Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

kuo28 έγραψε:

Βασιλική μου :kiss: Μήπως η Κατερίνα αποφάσισε να μείνει λίγο ακόμη; Μήπως παίζει τίποτα με τη σύνδεσή της; Μήπως ο μικρός αποφάσισε να έρθει λίγο νωρίτερα; :woohoo: Αν δεν φανεί μέχρι αύριο, λέω να κάνω "κρούση"...

Έχουμε μπόλικες απουσίες πλάκα πλάκα. Το Ελπιδάκι, η Κατερίνα nanna που δεν ξαναφάνηκε απ' όταν είχαμε βγει :( , η Μαριέττα... Να μην πω για τη Ρόζη! :dry:

απλα η κατρινα δεν μας εχει συνηθησει ετσι...

αλλα δεν θελω και να ενοχλησω με τηλεφωνηματα....

καλα ειναι ολα τα λεφτα η αλκμηνη :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

!!!

Τέλεια είναι :woohoo: Καλοφόρετα! Καλά, ειδικά το ροζάκι είναι ακριβώς αυτό που φανταζόμουν όταν είπες ότι θα ανεβάσεις φωτό από φορεματάκι :P Κλασικό ρομαντικό και πανέμορφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo, τι πλασματάκι είναι αυτό???!!!!!!! Τώρα συνειδητοποίησα πόσο μικρό είναι όταν με ένα χέρι καλύπτεται σχεδόν όλη η πλατούλα της :woohoo: Αχ, καρδούλα μου είναι μια γλύκα και τι νάζι είναι αυτό!!

Μαράκι, αύριο γεννάς???!Έφτασε ο καιρός. Δεν πιστεύω να έχεις άγχος?? Με το καλό, εύχομαι να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου.

Τα δικά μου νέα τα ίδια... Περιμένω να δω τι θα πει ο γιατρός σήμερα για τον πεισματάρη μου που έχει φτιάξει πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων στην κοιλιά μου και αλλάζει θέση κάθε μέρα, εναλλάξ ισχυακή και κεφαλική προβολή έτσι για να έχουμε ποικιλία :huh: .

Εχθές το βράδυ, 4 τα ξημερώματα, μας πήρε τηλέφωνο ένας βλάκας... Έκανε λάθος αριθμό. Από την τρομάρα που πήρα το μάτι μου είναι γαρίδα από τότε :angry:

Εσείς τι κάνετε? Για πείτε τα νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το πρώτο με την κορδελίτσα για το κεφάλι είανι όλα τα λεφτα!!!!

Κατερινα σε ταλαιπωρεί ο μικρός με την θέση που αλλάζει κάθε φορά? καλέ μήπως θα γίνει κολυμβητής???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou euxaristoume polu polu :kiss::kiss::kiss:

paratirisate tin trendy leptomeria etsi??? to sic fofoulofrakaki mas :P:P:P

an kai exw tin entipwsi oti to mwraki mou tha pleei mesa sto foremataki, kath' oti imaste kai mwrakia minion egw tha to palepsw na tis to valw :P:P:P akardi mana :laugh: :laugh: :laugh:

alitheia ta koritsia den exoun dwsei katholou to paron, kati mou leei oti eidika to elpidaki tha gennise, gia na doume ante makari :)

alla kai i katrina de mas exei sinithisei se apousies diarkeias :dry:

pote tha girnage apo guthio????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Κατερινα σε ταλαιπωρεί ο μικρός με την θέση που αλλάζει κάθε φορά? καλέ μήπως θα γίνει κολυμβητής???

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Το καλό που του θέλω να πάρει θέση άμεσα γιατί δεν θέλω να κάνω καισαρική μόνο και μόνο επειδή έχει τις άπλες του και δεν θέλει να στριμωχθεί!!

Α... έχω νέα της Κατρίνας. Με πήρε εχθές αλλά δεν είχα μπαταρία και πέθανε το κινητό μετά από λίγο. Έρχεται σήμερα τελικά οπότε μέχρι το βράδυ θα μας έχει πει τα νέα της αναλυτικά ;)

Αγγελική, τι τσαχπίνικα φορεματάκια είναι αυτά :woohoo: . Είναι κουκλίστικα! Αν είχα κοριτσάκι θα είχα τρελαθεί εντελώς με όλα τα κορδελάκια και τα ροζουλί πραγματάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα πολυ ομορφα τα ρουχαλακια σας, καλοφορετα! Ειδικα το 1ο, το ροζακι ειναι τελειο, οτι πρεπει για μια μπουμου!

Σουπιτσα σημερα εχεις ραντεβου με τον γιατρο? Ελπιζω να σου πει ευχαριστα πραγματακια, και οσο για το υγρο, καλε, ασε το παιδι να κανει κανα μπανακι, καλοκαιρακι ειναι! :P Σου λεει αφου δεν με παει η μαμα μου στη θαλασσα, ας φτιαξω και εγω την πισινουλα μου, να εχω την καβατζα μου! Περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

καλε, ασε το παιδι να κανει κανα μπανακι, καλοκαιρακι ειναι! :P Σου λεει αφου δεν με παει η μαμα μου στη θαλασσα, ας φτιαξω και εγω την πισινουλα μου, να εχω την καβατζα μου! Περιμενουμε νεα σου!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Είδες Άννα μου?? Από μικρός κακομαθημένος είναι! Άντε να τον μαζέψω μετά! Όπως μου είχε πει ο υπερηχογραφιστής για την πολυάμνιο "τα άλλα παιδάκια στην κοιλιά έχουν γκαρσονιέρα, ο δικός σου έχει τριάρι :P "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula mou :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

katerinaki mou delfini o mikroulis sas, mou fainete pws ftaiei telika to zwdio kai gi auto mas kanoun peismata, liontarakia nte :P:P:P

apo twra to diko tous :P

pes mas ti tha sou pei i elpida :):):)

na steilw se kamia ton arithmo mou na mathetai kai apo mena neakia ama gennisw aproopta :dry::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως απο τηλ εχω της ντορας και της κατρινας!

