Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπήκα για λίγο και δεν έχω καταφέρει να διαβάσω όλα τα νέα σας....Σας στέλνω πολλά φιλάκια σε εσάς και τα μικρά σας και θα σας γράφω σύντομα....

ΚΑΛΑ να περνάτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες κανενα νεο καλε;;;

εγω ακομα σε παιρνω..αχργηστη ειμαι..

ειμαι δουλεια..

ποτε θα ερθεις σακουλ;ς;παιδια να ανοιξω απο ποστ;;γρανει αυτο..μαστιχωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας κ απο εμενα ..

Ακουστε την κατασταση μας κ αν δεν τραβατε τις κοτσιδες σας τι να πω ..

Σοφια & Νικη = Εχουν αμυγδαλιτιδα κ μαλιστα πυωδη ..Αντιβιωση κ ντεπον ..Γκρινια κ αγιος ο θεος αυπνια - αφαγια κ ολα τα στερητικα αλφα ..

Αριαδνη = Αλλεργια + οδοντοφυιια ..Ντεπον κ παλι ντεπον ..Γκρινια κ αγιος ο θεος , αυπνια - αφαγια κ ολα επισης τα στερητικα αλφα ..

Πεστε μου ..εγω ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ?? !!! εΕΕΕ ? πΟΤΕ?

Κ καλα το μικρο ενταξει την ξερω την κατασταση την αντιμετωπιζω ..Την αμυγδαλιτιδα που υποτιθεται δεν κολλαει πως στα κομματια την εχουν οι αλλες δυο ταυτοχρονα ?

Παω να πιω εναν ακομα καφε γιατι κ αυτη η νυχτα προβλεπεται μακρια ..

σας φιλω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ ευασ;;;τιποτε αλλο;;;

κουραγιο καλε...

τελικα θα πιουμε τον ρημαδοκαφε τετ απογευμα και που;;

νικη η μαριλου;;

τρωωω 1 κεσε παγωτο..

μαριλου κανενα νεο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!

Ρε συ Ευακι μου.... είναι για να τρελαίνεσαι.... υπομονή καλή μου.... ευχομαι γρήγορη ανάρρωση σε όλες!

Όσο για νινί .... ΔΕΝ.... ελπίζω στον επόμενο μήνα... ;)

Σωσωκα οταν λες ενα κεσε παγωτό δεν διευκρινίζεις... των 250γρ...των 500γρ ή του κιλού;;;; :lol:

Τι νέα; Ο μικρός με έχει πηδήξει 2 μέρες τώρα... ξυπνάει το βράδυ με σπαρακτικό κλάμα κάθε 3 τέταρτα... κουτουλάω όλη μέρα από την Κυριακή... μάλλον ετοιμάζεται κι άλλο δόντι και τα έχουμε αυτά τα σκηνικά...

Κορίτσια δεν μπορώ Τετάρτη... έχω να πάω σε επίδειξη τάπερ :shock::shock::shock:

Η ταπερού κόλλησε της κουμπάρας μου να κάνει επίδειξη στο σπίτι της και θέλει συμπαράσταση!

Βέβαια δεν έχω σκοπό να πάρω ούτε ένα τάπερ!

Ακου εκεί.... 35€ το μεσαίο τάπερ που είναι για να διατηρεί την φέτα περισσότερο.... και ερωτώ: δεν αγοράζω λιγότερη φέτα για να εχω πάντα φρεσκια;;;; τελος παντων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεα εισαι;....καλα και θα πας χωρις να αγορασεις;;εινα ιδυνατον;;;

οποτε ακυρο της τετ;;

αμαν ρε μαριλου..1 τα ταπερ και μια το σεξ..ελεος καλε..

εμενα μου αρσουν πολυ της ταπρ γουερ τα πραγματα..αλλα πανακριβα..\

θα ανοιξω αλλο θεμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω να πάω σε επίδειξη τάπερ :shock::shock::shock:

Δεν ξερω γιατι ρε μαιρη μου φανηκε τοσο αστειο αυτο με τα ταπερ αλλα εχω λυθει σου μιλαω τωρα .. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φταιει η αυπνια ..φταιει η υπερενταση ..η φαντασια μου τα φταιει ..

ΕΙμαστε καλυτερα δεν μπορω να πω ..κ οι τρεις ..η μικρη σαν να ηρεμισε λιγακι απο τα αλλεργικα της αλλα εξακολουθει κ τρωγεται ..Οι αλλες δυο εχουν ανακτησει το κεφι κ την σκανταλια στο επακρο ..οποτε θεωρω οτι καπως καλυτερα παμε ..Ε αφου ειπε κ η Νικη με ουρλιαχτα πεινααααωωωωωωω τοτε ναι σιγουρα ειμαστε σε καλο δρομο :lol::lol:

Μαριλουκι μην αγχωνεσαι καλο μου για το νινι ..θα ερθει ..κ επισης μην πλακωνεσαι στο αχαλινωτο σεξ ..Μερα παρα μερα καλο μου ..Κ ταιζε τον καλα τον ανθρωπο ..να παιρνει δυναμεις !

