Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια μανουλα απο Κοζανη?


Recommended Posts

γεια σας κουκλες

εμεις ενα συναχακι το εχουμε παλι,αν και σημερα καλυτερα ειναι,αλλα μας εμεινε η μυξα εννοειτε,τελοσπαντων

συμπεθερα να μην αγχωνεσαι καθολου,σου εγραψα και στο ποστ που ανοιξες,οταν πρωτοειδα το μαμυ,ο μικρος ειχε παρει 200γρ σε ενα μηνα περιπου,και ηταν 4 με 5 μηνων νομιζω και εψαχνα στο ιντερνετ τι μπορει να συμβαινει και μενα τοτε με καθησυχασαν τα κοριτσια ενω η παιδιατρος μου ειχε πει κατευθειαν για ξενο,εξαλλου η μικρη διπλασιασε το βαρος της,να μην ανυσηχεις και να συνεχισεις να θηλαζεις κανονικα,θα αρχισει να τρωει και περισσοτερο στερεες τροφες και θα βαλει,να φανταστεις ο δικος μου εχει τωρα εδω και τρεις μηνες κολλημενος στα 10400 αλλα κινειται και ετσι δεν ανυσηχω,και οπως σου εγραψε και η Lala μετα τους 6 μηνες δεν βαζουν κιλο το μηνα αλλα λιγοτερο

κουμπαρουλα μου μακαρι να φτιαξει ο παλιοκαιρος,θα κανουμε και παρελαση την παρασκευη,να μην παγωσουνε τα καμαρια μου

lollipop μην ακους κανεναν,ειναι πολυ δυσκολο να θηλασεις δυο μωρα ταυτοχρονα,εδω ενα θηλαζεις και τα παιζεις που μετα δυο,μου φαινεται πολυ δυσκολο,

metykal οντως απο εδω και περα,κοιτα να χαρεις και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου και κοιμησου οσο μπορεις γιατι ερχονται δυσκολες αλλα γλυκιες νυχτες!!!

φιλια κουκλες τα λέμε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 325
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!Παααααλι αρρωστος ο γαμπρος μου?Περαστικα!!!Και η μικρη μου ειναι με πυρετο απο τα χθεσινα εμβολια.ΕΛΕΟΣ.Δεν θα σηκωσουμε κεφαλι ποτε συμπεθερα.Μακαρι να φτιαξει κ το βαρος της.Με ηρεμησαν καπως οι απαντησεις αλλα ακομα φοβαμαι να πω την αληθεια.Ξεκινησαμε και πατατα-καροτο-κολοκυθι σημερα.

οι υπολοιπες που ειστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!Που χαθηκατε ολες??Μονο τη λολιποπ δικαιολογω που τρεχει με τα διδυμακια..Στις αλλες βαζω απουσια...Η μικρη εχει ακομα πυρετο,μεχρι 38,5.Αν συνεχισει και σημερα μαλλον δεν ειναι απο τα προχθεσινα εμβολια.Ευτυχως μυξουλες κλπ δεν εχει.Ολα σε αυτο το παιδι τυχαινουν??Τι να πω...Μαλλον πρεπει να φωναξω εναν παπα να μας διαβασει..Το βραδυ κοιμηθηκε 12-2.30 και 5.30-8.30.Δεν υπαρχει ελπιδα μαλλον για τον υπνο της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοζανιτισσες!!!!Να'μαστε και εμεις...μην μου βαζετε απουσια βρε εδω ειμαι απλα πηραμε τισ ρουγες που λενε χαχα :lol::lol::lol::lol::lol: τωρα που εβγαλε ηλιο!!!κωλο δεν βαλαμε αυτες τισ μερες!!!Γεννησε και η κουμπαρα μου την Τριτη ενα υγειεστατο κοριτσακι, το δευτερο!!Αντε και στα δικα μου, την ειδα και ζηλεξα!!Εμεις μια χαρα ειμαστε, οι μυξουλες και το βυχαλακι επιμενει αλλα που θα παει...Καλα απο υπνο...χεσε μεσα!!! Ξυπναει καθε 1.5 ωρα, δεν πειραζει τι να τον κανω???Κανουμε αγκαλιτσες πιο συχνα ΧΑΧΑ.αυτα τα νεα μας κοριτσια!!Καλο τριημερο να εχουμε!!!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ρε συμπεθερα μην μου βαλεις απουσια εδω ειμαι,

