Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

συννεφακι έγραψε:

ΠΕΙΝΑ ΔΕ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ , Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΕΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;

:laugh: :laugh: :laugh: καθε μεσημερι κανει καταθεση στο σουπερ μαρκετ....ψωμι κ υλικα για τοστ,χυμους,κριτσινια,γαλα,δημητριακα,φρουτα!!!!Εχει παθει πλακα!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ας τους ας τρεξουν λιγο!!!! :P:P:P

Καλημερα Ανεμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Anemosss78 έγραψε:

pedia na rotiso kati sta simptotmata egimosinis ine ke ta nevrakia??? :)

i ginekoulla mou exi zalades , sixnoouria , kathe nixta ximeroma xipna ke pai toualeta, .....

ta nevrakia pou exi poli logiko etsi ?:)prospatho na min dino simasia ...:)

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ!!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΜΕ ΤΣΑΚΙΖΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΥΠΝΑΩ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΘΕΟΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ( ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 11) ΚΑΙ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΑΝΕΜΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΛΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΝΑΙ ΘΕΣ ΔΕ ΘΕΣ , ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ , ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΗΝ ΣΚΟΥΠΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ , ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ,μη μου μιλας για τις δουλειες του σπιτιου!!!!!Ο γιατρος μου εχει απαγορευσει τα παντα!!!!

Στην αρχη ειχα μια κοπελα για καθαρισμα 1 φορα την εβδομαδα κ οποτε ειχα σιδερο κ τα υπολοιπα τα εκανε ο αντρας μου ο καημενος καθε Σαββατο!

Αλλα την κοπελα την σταματησα κ ψαχνω αλλη,οποτε εχω μονο τον αντρα μου! Χτες πηρα το swiffer κ εκανα τα πανω πανω κ μετα εκατσα στον καναπε κ προσπαθησα να σιδερωσω...ενταξει δεν εκανα κ καλλιτεχνειες στο σιδερο αλλα κατι εγινε ;) .

Σημερα εχει καθαριοτητα ο αντρας μου (ευτυχως ρωταει για τα παντα κ τα κανει οπως λεω).

Τι τραβανε κ αυτοι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΙΣΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ? ΜΟΥ ΕΙΠΕ Υ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΓΕΝΙΚΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ,ΑΣΕ ΠΟΥ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ , ΤΩΡΑ ? , ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? :huh:;)

Εγω ειχα την κοπελα 1 φορα την εβδομαδα,μου εκανε τα χοντρα κ ξαναερχοταν οποτε ειχα σιδερο.Μετα καθε Σαββατο που σχολαει ο συζυγουλης μου κανει αυτος δουλειες (σκουπισμα-ξεσκονισμα-σφουγγαρισμα)αλλα πιο "επιφανειακα" κ μεσα στην εβδομαδα πιανω κ εγω το ξεσκονοπανο (κρυφα) κ κανω λιγο τα επιπλα χωρις να σκυβω κ να τεντωνομαι(πασαλυμα δηλαδη :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Η ΦΟΥΣΚΟ-ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ

1.sofouki ΠΗΤ 09/03/2011

2.nena1988 ΠΗΤ 16/03/2011 , αγοράκι

3.Koukida ΠΗΤ 17/03/2011

4.Ηλιαχτίδα28 ΠΗΤ 17/03/2011, κοριτσάκι

5.dolfin ΠΗΤ 17/03/2011, διδυμάκια

6.demie_14 ΠΗΤ 21/03/2011

7.tesh ΠΗΤ 23/03/2011

8.Lollipop ΠΗΤ 24/03/2011, διδυμάκια

9.Gioulaki ΠΗΤ 25/03/2011

10.spirtouli ΠΗΤ 27/03/2011

11.nutella ΠΗΤ 27/03/2011

12.maria+fotis ΠΗΤ 27/03/2011

13.vasia78 ΠΗΤ 31/03/2011

14.ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ ΠΗΤ 31/03/2011

15.ρανια28 ΠΗΤ 01/04/2011

16.samantha ΠΗΤ ??/04/2011

17.dreamgirl ΠΗΤ 17/04/2011

18.Συνεφάκι

19.Anemos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello Gioulaki!!!!

Καλε θασ μας κλειδωσει κανενας? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κολλαει που κολλαει απο την αναβαθμιση ας μην συμβαλλουμε κ εμεις στο κολλημα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααααααα

εβαλα τη λίστα, οπότε οποτε οποια ανοίξει το Νο3 ας την αντιγράψει, αλλά να βάλει και τη Belle μέσα, γιατί μετα το είδα ;).Καλως ηρθες.....

Σαμάνθα η ερωτηση με τους μήνες ηταν κ δική μου.Το εψαξα κ βρηκα πως κάποιο υπολογιζουν την πρώτη ημερα της τελευταιας περιοδου και άλλοι μετράνε αντίστροφα απο την ΠΗΤ. Η ΠΗΤ είναι πάντα συν μια εβδομάδα. Ο γιατρός μου ειπε πως πλεο μηνες δεν υπάρχουν, ηταν για τις παλιές. Μετα τη 13η εβδομαδα εχουν δημιουργηθει όλα τα ζωτικα οργανα του μωρου κ απλα μεγαλώνει. Η αποβολη μειωνεται κατα 65%. Αυτα τα γραφει το βιβλιο μου

Ανεμος ΚΟΥΡΑΓΙΟ..........χαχαχχαχα θα σε τρελανει οπως εμεις τους αντρες μας. Εγω απο την 4η-9η εβδομάδα σηκωνόμουν καθε 2 ωρες με το ρολοι και πεινουσα κιολας, επινα ενα ποτηρι γαλα, κατουρουσα κ ξανακοιμομουνα!

Νευρα πολλά , ακομα οχι ομως συνεχομενα. Ειναι και απο το αγχος θα δεις πως θα ηρεμησει τη Δευτερα, μετα ξανα οταν πλησιαζει το επόμενο ραντεβου....

Για δουλειες κ εγω αρχισα να φερνω γυναικα 1 φορα το μηνα. Αν και απο την υστερια μου οταν δεν κοιταει ο αντρας μου κατι θα κάνω (ελαφρυ). Μανούλα δεν εχω και δεν θέλω να λέω στη πεθερα μου να ερχεται.Θα δω πως θα πάει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααα!!!!

πώς πάνε τα κεφάκια? σήμερα έχω κάτι αναγουλίτσες ψιλές κ ένα στομαχάκι κάπως... ελπίζω γρήγορα να υποχωρήσουν και τα 2! ήταν να πάμε Αθήνα, αλλά μάλλον θα το αφήσουμε για πιο αργά.

το θέμα με τις δουλειές σπιτιού είναι κι αυτό περίεργο...δεν τολμώ να κάνω πολλά πολλά, καθαρίζει βεβαίως ο αντρούλης μου, αλλά θεωρώ ότι εμείς είμαστε λίγο πιο σχολαστικές. Παρόλ'αυτά δεν έχω παράπονο.

BELLE καλώς όρισες στη φουσκολίστα κ με το καλό το νινάκι σας!

φιλάκια σε όλες κ όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...