με την κατρινα εχουμε πολλεςπιθανοτητες να γεννησουμε μαζι οποτε...

μονο ντορα θα μπορεσω να ενημερωσω..

αληθεια που ειναι η ντορα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα !!!!

καταρχην σας ευχαριστω παρα πολυ ολες για τα καλα σας λογια οσον αφορα το δωματιακι του μπεμπη ...αν και ημιτελες ...θα γινει πιο ομορφο αργοτερα ..θα σας βαλω φωτο μολις τελειωσει :)

Βλεπονατας τι γραφατε επεσα επανω στο υπερχοχο videaki της Κατερινας με το γλυκιτατο Αλκμηνακι...τεντωνεται σαν γατακι τι ναζι ειναι αυτο βρε Κατερινα???Δεν ειχα ιδεα οτι αρεσει στα μωρακια τοσο πολυ το μασαζακι ... :laugh: :laugh:

λιγες σελιδες μετα σε κατι τελεια ρουχαλακια της Αγγελικης ...δηλαδη της μπεμπας της Αγγελικης ...σημερα μου πηρατε τα μυαλα με τα μωρακια σας ..καλα που εχω τον μπεμπουλη !!!!!! :laugh: :laugh:

Κατερινοσουπιτσα μου γλυκια μολις με το καλο βγει ο γιος σου θα εχει ακομη περισσοτερο χωρο πες του ....το αμνιακο υγρο λογικα οσο περναει ο καιρος θα μειωνεται..

Μαννουλα ερωτηση !!!!! η φωτο στο προφιλ σου ειναι δικια σου ??????

ερωτηση Νο 2 !!!!την παντα,την κουνουπιερα .το μαξιλαρακι,το υφασμα που εχει η καλαθουνα πως τα καθαριζω ????? :dry:

κοριτσια σημερα νομιζω γενναει το Μαρακι μας με προκληση !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα η μαρια αυριο θα κανει προκληση!

την παντα και τα σχετικα που ρωτας τα βαζεις κανονικα στο πλυντηριο σε ελαφρυ προγραμμα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

Η Ντόρα εχθές εδώ ήταν. Σήμερα μόνο έχει απουσία![/quote:362fbbgv]

ναι αλλα χθες μας ελεγε πως ειχε παλι συσπασεις :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα διαβασμενη σε βλεπω σημερα! ;) Να απαντησω στις ερωτησεις σου.

1. Ναι, η κοιλιτσα μου ειναι αυτη! :woohoo: Ειναι απο τη φωτογραφιση που λεγαμε, αν θυμασαι...Ευχαριστω δημοσια την Βασιλικη που μου θυμισε να την βαλω! ;)

2. Οπως ειδα σου εχει απαντησει ηδη η Βασιλικη οσον αφορα το πλυσιμο. Τα ιδια θα σου ελεγα και εγω! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα και Αννουλα ευχαριστω για τις απαντησεις σας..... :)

το μαξιλαρακι δεν θα χαλασει στο πλυντηριο ?????? :dry::dry:

Μολις τωρα διαβασα την περιγραφη γεννας της Αναστασιας μας ....

μου αρεσε παρα πολυ που τα περιεγραψε ολα αναλυτικα ..περιμενουμε φωτοοοοο καραμελιτσας Αναστασια ...

Αννα το σκεφτηκα οτι μπορει να ηταν απο την φωτογραφιση ...η καποια εικονα απο το ιντερνετ για αυτο ρωτησα ...

ολες οι φωτο που βγηκες βρε κοπελα μου η μια καλυτερη απο την αλλη ειναι !!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Αννα το σκεφτηκα οτι μπορει να ηταν απο την φωτογραφιση ...η καποια εικονα απο το ιντερνετ για αυτο ρωτησα ...

ολες οι φωτο που βγηκες βρε κοπελα μου η μια καλυτερη απο την αλλη ειναι !!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απάντησε το Ελπιδάκι. Είναι Αθήνα και γιαυτό δεν έχει ίντερνετ. Πάλι την έπιασαν συσπάσεις και πήγε στο γιατρό και ότι μπορεί να γεννήσει από μέρα σε μέρα. Σας στέλνει πολλά φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Απάντησε το Ελπιδάκι. Είναι Αθήνα και γιαυτό δεν έχει ίντερνετ. Πάλι την έπιασαν συσπάσεις και πήγε στο γιατρό και ότι μπορεί να γεννήσει από μέρα σε μέρα. Σας στέλνει πολλά φιλιά :kiss:

Σοβαρα μιλας? Παλι συσπασεις εχει το κοριτσι μας? Δεν της εδωσε κατι για να επιβραδυνουν οσο γινεται τον τοκετο? :ohmy: Οπως και να εχει, αν ειναι να ερθει η φραουλιτσα της στον κοσμο, με το καλο, αφου ειναι ηδη στον μηνα της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλάχιστον να μην ταλαιπωρηθεί μωρέ το Ελπιδάκι μας!!!

Κορίτσια το Μαγνήσιο το σταματάμε καθόλου? ή το συνεχίζουμε μέχρι τον τοκετό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...