Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ :):)

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ?

ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ .ΗΡΘΑΝ 2 ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ :cheer::cheer:

ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ.ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑΖΙΑ Η ΚΟΡΗ ΤΙ ΘΑ ΛΕΕΙ :laugh: :laugh: ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ .ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ ?ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ .

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ .ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΕς ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ :lol::lol:

ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΟΜΩς ΠΑΛΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΕΤΣΙ ?

ΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΕΤΣΙ ?ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ ?ΚΑΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ?

ΚΑΛΙ ΜΟΥ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ :cheer::cheer:

ΡΕΒΒΕΚΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΣΑΧΠΙΝΑ ΕΙΝΑΙ :cheer::cheer:

ΤΕΤΟΙΑ ΝΥΦΗ ΘΕΛΩ ΖΩΗΡΗ ΚΑΙ ΤΣΑΧΠΙΝΑ ;)

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΙΑΣΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Πως εισαστε σημερα?

Χτες δεν μπορεσα να μπω.Το βραδακι πηγα μια βολτα στο νοσοκομειο γιατι

νομιζα πως ειχα συσπασεις απο προχτες το βραδυ.Πονουσα και πολυ χαμηλα και τελικα ειναι ολα μια χαρα! Ο μπεμπακος μου ηταν που με κλωτσαει ο σκατουλις μου χαμηλα.Πολυ κινητικος ειναι λεει! Α! επιβαιβεωσε οτι ειναι και αγορακι!! Καλε τα ειδα να κρεμοντε!! :laugh: Παιδαρος με τα ολα του! Αχ απο τωρα ειμαι ερωτευμενη μαζι του.Παει..αυτος θα μου κανει μεγαλη ζημια! :lol::lol:

Ρεββεκακι κουκλα η μικρη Λυδια και με τελειο ονομα! Το ειχαμε και εμεις στην λιστα αν ξανακαναμε κοριτσακι.

Εχω και εγω τον μικρο αλλα ακομα δεν τις σκαναρα.

Ματινακι μου επιτελους γυρισατε!!! Μας λειψατε πολυ!!! Πολυ χαιρομαι που εισαστε καλα τωρα! Πολυς κοσμος ειναι αρρωστος γμτ. :kiss::kiss:

Βασια μου τι καλα που εχει αδεια ο αντρουλης σου!Δεν ειναι αναγκη να πατε καπου! Αρκει που εισαστε μαζι!Να περνατε παντα ετσι καλα!!! :kiss:

Δεσποινακι ποτε ανεβαινεις Δραμα?

Ιωαννα κοριτσακι!!!!! αντε να μαζευοντε νυφες!!! Χαιρομαι που ειναι ολα καλα!!! Καλες διακοπες ευχομαι!!!

Μαρακι γυναικοπαρεα ε? Τι καλα!! Αχ πως μου ελειψε και εμενα αυτο.

Με το ονομα και εμεις εχουμε ενα θεματακι.Την πεθερα την λενε Ειρηνη οποτε βγαλαμε την μικρη ετσι.Τον πεθερο και την μαμα μου τους λενε Γιωργο και Γεωργια.Τον μπαμπα μου τον λενε Τηλεμαχο.Κανονικα πρεπει λενε να βγει ο μπαμπας μου αλλα ο Παυλος δεν θελει και πολυ.Πως θα το φωναζουνε λεει το παιδι στην Γερμανια?? Και οντος απο την μια μερια εχει δικιο.

Γιωργο δεν θελω με τιποτα να τον βγλαω αν και η πεθερα λεει σε ολους απο τωρα οτι μαλλον ετσι θα βγει με το προσχημα οτι το ονομα θα το παρει απο την μαμα μου και καλα.

Οποτε λεμε να το συζητησουμε και με τους δικους μου τωρα που θα κατεβουμε και αν δεν βγαλουμε ακρη θα διαλεξουμε ασχετα ονοματα και θα κανουμε κληρωση μεταξυ μας.

Μπερδεμα ε?

