Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια μανουλα απο Κοζανη?


Recommended Posts

katerinaki eyxaristw..ma se ola idia ta paidia mas????

i kaimenoula kanei ena goyrgoyrito apo ta pneymonakia tis.eytyxws den exei pyreto kai einai polu kefati.tha pairnoyme farmaka gia 7 meres kai elpizoume na to prolavoume.den pairnei eispneomena,mas edwse ena asthmotrat k ena soldesanil.gia ti muti otrivin,mono otan mpoukwnei.

filia se oles k syggnwmi poy den grafw alla..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 325
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κουμπαρουλες και χαιρετώ και τα υπόλοιπα κορίτσια!!! Πολυ ωραία τα νέα σου μερυκαλ άντε με το καλο να ρθει και η ώρα να ακούσουμε τα δικά σου χαρμόσυνα νέα! Να ζήσουν τα κορίτσια τις Γιωτουλας λοιπόν.. Άντε και άλλες νύφες και για εμάς!! Περαστικά σας βρε Ιωαννα και μην αγχωνεσαι, θα περάσει η πρώτη η κρυαδα που παιδευεται η μπουμπού σου! Και εμείς είχαμε παρασει όταν ήταν τριων μηνών και στο τσακ το γλιτώσαμε το νοσοκομειο! Κατερινα δεν ξέχασα βρε την φωτο ακόμα δεν τις πηρα απο την αδερφή μου. Καλύτερα είμαστε και οι δυο, εμένα λίγο μπουκωμα μου έμεινε και το ΜΩΡΟ λίγο βήχας. Αυτα τα νεα μασ τα λέμε κορίτσια φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελαρες μου καλησπερα

εμεις τα ιδια,χαλαρα επιτελους μας ανοιξε λιγο ο καιρος,τα μεγαλα μου δεν μαζευονται ολη μερα εξω να τους αφησεις δεν λενε οχι,ο μικρος και αυτος βγηακαμε λιγο εξω και χθες και σημερα το πρωι και του καλαρεσε και επεσε ξερος για υπνο

συμπεθερα μου ειδες;αν δεν ταιριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζαμε :lol::lol: το ashmotrat που εγραψες τι ειναι;το soldesanil το χρησιμοποιω κι εγω στα μεγαλα οταν εχουν πολυ βηχα και εχει αμμεσα αποτελεσματα,ασε αυτο το γουργουρητο ο δικος μου το ειχε για πολυ καιρο και τωρα με το παραμικρο αυτο γινεται παλι,ελπιζω να συνελθει γρηγορα η νυφουλα μου δωσ της ενα ρουφηχτο φιλακι απο μενα!!!

κουμπαρουλα φιλια και σε σενα!!!!

και στις υπολοιπες επισης και σε ολα τα πατουσακια

λογικα απο βδομαδα θα βγει και η Lollipop περιμενω με ανυπομονησια την εμπειρια σου Γιωτακι

τα λεμε κουκλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!!ti kanete koritsia??emas ta nea mas einai polu kala!i mikri einai sxedon kala,ta gourgourito to kanei spania pleon kai ta sumptwmata exoun upoxwrisei polu.eytyxws!!!!!!!eyxaristw kai gia to endiaferon sas.synexizoume vevaia ta farmaka mexri na perasei i evdomada.anoikse kai o kairos epitelous.anupomonw na ginei i mikri kala na pame kamia volta.to vrady mas itan yperoxo episis.tin koimise o mpampas tis gyrw sti 1 kai sikwthike simera 11.30 :shock::shock::shock::shock: tha me trelanei ayto to paidi.10 wres seri ypnou :shock::shock: na mou to elegan den tha to pisteya,aporw ti epathe...kala tha itan na to kathierwsei an kai den perimenw kai polla...na sas pw kai kati pou me apasxolei.tha prepei na leipsw se taksidi apo Tetarti apogeyma mexri Pempti vrady.Den ginetai na tin parw mazi mou,tha meinei me ton mpampa tis.To provlima mou einai an tha faei...paliotera to epiane mia xara to mpoukali,twra me to zori pinei 30-40 ml kai to ftynei.ti tha kanw???anisyxw kiolas mipws tis leipsw kai meta den me thelei..den kserw,eimai poly provlimatismeni..