τωρα οι μικρες εχουν βγαλει οτι παιχνιδι ειχαμε στα παιχνιδοκουτα κ το εχουν απλωσει σ'ολο το σαλονι ..χριστε μου ..πατησα ενα τουβλακι κ μονο που δεν ειπα τον Χριστο φανταρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..τωρα το ειδα ..θα πατε για καφεδακι αυριο ???? Ζηλευω τωρα ..κλαψ..κ παλι γραψτε στο απουσιολογιο το ονομα μου γιατι δεεεν...Πως ν'αφησω το τρελοκομειο ..Βεβαια μια ελπιδα διατηρω μηπως κ την κανω σκαστη αν τελικα το κανονισετε ..αν ερθει νωρις ο Νικος , αν τα παιδια ειναι καλυτερα , αν ετσι αν γιουβετσι-κοκορετσι - στουμπετσι.. :lol::lol:

σωσω τι θεμα θ'ανοιξεις καλε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω της ταπερ γουεαρ είναι... θες να ερθεις;;; Αληθεια το λεω... Εγώ πάντως δεν θα ψωνήσω.... εδω κάνουμε αμαν και πως να μαζεψουμε ενα φράγκο και θα τα πετάξω σε τάπερ;;;;;;;Ειναι όντως ωραία αλλά οι τιμές είναι απλησίαστες!

Ας ειναι καλά ο Χαλιαδάκης που έχει ωραιοτατα ταπερ με 6€ την 3αδα και οι χαλβάδες της σαρακοστής που ηταν σε ταπεράκια και τα κονομήσαμε και αυτά! :lol::lol::lol:

Πατε εσεις στο καφεδάκι σας και την επόμενη φορά (ειδικά αν είναι και πρωί) θα είμαι και εγώ!!!

Η βλακεία είναι Ευα μου πως ο κύριος αντρας μου μόνο τις και καλα γόνιμες μέρες "σπέρνει στο σωστό μέρος"... :oops: τις υπόλοιπες φορές "σπέρνει" όπου αλλού θέλει! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η βλακεία είναι Ευα μου πως ο κύριος αντρας μου μόνο τις και καλα γόνιμες μέρες "σπέρνει στο σωστό μέρος"... :oops: τις υπόλοιπες φορές "σπέρνει" όπου αλλού θέλει! :oops:

=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Εχω λυθει μωρη με τη παρτη σου!!!δε μπορωωωωω!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=)) που σαι Μαριλου το απογευμα στα ταπερ δες αν εχει κανενα καλο για καλη συντηρηση σπερματος!!!οταν το σπερνει αλλου να το μαζευεις για μελλοντικη χρηση!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Αααααχχχχ σε καλο μου μεσημεριατικο!!!!!

Ευακι περαστικα στις τσαπερδονες σου!!! μα σας εχουν φτυσει κι εσας κι ολα μαζεμενα;;;;!!!! :?

Τι νεο θεμα θα ανοιξεις εσυ Σωσιδιο;;; :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ανοιξα καινουργιο ηρακλειο νο2...μπειτε και λιγο στισ κοινουργιες δημοσιευσεις...

οχι καλε..δεν ερχομαι..θα μου φυγουν κα ιτα σωβρακα..τα θελω ολα..ασε καλυτερα..

ακυρος λεμε ο καφες..μπιετε στο αλλο..μπ-ηκαν ξενοι και μας ειπαν μεγεια και σεις ακομα εδω γραφετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ από μένα!!!

Πως είναι τα παιδιά σας; Ο Κυριάκος μας, μου θυμίζει τον taz στο περασμά του όλα τα διαλύει!!!

Η αλήθεια είναι ότι χάθηκα για λίγο, κ γω δεν ξέρω γιατί!!!

Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε στον επόμενο καφέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλώς την!!!!!!!!!

Ελα στο άλλο θέμα "τρελα παιδάκια Ηρακλειου Νο2"

Αντε να σας δουμε και εσας! Κανουμε καλό παρεακι... μεσα στην τρελα είμαστε όλοι! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Κι εμένα τα ίδια μου έχουν πει κι η γυναικολόγος, κι η ενδοκρινολόγος αλλά κι η αιματολογος που πήγα πρόσφατα! 2 απ' τα 3 για να αποφανθούν ότι έχει κάποια γυναίκα ΣΠΩ. Εγώ έχω μόνο την μορφολογία που φαίνεται στους υπερήχους αλλά τίποτα απ' τα άλλα δύο. Στη δική μου περίπτωση μου είπαν μόνο μυο-ινοσιτολη για να βελτιώσουμε την ποιότητα της ωορρηξίας αλλά και τη συχνότητα μιας και υπερηχογραγικά ανακαλύψαμε τλχ 2 κύκλους ανωορρηκτικους. Γι'αυτό και μου πρότειναν την πρόκληση ωορρηξίας. Βέβαια 2/2 συλλήψεις που είχαμε τις πετύχαμε εντελώς φυσιολογικά μόνο με τη λήψη βιταμινών. Τώρα θα δούμε τι θα γίνει και μ αυτό τον κύκλο που είχαμε τη διέγερση και πρόκληση με γονοδοτροπινες.
    • Θα βρούμε..!! Και όλα θα πάνε δεξιά αυτή τη φορά!! Θα έχω και εγώ το νου μου αν δω κάτι θα σου στείλω! 
    • μου είπε ότι για να πούμε τον όρο συνδρομο πολυκυστικών θα πρέπει να έχω 2 από τα 3 κριτήρια..1)υπερηχογραφικη εικόνα πολυκυστικών ωοθηκών 2)αυξημένα ανδρογονα 3)διαταραχές περιόδου..έχω μονο το 1 από αυτά οπότε μου λεει οτι δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ετσι η περιπτωση μου.. είμαι λίγο καιρό σε αυτό το χωρο των εξετάσεων και του ψαξίματος, αν εσεις που έχετε περισσότερη εμπειρία βλέπετε ότι κάτι δεν στέκει από αυτά που μου λέει πείτε μου να δω πως θα κινηθώ..
    • Σε ευχαριστώ για την ενημερώση..έχω στείλει στην κοπέλα αλλά δεν μου έχει απαντήσει..λογικά τις έχει δώσει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...