Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια μανουλα απο Κοζανη?


Recommended Posts

mam nantia ηταν ευκαιρια να γνωριστουμε και απο κοντα γιαυτο το λεω,ας μεγαλωσει λιγο ακομα και το μικρουλη σου και θα κανονισουμε,ευχομαι να βγουν και τα δικα σας αρνητικα να τελειωνετε κι εσεις,πως ειναι ο ζουζουνος σου;οι αλλες που εξαφανιστηκαν;lollipop τι κανουν οι δυδιμουλες;εχεις κανενα νεο απο τη Merykal μια που δεν μας ξανακαταδεχτηκε απο τοτε που μαθαμε για την εγκυμοσυνη της,δεν πειραζει να ειναι καλα η κοπελα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 325
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hello hello....

σήμερα πήγαμε κάναμε το εμβολιακι μας :(:( και βάλαμε και βάρος.. κάναμε και την καλλιέργεια για να είμαστε σίγουροι ότι τελειώσαμε με την ουρολοίμωξη. αυριο θα ειναι ετοιμη.. μας είπε και να ξεκινήσουμε και σιγά σιγά με τις στερεές, πρώτα με φρουτακια και μετά κρέμα το απόγευμα. :D:D:D

Κατερίνα δεν πειράζει βρε από Μάιο που θα αρχίσω, και θα αφήσω το μπουμπουκακι μου :(:(:( εκει θα είμαι.. lollipop καλά είστε με τα διδυμακια σου?

φιλάκια κορίτσια τα λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

πατριδα που εισται;εμεις ολοι καλα,λιγες μυξουλες μας παιδευουν αλλα κατα τα αλλα ειμαστε μια χαρα,ο μικρος ξεκινησε και βηματακια δειλα δειλα και οσο παει και ζωηρευει εχει και καλους δασκαλους βλεπετε

Μαιρη μου χαιρομαι που εισαι καλα,η εγκυμοσυνη σου πως παει;ειδατε φυλλο;μην χανεσαι να μπαινεις να μας λες νεα σου

lollipop πως εισαι;τι κανουν οι δυδιμουλες σου;

mam nantia πως τα πατε με το φαγητο;πως το πηρε ο ζουζουνος;

tzitzikaki να μπαινεις να τα λεμε,πως ειναι η μπεμπουλα;ποσο ειναι τωρα;

φιλια κουκλες περιμενω νεα σας,φιλιααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μετα απο πολυ καιρο!!Εχω χασει πολλα επεισοδια απο το θεματακι μας αλλα ελπιζω να σας μαθω ολες σιγα σιγα και να τα λεμε.Ας ξανασυστηθω και εγω..Ειμαι η Ιωαννα και εχω ενα κοριτσακι 4 μηνων.Να χαιρεστε ολες τα παιδακια σας και οσες περιμενετε με το καλο!φιλακια!

κα1 :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou tzinaki...kalws wrises

kai mia xara eimai doksa to theo ektos apo mia apokollhsh pou eixa thn 5h ebdomada alla eutuxws ola kala..fullo den eidame akomh thn trith einai na paw gia auxenikh

me to kalo o mikros na perpathsei k perastika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

Ιωαννα καλωςηρθες και παλι,χαρηκα πολυ που σε βοηθησα για τον θηλασμο τοτε που μιλησαμε,γιαυτο ειμαστε εδω για να βοηθαμε σε οτι μπορουμε η μια την αλλη,σαυτο το θεμα μονο οι μαμαδες που εχουν θηλασει μπορουν να σε παροτρυνουν και να σε βοηθησουν το εχεις καταλαβει πιστευω,οι περισοτεροι παιδιατροι για να μην πω ολοι δεν σε στηριζουν καθολου στο θεμα του θηλασμου,να μπαινεις να τα λεμε

merykal χαιρομαι που εισαι καλα,να μην κουραζεσαι και να προσεχεις

lollipop και Mam nantia που εισται;;;κοριτσια ολα καλα;;;;