koumparoula mou perastika kai se esas kai allo kako na min mas vrei oute emas,oute ta mikra....theloume fwto leme....

sympetheroula ti kanoun ta mikra?fantazomai ksesalwnoun twra me ton kalo kairo.to asthmotrat mou eipe o paidiatros pws kanei o,ti kai to aerolin.apla epeidi exei elleipsi mas egrapse ayto.pws pas me ti diaita??

feygw koritsia giati exw douleies me fountes!A!simera exw kai genethlia,elpizw na tou kopsei tou antra mou na mou parei kati :D:D .filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα μου απο το πρωι προσπαθω να μπω να γραψω για να σου ευχηθω μην νομιζεις οτι σε ξεχασα,αλλα ο γαμπρουλης σου εχει γινει μεγαλο ζιζανιο να μην με δει στον υπολογιστη ερχεται και κλαει για να τον παρω αγκαλια και ορμαει στο πληκτρολογιο να ξηλωσει τα κουμπια,εχει χαλασει το εντερ το εβγαλε και το εσπασε κιολας αλλα δεν του φτανει αυτο,πολυχρονη να σε χαιρομαστε και να σε χαιρεται και η οικογενεια σου,οτι επιθυμεις να γιενι πραγματικοτητα κοπελα μου [smilie=occasion13.gif] ,οσο για τη διαιτα τιποτα τα ιδια,αν και δεν κανω και τιποτα το συγκεκριμενο νηστευω κιολας αλλωστε,απλα προσεχω λιγο αλλα δεν βλεπω να χανω,στην δευτερη εγκυμοσυνη μου εχασα 25κιλα χωρις διαιτα και τωρα τιποτα,μαλλον ο μεταβολισμος μου τα εχει παιξει,φτυστην τη μικρη τοσε ωρες συνεχομενες φτου φτου,τωρα που θα λειπεις θα βγαλεις γαλα;μην αγχωνεσαι αν της δωσει ο αντρας σου μπορει να πιει περισσοτερο αλλα αφου τρωει κιολας οσο γαλα πιει μην στεναχωριεσαι,σε μας κανουν τις μαμουνιες τους παντως και ο δικος μου οταν αποθηλασε απο μενα δεν ηθελε μπιμπερο ο αντρας μου του εμαθε να πινει

κουμπαρουλα εσεις πως εισται;ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουμπαρουλες μου... Τώρα μπόρεσα να μπω μέσα στα μαύρα μεσάνυχτα... Έχω αυτές τις μέρες ετοιμάζουμε κάτι με την αδερφή μου ,φτιάχνουμε κοσμήματα χειροποίητα να τα πουλάμε μέσω ίντερνετ και μου τρώνε όλη την μέρα και δουλειές κάνω το βράδυ...

Χρονια πολλα Ιωαννα μου και να σε χαίρονται ο άντρας σου και η μικρή σου!! Τελικά σε πήρε δώρο ο αντρουλης σου;; Μην στενάχωριεσαι βρε μια χαρα θα θέλει την μανούλα όσες μέρες και να φύγεις... Σαν την μανούλα κανείς...βέβαια και εγώ δεν τον έχω αφήσει ακόμα μόνο του ολόκληρο βράδυ αλλα θα είναι μιa χαρα με τον μπαμπά της νομίζω. Απο γάλα όμως τι θα κανείς; Έχεις βγάλει με θυλαστρο καμμιά φορά; Γιατί ούτε αυτό το έχω δοκιμάσει... Αχ φτου φτου για τον ύπνο, σας ζηλεύω... Που εμείς έτσι;; Δεν πειράζει μωρέ τι να τον κάνω; Ας ξυπνάει όσες φορές θέλει.. Χαλάλι του!!!!

Κατερινα μην σκάς για τα κιλά βρε.. Θα πάρει μπρος ο οργανισμός και θα τα χάσεις και αυτά που θες.. Υπομονή, νηστευεις κιόλας και είναι πιο δύσκολο νομίζω..