δεν ειχαν σχολειο σημερα τα πιτσιρικια μου κανανε γιορτη και δεν μπορεσα να μπω,βγηκαμε και λιγο εξω δουλεις και αλλα διαφορα τι να κανω,τι επαθε και η νυφουλα μου παλι;τι να πω αν δεν καλοκαιριασει δεν θα δουμε ασπρη μερα μου φαινεται,ο γαμπρουλης σου καυτερα ειναι το συναχι υποχωρησε λιγες μυξες μας μιενανε αλλα δεν βαριεσαι συνιθισμενα τα βουνα,οσο για τον υπνο μην απελπιζεσαι εχεις μελλον ακομα

αυριο τα μεγαλα μου θα κανουν παρελαση στην Αιανη με φουστανελες ελπιζω να εχει καλο καιρο να παρουμε και τον μικρο βολτα

κουμπαρουλα αντε βαλε μπρος για την κορη!!!

τα λεμα παλι κουκλες να περασετε καλα πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!Χρονια πολλα κοριτσια!!!!!!!Τι κανετε?

Κουμπαρα να σας ζησει το μωρακι!Γερο και δυνατο να ειναι!Τι ακουω????Το σκεφτεσαι για δευτερο ε??Μπραβο.Με το καλο ευχομαι :D:D:D Αληθεια λες οτι ο μικρος ξυπναει ανα 1,5 ωρα????????Oh my God :shock::shock::shock: Να δουμε ποσο θα αντεξουμε οι δολιες μανες..Ευτυχως ο γαμπρος μας κοιμαται γιατι νυφη και κουμπαρος....

Κατερινα μου πηγατε βολτα?Τα καμαρωσατε τα μικρα??Με φουστανελες κιολας ε??Πρεπει να εχουν πολλη πλακα :D:D Αν ναι βαλε και καμια φωτο να δουμε..Πως ειναι ο μικρος?Αντε να καλοκαιριασει επιτελους.

Εμεις καλυτερα,δεν ανεβασε πολυ πυρετο.Το πρωι ειχε 37,3 και απο κεφια μια χαρα παμε..

κοριτσια να σας ρωτησω εσας τις πιο εμπειρες...Ξεκινησαμε χορτοσουπα αλλα δεν την τρωει με τιποτα!Κλεινει το στομα και νευριαζει.Την κανω οπως ειπε ο παιδιατρος αλλα δεν τη θελει καθολου.Κανενα κολπο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και χρόνια πολλα!! Ιωαννα περαστικά βρε δεν σας είπα.. Ναι ναι ξυπνάει ανα 1,5 ώρα καλα διαβασες... Με την χορτοσουπα και εμένα δεν την έτρωγε με πράξη στην αρχη... Μετα συνηθισε.ουτοσιάλλος στην αρχη 2-3 κουταλιες έτρωγε και μέρα με την μέρα ανέβαινε. Εγω στην αρχη που δεν άνοιγε το στόμα τον ξεγελουσα στις πρώτες κουταλιες με την πιπιλα και τσουπ τον εχωνα το κουταλι και μετα τις πρώτες τρεις τέσσερις το άνοιγε μόνος του. Όμως μόνο για λίγο καντο αν θες να μην της γίνει συνήθεια. Επίσης μπορείς να την απασχολεις με κανένα παιχνιδάκι και να τρώει. Εμένα πάντως όταν ξεκινάει να φάει ακόμα και τώρα δεν ανοίγει το στομα αν δεν δοκιμάσει πρώτα λίγο. Κατερινα τους καμαρωσες τους τσιολαδες σου;; Και εμείς βγήκαμε για παρέλαση και καφεδάκι και τα περάσαμε τέλεια!! Φιλακια κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πατριδα