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Μια χαρά είμαστε και εμείς και τρώμε και την κρεμουλα μας όλη!! :o:o Ιωαννα καλωσηρθες και ελπίζω να τα λέμε συχνά χα χα..Εγώ είμαι η Νάντια και έχω ένα μπουμπουκο 6 μηνών ονόματι Αργύρης(επειδή δεν είχαμε συστυθεί επίσημα!) Να σου ζήσει η μπουμπου σου! Μερυκαλ με το καλό ο υπερηχο σας και να μας πεις τα νέα για το φύλο! Αχ Κατερίνα τότε που είχαμε κάνει επανάληψη την καλλιέργεια βγήκε ασθενως θετική και κάναμε και άλλη το ίδιο ακριβώς... Και τώρα θα κάνουμε σε λίγο καιρό πάλι επανάληψη. Λολλιποπ τι κάνετε με τις δυδιμουλες σας;;;; Αυτά τα νέα μας!Φιλία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεριζωωωωωωωωωω!!!!!!!!

Βλέπω οτι ειστε ολες καλα και οι μυξουλες μωρε μεσα στο προγραμμα ειναι με τετοιον παλιοκαιρο!

Εμεις ειμαστε καλα!

Περιμενουμε την παρασκευη να παμε στον ντοκτορα.....τα κιλα μας πριν 2 εβδομαδες περιπου(στο τελευταιο ραντεβου) ηταν στα 1500γρ η καθε μπεμπουλα......για να δουμε τι "ψαρια" θα πιασουμε τωρα!

Παλιο-Μερικαλ δεν σου μιλαω!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Καλη επιτυχια στην αυχενικη κ παρε κανενα τηλ να μου πεις τα αποτελεσματα (σαν μικροτερη που εισαι :lol::lol::lol::lol: )

Φιλια πολλα πολλα στα ζουζουνια σας κουκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!Ευχαριστω για το καλωσορισμα,ειστε πολυ γλυκες ολες.

merykal καλα αποτελεσματα με την αυχενικη!!!Να μας ενημερωσεις.Η αποκολληση δεν ειναι τιποτα,με ξεκουραση ολα θα περασουν.

κατερινα μου ετσι ειναι...να φανταστεις ο παιδιατρος μας ρωταει καθε φορα ποιο γαλα πινει :shock::shock: .επιτηδες το κανει??περαστικα στο μικρο..

ναντια περαστικα και σε εσας,,ευχομαι ολα να ειναι καλα τωρα

λολλιποπ κοντευεις ε?τελεια.μια χαρα και τα κιλα σας για διδυμα

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia k euxaristw polu....

lollipopouuuuu mh mou milas giati gia to thema pou me rwthses den tha mporesw na se bohthisw ... :cry::cry::cry: alla mhn agxwnese eipame o theos agapaei klefth agapaei kai noikokurh ola tha luthoun

tzitzinaki mam nantia kai kai1 sas filw kai tha sas enhmerwsw aurio gia ta nea mou

filiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mam nantia λυπαμαι πολυ για τα αποτελεσματα,ελπιζω να ειναι η τελευταια φορα που βγαινει θετικη και να τελειωσετε μαυτην την ιστορια,παιρνει αντιβιωση παλι;θα κανετε κυστογραφια τελικα;τι τρωτε;κρεμα βανιλια;φρουτακια αρχισατε;

merykal ευχομαι να εχετε καλα αποτελεσματα στην αυχενικη,οσο για το φυλλο οτι και να ειναι καλοδεχουμενο πιστευω,γερα παιδια και τιποτα αλλο,συμφωνεις;

Ιωαννα γραψτον τον παιδιατρο και να του λες κι εσυ με υφος οτι θηλαζει και θα θηλασει για πολυ καιρο ακομα,αντε μπραβο

lollipop και εγω μια χαρα σας βρισκω,ποτε εχεις ΠΗΤ,κοντευεις;;ετοιμασες βαλιτσα;αν εχεις καμια εκρεμοτητα ρωτα οτι θελεις,θα χαρω να σε βοηθησω

φιλια Κοζανιτισες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera suntopoitisessss

kai1 fusika kalodexoumeno..oti kai na nai mono na nai kala tpt allo..ase etoimazomai twra na paw sto giatro k exw poluuu agxosss

mam nantia perastikaaa sas

iwanna egw den exw thullasei alla tha to thella polu molis gennhsw..mhn akous kanenan den uparxei wraiotero pragma apo ton thullasmo..