Αχ κορίτσια σήμερα που τον άκουγα τον μπουμπουκο μου σαν να άρχισε και αυτός να έχει χουρχουριτο στο στηθακι του... Την πέμπτη είναι να πάμε για το εμβόλιο και θα τον ακούσει τότε λέω ..μακάρι βρέχει καλυτερεψει και να μην χρειαστεί να πάρουμε τπτ εισπνοες... Άντε καληνύχτα κορίτσια πάω για ύπνο ποιος ξέρει πόσες φορές θα σηκωθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!Και εσεις να ειστε παντα καλα και ευτυχισμενες με τους αντρουληδες και τα παιδακια σας!Η μικρη ειναι πολυ καλα!Ουτε φαινεται οτι αρρωστησε :D:D .Κοιμηθηκε κιολας τελεια...Την ξαπλωσαμε 1 και σηκωθηκε σημερα 9.30.Μεταλλαχτηκε το παιδι μου...Φτου φτου και ξανα φτου φτου.Μακαρι Παναγιτσα μου να το κρατησει...Αυριο ειναι η μεγαλη μερα που πρεπει να την αφησω.Γαλα εχω βγαλει με το θηλαστρο,εχω 1,5 λιτρο στην καταψυξη.Το θεμα ειναι αν θα το πιει γιατι με το μπιμπερο ζοριζεται το καημενο.

Κατερινα μου ζιζανιο ο γαμπρος ε?Και η νυφη παντως δεν παει πισω...Σηκωνει ολο το γυμναστηριο μονη της και το πεταει κατω :lol::lol: Φαντασου τι εχει να γινει αν βρεθουνε τα δυο τους....Για τη διαιτα που λες εχω μια φιλη στην Κοζανη η οποια ειχε αρκετα κιλα να χασει και μονη της δεν εκανε τιποτα..Τελικα πηγε σε διαιτολογο πολυ καλο και εχασε 25 κιλα μεσα σε ενα χρονο βεβαια αλλα ειχε σταματησει κιολας ενα διαστημα.Και απο τιμες πολυ καλος.Αν θελεις στοιχεια μου λες να τη ρωτησω αν και πιστευω πως δεν χρειαζεσαι γιατι εχεις πολυ λιγα για χασιμο.

Ναντια πολυ ωραια ιδεα με τα κοσμηματα!!Καλη αρχη ευχομαι...Εμενα δυστυχως δεν πιανουν καθολου τα<χερια μου..Ο μικρος πως ειναι??Μακαρι να μην σας βρει τιποτα.

φιλακια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλες μου γεια σας

χθες πηγαμε παιδιατρο και κανανε εμβολιο και ο μικρος και ο δευτερος,ο Γιωργακης μου δεν εβγαλε κιχ το καημενο ουτε ααα δεν εκανε,σε αντιθεση με το μικρο ζιζανιο εσκασε να κλαει δεν σταματησε πουτε λεπτο ουτε να τον εσφαζε και μια στιγμη τον αφησα κατω και πηγε και τραβουσε την πορτα να φυγει το ζιζανιο,βαρος δεν εβαλε μιας και ηταν και αρρωστος και δεν ετρωγε κιολας

συμπεθερουλα εσεις πως εισται εναι καλυτερα η νυφουλα μου;

κουμπαρουλα θελουμε κι εμεις να δουμε τα κοσμηματα,μπραβο σου χρυσοχερα μου,εσεις εισται καλα;ειναι καλα ο μικρος κουμπαρουλης μου

