Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερουδια καλο μηνα!τι κανετε κοριτσακια εγω πολύ χαρουμενη χτες ειδαμε το μπεμπη μας κ εγινε ...800 γραμμαρια κ ειναι κ ψηλος :D:D ανεπτυγμενος για την εβδομαδα του πως θα τον βγαλω :o

τον βλεπαμε κ σε 3D συνεχεια κουνιοταν τον βγαλαμε φοτο κουκλος, εχει κατι μαγουλακια για τσιμπημα η γιατρος ξετρελαθηκε

το θεμα ειναι οτι ολη μερα τον νιωθω δε κοιμαται;η γιατρος ειπε οτι οπως ειναι στην κοιλια ετσι ειναι τα μωρα κ οταν γεννηθουν ..αρα ανησυχος ..αρα πολυυ ξενυχτι :shock:

εγω εβαλα μονο 2 κιλα τιποτα - 800 γρ ειναι μονο το νινι-

mata μου ναι να μας τα πεις εμας τις πρωταρες τι χρειαζεται διοτι..μεγαλη ασχετοσυνη

Ιωαννα μου ψυχραιμια τα γαιδουρια δυστυχως περρισευουν

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Αγγελική να ζήσετε!!! @};-

dat χρονια πολλα να τον χαιρεσαι τον αντρουλι σου! :ymparty::P

filaki μεγαλωσε παρα πολυ ο μπεμπης σου!!! :shock: Παιδαρος θα γινει :D:D:D:ymapplause::ymapplause:

annoula1987 rebbeka geozouli ioanna123456 mata IreneValadia Marielen ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

dat,να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

filaki,μπράβο,ολόκληρο παίδαρο κουβαλάς!!

rebbeka,αυτό που λες με την κύστη το έχω κι εγώ καμιά φορά!Φαίνεται ότι χτυπάει το νινάκι εκεί και νιώθουμε έτσι.

mata,μπράβο που μας ενημερώνεις γιατί τα έχουμε λίγο χαμένα...

bibibo,είσαι καθόλου καλύτερα?Εγώ ξύπνησα με ένα μπουκωματάκι αλλά είμαι λίγο καλύτερα τώρα...

Δεσποινάκι?????????????Που χάθηκες οεο??

Κορίτσια,έχει προκύψει θέμα με τον γιατρό μου και έχω απελπιστεί!!!Τον διάλεξα γιατί θέλω να γεννήσω σε συγκεκριμένο δημόσιο νοσοκομείο που βρίσκεται κοντά στο σπίτι μου και αυτός ξεγεννάει και στο συγκεκριμένο δημόσιο και σε ένα ιδιωτικό και έχω ακούσει πολλά καλά λόγια για αυτόν.Και σήμερα μαθαίνω από ένα φόρουμ ότι δεν του ανανέωσαν την σύμβαση στο δημόσιο και θα πάει σε άλλο ένα ιδιωτικό!!!Εγώ δεν έχω την οικονομική άνεση να πάω σε ιδιωτικό και πέραν τούτου,έχω κολλήσει με το συγκεκριμένο νοσοκομείο!Τον πήρα τηλ.πριν λίγο αλλά έχει τηλεφωνητή...Ίσως έχει κάποια γέννα...Και εγώ είμαι εδώ και έχω τρελλαθεί από την αγωνία...Κι αν όντως ισχύει αυτό που άκουσα?Ποιος θα με αναλάβει τώρα που είμαι στον 5ο?????Κι αν βρω κάποιον,θα είναι τόσο καλός??? :cry::cry::cry: ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ..... :-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλιτσα μην απελπιζεσε καλε!!!οποιοσδηποτε μπορει να σε αναλαβει και ας εισαι στον 5ο,το θεμα ειναι να βρεις εναν καλο!!!σιγουρεψου πρωτα αν οντως δεν θα ναι πια στο δημοσιο!!!!εσυ να σαι ηρεμη μην ανχωνεσε!!!

φιλακι αχ και μενα με τοση ανησυχια η μπεμπα μου θα βγει και θα κοιμηθω σε κανα χρονο!!!800 γραμ εεεε!!!!μπραβοοοο!!!!

ελενακη φιλακια!!!

