Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

Βρήκα κλειδωμένο το 18 και ήρθα από εδώ στο γουρλίδικο 19 για όσες ετοιμάζονται αυτές τις μέρες το οποίο μπορεί να μας κρύβει και αφίξεις έκπληξη!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Εύχομαι σε όλες με το καλό και να μην ταλαιπωρηθεί καμία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου καλοριζικο το νο19!!! Να εχουμε πολλα γεννητουρια,μακαρι να γεννησω και εγω σε αυτο αν οχι τουλαχιστον στο νο20!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας. Πηγαμε για καφεδακι και μετα για φαγητο. Θυμηθηκαμε διαφορα απο τη χρονια που περασε,συγκινηθηκαμε,γελασαμε και συμφωνησαμε οτι ηταν μια ομορφη χρονια για μας :) :) :)

Βασιλικη μου και Χρυσα ου με το καλο να παρετε τα κουκλακια σας αγκαλιτσα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααχ! ήρθα κι εγώ :kiss:

έριξα έναν υπνάκο άλλο πράγμα :silly:

τι να κάνω βρε κορίτσια, μου αρέσουν πολύ τα όσπρια,τα λαδερά και τα λαχανικά και φρούτα. δεν μπορώ να τρώω κρέας συνέχεια.

τελικά έφαγα παστίτσιο,αλλά το μετάνοιωσα :blink::blink:

μου έπεσε βαριά η κρέμα.... :S:S:S

αχ σας ευχαριστώ για τις ευχές σας,μακάρι να τα καταφέρω να γεννήσω σύντομα, μπορεί βέβαια να στραβώσει το μικράκι μου και για να μου σπάσει να νεύρα :blush: να μείνει εκεί μέχρι τέλους!

who knows!!! :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ χαρούμενη επέτειο, με το καλό το δωράκι σας!

Κατρίνα να το χαίρεσαι το όμορφο κοριτσάκι σου!!!Πολλά :kiss::kiss: σήμερα που την υποδέχεσαι! και το δωματιάκι της σουπερ το βρίσκω :woohoo:

114777,xcitefun-happybirthday8.gif

Αναστασία μου η καραμελίτσα σου την βρίσκει με το απορροφητήρα? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: και η Έλλη μου έτσι ήταν κολλημένη πάνω μου και υσήχαζε με τον απορροφητήρα :blink: !!!!

Επανέχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο και ευχομαι νεες αφιξεις!!!!Θεκλα φανταζομαι να σε πιασουν συσπασεις τωρα με την φασολαδα!!!αχαχαχαχαχαχα!μιλαμε για γλεντια!εγω οταν νοσηλευτικα μου ρχοταν συνεχεια..το εντερο ερεθιζεται απο τις συσπασεις,ειχα το ζορι και προσπαθουσα να κρατηθω μην μου ''φυγει ''και καμια!!!μπροστα στον αντρα μου δεν τις ''αφηνω''βλεπεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια@ έγραψε:

σας έβαλα φωτος στο προφίλ μου :cheer:

κουκλα μαρια μου!!!!

να την χαιρεσαι!!! εχει γεμισει κουκλακια η παρεα μας :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια@ έγραψε:

σας έβαλα φωτος στο προφίλ μου :cheer:

Μαρακι μου κουκλιτσα ειναι κ η μικρη κ η μεγαλη σου....

καλα η μικρη δεν παιζεται στις φωτο μ'αρεσει που χαμογελαει...

δωστης ενα μεγαλο φιλακι :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

μαρια@ έγραψε:

Μαρακι μου κουκλιτσα ειναι κ η μικρη κ η μεγαλη σου....

καλα η μικρη δεν παιζεται στις φωτο μ'αρεσει που χαμογελαει...

δωστης ενα μεγαλο φιλακι :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:[/quote:25lriiys]

Ευχαριστώ πολύ Ντόρα μου :kiss:

Την μικρή την λέω "χαχανούλα" γιατί φτου φτου όλο χαμογελάει το κοριτσάκι μου, και πολλές φορές κακαριστά :laugh: :laugh: πολλές φορές ακόμα και όταν την θηλάζω σταματάει ή και το αφήνει από το στόμα της για να γελάσει :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Έλειψα 2 μερούλες αλλά είδα ότι δε είχαμε γεννητούρια.....

Διάβασα μόνο το 19! Καλορίζικο να είναι με πολλές γέννες! Εμένα βέβαια με βλέπω προς το 20 ή 21 :dry::dry::dry::dry::dry:

Θα κάτσς τώρα σε λίγο να διαβάσω και το 18!!

Από αυτά που διάβασα είδα ότι Βασιλικούλα μπαίνεις αύριο για καισαρική??? Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και γρήγορα και να κρατήσεις τα δύο σου αγγελουδάκια αγκαλιά...

Κατρίν να χαίρεσαι την Έλλη!!

Πριγκιπέσσα Χρόνια σας πολλά και ευτυχισμένα.

Μαρία μου οι φωτογραφίες είναι ΤΡΕΛΛΑ! Μου άρεσε πολύ εκεί που γελάει η μπουμπού στον ύπνο της. Τι θα ονειρεύεται άραγε?? Αλλά και αυτή με τις 2 αδερφούλες είναι σούπερ. Είδα κομψότατη πήγες στο μαιευτήριο!! Μία κούκλα είσα...