ta leme se ligo filakiaaa se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετε!!! σημερα ξυπνησα και ημουν χαλια..πονοκεφαλο, λαιμο, μπουκομα κτλ και ο μπουμπουκος μυξουλες και βυχαλακι.. :(:(:( Κα1 αντιβιωση δεν παιρνουμε γιατι ηταν λιγη η συγκεντρωση του μικροβιου οποτε θα δουμε με την επαναληψη. Ουτε κυστεογραφια θα κανουμε, ευτυχως γιατι δεν ηθελα καθολου, επειδη καναμε τον υπερηχο και βγηκε καθαρος. Τρωμε φρουτοκρεμα το πρωι που την καταβροχθιζει και τωρα ξεκινησαμε σιγα σιγα χορτοσουπα το απογευμα.

μερυκαλ τι εγινε με την αυχενικη ????ολα καλα ετσι?

φιλακια και στα αλλα τα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsiaa..eimai kala k me thn auxenikh ola kala..perimenw k tis eksetaseis apo ton mikrobiologo alla apo ti mou eipe o giatros ola kala..to zouzouni mou den ebale kwlo katw olh thn wra strifogurnouse k eimai polu eutuxismenh ...anupomonw na erthei h wra na to sfhksw sthn agkalia mou...filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Τι κανετε?Σας διαβασα γρηγορα γρηγορα γιατι δεν εχω πολυ χρονο.Δεν σας εγραψα αυτες τις μερες γιατι λειψαμε ταξιδακι

μερυκαλ μπραβο,ολα καλα λοιπον με την εξεταση.Δεν ειναι τελειος υπερηχος?Βλεπεις το μωρο αρκετη ωρα και το χαιρεσαι..Αντε τωρα στη β επιπεδου θα το ευχαριστηθεις ακομα περισσοτερο :D

ναντια περαστικα και σε σενα και στο μικρο σου..Και εγω τρεμω μηπως αρρωστησει η μικρη.Με αυτον τον καιρο ολος ο κοσμος ειναι αρρωστος

κατερινα μου τι κανεις;Πως ειναι τα μικρα σου?Τρεχεις και δεν φτανεις φανταζομαι με τα 3..Εγω με τη μικρη μονο και τα εχω παιξει :lol::lol: Για τον παιδιατρο αυτο του λεω αλλα μου κανει εντυπωση που μολις τη ζυγισει ΚΑΘΕ ΜΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ρωταει ποιο γαλα πινει.Ευτυχως βεβαια μια χαρα βαρος παιρνει οποτε δεν ανησυχω.

Εμεις ειμαστε καλα,λιγο με τον υπνο αρχισε να μου τα χαλαει παλι πανω που ψιλοεστρωνε.Κοιταζω σιγα σιγα και για τη βαφτιση μας πραγματακια αλλα ακομα δεν εχω καταληξει πουθενα.Αυτα,παω για δουλειες!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

τι κανετε;εμεις ολοι καλα,τα ιδια,ο Δημητρακης αλωνιζει και εγω τρεχω,Ιωαννα ασε μην τα ρωτας ενα χαμος ειμαστε δεν ησυχαζουμε ολη μερα,η μικρη καλα ειναι;ποτε τη βαφτιζεις;

mam nantia πως εισται;ελπιζω να εισται καλυτερα,πολλς ιωσεις κυκλοφορουν αυτο τον καιρο,αντε να ερθει η ανοιξη να ζεστανει λιγο μηπως και ηρεμησουμε,τρωει καλα τις κρεμουλες του,του αρεσουν;γιατι ειναι πολλα μωρακια που στην αρχη δυσκολευονται

merykal χαιρομαι που ειναι καλα τα αποτελεσματα σας,αφου το θελεις θα θηλασεις,οταν ερθει αυτη η ωρα με το καλο θα σου τα πουμε,γιατι θελει πολυ υπομονη και επιμονη στην αρχη και απο τους γιατρους μην

περιμενεις και πολλα πρεπει να παρεις την κατασταση στα χερια σου γιατι θα ακουσεις πολλα και διαφορα

lollipop που χαθηκες πως ειναι οι δυδιμουλες;ποτε γεννας;