πολλα φιλια κουκλες τα λεμε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια... Χθες το βράδυ ήταν μαρτυρικό... Ξυπνουσε ανα ώρα και τελικά στις 4:30 με 7 ήταν ξύπνιος και ήθελε παιχνιδακια... Και είχαμε να πάμε και θεσσαλονίκη σήμερα τα είδα όλα. Πωσ σασ ζυλευω Ιωαννα μου! Φτου φτου να μην σασ ματιασω!Σήμερα πήγαμε και κουρευτηκαμε! Κουκλακος έγινε..έτοιμος να τον στείλω φανταρο,χαχαχα! Είχανε μακρυνει πολυ και του έμπαιναν στα ματακια του. Αυριο θα πάμε να κάνουμε και εμείς να κάνουμε το εμβόλιο μας Κατερίνα και είμαι σίγουρη θα έχουμε τα ίδια με τον μικρο σου... Θα δείξει...ευχαριστώ κορίτσια, α να δούμε θα πουλάμε τπτ ή τζάμπα η ταλαιπωρία και τα έξοδα! Όταν είναι έτοιμη η σελίδα θα σας πω!!! Η αλήθεια είναι ότι ανυπομονω! Πειράζει λέτε όταν θα είναι έτοιμη η σελίδα μας να το βάλω εδώ στο μαμμυλαντ κανένα πόστ; Άντε κουμπαρουλες φιλακια και στα αλλα τα κορίτσια άντε που είστε βρε;; Εκτός απο την λολλιποπ που είναι λεχονιτσα και προσαρμόζονται ακόμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!Τι κανετε?Επεστρεψα!!Χθες βραδυ,πτωμα απο την κουραση.Η μικρη δεν ετρωγε,οπως το περιμενα.Ζοριστηκε πολυ το καημενο με το μπουκαλι.Στενοχωρηθηκα ρε γαμωτο.Ετρωγε ομως ολο το βραδυ και το αναπληρωσε ελπιζω :lol::lol: Της περασε και η αρρωστια,σταματησαμε και τα φαρμακα.

Συμπεθερα μου εκλαψε ο γαμπρουλης??Πολλα φιλακια να του δωσεις απο εμενα και τη μικρη.Εμεις εχουμε την αλλη βδομαδα εμβολιο..

Κουμπαρα με γεια το κουρεμα?Γιατι ετσι με τον υπνο?Γενικα μεσα στη μερα κοιμαται πολυ?Εχω παρατηρησει πως οταν κοιμαται τη μερα η δικια μου το βραδυ ειναι εφιαλτης...Αν προσπαθουσες να τον κρατας περισσοτερο ξυπνιο?Εννοειται να το βαλεις στο μαμμυ οταν φτιαξεις τη σελιδα!Γιατι να πειραζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

συμπεθερα μου δεν ετρωγε η σκατου ε;;αθανατο βυζι :lol::lol: θα το αναπληρωσει ολο μαζι, καλο ξεζουμισμα,εγω παντως νομιζω πως ο υπνος φερνει υπνο,ο δικος μου οσο πιο πολυ κοιμαται τοσο πιο πολυ νυσταζει και οταν μου ξυπναει νωρις,ιδιως μετα τον μεσημεριανο υπνο μεσα στην υπερενταση ειναι και κοιμαται δυσκολοτερα το βραδυ

κουμπαρουλα μεγεια τα κουρεματα σας,κι εγω τον μικρο του αφησα αρκετα μακρυ το μαλλακι του αλλα επιεδη γινονται μπουκλιτσες δεν μπαινουν στα ματια και μαρεσει,αργοτερα λεω να τον κουρεψω

τι ηθελα και το μελετουσα ξυπνησε και κλαιει,αμαν μαυτα τα δοντια, αυτα εχουμε αυτες τις μερες και γκρινια μεχρι να ερθει το βραδυ για να ξανακοιμηθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες με τα ομορφα αγγελουδακια!!!!

Πως ειστε;

Εμεις ειμαστε καλα,αν και λιγο αυπνοι :D:D:D:D:D:D:D

Η μεγαλη μας μπεμπουλα (μεγαλη κατα 5 λεπτα απο τη μικρη :lol::lol::lol::lol: ) εχει κολικους η καημενη κ σπαραζει η ψυχουλα μου :(:(:(:(:( Κατα τα αλλα ησυχια,γαληνη κ απεεεεεεραντη ευτυχια!!!!

ΚΑ1 εσυ μου ειχες πει για μια παιδιατρο Μανωλα ή κανω λαθος;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Βυζι και παλι βυζι η μικρη :lol::lol: Δεν ξεκολλαει με τιποτα!Ολο το βραδυ θηλαζε παλι,μεχρι ποτε θα το αναπληρωνει?Τοσο πολυ λετε να πεινασε τελικα???Τωρα κοιμαται επιτελους...Ελπιζω το βραδυ μας να ειναι καλο.Δυστυχως βρεχει σημερα και δεν μπορουμε να παμε βολτα...Κριμα πανω που εγινε καλα.

