΣΤΕΚΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΛΙΓΟ ΦΑΚΕΛΩΜΑ!ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΤΑ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΦΟΡΜΑΚΙ,ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ,ΣΚΟΥΦΑΚΙ,ΜΙΚΡΑ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΠΑΝΕΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marylou έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΤΕ ΓΕΜΙΣΑΤΕ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ;

ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ BARBIE ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΕΚΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΑΡΑ!ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΤΕΛΕΙΑ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΔΡΟΣΕΡΗ ΚΑΙ Η ΠΙΤΣΑ ΠΑΝΝΟΣΤΙΜΗ!!!ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΤΥΡΙΟ!!ΕΓΩ FACEBOOK ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΣΤΕΚΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΛΙΓΟ ΦΑΚΕΛΩΜΑ!ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΤΑ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΦΟΡΜΑΚΙ,ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ,ΣΚΟΥΦΑΚΙ,ΜΙΚΡΑ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΠΑΝΕΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ!

Καλά ρε κοριτσάκι τι ωραία κοιλίτσα!!!

Μια χαρά ακούγονται αυτά που πήρες!

Είδες πολυλογήσαμε εχθές!

Κορίτσια τελικά από αύριο δεν θα σας επισκέπτομαι τόσο συχνά μέχρι να πάρουμε καινούργιο υπολογιστή και να μου αφήσει ο αντρούλης μου τον έναν εδώ! Οπότε μόνο το απόγευμα που θα έρχεται ο πατερούλης μου από την δουλειά θα μπορώ να μπαίνω από τον δικό του!

Σήμερα τι με έχει πιάσει όλη μέρα στην κουζίνα! Έφτιαξα τελικά σήμερα την κολοκυθόπιτα, και είχα βγάλει κατσικάκι αλλά επειδή ήταν πολύ και ο αντρούλης μου το ήθελε στον φούρνο αλλά εγώ κοκκινιστό τα φτιάχνω και τα δύο! Ουφ ευτυχώς που έχω a/c εδώ αλλιώς δεν την πάλευα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταγόνα μου σήμερα μάλλον περνάνε καλά όλες!

Εγώ πριν λίγο σηκώθηκα! Ξεκουράστηκα το είχα ανάγκη γιατί σήμερα το παράκανα με την κουζίνα!

Αλήθεια εσύ πως τα καταφέρνεις με 2 παιδιά και να είσαι και έγκυος? Έχεις καμιά βοήθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου...

Σταγονιτσα οντως εισαι πολυ μικρη για να εχεις ηδη δυο παιδακια κ μεγαλουτσικα...εμεινα εχτες που ειδα τις φωτο....

κ εγω μονο το φορμακι για την εξοδο θα του παρω αφου ολα τα υπολοιπα τα παρεχει το νοσοκομειο...τωρα για εμενα οτι ρουχα φοραω παντα θα παρω ειναι ελαστικα τα περισοτερα κ τα φοραω απο την αρχη της εγκυμοσυνης.... ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μίλησα με την Έρη και μου είπε ότι δεν μπορεί από το πρωί να μπει μέσα και να σας δώσω χαιρετίσματα!

Ντόρα εσύ που γεννάς? Στο Έλενα ή κάνω λάθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...