Αυτα τα λιγα για την ωρα! :P

Ωραιο σεντονακι απλωσα παλι!!

Τα λεμε μετα.Παω να βαλω λιγο σιδερο καθηστη παντα.Φιλακια σε ολες! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε βλεπω προβλημα με ονοματα.εμενα που ειναι αγορι κλασικα θα βγει το ονομα πεθερου ευτυχως μ αρεσει κ μενα Ανεστης.αν ηταν κοριτσι θα εβγαζα απ τη μερια μου αλλα μονο επειδη η πεθερα εχει περιεργο ονομα αλλιως..τι να κανουμε στην Ελλαδα διατηρειται σταθερο αυτο με τη διαδοχη των ονοματων.ασε που κ εγω οταν ο γιος μου κανει κορη- κοιτα ποσο μακρια το πηγα τωρα- θελω το ονομα μου :laugh: :laugh:

αχ πως θα παει κ φανταρος το πουλακι μου μακρια απ τη μανουλα :lol:

ααα ηδη τα χουμε παιξει μου φαινεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπριτσες με τις μεγαλες πλεον κοιλιτσες!!!

εμεις παντως το ονομα το διαλεξαμε μονοι μας!!!εδω ευτηχως δεν εχουν τετοια θεματα!!!

θελω να αρχισω να φτιαχνω το δωματιακη του κοριτσιου μου λετε ειναι νωρις?

λενακι εχω και γω συνεχεια πονακια χαμηλα που ερχοντε και φευγουν και γινετε σαν πετρα κατω κατω η κοιλιτσα!!αλλα εχτες μου ειπε η γιατρος οτι ειναι το μωρακι που κουνιετε και γυρναει πιεζει διαφορα ειναι νορμαλ!!!

επισης το βραδυ ξυπναω με πονακια κατω χαμηλα και παω κατευθειαν για τσισακια και περναει,ωσπου να σηκωθω βεβαια περνω ανασες λες και γενναω!!!

εχτες ειχα ξαπλωσει τεντωμενη ανασκελα και η μικρουλα μου φαινοταν που κλωτσαγε και γυριζε!!τεντωνοταν το δερμα μου!!!που να μεγαλωσει κι αλλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΦΙΛΙΩ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΑΝΤΑΡΟΙ :laugh: :laugh:

ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΡΙΓΥΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΜΑΣ :blink::blink:

ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ 25 ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ (ΤΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟΥΣ ΑΡΡΑΒΩΝΕΣ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ?)ΤΗΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ (ΑΣΤΟΝ ΚΑΛΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ )ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΗ (ΑΧ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ) :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ? :laugh: :laugh:

ΑΧ ΜΟΝΟ ΕΓΩ Η ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ :(:(

ΛΕΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΜΗΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ?

ΑΝΤΕ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΠΙΤΟΥΛΑ .ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΠΡΟΚΟΠΗ ΣΗΜΕΡΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πολυλογουδες!!!!!!!!!!!

Τελικα το θεμα του ονοματος ειναι γενικο κακο...

Ιωαννα μου τελικα κοριτσακι!!!!!!!!! Μπραβο!!!!!!!!!

Αντε να φανει και λιγο ροζ στη λιστα γιατι γεμισαμε γαμπρους!!!!

Καλα να περασετε!!!!!!!!!

Μαρια μου μηπως σε βολευει να το κανουμε Τριτη????

Αφου ηταν να ερθεις,ειναι κριμα να μην ερθεις.

Λενακι ακομα δεν ξερω ποτε ακριβως θα παω Δραμα,σιγουρα ομως μεχρι τις 15 θα εχω παει.

Προσεχε με τις δουλιτσες και μην κουραζεσαι πολυ!!!!!!

Ρεββεκα ειναι πολυ νωρις για να κανεις το δωματιακι της Λυδιας σου.Μετα που θα το τελειωσεις,δε θα σου περναει με τιποτα ο καιρος μεχρι να ερθει και να το γεμισει.