πηρα την γιατρο μου μου αυξησε το μαγνησιο,θα μου κανει και μια εξεταση ουρων πριν φυγω ταξιδακι και μου ειπε πως οι αδυνατες εννοητε πως νιωθουν πιο εντονα τις κλωτσιες γιαυτο της πονανε τα μπεμπακια πιο πολυ!!!δεν εχω τιποτε αλλο να κανω παρα να συνηθισω την κατασταση γιατι μεγαλωνει και δεν εχει πολυ χωρο οποτε θα νιωθω το παραμικρο!!!την ουρων γιατι θελει να την κανω αραγε τωρα που παω ταξιδακι?τι θα δει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδια σε ολες τις γλυκες γκαστρουλες!τι μου κανετε? εγω σημερα ποναω στην πλατη και στην μεση :(

ρεββεκα η αλεξ/πολη εχει τζαμπο αλλα δεν εχει και πολυ ποικιλια δηλ. ρουχα εγκυμοσυνης καθολου και μωρουδιακα οχι και πολλα πραγματα δυστυχως.γενικα ουτε στην αγορα της αλεξ/πολης θα βρεις κατι το ιδιαιτερο εχει αλλα 3-4 μαγαζια και ειναι ακριβα.εγω θα παω καβαλα για να αγορασω τα πραγματα του μωρου καθοτι η πολη μας ειναι πανακριβη! το αλλο σ/κ λεω να παω κεσσανη!δυστυχως δεν θα ειμαι αλεξ/πολη :( να γνωριζομασταν και απο κοντα.

minie/i] τα τζαμπο εχουν εγκυμοσυνης αλλα σε μικρη ποικιλια τουλαχιστον σε αυτο που πηγα και αγορασα ειχε λιγα πραματα ( φοινικας θεσσαλονικης).εγω πηρα απο εκει και ωραιοτατες πυζαμουλες σε μεγαλυτερο νουμερο και τις εχω κατευχαριστηθει.απο εγκυμοσυνης εγω πηρα ενα παντελονακι ( σουπερ) και πυζαμες εγκυμοσυνης.

bibibo περαστικουλια σου γλυκια μου.

αννουλα τα λητω ειναι πανακριβα!!!και τα ρουχα τους ηταν μεγαλα και σε μενα που ειμαι κανικη σε βαρος και υψος.και τα ρουχα που αγορασα οσα στην αρχη ηταν εφαρμοστα μετα απο λιγο ανοιγουν.πηρα μια καταπληκτικη σαλοπετα απο τα πρεναταλ η οποια ειναι ταμαμ για κοπελες με αδυνατη μεση και αδυνατα ποδια.την πηρα σε small εσυ μαλλον θελεις extrasmall.οποτε με βλεπουν με αυτην μου λενε τι ομορφη που ειμαι!!!!(η ψωναρα :lol: )

ειρηνη κανενα νεο απο την αδερφη σου εχουμε??????

dat να χαιρεσαι τον αντρα σου!εχω και εγω την κολλητη μου που ειναι εγκυος και περναμε τζαμι!εχει πολυ πλακα! [smilie=occasion13.gif]

παντως βρε κοριτσια οντως κανενας σεβασμος στην εγκυο!προχθες πηγα στο μαναβικο και τρια ατομα χωθηκαν δια της πλαγιας οδου και μου πηραν μαλιστα και την σειρα!!!!!!

filaki τι μπεμπαρος ειναι αυτος?????να σου ζησει! [smilie=wav.gif]

αγγελικη να ζησετε και οτι καλυτερο!!!!!

ελπιζω να μην ξεχασα καμια! φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδια σε ολες τις γλυκες γκαστρουλες!τι μου κανετε? εγω σημερα ποναω στην πλατη και στην μεση :(

ρεββεκα η αλεξ/πολη εχει τζαμπο αλλα δεν εχει και πολυ ποικιλια δηλ. ρουχα εγκυμοσυνης καθολου και μωρουδιακα οχι και πολλα πραγματα δυστυχως.γενικα ουτε στην αγορα της αλεξ/πολης θα βρεις κατι το ιδιαιτερο εχει αλλα 3-4 μαγαζια και ειναι ακριβα.εγω θα παω καβαλα για να αγορασω τα πραγματα του μωρου καθοτι η πολη μας ειναι πανακριβη! το αλλο σ/κ λεω να παω κεσσανη!δυστυχως δεν θα ειμαι αλεξ/πολη :( να γνωριζομασταν και απο κοντα.