φιλια κουκλες τα λεμε παλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε!Τι κανετε?Κοριτσια μου εχει σπασει τα νευρα το μαμμυ.Δεκα ωρες να συνδεθω και αλλες δεκα να γραψω :evil::evil: !!Η μικρη εχει λιγο βηχα,ευτυχως οχι τιποτα σοβαρο,ουτε πυρετο εκανε.Κατερινα μου τη βαφτιζουμε το καλοκαιρι και εχω αρχισει να κοιταζω σιγα σιγα.Κυριως απο το ιντερνετ βλεπω ακομα για να παρω καμια ιδεα.Λεω να εχουμε θεμα πριγκιπισσα.Πως σας φαινεται??Ειναι πολυ συνηθισμενο το ξερω,αλλα απο τη μερα που γεννηθηκε και εγω και ο μπαμπας της τη φωναζουμε ετσι.Εχετε να μου προτεινετε κανενα μαγαζι με ειδη βαφτισης γιατι εδω η αγορα ειναι πολυ περιορισμενη?Αν θελετε στειλτε μου πμ για να μην κανουμε και διαφημιση.

Ελπιζω να ειστε ολες καλα.Φιλακια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα.....καλη εβδομαδα κτλ κτλ

ΤΖΙΤΖΙΚΑΚΙ μου συνηθισμενο ξε-συνηθισμενο το θεμα που επιλεξατε,αν αρεσει σε σας σε ολους τους υπολποιπους δεν πεφτει λογος! Εμενα προσωπικα μου αρεσει πολυ! Ειναι πολυ γλυκο,χαριτωμενο και ρομαντικο!!!!! Για μαγαζι που ρωτας,περα των γνωστων εδω στην πολη, δεν ξερω κατι...Αν καταλαβα καλα ψαχνεις για ον λαιν ε;

ΚΑ1 εμεις ολα καλα. Αναμενουμε με πολυυυυυυυυ προσοχη κ ξεκουραση για να μην εχουμε κανενα απροοπτο.......Βασικα προσπαθω να βγαλω και ακρη με την κλινικη κ τα πραγαματα που θα χρειαστω.....η καθε μια μαια μου λεει τα δικα της κ εχω μπερδευτει ολιγον τι :?:?:? .....

ΜΕΡΥΚΑΛινο περιμενουμε κ νεα απο την αιματολογικη σου ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!Τι κανετε?Δεν βλεπω πολλη κινηση...

Λολλιποπ ευχαριστω για την ενθαρρυνση :) ..Και εγω το βρισκω πολυ ρομαντικο το θεματακι.Δεν ψαχνω μονο ον λαιν,οποτε αν εχεις καποιο μαγαζι υποψιν πες μου.Εσυ πως τα πας?Κοντευεις ε?Αντε λιγες μερες ακομα και μετα τελος η ξεκουραση για τα καλα :lol::lol: αλλα πιστεψε με θα το ευχαριστιεσαι!Για την κλινικη καλυτερα να παρεις περισσοτερα παρα να σου λειπουν!Εγω γεννησα ξημερωματα (5.20) και επειδη δεν ξεραμε οτι επρεπε να παρουμε μαζι μας σεντονακια και κουβερτουλες για το μωρο ετρεχε ο αντρας μου πρωι πρωι να αγορασει :shock::shock: Ασε,πολυ γελιο...Αν θελεις σου γραφω τι χρειαστηκα εγω τελικα.Γεννησα στην Κοζανη,στη Θεομητωρ

οι υπολοιπες τι κανετε?ειστε καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

Ιωαννα μου δεν εμπαινες κι εσυ εκεινο τον καιρο να σου ελεγα τι θα χρειαζοσουνα για την κλινικη,ειχα γραψει στην lollipop τι να παρει μαζι της τωρα παλι εδω ειμαστε να χρειαστει κατι αλλο,το θεμα σου για την βαφτιση ειναι πολυ ωραιο και ρομαντικο,α και η φωτο σου στο αβαταε ειναι γλυκα τι ζουζουνα ειναι αυτη μωρε,για φαγωμα ειναι,τωρα για μαγαζι που λες,εχω μια γνωστη μου στον Κροκο αν ξερεις και εχει τελεια πραγματα και μπορει και να σου παραγγηλει και οτι ζητησεις,και μετα τα μαγαζια της Κοζανης που ειναι συγκεκριμενα,πες μου αν θες περισσοτερες πληροφοριες

lollipop ετσι μπραβο σου να ξεκουραζεσαι και να προσεχεις περισσοτερο τωρα που εχεις βαρυνει κιολας,και μακρια απο κλειστους χωρους και παιδακια που κουβαλανε ιωσεις,ειναι σε εξαρση οι ιωσεις παντου,ετοιμασες βαλιτσα τελικα;;

πολλα φιλια κουκλες,τα λεμε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμας κοριτσια μου...