Συμπεθερα μην τον κουρευεις!!!Μ'αρεσει πολυ ετσι οπως ειναι με τα μαλλακια του!

Λολιποπ μας ελειψες!Να σου ζησουν οι μικρουλες και απο εδω :D:D Για τους κολικους εμεις παιρναμε infacolic και σωθηκαμε!!!!!Ρωτησε τον παιδιατρο.

Φευγω αλλα θα ξαναμπω αργοτερα.

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεεεε ελεγα απο το πρωι να μπω να γραψω και μονο αυτο ξεχασα τελικα...Δεν παω καλα.....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!Κατερινακι μου να τα εκατοστησεις!!!Να σε χαιρονται ο αντρουλης σου,τα παιδακια σου,η νυφη σου και τα συμπεθερια!!!!!!!!Ο,τι επιθυμεις να πραγματοποιηθει.Παντα ευτυχισμενη και χαρουμενη ευχομαι.Πολλα πολλα φιλακια :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειας σας κουκλες

συμπεθερα μου σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα κοπελα μου,μαλλον της ελειψες της μικρης και δεν λεει να ξεκολλησει μηπως της φυγεις παλι,και εμενα μου αρεσουν τα μαλλια του ετσι γιαυτο και δεν τον κουρεψα ακομα,ιδιως πισω γινονται και μπουκλακια κιολας τρελενομαι,

Lollipopaki να σου ζησουν και απο εδω, αυτα θα τα εχεις απο εδω και περα,αυπνιες, κολικους,γκρινιες και αλλα τετοια αλλα ειναι γλυκια η ταλαιπωρια δεν συμφωνεις;εγω σου ειπα για την Φαρμακη οπου και εκει πηγαινουμε εμεις τωρα,για Μανωλα δεν ξερω,στην κλινικη ποιον παιδιατρο πηρες;με τον θηλασμο τι εκανες τελικα;αν και ειναι πολυ δυσκολο με δυο μωρα ταυτοχρονα

συμπεθερα που χαθηκες;;;

πολλα φιλια κουκλες τα λεμε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και πολλα φιλακια σε εσάς και στα γλυκά γλυκά μωρακια σας!! Γράφω απλά για να πω τα ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο κατερινάκι μας και να τα εκατοστησεις!!! Σε πήραν δώρο οι άντρες σου;; Ένα πακέτο αγκαλιές είμαι σίγουρη σου φτάνει!!! Δεν γράφω αλλο πάω για ύπνο να προλάβω να κοιμηθώ και λίγο και θα μπω αύριο να σας πω τα νέα μας!!! Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! i-)i-)i-)i-)i-)

ΚΑ1 εχεις γενεθλια;;;; Πολυχρονη κ παντα ευτυχισμενη με τους αντρες της ζωης σου!!!!

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Στην κλινικη ειχα τον Καραθαναση αλλα δεν μου αρεσε καθολου.....ασε που οταν τον χρειαστηκα για να μου πει τι να κανω με τους κολικους,μονο που δε με εβρισε......λες κ πρεπει να ξερω...ουτε μια συμβουλη δε μου εδωσε το νουμερο.....

Με τον θηλασμο δυστυχως δεν τα καταφερα....ξεκινησα να θηλαζω 2-3 μερες αλλα εβγαζα με το θηλαστρο...εδινα κ συμπληρωμα....οι μικρες τσιριζαν...τα νευρα μου εσπασαν...δεν προλαβαινα...κουραστηκα...και πηρα χαπια τελικα κ το σταματησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Τι κανετε?

Συμπεθερα πως τα περασες στα γενεθλια σου??Απο του χρονου να τα κανουμε μαζι :lol::lol: Πως ειναι τα μικρα?

ναντια-κουμπαρα τι κανεις?Πως πανε οι δημιουργιες?