Χρύσα μου αύριο δηλαδή είναι η μεγάλη μέρα ή δεν κατάλαβα καλά :blush: ?

Συγνώμη αν ξέχασα κάποια!!

Ελπίζω να θυμηθώ τα σημαντικά... :blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

!εγω οταν νοσηλευτικα μου ρχοταν συνεχεια..το εντερο ερεθιζεται απο τις συσπασεις,ειχα το ζορι και προσπαθουσα να κρατηθω μην μου ''φυγει ''και καμια!!!μπροστα στον αντρα μου δεν τις ''αφηνω''βλεπεις!

Μπέλλα μου και εμείς μία από τα ίδια χεχεχεχε! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

37 + 5 μερών (σημερινή φωτό)

Η μισή είναι καλυμμένη με το κολάν... :P:P:P:P:P:P

IMG000069.jpgIMG000070.jpg

Σας έβαλα κ την ολόκληρη version :blink::blink::blink::blink:

Λαμπρινή η "κοιλίτσα" σου άνετα συναγωνίζεται την δικιά μου. Και νόμιζα μόνο εγώ έχω μεγαλούτσικη κοιλιά... Αλλά δυστυχώς είναι γεμάτη ραγάδες πλέον :(:(:(:(:( Πήγα σε δερματολόγο για λειζερ και μου είπε 3 μήνες μετά την γέννα να την επισκεφτώ για να δούμε τι θα κάνουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθαμε για λιγο...να πουμε ενα γεια..Ηρθε τωρα η Ελενα..το κοριτσακι μου..και δε τη χορταινω!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

σε λιγο θα παμε να παρουμε μια τουρτιτσα για το καλο..και παρτυ θα της χρωσταω με τη νεα σχολικη χρονια!

Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ κια οι δυο...για ολες τις ευχες ..και βιντεακια..Η μικρη χαρηκε πολυ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

σας φιλαμε γλυκα προς το παρων..θα τα πουμε το βραδακι..

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala maria twra eida ths foto me kaisariki gennises?vlepw oti gelas prin ton toketo alla kai mia wra meta...egw exw xesti epanw mou isws kai giati den xerw ti me perhmenh...makari na gelaw san ki esena ;)

oso gia ths kores sou einai teleies...i mikri an den kanw lathos koimate kai gelaei ftou tis einai mia gluka... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisanthemo έγραψε:

giouli mou mpenw ayrio gia parakolouthisi kai gennaw programmatismena thn trith...ante me to kalo eyxomai kai se esena...ante va xemperdeyoume oles siga siga fagame oli thn zesth...

με το καλο Χρυσα μου!@!!θα μαθουμε νεα σου εε??και που ξερεις..ισως γεννησω κι εγω μεσα στην εβδομαδα αυτη!Αυριο εχω κι εγω ραντεβου! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άμα σας λέω εγώ οτι δεν σας συναγωνίζεται κανένας κάτι ξέρω.

Καλορίζικο το Νο 19 και εύχομαι γεμάτο νέα μπεμπάκια.

Είπα να γράψω να πω ένα γειά.

Να ευχηθώ μόνο στη Κατρίνα: να χαίρεσαι το κουκλί σου!'Οτι επιθυμεί.Πάνω απ΄όλα υγεία και γεμάτη χαμόγελα.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

xrisanthemo έγραψε:

με το καλο Χρυσα μου!@!!θα μαθουμε νεα σου εε??και που ξερεις..ισως γεννησω κι εγω μεσα στην εβδομαδα αυτη!Αυριο εχω κι εγω ραντεβου! ;););););)[/quote:10d8eq1i]

teleia tha einai....eipame thn hmera pou exei panselhno ginontai polles genes...den to xexname ayto....na xeresai thn koroula sou kai na thn deis opws epithimeis....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μία ερώτηση....

Ο Ομφαλός μου με έχει πεθάνει στον πόνο. Νομίζω ότι θα εκραγεί. Διάβασα ότι είναι φυσιολογικό τώρα που μεγάλωσε και το παλικαράκι μου αλλά έχω και ένα άλλο σύμπτωμα! Δεν νοιώθω το δέρμα μου γύρω από την περιοχή του ομφαλού... Ξύνομαι και απλώς καταλαβαίνω ότι κάτι με ακουμπάει εκεί αλλά ...... Έχω κάνει βέβαια και απίστευτες ραγάδες γύρω γύρω από τον ομφαλό. Το έχετε πάθει και εσείς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια@ έγραψε:

σας έβαλα φωτος στο προφίλ μου :cheer:

Μαρια μου να σου ζησουν!@!!Κουκλακι ..ζωγραφιστο...Η Ελενα..σχολιασε...ειναι ιδια η ΕΛΛΗ!!!!!! :woohoo: :woohoo:

να τις χαιρεσαιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

*stefania* έγραψε:

Άμα σας λέω εγώ οτι δεν σας συναγωνίζεται κανένας κάτι ξέρω.

Καλορίζικο το Νο 19 και εύχομαι γεμάτο νέα μπεμπάκια.

Είπα να γράψω να πω ένα γειά.

Να ευχηθώ μόνο στη Κατρίνα: να χαίρεσαι το κουκλί σου!'Οτι επιθυμεί.Πάνω απ΄όλα υγεία και γεμάτη χαμόγελα.

Φιλιά!

νασαι καλα κοριτσαρα μου..και σε σενα ευχομαι οτι καλυτερο!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...