minie/i] τα τζαμπο εχουν εγκυμοσυνης αλλα σε μικρη ποικιλια τουλαχιστον σε αυτο που πηγα και αγορασα ειχε λιγα πραματα ( φοινικας θεσσαλονικης).εγω πηρα απο εκει και ωραιοτατες πυζαμουλες σε μεγαλυτερο νουμερο και τις εχω κατευχαριστηθει.απο εγκυμοσυνης εγω πηρα ενα παντελονακι ( σουπερ) και πυζαμες εγκυμοσυνης.

bibibo περαστικουλια σου γλυκια μου.

αννουλα τα λητω ειναι πανακριβα!!!και τα ρουχα τους ηταν μεγαλα και σε μενα που ειμαι κανικη σε βαρος και υψος.και τα ρουχα που αγορασα οσα στην αρχη ηταν εφαρμοστα μετα απο λιγο ανοιγουν.πηρα μια καταπληκτικη σαλοπετα απο τα πρεναταλ η οποια ειναι ταμαμ για κοπελες με αδυνατη μεση και αδυνατα ποδια.την πηρα σε small εσυ μαλλον θελεις extrasmall.οποτε με βλεπουν με αυτην μου λενε τι ομορφη που ειμαι!!!!(η ψωναρα :lol: )

ειρηνη κανενα νεο απο την αδερφη σου εχουμε??????

dat να χαιρεσαι τον αντρα σου!εχω και εγω την κολλητη μου που ειναι εγκυος και περναμε τζαμι!εχει πολυ πλακα! [smilie=occasion13.gif]

παντως βρε κοριτσια οντως κανενας σεβασμος στην εγκυο!προχθες πηγα στο μαναβικο και τρια ατομα χωθηκαν δια της πλαγιας οδου και μου πηραν μαλιστα και την σειρα!!!!!!

filaki τι μπεμπαρος ειναι αυτος?????να σου ζησει! [smilie=wav.gif]

αγγελικη να ζησετε και οτι καλυτερο!!!!!

ελπιζω να μην ξεχασα καμια! φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά επικοινώνησα με τον γιατρό μου και με ενημέρωσε ότι έγινε μια παραπληροφόρηση!!!Μου έφυγε ένα άγχος!!!! :mrgreen:

georgiasamar,μια χαρά τα περνάς με την φίλη σου!Σας ζηλεύω!!!!Κι εγώ με την σαλοπέτα που μου χάρισαν,δέχομαι πολλά κομπλιμέντα! Η αλήθεια είναι ότι μας γλυκαίνει αυτό το ρούχο!! :D Κι εγώ το πρωί είχα πόνους στην πλάτη αλλά τώρα είμαι οκ!!Περαστικούλια σου!!!

post-13601-13873935121025_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!

Καλο μηνα να εχουμε!!! Τι κανετε;;

Επιστρεψαμε στο σπιτακι μας απο χτες το μεσημερακι.Καναμε ενα υπεροχο ταξιδι αυτην την φορα

χωρις αναποδιες και το ευχαριστηθηκαμε.Ο καιρος στην Καβαλα περασε γρηγορα ομως και ηδη μου λειπουνε ολοι και ολα.Δεσποινακι,Φιλιω και Σοφακι μου δυστυχος δεν βρηκα ξανα λιγο χρονο να

πιουμε καφεδακι.Τελευταια εβδομαδα δεν μας αφησαν σε ησυχια... :evil:

Σημερα ειχαμε γιατρο να επαναξετασουμε την καρδουλα του μικρου γιατι στην Β επιπεδου δεν φαινοταν καλα.Ολα τελεια λεει ειναι αλλα ο μικρος σταματησε να αναπτυσετε οπως πριν.Σε ολες τις μετρησεις ειναι κατω απο το χαμηλοτερο οριο και ο γιατρος θορηβηθηκε λιγο και μαξι με αυτον και εμεις.Ειμαστε 491γρ. και 26,4 εκατοστα.Θα παω σε 2 εβδομαδες για ντοπλερ να δουμε μηπως δεν τρεφεται σωστα.