Λολιποπ και εγω τον Καραθαναση ειχα και επισης δεν μου αφησε τις καλυτερες εντυπωσεις.Πρεπει να ειναι πολυ δυσκολος ο θηλασμος διδυμων.Εγω με ενα και τα ειχα παιξει.Επειδη ειχε πετρωσει το στηθος μου,μου εδωσαν και εμενα τα χαπακια για να το σταματησω αλλα μιας και εκεινη τη μερα γυρισα σπιτι πηρα μονο μισο στην κλινικη,στο σπιτι καθολου και εν τελει καταφερα να τη θηλασω τη μικρη.Μη στενοχωριεσαι παντως σε καταλαβαινω ;););) .Τις μικρες πως τις ξεχωριζεις?Μπορει να φαινεται χαζη η ερωτηση αλλα το εχω απορια...

Τα νεα μας τωρα..Η μικρη ειναι ολη μερα κολλημενη πανω μου και τρωει συνεχεια.Λετε να αναπληρωνει το χαμενο απο οταν ελειπα?Ισως και να φοβαται μη φυγω,τι να πω :?:?:? Απο θεμα βρογχιολιτιδας ειμαστε μια χαρα επιτελους αλλα χθες το βραδυ ζοριστηκε πολυ να κανει κακακια και εκλαιγε το καημενο.Μαλλον η μπανανα μας εκανε τη δουλεια,παρολο που επειδη την ψυλλιαστηκα της βαζαμε ελαχιστη,μονο για το αρωμα.Τελικα σημερα της καναμε κλυσματακι και δεν δωσαμε καθολου κρεμα.Την Τριτη εχουμε παιδιατρο.

Αυτα κοριτσια..Φιλακια και καλο βραδυ να εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia ti kanete?egw eimai mia xara k fouskwnw...

ka1 poluxronh k oti epithumeia an k ligo kathusterhmena...

lollipop an se endiaferei gnwrizw mia polu kalh sthn ptolemaida an thes mathenw plhrofories k sou lew

filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου και σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας,να ειστε καλα

lollipop τον Καραθαναση βρηκες κι εσυ,δεν μαρεσει καθολου,τον θεωρω τον χειροτερο της πολης μας,με την Φαρμακη ειμαι πολυ ευχαριστημενη αν θελεις πηγεινε να τη δεις να μιλησετε και μετα πας τις μικρες,λογικο ειναι να δυσκολευτεις με δυο μωρα,ενα και δεν τα καταφερνουν πολλες γυναικες που εσυ να θηλαζεις δυο ταυτοχρονα μου φαινεται λιγο αδυνατον

συμπεθερα μου τι ταλαιπωρια τραβαει η καημενουλα μου,βαλε πορτοκαλι και μην της βαζεις μπανανα,και ο γαμπρος σου παλι συναχωμενος ειναι,ηταν λιγο αδιαθετος ο δευτερος μου και μαλλον την τσιμπησε την ιωση ο μικρος οπως παντα,οσο για τα γενεθλια μου τιποτα το ιδιαιτερο σαν μια μερα οπως ολες τις αλλες

μερυκαλ πως ειναι το εμβρυακι σου;τωρα πια πρεπει να αρχισες να το καταλαβαινεις αισθητα ε;;

αυτα κουκλες τα λεμε παλι,φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ka1 geia sou..nai arxisa na to niwthw kala to palikaraki mou k eimai polu eutuxismenh mama..mallon h pio eutuxismenh apo oles ..anupomonw na erthei o kairos na to krathsw sthn agkalia mou na tou dwsw to pio gluko k trufero fili..k auto apla na me koitaei k egw na liwnw apo eutuxia.. :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κοριτσια ειστε απο τους λιγους που δεν αντεδρασατε στο θεμα διακοπης θηλασμου! Ολοι ειχαν πεσει επανω μου κ με ελεγαν τεμπελα!

Μονο απο τον αντρα μου κ τη μαμα μου βρηκα συμπαρασταση (μαλλον επειδη ειναι ολη μερα στο σπιτι κ εβλεπαν το ζορι).......