συμπεθερα κι εμενα το ιδιο κανανε με την χορτοσουπα ιδιως ο Γιωργος,ωσπου να συνιθισει προσπαθησε να την απασχολεις με κατι δωστης ενα παιχνιδακι στα χερια,κουζινικα ή οτι αλλο νομιζεις,και με τον καιρο κανε εναλλαγες και στα λαχανικα μηπως κατι δεν της αρεσει,μπορει αργοτερα να της αρσει το κοτοπουλο και να φαει καλυτερα θα δεις,παντως ειναι δυσκολη υποθεση ωσπου να φανε καλα να το ξερεις,θελει πολυ υπομονη,ειναι καλυτερα η νυφουλα μου,ο Δημητρης εβγαλε και δοντακια αυτες τις μερες δεν καταφερα να δω ποσα ακομα δεν μαφηνει παντως ειναι πανω απο δυο και τραπεζιτες κιολας,γιαυτο ειχε τοση γκρινια τελευταια

κουμπαρουλα ενω τους εχω δει πολλες φορες να κανουν παρελαση ενα πραγμα που παθαινω καθε φορα συγκινουμαι και δακρυζω η μανα :lol::lol: ,περασαμε πολυ ωραια παντως ειχε και πολυ καλο καιρο και πηγαμε και για καφε μετα,τα παιδια επαιξαν εξω και ο μικρος ξετρελαθηκε δεν εβαλε κωλο κατω περα δωθε ολη την ωρα και το μεσημερι φυσικα ξερος επεσε για υπνο,

σας αφηνω να τον παω λιγο εξω,με εχει φαει η γκρινια παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας!!!!!

Εδω ειμαι κ εγω........ορθια ακομα.....αλλα με το 1 ματι κλειστο....κ το μισο μυαλο κ σωμα σε κωμα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τις ευχες μου κ τα περαστικα στα αρρωστουλικα :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!Τι κανετε κοριτσια μου?Υπεροχες μερες κανει και πολυ το χαιρομαι!

λολιποπ τι κανουν τα διδυμακια?πως τα πατε?υπομονη και θα στρωσουν σιγα σιγα...Βαλε μας βρε καμια φωτο να τα καμαρωσουμε και εμεις :D:D

Κατερινα με γεια τα καινουρια δοντακια μας!!!!Γι'αυτο γκρινιαζε ο καημενος..Τα καμαρωσες τα μικρα ε?Αντε να κανει και ο γαμπρουλης μου τωρα και θα ερθω να τον καμαρωνουμε μαζι...Εμενα μου φαινεται απιστευτο οτι καποια στιγμη θα κανει και η μικρη παρελαση...Εχουμε βεβαια χρονια μπροστα μας....

Ναντια να μπαινεις τα βραδια στο μαμμυ να ξενυχταμε παρεα τουλαχιστον :lol::lol: Εξυπνο το κολπο με την πιπιλα,η δικια μου δεν παιρνει καθολου...

Κοριτσια τη μικρη την πειραξε κατι απο τη σουπα τελικα...Εβγαλε σε ολο το προσωπο κοκκινα σπυρακια και εκανε πολλη διαρροια.Γι'αυτο δεν μπηκα καθολου χθες.Στενοχωρηθηκα που την πιεσα την καημενη.Τωρα τη σταματησαμε κ θα της δωσουμε κοτοπουλακι με αρακα.Μετα απο μερικες μερες θα προσπαθησουμε παλι.Πραγματικα εχω αρχισει να πιστευω οτι καποιος μας μουντζωσε.Μεχρι να συνελθει απο το ενα τη βρισκει το αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεερα!Μονη μου ειμαι εδω????????Τι κανετε??Κατερινα ειδα τις καινουριες φωτο!ΤΕΛΕΙΕΣ.Καλα ο μικρος ειναι ολα τα λεφτα :D:D:D

Εμεις πολυ καλυτερα.Δωσαμε στη μικρη αρακα-κοτοπουλο και ξετρελαθηκε.Τι να πω??Δεν το φανταζομουν...

