Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γραφω για πρωτη φορα. Γεια σας.


Recommended Posts

Καλο μεσημερι σε ολες. Αν και τα εκανα λιγο αναποδα δεν πειραζει, δηλ. πρωτα εγραψα ένα θεμα και μετα στελνω εδώ μηνυμα για ένα καλως σας βρηκα. Ευχομαι να βρω απαντησεις σε θεματα που με ενδιαφερουν και να δωσω οπου μπορω καποια συμβουλη για να βοηθησω καποια κοπελα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες .Περιμενουμε να συμμετεχεις στη μεγαλη μας παρεα .να μας συστηθεις μοναχα αν εχεις παιδακι αν περιμενεις ; αν θελεις ; λιγα λογια για σενα επισης σε οια περιοχη μενεις αν δεις συχνα τα μελοι κανουμε ανα περιοχες καποιες συναντησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστα. Ειδες δεν το κατεχω το αθλημα ακομα. Ειμαι παντρεμενη σχεδον 3 χρονια, εχω ένα αγορακι 15μηνων (ακριβως γινεται σε 2 μερες), Προς το παρον δεν παω για 2ο και μενω Πειραια. Εργαζομαι και τις ελευθερες ωρες μετα τη δουλεια ειμαι με τον μικρο ταλιμπαν. Ευχομαι η παρεα μας να είναι διασκεδαστικη να μαθαινουμε ολες καινουρια πραγματα μεσα από τις συζητησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mesimeri kai apo emena eimai kai ego kainoyrgia kai thelo na moirasto mazi sas apories anisixies kai genikotera oti kalo kai kako exei mia egkimosini..eimai 21 eton 5 ebdomadon kai meno aleksandroupoli..tha xaro polu na ta leo mazi sas mias ka tora exo polu eleuthero xrono dioti apolithika apo tin ergasia moy giati pantreytika stis 10 aprilioy kai meta 1 mhna to afentiko moy me ediokse epeidi fobithike na min meino egkios enoprei oikonomikis krisis kai san egkyos apokthso dikaiomata..tespa..den peirazei ola gia kalo ginontai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και σε σενα ΝΕΝΑ1988. Ευχομαι να εχεις μια καλη, ομαλη εγκυμοσυνη και μια πιο καλη και ανωδυνη γεννα. Και μην στεναχωριεσαι.

Όλα τα αφεντικα ετσι είναι. Σπανια να βρεις καποιον να καταλαβαινει. Κοιταξε τωρα που καθεσαι να γεμισεις τις μπαταριες σου γιατι θα χρειαστεις μετα τη γεννα πολύ ενεργεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθατε και οι 2 σας κοριτσια!

Ειμαι η ναταλι! χαρηκα!

ελπιζω να περασετε καλε με την συντροφια μας εδω στο μαμμυ!

Τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera kai apo mena . ki ego anapoda ta ekana. Exo grapsei prota se 8emata kai tora 8a sisti8o.

Exo ena agoraki 3 minon, meno sta notia proastia kai 8elo na enimeronomai kai na boi8o ki ego opou mporo apo ti mikri mou empeiria.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας βρηκαμε κοριτσια.οι παρεα του μαμμυ ειναι η καλητερη.ελπιζω να τα λεμε συχνα.με το καλο να ερθη το μωρακι σου στον κοσμο.και να σας ζησουν στης υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...