ΤΖΙΤΖΙΚΑΚΙ οι μπεμπες δεν μοιαζουν και πολυ....για μενα που τις βλεπω ολη μερα ειναι ευκολο να τις ξεχωρισω (πλεον)...Στην αρχη,τις μερες που ημουν στην κλινικη, δεν τις ξεχωριζα απο τα μουτρακια αλλα απο τα βραχιολακια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΕΡΥΚΑΛ καλα κλωτσομπουνιδια!!!!!!! Φουθκωθες;;;; Φουθκωθες;;;;; Καιρο εχω να δω το κοιλιδωνι σου!!!!!!!!!

ΚΑ1 που να ξερα οτι ειναι τοοοοοοοοοοσο νουμερο ο Καραθανασης...............μπλιαξξξξ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Λολλιποπ πως τα περνάτε με τα κοριτσια σας, μπηκατε καθόλου σε σειρουλα ή ακόμα τρεχεις και δεν φτάνεις; Γιατί εγω τις πρώτες μέρες έτσι ήμουν πόσο μάλλον εσυ που τα έχεις όλα επί δυο!! Και οσο για τον θυλασμο μην σκάς , τι να προλαβεις; Ασε που εγω ειχα την εντυπωση οτι δεν θυλαζουν οι μαμαδεσ με διδυμα και μια κοπελα απο εδω το μαμμυλαντ, δεν θυμάμαι ποια, μου ειπε οτι τα θυλαζε.Για την Μανωλα που ρωτάς αν δεν κάνω λάθος, η αδερφή πηγαίνουν εκεί και δεν μου έχει πει τπτ κακό, αυτο που εχει πει ότι είναι νέα και ψυρου αυτο μόνο , για τον Καραθανάση ούτε τον ξέρω μόνο ότι υπάρχει παιδιατρος με τέτοιο όνομα στην Κοζάνη ξέρω.

Μερυκαλ αν απο τώρα είσαι έτσι ενθουσιασμένη που να δεις τι έρωτα θα παθεις όταν τον έχεις!! Αφου εμένα ο άντρας μου λέει "ο εραστης σου"... Χαχα είμαι τρελή και παλαβή για τον γιοκα μου!! Ρωτά και το κατερινάκι με τρεις!!!

Κουμπαρουλες τι κάνετε; Ιωαννα η μπουμπού απο το βυζι κρεμασμένη ε; Της έλειψε η μανούλα και σου το δείχνει βρε!! Με τον ύπνο που λες δεν κοιμάται πολυ κανένα δίωρο το μεσημέρι και καμμιά ώρα πριν το μεσημεριανό μας ύπνο και όταν καμμιά φορα προσπάθησα να τον κράτησω έπαθα αυτο που είπε η Κατερινα, εκνευριστηκε και μετα δεν κοιμόταν με τπτ το βράδυ! Ελπίζω να στρώσει κάποτε! Λέω μήπως είναι τα δοντακια μας...

Περαστικά πάλι Κατερινα μου άντε απο πέμπτη λέει θα καλητερεψει ο καιρός!!!

Εμείς μια χαρα είμαστε και μας φεύγουν και οι μυξουλες μας ευτυχώς! Για τις δημιουργίες θα σας ενημερώσω σύντομα!!!φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!Τι κανετε Κοζανιτισσες?Γυρισαμε απο παιδιατρο,η μικρη πηρε μονο 50 γρ αυτο το μηνα.Ξεκινησαμε και λαχανικα.Τι συμβαινει?Ανοιξα και ξεχωριστο θεμα γιατι αγχωθηκα πολυ.

μερυκαλ τωρα αρχιζουν τα ωραια!Γενικα πιστευω πως απο τον 4ο μηνα και μετα η εγκυμοσυνη ειναι πολυ απολαυστικη.

Λολιποπ εννοειται πως καταλαβαινουμε.Η καθε μαμα κανει ο,τι καλυτερο για το μωρο της.Εγω με 1 και ζοριστηκα απιστευτα,ποσο μαλλον με 2!!Αληθεια δεν μοιαζουν οι μικρες?Εγω θα το ειχα αγχος μην τις μπερδεψω παντως :lol::lol:

Συμπεθερουλα τι κανετε?Να μου φιλησεις τον γαμπρουλη!

Κουμπαρα μου τι εγινε με τον υπνο?Εφτιαξε καθολου?Τελικα ειναι δοντια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...