Περιμενω τα νεα σας!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

συμπεθερα μου καποιος την ματιασε την νυφουλα μου δεν εξηγειται διαφορετικα,να την αφησουν κατω να τους πεις ειναι δικια μας :lol: ,τι επαθε παλι η καημενουλα μου;δοκιμασε ενα ενα τα λαχανικα ξανα για να δεις αν την πειραξε καποιο,δοκιμασε και ζυμαρικο αστρακι να της δωσεις,ειναι καλυτερα τουλαχιστον,καροτο εβαλες με τον αρακα;σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια να ου φιλησεις τη νυφουλα μου και περαστικα σας

οι αλλες που εισται;;ειδατε καλο καιρο και πηρατε τους δρομους;;

Γιωτακι τι κανουν οι δυδιμουλες;;εσυ πως εισαι;;

εμεις τα ιδια ησυχια,θα χαλασει παλι ο καιρος ακουσα,απο αυριο βροχες θα εχουμε παλι στο καλο :x

πολλα φιλια σε ολλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Τι κανετε κοριτσια?Εμεις καλα!!Η μικρη σημερα εφαγε κοτοπουλο-αρακα-πατατα.Καλα πηγε,δεν μπορω να πω...Αυριο θα βαλω και καροτακι.Κατερινα μου κανει ζυμαρικο?Ειναι 6 μηνων,μηπως ειναι μικρη?Ρε κοριτσια ακομα ανησυχω με την αναπτυξη της...6 μηνων ειναι 6300 και 64,5 εκ.Λιγα μου φαινονται.Ανυπομονω να ξαναπαμε στις 14 στον παιδιατρο να δω ποσα πηρε.Σημερα εκανα δουλειες στο σπιτι και ξεπατωθηκα οπως λεει και ο Σαμαρας .Ευτυχως ειχαμε φαγητο απο χθες και δεν χρειαστηκε και να μαγειρεψω.Σημερα θα κοιμηθει μονη της με τον μπαμπα της η μικρη...Διαπιστωμενο ετσι κοιμαται περισσοτερο.Νομιζω πως οταν ειμαι διπλα της το εκμεταλλευεται και γι'αυτο ξυπναει συνεχεια :lol::lol: .Σημερα εβρεξε εδω,μακαρι να φτιαξει ομως το βαρεθηκα το κρυο!Θελω να σας προτεινω να κανονισουμε και καμια συναντηση μολις ανοιξει λιγο ακομα ο καιρος..Τι λετε??Να γνωριστουμε και απο κοντα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!! αντε βρε Ιωαννα μην αγχωνεσαι με το βαρος της ολη την ωρα...μια χαρα ειναι το παιδι και χαζο ειναι αυτο αν δεν χορταινει να μην ζηταει??Κατερινακι και εγω νομιζω για μακαρονακι ειναι νωρις, παντως και εμεις τωρα ξεκινησαμε που μπηκαμε στον 8.Μεσα εγω για συναντηση αλλα πριν αρχισω δουλεια γιατι μετα νιωθω οτι θα παρει φωτια ο κωλος μου..