Κι εμενα η δικια μου φαινεται που χτυπαει αλλα οχι πολυ καθαρα.Μολις φανει καλα,θα το βιντεοσκοπησω!!!!!!!

Ματινακι μου κι οτι σε σκεφτομουν εχθες!!!!!!!!Ολα καλα τωρα με τη μικρη?????Αυτο με σενα τι ηταν???Περαστικα να ειναι μωρε!!!!!

Βασια μου σημασια δεν εχει το μερος αλλα η παρεα.Εχεις τον αντρουλη σου και πατε καθε μερα θαλασσιτσα.Νομιζω οτι ειναι οι καλυτερες διακοπες!!!!!!

Το απλωσα κι εγω το σεντονακι μου.Ξεχασα κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

breezeraki τι πιτουλα κανεις???σλουρπ!!!

εμενα παντως εχτες που με ζυγισε ειχα παρει μονο 200γραμμαρια 52.20 ειμαι,ανυσηχουμε λιγο και τρωμε αλλα δεεεεεεννν!!!περπαταω παρα πολυ δεν βαζω ποπο κατω και κανω πολλες καυσεις!!!

μου ειπε οτι μεχρι 4 μηνων δεν εχει αντικτυπο στο μωρο το οτι δεν επερνα κιλα αλλα τωρα πρεπει να παρω κανα κιλακι!!!αλλιως διατροφολογο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

breezeraki τι πιτουλα κανεις???σλουρπ!!!

εμενα παντως εχτες που με ζυγισε ειχα παρει μονο 200γραμμαρια 52.20 ειμαι,ανυσηχουμε λιγο και τρωμε αλλα δεεεεεεννν!!!περπαταω παρα πολυ δεν βαζω ποπο κατω και κανω πολλες καυσεις!!!

μου ειπε οτι μεχρι 4 μηνων δεν εχει αντικτυπο στο μωρο το οτι δεν επερνα κιλα αλλα τωρα πρεπει να παρω κανα κιλακι!!!αλλιως διατροφολογο!!!

Ρεββεκακι που να τρεχεις σε διατροφολογους,να σου δωσω εγω 2-3???Θα σου τσα χαρισω με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!

Καλημερα Αννουλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΒΒΕΚΑ ΜΟΥ ΚΟΤΟΠΙΤΑ ΚΑΝΩ :):) ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ;) .ΚΑΙ ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΜΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ :laugh: :laugh:

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ :):) .ΘΑ ΣΥΝΝΕΝΟΕΙΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΑ ΜΕ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΦΕΡΕΙ ΜΗΝ ΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΩ ΤΣΑΜΠΑ :blush:

ΑΧ ΝΑΙ ΒΡΕ ΑΝΝΟΥΛΑ ΔΡΟΣΙΣΕ ΛΙΓΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι κατσε να δω αν θα παρω αυτο το μηνα και αμα ειναι θα σου ζητησω :woohoo: :woohoo:

παντως τα 200 γραμμαρια που πηρα ειναι της μικρης μου που ειναι 225!!!

και να πω οτι δεν τρωω!!!!!

απλα δεν τρωω τηγανητα,πολλα λαδια και τετοια!!ουτε λιπος,και γλυκα δεν τρωω που και που!!!αυτη ηταν η διατροφη μου απο πριν!!!μου αρεσουν τα λαχανικα οι σουπες και τα μακαρονια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοτοπιτιτσα εεε????μηπως να μας δωσεις την συνταγη??το φυλλο εσυ το ανοιγεις??φιλα και συ τα κιλακια θα ζητησω οπου να ναι!!!

εγω εχω κοτοσουπα απο χτες και μπιφτεκακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια ακομα καλα ειμαστε καθιστε να μπουμε στον 6ο κ τοτε να δεις κιλα θαναι κ χειμωνας που μου ανοιγει η ορεξη..καηκαμε!

τι μανουλες λετε να γινουμε;απ την αγαπη μου ηδη μου φαινεται θα γινω υπερπροστατευτικη αν κ τα κοροιδευα αυτα , καλα λενε κατσε να γινεις μανα κ θα δεις..