εμεις μια χαρα ειμαστε με μυξουλες βεβαια γιατι ποιος την γλητωνει με τετοιο καιρο...

τζιτζικακι με το καλο η βαπτιση σας και πολυ ωραιο το θεματακι σας. Οσο για την μπουμπου σου μια κουκλιτσα, να την χαιρεσαι!!

κατερινακι μια χαρα τις τρωμε τις κρεμουλες μας αλλα κυριως μας αρεσει το γαλατακι της μαμας..χαχα.

μερυκαλ θα ρθει η ωρα που θα παρεις αγκαλιτσα το μπουμπουκακι σου και θα ειναι η πιο γλυκια αγκαλια που δεν θα την χορτενεις με τιποτα...

Λολλιποπ αντε πλησιαζει ο καιρος πως νιωθεις?

φιλακια κοριτσια τα λεμε!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Τι κανετε κοριτσια?Ευχαριστω για τα καλα για σας λογια για τη μικρη :D:D Κατερινα μου εχεις δικιο,δεν εμπαινα πριν γεννησω και πηγα στον πολεμο χωρις οπλα...Το θυμομαστε και ακομα γελαμε.Ετρεχε ο καημενος ο αντρας μου πρωι πρωι Σαββατου να βρει κουβερτουλες και σεντονακια.Παντως της πηρε ωραια πραγματα,δεν μπορω να πω :lol::lol: Τι κανουν τα παιδακια σου?Με τις ιωσεις πως πατε?Οταν πηγαινουν σχολειο ειναι δυσκολα,κολλαει το ενα το αλλο..Τον Κροκο τον ξερω!Λες να ερθω απο εκει να διαλεξω τελικα?Θα ηταν καλη ευκαιρια να γνωριστουμε κιολας.

ναντια περαστικα και σε εσας.Μιας και το ανεφερες τις κρεμουλες ποτε τις ξεκινησατε?Μεχρι τωρα θηλαζε αποκλειστικα?Οι κρεμες ειναι απαραιτητες ή μπορουμε να δωσουμε φρουτακια,λαχανικα κλπ?Οι αποριες μιας πρωταρας οπως καταλαβαινετε..

Θα τα πουμε παλι.Φιλακια και στις υπολοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζιτζικακι κρεμουλες αρχισαμε απο τον εκτο και μετα και αρχισαμε με φρουτακια, πρωτα μηλο μετα απο τρεις μερες αχλαδι και τελος μπανανα. Μετα μου ειχε πει να αρχισουμε ρυζαλευρο ή χορτοσουπα και εγω προτιμησα την χορτοσουπα. Και εγω δεν θελω να του δωσω κρεμες εμποριου. Θηλαζαμε αποκλειστικα και συνεχιζουμε εκτος απο το πρωι που τρωει την φρουτοκρεμα και θηλαζει λιγο και το απογευμα τρωμε την χορτοσουπα και παλι μετα θηλαζει λιγο.. Εσεις θηλαζετε ή πινει ξενο? γιατι εμενα μου ειχε πει οτι επειδη θηλαζουμε μονο θα ξεκινησουμε απο τον εκτο ενω παιδακια που πινουν ξενο μπορουν να ξεκινησουν και απο τον πεμπτο.Αντε σε λιγο καιρο και εσεις θα ξεκινησετε....εμενα παντως στην αρχη και τα δυο δεν τα ηθελε αλλα τωρα τα τρωει ολα, σχεδον δλδ, την χορτοσουπα δεν πολυσυμπαθει ακομα πολυ...

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kozanitises!!!

ti kanete:?egw mia xara phra k thn aimatologikh eksetash ola kala exw polu polu xamhles pithanothtes..autaaa..exw arxisei na niwthw to mwro k mou aresei polu h idea..anupomonw na erthei 1 martiou na ksanapaw na to dw...

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...