Απο κιλα εφτασα στα 8 συνολικα!!! :shock: 4 εβαλα στην Καβαλα! :oops: Ευτυχος ο γιατρος μου ειπε πως δεν πειραζει μιας και ξεκινησα την εγκυμοσυνη με λιγα κιλα.

Βγαλαμε και φωτο και ειναι ενας κουκλος κοριτσια!!! Τον εχω ερωτευτει!! :) Μολις την σκαναρω θα σας τον βαλω να τον δειτε.

Θα σχολιασω οτι προλαβα να διαβασω...

Αγγελικη να ζησετε!!

Ρεββεκακι μου κουκλα η Λυδια!! Θα ειναι απο μονη της ξεχωριστη,ε να μην εχει και μια ιδιαιτεροτητα;; ;):)

Αννουλα μου εισαι κουκλα με την σαλοπετα! Ψαχνω και εγω μια γιατι το τζιν απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη δεν μου κανει πια χιχι!

Γεωργια μου αυτους τους πονους θατ τους εχουμε απο εδω και περα συχνα πυκνα.υπομονη..

Μπιμπιμπο περαστικα και γρηγορα!

Φιλιω μου τι παιδαρο θα βγαλεις!!! Φτου φτου μια χαρα πατε!!

Ντατ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!

Αυτα προς το παρων! Θα σας διαβασω το βραδακι και θα επανελθω! Φιλακια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia perastika se oses mou ponate ypomonh!!brhka kati endiaferon kai pisteyo pos 8a mas bohthisei oles sxetika me th proika tou morou..vevaia emeis 8a krinoume an einai ola aparaithta h oxi.pantos as paroume mia idea gia ta aparaithta...

Για τον ύπνο του

Πανωσέντονα - κατωσέντονα καλαθούνας (απλά ή με κέντημα)

3 κατωσέντονα κρεβατιού

3 πανωσέντονα κρεβατιού (απλά ή με κέντημα)

2 μεγάλα αδιάβροχα σελτεδάκια κρεβατιού

Κουβέρτα κρεβατιού

3 μαξιλαροθήκες

Μαξιλάρι αντιπνικτικό, μαξιλάρι ασφαλείας

Σφηνάκι μαξιλάρι

Για το παιχνίδι του

Μομπίλ

Κουδουνίστρες

Παιχνίδια κρεβατιού

Παιχνίδια καροτσιού

Παιχνίδια «εκπαιδευτικά»

CD με ειδική μουσική για νεογέννητα

Για το μπάνιο του

Μπάνιο (απλό ή με βάση ή μπάνιο - αλλαξιέρα)

