Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΑΑΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΜΕΝΩ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 10 ΜΗΝΩΝ!!!! ;)

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΜΑ ΘΡΕΜΜΑ ΤΟΥΜΠΙΩΤΙΣΑ!!!! ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΕΧΩ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΟΤΙΔΑΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 223
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

oliax73 έγραψε:

Μaria 1202 η μαμα μου ειναι απο την κασσανδρεια και ο μπαμπας μου απο το κασσανδρινο .Εχουμε εξοχικο στη "Μολα καλυβα""" αν ξερεις ..

Δεν ξερω που ειναι το "Μολα καλυβα". Ως κλασσικη Χαλκιδικιωτησσα ξερω τα χωρια μας μονο, οχι τους οικισμους. Ειναι και πολλοι! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κοριτσια!! Και εγω γεννημα θρεμμα Θεσσαλονικια....γεννηθηκα και μεγαλωσα Νεαπολη και απο τον γαμο και επειτα ζω στον Ευοσμο.

Πριν 3 μηνες εγινα μαμα μιας κουκλιτσας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUNITSA2 έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΑΑΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΜΕΝΩ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 10 ΜΗΝΩΝ!!!! ;)

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΜΑ ΘΡΕΜΜΑ ΤΟΥΜΠΙΩΤΙΣΑ!!!! ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΕΧΩ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΟΤΙΔΑΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ;;;

καλημερα :):):)

ποτιδαια εχουμε και εμεις εξοχικο στο υψωμα.Εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria1202 έγραψε:

oliax73 έγραψε:

Δεν ξερω που ειναι το "Μολα καλυβα". Ως κλασσικη Χαλκιδικιωτησσα ξερω τα χωρια μας μονο, οχι τους οικισμους. Ειναι και πολλοι! :laugh:[/quote:2zi4d78u]

Οχι ΤΟ μολα καλυβα φιλεναδα!!!!Η!!!! :laugh:

Κοντα στο Ποσειδι κ τη Σκιωνη βρισκεται!

Γεια σας βρε Σαλονικιες κ Χαλκιδικιωτισσες!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ γω ειμαι απο θεσ/νικη κ μενω στον ευοσμο εχω ενα κοριτσακι 3.5 χρονων κ προσπαθω για ενα δευτερο.την δευτερα παω διακοπες χαλκιδικη στο παλλινη κοντα στην καλλιθεα αν δεν κανω λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Κιεγώ από Θεσσαλονίκη!!! Έχω ένα αγοράκι 54 ημερών (γεννήθηκε στις 15/5/2010)!!! Μένουμε Πυλαία εδώ και 3 χρόνια!!! Εμείς έχουμε εξοχικό στο δεύτερο πόδι, στην Ακτή Σαλονικιού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραίο παρεάκι με Θεσσαλονικές!!! Είμαι και εγώ Θεσσαλονικιά αλλά τα τελευταία χρόνια μένω στην Περαία.

Να συστηθώ λοιπόν, είμαι η Μαρία, έχω ένα κοριτσάκι που στις 19 του μηνός γίνεται 2 χρονών και μια μέρα πιο μπροστά θα έχω μπει στον μήνα μου για να της χαρίσω μια αδελφούλα! :cheer:

Θα χαίρομαι να τα λέμε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

καλα βρε, ολες οι Σαλωνικιες εχουν εξωχικα στη Χαλκιδικη;;;;

εμεις δεν εχουμε...

και τα τελευταια χρονια για μπανιο παμε Καβαλα. καλυτερος δρομος, χωρις τα ατελιωτα μποτηλιαρισματα που τοσα χρονια τα φαγαμε στη μαπα. βρηκαμε μια τελεια παραλια, Σαρακινα λεγεται, λιγο πριν απο το ξενοδοχειο Ocean View, αρκετα πριν την Καβαλα, που εχει το πολυ λεπτο χαλικακι που δεν κολαει πανω σου σαν την αμμο (το συχαινομαι αυτο!), πεντακαθαρη θαλασσα, οχι πολυ κοσμο και εχει και ναυαγοσωστη! ειναι εκει που περισυ ειχαν σκοτωσει ενα Δημαρχο απο εκεινη την περιοχη, θυμαστε;;;