αχ ποναει η κοιλια πολυ μαλλον θα μου ρθει περιοδος..ρε κοριτσια μετα την γεννα εχω πολυ πονο ενω πριν μεινω εγκυος δεν πονουσα οταν ειχα...Αυτα τα νεα μας και περιμενω νεα για την συναντηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουμπαρα-Ναντια ακουω συνεχεια για μωρακια μικροτερα απο εμας που μας περναν πολυ και σε υψος και σε βαρος :?:? Γι'αυτο αγχωνομαι τοσο.Στη δουλεια ποτε επιστρεφεις?Για τη συναντηση ή θα ερθουμε οικογενειακως αν δεν σας πειραζει ή πρεπει να ερθω μονη.Με προβληματιζει λιγο το θεμα του θηλασμου αν την αφησω γιατι δεν παιρνει μπουκαλι ευκολα.Να σε ρωτησω κατι αλλο...Περιοδος ποτε σου ηρθε?Με τον θηλασμο ειχες κανενα προβλημα?Εμενα αφαντη..Δεν με χαλαει ομως..Νομιζω παντως απο αυτα που εχω διαβασει οτι συνηθως συμβαινει το αναποδο,μετα τη γεννα δεν εχεις πονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω,εμενα περιοδος μου ηρθε τον επομενο μηνα μετα τον αποθηλασμο,και μετα απο ολες τις γεννες μου δεν ποναω καθολου ενω παλια σφαδαζα απο πονο και την εβγαζα μονο με παυσιπονα,τωρα ειμαι μια χαρα δεν καταλαβαινω τιποτα μονο εχω αρκετη ροη τιποτα αλλο,για τη συναντηση που λετε ειμαι μεσα να το κανονισουμε,καλα εισαι σοβαρη συμπεθερα τι να μας πειραζει που θα ειστε οικογενειακως,ισα ισα να το κανονισουμε να ειμαστε κι εμεις ολοι αν βολευει, να γνωριστουνε και οι αντρες μας,τι λετε;

συμπεθερα μην αγχωνεσαι για το βαρος της μια χαρα ειναι,πρεπει ντε και καλα ολα τα παιδια να ειναι στρουμπουλα δλδ τι σε εχει πιασει;χαλαρωσε,δεν θυμαμαι ρε κοριτσια για τα ζυμαρικα νομιζω εγω στον 8ο του εριχνα λιγα μαζι με τα λαχανικα οχι σκετα,μπορει και νωριτερα ειδες αμα εχεις πολλα παιδια ξεχναω,προσπαθω να σκεφτω ενναλακτικες λυσεις για τη διατροφη της νυφουλας μου τι να κανω η πεθερα :lol::lol:

κουμπαρουλα ποτε πας για δουλεια;;να το κανονισουμε οποτε θελετε,παμε σε κανενα παιδοτοπο να παιξουν και τα παιδια,και αλλη φορα να μαζευτουμε σε μενα που εχω μεγαλη αυλη

πολλα φιλια κουκλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πολυ πόνος!!!! Πήρα παυσίπονο αλλα σκατουλες! Χάλι!! Βρε Ιωαννα μου μ'αρεσει που ρωτάς αν πειράζει... Όπως είπε και το κατερινιω πες αν είναι και βολέψει και ρθουν και οι δικοί μας οι αντρουληδες. Όσο για τα παιδάκια μας δεν τίθεται θέμα γιατί εγω ουτοσηαλλως με τον μπουμπουκο μου είμαστε αυτοκολλητοι... Οπότε και να μην θέλατε εγω θα τον κουβαλουσα..χαχα!! :D Για την περίοδο που ρωτάς μου ήρθε πρώτη φορα Νοεμβριο μετα την γέννα τον Ιούλιο και απο τότε κανονικά ο κύκλος μου 28 μέρες μόνο που όπως προειπα δεν είχα πόνο τώρα έχω :( και απο ροή και διάρκεια μια απο τα ίδια, τι να πω μάλλον ανάποδη εγ είμαι...και με το θυλασμο κανένα πρόβλημα όλα κανονικά μέχρι και τώρα!!! Αααααχχχ στην δουλεια επιστρεφω 24 Μαΐου.. Ξέρω έχω ακόμα αλλα αισθάνομαι τον καιρο να περνάει γρήγορα! Άντε κανονιστε και είμαι μέσα!! Να τα πούμε και απο κοντα!! Φιλακια κοριτσουλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalhmera ti kanete?egw eimai mia xara..epitelous kaname k ton megalo ton uperhxo k doksa ton theo ola kala apla tha pame gia epibaibewsh stis 15/4 sthn thessalonikh se ena iatriko kentro me to opoio sunergazete o giatros mou..to mono kako einai oti mexri twra ebala 9kg k eidika auto ton mhna ebala 5 monokopania xwris na katalabw..opoteapo edw kai pera kleinoume to stoma k koboume to polu alati

auta apo emas..elpizw na ste oles kala!!!