Λεκανάκι μπάνιου

Σαμπουάν

Αφρόλουτρο

Σαπούνι

Ταλκ

Κρέμα για πρόληψη συγκάματος

Λάδι

Γαλάκτωμα

Κολόνια

Σετ βούρτσα

χτένα

Ψαλιδάκι

Κουτί ωτοκαθαριστήρες

Φυσικό σφουγγαράκι

Θερμόμετρο μπάνιου

Μπουρνούζι μπάνιου, πετσέτες

Βάση πετσετέ ξαπλώστρα ή αλλαξιέρα

Μωροπετσέτες

Για το δωματιάκι του

Καλαθούνα

Κρεβατάκι

Πάπλωμα κρεβατιού

Πάντα

Κουνουπιέρα

Καλαθάκι για τα καλλυντικά

Συρταριέρα

αλλαξιέρα

Φωτιστικό

Ντουλάπα

Ριλάξ

Πάρκο, παρκο-κρέβατο

Θερμόμετρο χώρου

Βρεφοζυγός

Υγραντήρας

Κορνίζες για φωτογραφίες

Διακοσμητικά τοίχου & δωματίου

Ενδοεπικοινωνία

Φωτάκι νυκτός

Για την βόλτα του

Πορτ - μπεμπέ

Καρότσι με αξεσουάρ

Κάθισμα αυτοκινήτου

Τσάντα

αλλαξιέρα

Μάρσιπος

Σάκος εξόδου

Σκουφάκι αυτιών

Τα ρουχαλάκια του

Φορμάκια εσώρουχα

Φορμάκια εξώρουχα

Εσωτερικά φανελάκια

Ζακετάκια

Υπνόσακος

Φορμάκια ύπνου

Σκουφάκια ύπνου

Γαντάκια ύπνου

Καλτσάκια

Παπουτσάκια ή μωρουδίστικα μποτάκια

Παραμάνες ασφαλείας

Πάνες βαμβακερές

Πάνες αγκαλιάς

Μικρά αδιάβροχα σελτεδάκια

Μεσαία αδιάβροχα σελτεδάκια

Κουβέρτα ύπνου

Κουβέρτα αγκαλιάς

Ρουχαλάκια εξόδου

Για το φαγάκι του

6 μπιμπερό μεγάλα, με όλα τα εξαρτήματα

2 μπιμπερό μικρά, με όλα τα εξαρτήματα

Βούρτσα μπιμπερό & βούρτσα θηλής

Κουτί αποθήκευσης μπιμπερό

Αποστειρωτήρας μπιμπερό

Λαβίδα μπιμπερό

Θερμός μπιμπερό, θήκη μπιμπερό

Θερμαντήρας

6 θηλές μπιμπερό

Τρυπητήρι θηλών

Δοσομετρητής γάλακτος

Σακουλάκια φύλαξης μητρικού γάλακτος

Θήλαστρο απλό ή ηλεκτρικό

Πιπίλες, αλυσίδα πιπίλας, θήκη πιπίλας

Σαλιάρες

Λαβέτες

…και

Ομφαλεπίδεσμος

Θερμόμετρο σώματος

Αποφρακτήρας μύτης

Σαπούνι πλυντηρίου

Προστατευτικά επίπλων & διάφορα είδη ασφαλείας

Βιβλία φροντίδας μωρού

Ημερολόγιο μωρού

Κορνίζες και άλμπουμ για φωτογραφίες

ayta einai koritsia filakia se ooollleeees bye bye

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου καλως ορισες ξανα στο σπιτακι σου!!!κουραστηκες μαλλον αυτες τις μερες!!!μια χαρα θα ναι ο μπεμπακος σου!!!!

georgiasamar εγω θα μπω αλεξανδρουπολη αυτην την τεταρτη και θα γυρισω πεμπτη μονο μια μερα!!!αν εισαι εκει και προλαβουμε γιατι οχι ας συναντηθουμε :D:D:D:D

αννουλα τι ωραια η σαλοπετα!!!ψαχνω και γω αλλα δεν βρηκα τιποτα ακομα!!!!εχω κατι φουστανακια σπορ που τα φορουσα με κολαν και ευτηχως μπαινω μεσα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλσπερα γκαστρουλιτσες μου!!!!!!!!

Τι μου κανετε?

Χαθηκα και μου λειψατε πολυ.

Εδω και μια βδομαδα μενω στη μαμα μου γιατι η πεθερα μου ηταν αρρωστη κι εκει δεν εχω ιντερνετ.

Τρεχουμε με τον μπαμπα μου που τον επιασε η μεση του (δισκοπαθεια) και ειμαστε λιγο μεσα στον πανικο.

Σημερα πηγα στο γιατρο.Η μπεμπα μου μεγαλωσε ειναι 824 γραμ. και αρχισε να παιρνει θεση.

Την εβλεπα που κουνουσε τα ματια της.Ειναι φανταστικη!!!!!!!!!!!!!!

Α!Προχθες ενιωσα το λοξυγγα της.Ειχε πολυ πλακα!!!!!!!!!!!!!

Παω να διαβασω τα νεακια σας και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε δεσποινακι ολο σε σκαιυτομουν!!!περαστικα να ναι του πατερουλη σου!!!

μαααα 824???καλε τι γυναικαρα ειναι αυτη???καμια φωτο???

νομιζω εχω νιωσει και γω λοξυγκα!!!για πες μου πως ειναι να δω αν ενιωσα το ιδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματινακι μου δεν ξερω αν ειναι καλο το μαλλι,αλλα ειναι πολυ βολικο.Μεσα σε 5 λεπτα ειναι ετοιμο.Εμενα παντως μου αρεσε.Σημερα θα το δει και ο αντρουλης μου που θα μιλησουμε στο Skype!!!!

