Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 223
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Καλημερα κοριτσια,τωρα ανακαλυψα την παρεα σας :D:D:D Απο Σαλονικα και εγω :!::!: Μελισσοχωρι μενω τωρα αλλα το πατρκο μου ειναι Αμπελοκηπους :!::!::!: εχω μια ζουζουνιτσα 3 μηνων :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Γεια σας μανούλες. Έχω μία μπουμπού που σε 1 βδομάδα γίνεται 3 μηνών!!(κιόλας??!!! :lol: ). Είμαι σχετικά παλιό μέλος του φόρουμ -αν κ όχι πολύ ενεργό- αλλά λόγω ατυχιών, είχα κάνει μια...παύση από το μπεμπεδοφόρουμ. Ελπίζω να τα λέμε. Μένω κοντά στην Χαριλάου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

δε θυμαμαι αν εχω ξαναγραψει εδω αλλα ειμαι η λενα απο θεσσ κ εχω ενα τελειο μικρο χουλιγκανακι 22 μηνων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια συστηθηκαμε :!: πειτε τιποτα αλλο βρε κοριτσια να γνωριστουμε καλυτερα :!: να ρωτησω κατι :!: ξερετε εσεις τιποτα για baby swimming στην Περαια :?: εχω ακουσει οτι υπαρχει πισινα με οζον :!: εχει καμια εμπειρια :?: ξερετε κανενα αλλο μερος :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια συστηθηκαμε :!: πειτε τιποτα αλλο βρε κοριτσια να γνωριστουμε καλυτερα :!: να ρωτησω κατι :!: ξερετε εσεις τιποτα για baby swimming στην Περαια :?: εχω ακουσει οτι υπαρχει πισινα με οζον :!: εχει καμια εμπειρια :?: ξερετε κανενα αλλο μερος :?:

Yπάρχει απλά ζητάνε το αστρονομικό ποσό των 250 ευρώ για 10 μαθήματα!!! :shock::shock::shock::shock:

Εμείς πάμε στ Ελ.Κολλέγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελνετε τα μωρακια σας για μπανιο?? Τελειο!!

μιας που ρωταμε..να ρωτησω κι εγω εσας που ειστε ηδη μανουλες..εχει κανενα μαγαζι καλο εδω θεσ/νικη με οικονομικα μωρουδιακα? Δεν εχουμε παρει ακομη προικουλα κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie,εχει στο ελληνικο κολλεγιο :?: απο ποια ηλικια :!: πως γραφεσαι :?: τιμες :?:

touristria,εγω μετα απο αρκετη ερευνα τα πηρα ολα απο τα ονειρα στον Ευοσμο,εχει ομως και στην ΚΗφισια :!: μου κανανε και μεγαλη εκπτωση επι του συνολου :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την ακριβεια εχεις μια τελεια πανεμορφη μπουμπου!! Όλα να μας τα λες!! :lol::lol:

xaxaxaxaxaxaxa κ εδώ με βρήκεεεεεεεεεεεεεεες????!!!!!!!

Καλά τόσο ακριβά είναι για πισίνα? Από ποια ηλικία ξεκινάνε? Εμείς αν θα την πάμε, που μάλλον θα την πάμε, στην πισίνα του Ηρακλή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie,εχει στο ελληνικο κολλεγιο :?: απο ποια ηλικια :!: πως γραφεσαι :?: τιμες :?:

touristria,εγω μετα απο αρκετη ερευνα τα πηρα ολα απο τα ονειρα στον Ευοσμο,εχει ομως και στην ΚΗφισια :!: μου κανανε και μεγαλη εκπτωση επι του συνολου :D:D

Φέτος ξεκίνησαν. Απλά δεν είναι και ό,τι καλύτερο για ένα μωρό που δεν περπατάει γιατί υπάρχουν τεχνικές δυσκολίες. Δεν υπάρχουν αλλαξίερες ή ένας χώρος που θα μπορείς να ακουμπήσεις το μωρό. Εμείς ξεκινήσαμε φέτος που η μικρή ήταν 19 μηνών και περπατούσε άνετα. Μετά το χρόνο είναι ιδανικά. Είναι 55 ευρώ το μήνα και γράφεσαι εκεί.

Δεν γνωρίζω τις συνθήκες στον Παοκ για να σου πω που έχει ανάλογο τμήμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον ΠΑΟΚ δεν ειναι καλα ,μου εχει πει ο παιδιατρος :!: καταρχην εχει χλωριο :!: πολυ θελω ρε κοριτσια αλλα και σ'αυτο πισω ειμαστε εδω πανω :twisted: η δικια μου ειναι μικρουλα μαλλον για το ελληνικο :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

καλησπερα κοριτσια

να μαστε και μεις σας βρηκαμε :D

ειμαι η ζωη και εχω μια κορη που στις 27 θα μπει στον 7ο.

μενουμε καλαμαρια

ωραια ιδεα για την κολυμβηση ,βεβαια να μεγαλωσουμε λιγουλακι και μετα!

ελπιζω να τα λεμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλες τις μαμάδες της Θεσσαλονίκης! Λέγομαι Ράνια και είμαι και εγώ από Θεσσαλονίκη αλλά ζω εδώ και αρκετά χρόνια στην Αγγλία όπου τελειώνω το διδακτορικό μου στην ψυχολογία και για αυτό το λόγο χρειάζομαι τη βοήθειά σας! Μέσω της έρευνάς μου ειδικεύομαι στις αγχωτικές διαταραχές κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και πιο συγκεκριμένα στη διαταραχή πανικού. Ψάχνω λοιπόν για είτε για γυναίκες που προ της εγκυμοσύνης τους υποφέρανε από κρίσεις πανικού και συνεχίσανε να εχούν τα ίδια συμπτώματα κατα τη διάρκεια της, είτε για γυναίκες που δεν είναι εγκυες τώρα, αλλά είχαν το συγκεκριμένο πρόβλημα στο παρελθόν.

Αυτό λοιπόν που χρειάζομαι απο εσάς είναι μια σύντομη συνάντηση (σε χώρο της επιλογής σας) κατά την οποία θα κάνω κάποιες ερωτήσεις για την εμπειρια σας. Όλες οι πληροφορείες που θα δωθούν θα παραμείνουν εμπιστευτικές και ανώνυμες και οποιαδήποτε στιγμή έχετε το δικαίωμα να αποσυρθείτε από την έρευνα. Η συμβολή σας είναι πολύ σημαντική σε αυτή την έρευνα που έχει σα σκοπό να βοηθήσει στη δημιουργία καινούργιων θεραπειών για τις εγκυές γυναίκες που υποφέρουν από αγχωτικές διαταραχές.

Αν θέλετε περισσότερες πληροφορείες ή έχετε ερωτήσεις για την έρευνα, εποικοινωνήστε μαζί μου στο ouraniabouziou@hotmail.com. Eυχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...