Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΓΕΝΑΡΗ - ΦΛΕΒΑΡΗ 2011


Recommended Posts

geia s as koritsia k apo mena eimai 5 minon pht 7-01-11 den mou bgainei apto myalo to moro pou exo sth koilitsa mou me tipotaaaa..ennoeitai pos oles oi mamades exoume agxos alliws 8amastan anesthites axxxa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλωσήρθατε doritakitty και barbitsa!!! Όλες έχουμε άγχος για τα μωράκια μας!!Αν και έχω ηρεμήσει κάπως από τότε που άρχισε να δηλώνει παρόν καθημερινά το αγοράκι μου!!! :lol: Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη μας κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia...shmera mpika stin 18h bdomada me teleytea periodo 14/5. PI8ani hmeromhnia toketoy 18/2/2011...ydroxoaki :P:P:P Akoma to fylo de to exoyme sigourepsei..... :shock: exei tin platitsa tou sinexeia girismeni....moy lene mallon koritsi.. Upomoni mexri tin B epipedou SE 3 bdomades :D

Filia se oles tis manoules :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perysi stis 14/9 eixa kanei test egkymosynhs kai to apotelesma htan 8etiko!dystyxws h kyhsh palindromise kai apevala..fetos 14/9 eimai 17 ebdomadwn kai 2 hmerwn.ola pane kala kai 20/2/2011 perimenoume to koritsaki mas....:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,εγώ άρχισα να καταλαβαίνω το αγοράκι μου στις 16 + εβδομάδες,στην αρχή δυσκολευόμουν να το καταλάβω αλλά πλέον δίνει το παρόν καθημερινά!!Νομίζω ότι τα κοριτσάκια είναι πιο ντροπαλά και αργούν να δηλώσουν παρουσία.Επίσης πρέπει να εξαρτάται και από το πόσο αδύνατη είναι η μέλλουσα μανούλα... :roll:

liveloula,με το καλό το μωράκι σου!Σου εύχομαι ότι καλύτερο!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειμαι στην 18η! Κατι ψιλοακουω ..κατι ελαφρια κλοτσηματα ! Μαλλον κοριτσακι αλλα οχι 100% σιγουρα ^^ Θα μας το πει η Β Επιπεδου σε 3 βδομαδες . Ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου στα 55 κιλα και τωρα ειμαι 60 :shock: ! Ο γιατρος μου ..μου φωναζει! Λεει να παρω το πολυ 8 κιλα πφφφ! Δεν ειχα αναγουλες κ εμετους ..γιαυτο πηρα τα 5 κιλακια :roll: Η μανα μου κ η πεθερα μου ολη μερα με ταιζουν :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego exo parei 10 alla den ekana pote emeto k prin meino egkios ekana diaita opote stamathsa th diaita apotoma kai ta phra piso..apo 61 phga53 kai tora 63. ax pos 8a ta xasoume meta kai eimaste akoma sta misa ths egumosynhs...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι barbitsa τζαμπα η διαιτα που εκανες~! Αλλα χαλαλι ..8α γινεις μανουλα! Οπως τα εχασες ..8α τα ξαναχασεις! ΕμενΑ ο αντρας μου με βρισκει πιο ελκηστικη με τα παραπανω κιλα :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα είμαι στην 22 εβδομάδα , γεννάω με προγραμματισμένη καισαρική το δεύτερο παιδάκι μου στις 07/01/2011 και είναι αγοράκι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!Τι κανετε;Ευχομαι σε ολες να εχετε καλες και τελειομηνες εγκυμοσυνες με υγειη μωρακια!Εχουμε εδω και μηνες ανοιξει ενα θεμα γκαστρουλες του Μαιου και ειμαστε ολες με πητ ιανουαριο και φεβρουαριο γιατι δεν ερχεστε και απο εκει να ταλεμε! :-*:-*:-*:-*:-* σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως εχετε αυπνιες......??? Δεν κλεινω ματι!! Δεν αντεχω αλλο..... Δεν κοιμαμε καθολου το βραδυ και ολη την ημερα ειμαι χαλια.........!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aypnies? egw to teleiws anti8eto! mexri ta telh tou 4oy mhna koimomoun or8ia olh mera! Epefta to brady gia ypno apo tis 20:00! Kai de ftanei pou koimomoun polles wres....ksipnaga k ais8anomoun k eksantlimenh! Eytixws twra ston 5o mhna stamathsan ayta.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Penny, εισε πολυ τυχερη.....! Σε ζηλευω....! Εγω εξαντληθηκα απο την αυπνια...!!! :shock:

Ουφφφφ, δεν ξερω τι να κανω...??? Και μολις κοιμηθω λιγο, ξυπνω επειγοντος για να παω στην τουαλεττα....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη....Ειναι το πρωτο μου παιδακι και διανυω την 19η βδομαδα εγκυμοσυνηςς.. Απο την δευτερα εχω αρχισει και το ακουω συνεχεια...ολη την μερα κλοτσιες κ μπουνιες! Μα ολη μερα?? :!: Δε κοιματε κα8ολου? Μεχρι και το βραδυ που ξυπναω καμια φορα για τουαλετα παλι το ακουω :o Εσεις το ακουτε ολη τη μερα??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριστια!!! εγω περιμενω το 2ο αγορακι μου μεχρι 04/01/2011. με τον μεγαλο μου γιο θα εχουν μολις 21 μηνες διαφορα!! καλο μας κουραγιο και ολα να πανε κατ'ευχην.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

penny, pou akrivws akous to mwraki sou, se poio simeio tis koilitsas sou kai me ti moiazoun oi kinisoules tou?? egw eimai stin 20 evdomada, kati niwthw katw apo ton afalouli xamila, alla den mporw na sigoureutw an einai to agoraki mou 'i to enteraki mou... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια! :D Doritakitty και εγω μπηκα στην 20η βδομαδα και ακουω την μικρη μου μπουμπου κατω απο τον αφαλο...μια δεξια και μια αριστερα! Ειμαι 100% σιγουρη πως δεν ειναι το εντερακι..γιατι οι κτυποι που κανει ειναι διαφορετικοι και προερχονται απο την μητρα! Ειναι κατι σαν δυνατο φτερουγισμα...το αισθανομαι εντονα! Μην σε ανυσηχει ....Ή αυτη τη βδομαδα η την επομενη 8α το ακουσεις στανταρ! :D

Σημερα το πρωι πηγα στο ΛΗΤΩ για ρουχα εγκυμοσυνης... :? Εδωσα 300 ευρω για 2 παντελονια και 2 μπλουζες...πφφφ Πως θα βγει ο χειμωνας?? θελουμε ρουχα :? Η μια μπλουζα ειχε 70 ευρω..ελεος! Τα λυπη8ηκα που τα εδωσα ...αλλα χαλαλι! Μετα θα τα χαλαω για να ντυνω την μικρη μου πριγκιπησα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kapws etsi niwthw ki egw penny... san fterougisma. makari na einai to agoraki mou!!! :)

ta rouxa egkumosunis einai ligo tsouxtera mallon.. ki egw pira apo ta mothercare duo tzin kai duo kolan, 214 eurw... den xreiazetai na pswnisoume polla. polla apo ta rouxa pou exoume stin ntoulapa mas tha mas kanoun akoma.. ;)

filakia se oles tis manoules! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...