Τι κοιλιτσες μικροσκοπικες ειναι αυτες?

Εγω αν βαλω τη δικια μου θα τρομαξετε.

Αννουλα μου εισαι καλα με το εγκαυμα?Να προσεχεις βρε κουκλιτσα μου.

Εγω με ρουχα εχω βολευτει με ενα παντελονι και μια σαλοπετα εγκυμοσυνης.Μπλουζακια ευτυχως μου κανει η μαμα μου που δουλευει σε βιοτεχνια με ρουχα.

Ρεββεκακι μου μεγαλωσε και το δικο σου βλασταρακι.Μπραβο!!!!!!!!!!

Εμας δε μας μετρα το υψος γιατι λεει οτι ειναι διπλωμενη...Μονο μας ζυγιζει!!!!!

Δεν ειναι κατι ανησυχητικο αυτο με την καρδουλα,ε?

Φτου μην τη ματιασω την κουκλιτσα!!!!!!!!!!!

Ολοκληρο παιδακι ειναι!!!!!!!!!

Μινι τα βλαστοκυτταρα εμεις λεμε να τα δωρισουμε στη δημοσια τραπεζα.

Ας κανουμε ενα καλο για τους συνανθρωπους μου!!!!!!!!!

Φιλιω μου εγω πηρα μαλλακι να ξεκινησω να πλεκω κουβερτουλα.Να μου περνα και η ωρα.

Τι παιδαρος εγινε ο γιος!!!!!!!!!!!!Μπραβο του!!!!!!!!!!!!

Ειρηνακι μου μακαρι να πανε ολα καλα με την αδερφη σου...

Αγγελικη σε μια βδομαδα παρουσιαζω!!!!!!!!!!!

Εσυ πως τα πας με τη δικη σου?

bibibo περαστικα σου.Ελπιζω να μην ειναι τιποτα.

Λενακι μου καλως πηγες στο σπιτακι σου.

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μην ειναι τιποτα.

Γιατι να περιμενεις 2 βδομαδες για να κανεις ντοπλερ?

Απλωσα τη σεντοναρα μου παλι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαν ενα ρυθμικο νευρικο τιναγμα!!!!

αχ το πουλακι μου εχει πολυ λοξυγγα!!!!

τι θεση εχει το μωρακι σας??

εμενα το κεφαλι της ειναι κατω αριστερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαν ενα ρυθμικο νευρικο τιναγμα!!!!

αχ το πουλακι μου εχει πολυ λοξυγγα!!!!

τι θεση εχει το μωρακι σας??

εμενα το κεφαλι της ειναι κατω αριστερα!!!

Η δικια μου ειναι κατω και λιγο δεξια.

Αρχισαν να παιρνουν θεση τα πουλακια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!Το γεμισαμε και το Νο4 οποτε παιρνω την πρωτοβουλια να ανοιξω το Νο 5 ελατε να γεμισουμε και αυτο με χαρουμενα νεακια!!!!!!!!Ραντεβου λοιπον στο ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ Νο 5!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Εχθές συναντήθηκα με κάποιες μανούλες από Ηράκλειο και περάσαμε σούπερ!

Μακάρι να ήμασταν όλες κοντά και να μπορούσαμε να συναντηθούμε!!!

Rebbeka είσαι καλύτερα;;; πέρασαν τα πονάκια;;;

Filaki 800γρ… ουαου!!! Μπέμπαρος όχι μπέμπης!!!

Georgiasamar ομοπαθούσα πως πάνε οι πόνοι;;; η αδελφή μου θα κάνει την εξέταση την Δευτέρα και τα αποτελέσματα βγαίνουν σε 2-3 μέρες… για να δούμε …

annoula1987 τέλεια η σαλοπέτα σου … θέλω και εγώ!!!

Lenaki26 καλό χειμώνα τώρα! Πότε θα δεις ξανά τον μπεμπούλη σου;;;

Barbitsa ωραίες οι πληροφορίες μου μας έδωσες. Τις αποθήκευσα.

THEODOSIADOU περαστικά στον μπαμπά σου. Και εγώ δεν περιμένω ακόμα το νετμπουκ και δεν έχω καθόλου καλή πρόσβαση πια αλλά τι να κάνω … υπομονή. Θα έρθει δε θα έρθει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...