Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ


Recommended Posts

ΜΗ ΜΑΣΑΣ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΑΝΑ

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΣΤ΅ΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!

ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΟ ΝΟ ΔΥΟ!!! φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 223
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα λαγυνα δεν ξερω ο ξαδερφος μου εχει σπιτι εκει κ καποιος αλλος γνωστος.ας ειναι γερα κ θα μεγαλωσουν αν δεν εχεις κ βοηθεια ειναι δυσκολα που θα παει θα μεγαλωσουν.απο δω κ περα θελουν χερια κ υπομονη αμα θα περπατησουν κιολας.παντως εχεις κ απο τα δυο φυλλα.η δικια μου η αναστασια δεν κοιμοταν καθολου εγινε 3.5 χρονων για να κοιμηθει ξερεις τι εχω τραβηξει τωρα τα περναει κ η αδερφη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια

μπορει να γκρινιαζουμε για τα μωρα μας αλλα οταν μεγαλωσουν αυτα θα θυμωμαστε και θα τα ζηταμε :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ & ΕΓΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΑΜΑ.ΜΕΝΩ ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΜΕ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ.ΛΕΓΟΜΑΙ ΣΟΝΙΑ & ΕΙΜΑΙ 17 ΧΡΟΝΩΝ.& ΨΑΧΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΩ & ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μπω κι εγω στην παρεα σας? Εγω ειμαι απο Αθηνα αλλα μενω Θεσσαλονικη απο το 2002 λογω σπουδων. Εχω μια μπουμπου που ειναι σχεδον 14 μηνων. Μενουμε Δελφων με Μαρτιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑ, ΕΓΩ ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΤΗ ΦΡΑΓΚΩΝ ! ΟΛΑ ΜΑΖΙ 320! ΕΝΝΟΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΜΕ ΤΑ ΛΑΔΟΠΑΝΑ ΚΑ ΣΥΝΑΦΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

χθες με το που σας διαβασα και ειπα να γραψω... ξυπνησαν!

πολυ καλη τιμη για βαφτιστηκα πιστευω. εμας οι νονοι μας τα πηραν απο τη θεια της κουμπαρας μας που εχει μαγαζι σε ενα στενο στην Αντιγονιδων. οποτε δεν ξερω τι τιμες τους εκανε.

οσο για συναντηση, κανονιστε που βολευει τις περισσοτερες, ανατολικα ή δυτικα και ενημερωστε. εγω ουτως ή άλλως θα τα φορτωσω στο αμαξι και θα ερθω. αν βολευει η ωρα. γιατι αν ειναι ωρα που τρωνε ή κοιμουνται, δυσκολο. γιατι που να ταϊζω εξω 2 μωρα και αν νυσταξουν θα μας πριξουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια 1202 εχω ενα συναδελφο που εχει μαγαζι η γυναικα του ,ειχα γινει κουμπαρα σε γαμο απο εκει κ μου ειχε βγει πολυ οικονομικα , προβα νυφικου το λενε ειναι στην Φραγκων,θα βρω το τηλ κ θα στο στειλω,εχει πολλα μαγαζια σε εκεινο το δρομο ,παντως οι τιμες νομιζω παιζουν στο 300 το πακετο!!!τα πρεναταλ εχουν τελεια πραγματακια αλλα ειναι λιγουλακι πιο τσιμπημενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vagman έγραψε:

οσο για συναντηση, κανονιστε που βολευει τις περισσοτερες, ανατολικα ή δυτικα και ενημερωστε. εγω ουτως ή άλλως θα τα φορτωσω στο αμαξι και θα ερθω. αν βολευει η ωρα. γιατι αν ειναι ωρα που τρωνε ή κοιμουνται, δυσκολο. γιατι που να ταϊζω εξω 2 μωρα και αν νυσταξουν θα μας πριξουν.

Τελικά πόσες είμαστε για συνάντηση; Εμένα θα με βόλευε περισσότερο Ανατολικά γιατι θα πάρω το αυτοκίνητο μόνη μου και δεν θέλω να οδηγάω πολλές ώρες με την κοιλιά τούρλα.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σωσω μη χασεις συναντηση!!!

αντε κοριτσια να της κανουμε το χατηρι... αλλστε οι περισσοτερες κανουν τα μπανακια τους ως τον 15Αυγουστο! παντρευεται κιολας το κοριτσι!

αντε Λενα εισαι και επικεφαλης! κανε κουμαντο σιγα σιγα, αλλα πριν γεννησεις!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re mh saw pairnv sto laimo moy...χαχα..

εννοειτι θα σας παρω..και θα με περιμενετε..εμενα;;τετοια προσωπικοτητα;;;και θα ειναι και η σαβρα;;μας εχεις δει σε συνδυασμο και τις 2;;αν το καναμε δουλεια θα χεζομ...στα ταλαρο!χαχαχσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να περιμένουμε και την Σωσώ .... δεν επιτρέπεται να την αφήσουμε στην απ' έξω... :laugh: Οπότε μετά τις 19.

Γιώτα μου κατάλαβα τί εννοείς..τ' αφήνω πάνω σου..χχιχι :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βεβαια αυτοκινητο δεν εχω..θα νοικιασει η βαγκ 1 μινι βαν και θα ερθει να μας παρει....χαχα..

θα βρεθει τροπος..

στο κοσμος μπορω παντως..εχω και αδερφη εκει κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε σουλιτσα..Τοσο καιρο μιλαμε..και μενεις Θεσσαλονικη....ντροπης..εναν καφε δεν τον ηπιαμε!!!

Λοιπον αμ η Μαντμαζες Σωσω θα κουβαλιθει καλοκαιριατικα ...να παμε στον παιζωτοπο..ειναι ανοιχτος 6:30 με 10:30...δεν με τρελανε ιδιετερως..γιατι ο δικςο μου βαριετε να παιζει με τα παιδακια και προτιμαει να αλωνιζει και να παιζει με τους μεγαλους..αλλα μια χαρα..θα τον ξαμολισω εκει που εχει αμμο..θα βαλλω και τον μπαμπα κερβερο απο πανω του...χιχιχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη μασας ρε Σωσω! θα παρω το μεγαλο αμαξι! απλα θα πρεπει να εχεις αγκαλια τη μικρη σου. εκτως και αν καταφερω να τα κρατησει ο αντρς μου και να ερθω μονη μου να ευχαριστηθω λιγο την παρεα γιατι αλλιως... θα ειναι δυσκολα τα πραγματα! αλλα φυσικα ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...