Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ


Recommended Posts

τι σε νοιαζει αδερφουλα μου;;και η λενα αλλωστε μονη σου το ειπες..2 βηματα απο σενα ειναι...

χαχαχα

αν μαζευτουμε λαος,θα παω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 223
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lena έγραψε:

Μαρια@ καλή λοχεία να έχεις. Προτεραιότητα έχουν τα μωρά. Οι καφέδες και οι συναντήσεις πάντα θα γίνονται.. ;)

Σε ευχαριστώ πολύ :kiss: και εσύ με το καλό!

Μας βλέπω Χριστούγεννα να συναντιώμαστε :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ είμαι από Σύρο αλλά μένω Θεσ/νίκη 8 χρόνια. Ας όψεται ο έρωτας χαχαχα.

Έχω ένα κοριτσάκι 4 ετών και ελπίζω σύντομα να ξαναγίνω μανούλα.

Να 'στε όλες καλά και να χαιρόμαστε τα μπουμπουκάκια μας.

url=http://www.pregnology.com/ovulate/27/6/14/8/20/2010]2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια οτι αποφασισετε. αν θελετε να το αναβαλουμε οκ. οτι θελει ο λαος!

εμενα παντως ο αντρας μου ειπε οκ για να κρατησει το 1 απο τα 2. ειχε κατσει 2 μερες και εκανε δουλειες στην αυλη και ακουγε το χαμο που γινοταν ΣΥΝΕΧΕΙΑ με το ΣΠυρο και πως τα βγαζω περα και με λυπηθικε και οτι θελω το κανει! χιχιχι! :P

παντως να ξερω ως αυριο μεσημερι. να ξερω για να ξανονισω το προγραμμα...

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα το ήξερα οτι δεν θα μπορούσες...φαντάζομαι τί άγχος θα έχεις τώρα μέχρι να πακετάρεις όλα τα πράγματα... :dry:

Τελικά άκυρο έτσι; Άς γυρίσουν και οι υπόλοιπες απο τις διακοπές και βλέπουμε.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ καλά τωρα το είδα το θέμα η στραβή.....

Δεν είμαι μανούλα ακομα , μπορω να μπω στη παρέα σας? Βερα Σαλονικια downtown που λένε. Μετα το γαμο πηρα τα βουνά και ειμαι Ρετζίκι τωρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ ΜΑΣ!!!! ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΑΓΝΟ....ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ...ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΕΧΟΥΜΕ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?Ειμαι η Δημητρα,απο Θεσσαλονικη,περιοχη Φαληρο,αλλα τωρα μενω Χαλκιδικη γιατι ο αντρας μου ειναι απο εδω.Ο Θανουλης μου ειναι 8 μηνων τωρα θα γινει..Γενικα ειναι καλος αλλα πολυ ευαισθητος γιατι ειναι πολυ ασπρος και παιδευομαστε με αλλεργιες..Τρωμε κρεμουλες που μας αρεσουν,φρουτα που δεν μας αρεσουν και ιδιαιτερα,και κρεατοσουπα η κοτοσουπα με πατατα και καροτο..Αυτα τα νεα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

κοριτσακια μου τι κανετε?ειμαι το μαρακι77 απο μποτσαρη.εγινα αντωνης1 γιατι δεν μπορουσα να συνδεθω.που χαθηκατε ολες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μαρακι77 πως σου'ρθε να βαλεις αντρικο ονομα;;; #-o

ειπα και εγω... αντωνης1;;;

θα πρεπει να αλλαξει και η παρεα και να γινει μαμαδες και μπαμπαδες...

οχι οτι αν ερθει καποιος μπαμπας στην παρεα μας δε θα τον καλοδεχτουμε...

μακαρι να βρεθει καποιος, να ξερουμε και την πλευρα των αντρων σε οτι συζηταμε...

εμενα τα δικα μου ειχαν φτασει στο απροχωρητο. :-oX(=))

τα βραδυα δεν κοιμομασταν. ξυπνουσαν συνεχεια, και κατα τις 4-5 το πρωι εμεναν ξυπνητα κατα σειρα απο 1-2 ωρες! συνολο εως 4 ωρες! ουτε με χαδια, ουτε αγκαλιες, ουτε κουνημα, ουτε στο κρεβατι μας δεν κοιμοταν. τα ειχαμε δει ΟΛΑ!!! αρχισαμε να μαλωνουμε με τον αντρα μου χωρις λογο στις 4 το πρωι!!!

ευτυχως μια κοπελα απο το μαμμυ μου προτεινε το βιβλιο "κοιμησου παιδι μου". το εφαρμοσε και αυτη και πετυχε.

ηταν η τελευταια μας ελπιδα... δυσκολο , αλλα τα καταφεραμε!!!

τωρα κοιμουνται γυρω στις 8:30 το βραδυ, χωρις να βγαλουν κιχ και κοιμουντε ΣΕΡΙ για 10-11ωρες!!!

τη μερα ειναι πιο δυσκολη η εφαρμογη. εμαθαν να κοιμουνται μονα τους, αλλα οχι για πολλη ωρα... μισαωρακια. αλλα απο το ολοτελα...

οποτε τωρα που κοιμομαστε οοολοι τη νυχτα ειμαι πολυ καλυτερα!!! [smilie=thumbsup.gif]

αντε καλο χειμωνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνη λενε τον μεγαλο το γιο μου.μεγαλο ζορι να μην κοιμουνται.ευτηχως δεν εχουμε θεμα με τον υπνο και ουτε ειχαμε ποτε.εμεις εχουμε θεμα με το φαγητο.μην φανταστεις οτι δεν τρωνε.παρατρωνε και ολο θελουν να τρωνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?ειμαι το μαρακι77 απο μποτσαρη.εγινα αντωνης1 γιατι δεν μπορουσα να συνδεθω.που χαθηκατε ολες?

Καλησπερα & εγω μποτσαρη μενω. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ..ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ,ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ..ΚΑΛΑ ΑΝΤΩΝΗ,ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΝΤΡΙΚΟ ΟΝΟΜΑ..ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ,ΑΠΟ ΛΕΧΟΥΔΑΚΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ,ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ...ΤΩΡΑ ΤΟ ΨΙΛΟΣΥΝΗΘΙΣΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυουλες στην παρεα δεχεστε η πρέπει να εμφανιστει το τσιριχτο πακετο μου? :lol::lol:

Ειμα η ειρηνη και μενω Ανω Ηλιουπολη ... και επισης θελω να ρωτησω μιας που ειμαστε θεσσαλονικιες..δε ξερω αν επιτρεπεται να μου δωσετε καμια πληροφορια για κανεναν πολυ πολυ καλο γυναικολογο? ειτε με ΠΜ ειτε εδω δεν ξερω αν επιτρεπεται! Με παρακολουθει μια γιαρος αλλα τωρα που εμεινα εγκυος ο αντρας μουε χει καποιους ενδιασμους ;) Θα χαρω πολυ να με βοηθησετε :) Η γιατρος μου ειναι στην Πολίχνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou touristria gitonisa. Egw menw nea politia euosmou alla sinora me Hlioupolh konta sto gipedo ths Hthakis...Egw exw enan gunnekologo kai eimai polu euxaristimenh alla einai kato kentro, Agias sofias konta sta mc-donalds. An se endiaferei mporw na sou pw onoma kai thlefono..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τον αντρα μου πηγενουμε τακτικα το πρωι που ειναι τα παιδια στο παιδικο,για καφε στο nero sony μου!!!!!!

Που ακριβως ειναι αυτο το καφε γειτονισσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...