Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΓΕΝΑΡΗ - ΦΛΕΒΑΡΗ 2011


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια καλησπερα βαλτε και εμενα στην παρεα γενναω με καισαρικη το δευτερο παιδακι μου στης 23/2 2011 ευχαριστω και με το καλο τα μωρακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia :D Aurio mpenw sthn 21h bdomada,,,, edw kai 1 bdomada exw parathrhsei 3 ME 4 fores th mera petrwnei h koilia mou xamhla gia liga sec. Einai kati san baros k feygei se liga defterolepta. Den exw parei to giatro akoma ...eseis exete kati paromoio?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

penny1979, το παθαίνω κι εγώ καμιά φορά,δεν νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό πάντως!Αν θέλεις έλα να τα λέμε και στις γκαστρούλες του Μαίου που είμαστε περισσότερες! http://www.mammyland.com/forum/29/15762

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Penny1979, το παθαινω και εγω...να πετρονη η κοιλια μου, και αυτο μονο οταν ειμαι στεκομαι... Οταν ειμαι ξαπλωμενη ειναι μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGW to anti8eto... otaN Ksaplwnw petrwnei :P Pira xtes thl ton giatro moy k mou eipe eine fisilogiko ksekourasi kai na pernw ta buscopan.. An omws h koilia petrwnei perissoteres apo 10 fores th mera tote eine anisixitiko..Axx ante na er8ei h allh bdomada na kanw thn B epipedou ! exw agxos :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera! mia ligo kouti erwtisi tha ithela na kanw... :) alla einai i prwti mou egkumosuni kai den gnwrizw polla..

kanei kapoia apo esas mathimata anwdunou toketou? prepei na kanoume kai pote??

egw eimai stin 21 evdomada...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

doritakitty,δεν είναι υποχρεωτικά τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού και νομίζω πως μπορείς να ξεκινήσεις και από τώρα αν και έχω ακούσει για 7ο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula1987 s' euxaristw gia tin apantisi!

koritsia???? :) poso suxna niwthete to mwraki sas kata tin diarkeia tis meras?? egw niwthw kati elafra "gargalita" katw apo ton afalo, alla oxi suxna.. eimai 21w kai 5d.. einai anisuxitiko?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νομιζω να ειναι ανυσηχητικο.Εγω ειμαι 19 εβδομαδων και 6 ημερων.Κουνιεται κατω απο τον αφαλο.Χτες κλωτσαγε περισσοτερο σημερα ειναι πιο ησυχο.Μη φοβασαι.Εμενα ειναι το πρωτο μου εσενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

koritsia ekana x8es ton b epipedou kai ola kala!!!arxisa na agapaw poly to koritsaki pou kolympaei sthn koilia mou oli mera!!exw kai to dvd twra kai opote mou leipei 8a to bazw gia na thn vlepw th zouzounitsa mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο liveloula για τα καλα σου νεα! Και εγω το ιδιο την παρασκευη εκανα την β επιπεδου! Αλλα ουτε για dvd μιλησαν oυτε gia φωτογραφια :| !Ξεχαστηκα και εγω με το αγχος που ειχα ...αλλα οκ 3.5 μηνες εμειναν...8α περασουν :D Εδωσα 110 ευρο στο Μητερα! Εσυ ποσα εδωσες και που την εκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

geia sas koritsia..thn eksetasi thn ekana se idiwtiko iatreio kai plirwsa 140$. th deytera mpainw sthn 24 evdomada kai thn mpempoula mou thn noiw8w ka8imerina idiws thn wra pou xaplwnw!!prosoxi koritsia sth diatrofi sas na trwte syxna mikra geymata giati mia mera paraleipsa geymata kai efaga ena santouits olo kai olo kai oli th nyxta eixe foyskwsei to entero mou kai ponouse trela!!stis 3 th nyxta kanw decafeine nes pinw 2 goulies kai katey8eian toilet!anakoufisi kai apo edw kai mpros 8a prosexw perissotero!!xi xi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλημερα κοριτσια...!!!εγω 26 ιανουαριου μπενω στο μηνα μου....εφτασε η ωρα!!!ανχωνομαι πολυ για το πως θα γεννησω εννοω φυσιολογικα η καισαρικη...εχω ενα θεμα με αυτο.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες με το καλο τα μωρακια μας!!εγω στις 27 του ιανουαριου μπαινω στον μηνα μου!!!εχω τρελο ανχος και λαχταρα να παρω στην αγκαλια μου τον παιδαρο μου!!να βγουμε ολες γερες με τα μωρακια μας αγκαλια!!ανυπομονω παρα πολυ.......πολλα φιλια σε ολες και η επομενη σελιδουλα να αναγραφει σαν θεμα <<ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΓΕΝΝΑΜΕ>>χιχιχιχι!!καλη λευτερια να εχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια εγω γενναω 23 φεβρουαριου απο της τελευταιες δηλαδη,ανυπομονω να ακουσω τα πρωτα ευχαριστα μαντατα......και το ξερω γιατι ειμαι προγραματισμενη καισαρικη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Κοριτσια τι κανετε??ειμαι πολυ χαρουμενη...σημερα πηγα στο γιατρο κ του ειπα να τι παρουμε καιαρικη τη μπεμπουλα μου...δεχτηκε φυσικα καναμε καρδιοτοκογραφιμα,ολα καλα κ γενναω με το καλο παρσκευη.. :D

χτες γενησε η ξαδερφη μου...ξεκινησε για φυσιολογικα τελικα μετα απο 12 ωρες ο γιατρος ειπε οι πρεπει να παει για καισαρικη γιατι δεν εβγενε ο μπεμπης...!μετα απο αυτη την ταλαιπωρια φυσικα κ ηταν ενας λογος που ηθελα καισαρικη...ευχομαι να πανε ολα καλα.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ!!2900 γεννήθηκε το μανάρι μου!(εν τω μεταξύ πριν μια εβδομάδα στον υπέρηχο μου τον είχαν βγάλει 2500 και αγχώθηκα). :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...