για το δωματιακι του ηδη εχω ακριβως το πλανο στο μιαλο μου αλλα ειναι πολυ νωρις.Αντε βιαζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΛΙΑ ΑΝΟΙΓΑ ΦΥΛΛΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΟΧΕΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΤΟΙΜΟ :blush:

ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ :):)ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΩ ;)

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλιω μου εγω ξερω παντως απο τωρα οτι θα την κακομαθω τη σκατουλα μου!!!!!!!!!!Αφου απο τωρα ο αντρας μου,μου λεει οτι θα πρεπει να προσεξω τι σταση θα κρατησω!!!!!!

Οντως τι θα κανουμε το χειμωνα που θα ειμαστε ακομα περισσοτερο κλεισμενες μεσα.......Εγω θα ειμαι και στη Δραμα,2 κουζινες θα μαγειρευουν για μενα (μαμας και πεθερας).

Εμεις δυστυχως δε θα κανουμε δωματιακι.Απλα θα βαλουμε καποια πραγματακια στο δωματιο μας.

Καλη επιτυχια με την πιτα προκομενο κοριτσι.Ακου εκει ανοιγεις και φυλλο μονη...Μπραβο σου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι κ αλλιως στην αρχη -για αρκετους μηνες νομιζω- το μωρο κοιμαται διπλα σου το δωματιο το επισκεπτεσαι μονο.γι αυτο λεω να παρω ενα μικρο λικνο διπλα στο κρεβατι μας κ η μεγαλη κουνια στο δωματιο του.κ λογικο ειναι σιγα μη το αφησω να κοιμαται μονο που θ ακουσω αν γινει κατι .Αλλα αυτα για τα δωματια θα τα πουμε αργοτερα κρατηθειτε λιγο ακομη :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλιω μου τι καλο θα φατε σημερα???

Εγω ακομα δεν εχω αποφασισει,θα μαγειρεψω για το βραδυ και δεν ξερω τι να κανω.

Σημερα και αυριο ο αντρουλης μου δουλευει απογευμα και ολη μερα θα ειμαι μονη :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον θα φαμε λουκανικα με αυγοφετες περιεργος συνδυασμος αλλα νοστιμος, αυτο θελει να φαει ο αντρουλης μου εγω ειμαι εγγυος εκεινος ζηταει :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι και τοσο περιεργος συνδυασμος,κι εμεις το τρωμε αυτο.

Α και στο δικο μας σπιτι αλλη ειναι η εγκυος και αλλος εχει τις λιγουρες. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσούδια μου ανοίξατε την όρεξη τώρα που σας διάβασα!!! :cheer: Μόλις ξύπνησα από το μεσημεριανό μου υπνάκο,στην αγκαλιά του καλού μου!!! :P Βρε κορίτσια,λύστε μου μια απορία,πότε νιώσατε το μωρό σας για πρώτη φορά και πως είναι η αίσθηση???Τώρα που ξύπνησα και χουζούρευα,ένιωσα κάτι περίεργο χαμηλά στην κοιλιά μου αλλά δεν κατάλαβα αν είναι το μωρό ή η ιδέα μου! :blush: Ξέρω ότι ίσως είναι νωρίς αλλά είμαι πολύ αδύνατη (44 κιλά ήμουν πριν 10 μέρες) και είπα μήπως??? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

44 κιλα????και λεω ειμαι εγω αδυνατη!!!

εγω αννουλα το ενιωσα πριν 2 βδομαδες απαλα και τωρα με εχει ταραξει,εσυ που εισαι τοσο αδυνατη θα το καταλαβει,ξαπλωσε ανασκελα και εχε ισια το σωμα σου,βαλε το χερακι σου πολυ χαμηλα στην κοιλιτσα και αν εχεις υπομονη κατσε και θα αισθανθεις κατι σαν παλμους αν σε κλωτσησει τακ τακ!!!σε πια εβδομαδα εισαι??

εμενα πλεον φαινετε χωρις να αγγιξω κοιλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...