να δουμε ποτε θα παμε φετος... να βουτηξουμε και τα μωρα για πρωτη φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΦΥΡΑ ΔΕΞΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ!!!! ΠΟΙΟ ΥΨΩΜΑ ΕΝΝΟΕΙΣ;;

Η ΜΟΛΑ ΚΑΛΥΒΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΟΙΚΙΣΜΟΣ! ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΧΕ ΣΠΙΤΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ! ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΡΕΣΕ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUNITSA2 έγραψε:

ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΦΥΡΑ ΔΕΞΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ!!!! ΠΟΙΟ ΥΨΩΜΑ ΕΝΝΟΕΙΣ;;

Η ΜΟΛΑ ΚΑΛΥΒΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΟΙΚΙΣΜΟΣ! ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΧΕ ΣΠΙΤΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ! ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΡΕΣΕ!! ;)

Kαλημερα στην ομορφη παρεα

κοντα στην κατακηνωση albatros zouzounitsa!θα πατε για ΣΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzounitsa sorry τωρα ειδα το μνμ σου ωραια η ιδεα σου να το κανονισουμε οποτε θελεις εμεις σχεδον καθε ΣΚ ειμαστε εκει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΣΙΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΚΙΝΗΣΗ!!! ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΕΚΙΕΝΗ ΤΗ ΩΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΜΕ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

vagman ποση ωρα κανετε να πατε εκει;;;

θελλω πολυ να παμε για μπανιο τον μικρο..αλλα την Χαλκιδικη την φοβαμαι για ΣΚ

μια καλη λυση ειναι και η κατερινη ,αγ.πανελεημωνας μεγαλος δρομος χωρις καμια ταλαιπωρια.Για την παραλαι που λεει η vagman ωομιζω οτι ειναι μιαμιση ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινη λεγαμε και εμεις να παμε...Χαλκιδικη δεν παιζει πολυ αν και εχουμε εξοχικο στον Αγιο Παυλο- της μητερας μου.

Η Χαλκιδικη βιλευει γιατι ειναι παρα πολυ κοντα

Θα δουμε που θα παμε τελικα..μαλλον αυτο το ΣΚ..αν και με τον Χουλιγκαν πρεπει να τη βγαζω στη φουσκωτη πισινα...χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο Μωρουλινη. απο την πολη ειναι σχεδον 1,5ωρα. εμεις κανουμε λιγοτερο γιατι μπαινουμε κατευθειαν Εγνατια απο εδω που μενουμε.

και εμεις θα φυγουμε για λιγες διακοπες. το τι μπαγκαζια θα φορτωθουμε με τα μωρα.... δε θελω να το σκεφτομαι!!! και ακομα δεν ετοιμασα τιποτα! θα παμε στο εξωχικο των πεθερικων μου στο χωριο τους αναμεσα Καβαλα -Δραμα. ελπιζω να πανε ολα καλα, γιατι ποτε δεν εχουμε μεινει με τα πεθερικα μου παραπανω απο 3 μερες σερι. και τωρα με τα μωρα... αν ειναι ολο υποδειξεις... θα τα παρουμε κρανιο! αντε εγω αναγκαστηκα θα απανταω με χαμογελο, αλλα ο αντρας μου τους μιλαει αποτομα αν πανε να υποδειξουν οτιδηποτε γενικα.

οπου και να πατε, να περνατε τελεια κοριτσια και καλη επιστροφη στα σπιτια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα να περασεις και καλο κουραγιο.

Δεν παιρνεις μαζι και ενα κουτι ασπιρινες για ωρα αναγκης?που ξερεις μπροει να σου χρειαστουν. :):):)

Πλακα κανω καλα να περασετε και να χαρειτε τις διακοπες σας :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο κουκλα μου!

Οσο για την Χαλκιδικη νομιζω βρε κοριτσια πως γενικα εχει πεσει παρα πολυ η κινηση! Δεν εχουμε τα μποτιλιαρισματα που ειχαμε αλλες χρονιες!

Τελος οσες πανε διακοπουλες καλη ξεκουραση και καλα να περασετε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...