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!Τι μου κανετε?Τωρα καταφερα να μπω..τη μια με πετουσε το δικτυο,την αλλη δεν μπορουσα να συνδεθω στο μαμμυ...Αγχωνομαι ρε κοριτσια με το βαρος της,μου φαινεται δεν θα ηρεμησω μεχρι να παμε στον παιδιατρο και να μας πει οτι ολα οκ.Παντως εφαγε σημερα αρακα-πατατα-κοτοπουλο με λιγο λεμονακι και της αρεσε.Κατερινα ευχαριστω που ψαχνεις τροπους να φαει το καμαρι μου...Τι καλη πεθερα!Χθες που ελεγα οτι ηθελα να την αφησω να κοιμαται με τον μπαμπα της δεν τα καταφερα.Επεσε για υπνο στισ 2.30 το πρωι!!!!!Τι βολτες την εκανα,τι την ταιζα,τι στην αγκαλια,τι στο καροτσι τιποτα.Το ματι γαριδα!!!!!!Ελεος...Εγω καταβροχθισα το μισο ψυγειο απο νυστα και βαρεμαρα μεχρι να κοιμηθει.Και τωρα παλι ξυπνια ειναι.Ας ελπισουμε να κοιμηθει γιατι ειμαι και μονη σημερα.Συμπεθερα μου βγηκε ξενυχτισσα...Προβλεπω να στον βαζει για υπνο το γιο και αυτη να σουρτουκευει :lol::lol::lol::lol: Παντως σημερα ηταν μεσα στην τρελη χαρα.Την πηγαμε και στους παπουδες και δεν σταματουσε να γελαει με ολους...Που τη βρισκουν τετοια ορεξη απορω...Για τη συναντηση προτεινω να το κανουμε καπου μεσα στη γιορτη του Πασχα,νομιζω τοτε θα ειμαστε ολες πιο χαλαρες.Μια προταση κανω,οπως θελετε.

Ναντια πως εισαι?Ποια παυσιπονα παιρνεις?Και εγω παλια πονουσα,οχι πολυ βεβαια,τωρα να δουμε πως θα παει οοοουταν με θυμηθει και ερθει...Για τη δουλεια εχεις καιρο βρε!Ετσι οπως το ειπες νομιζα πως κοντευουν οι μερες...

μερυκαλ μπραβο που ολα πανε καλα!Τον καμαρωσατε τον μπεμπουλη σας?Και εγω ειχα παει Θεσσαλονικη για την εξεταση...Αχ π0ως περναει ο καιρος....Για τα κιλα δεν ξερω να σου πω...Λιγη προσοχη και υπομονη...Η συναντηση ισχυει και για εσενα φυσικα οπως και για τη λολιποπ,αν εχεις καμια προταση την περμενουμε!

θα τα πουμε αυριο κοριτσια,καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

συμπεθερα μην αγχωνεσαι με το βαρος της το εχουμε ξαναπει καθε παιδι εχει τους δικους του ρυθμους ντε και καλα εσυ να την κανεις χοντρουλα βαλθηκες,αφου τρωει κανονικα μην απελπιζεσαι,ολα θα γινουν,οσο για την συναντηση οποτε θελετε,πες μας ποτε σε βολευει οσο να ναι εσυ εχεις και λιγο δρομο να κανεις εμεις εδω ειμαστε και κανονιζουμε,τι ξενυχτισα μας βγηκε η ζουζου;;ο υπνος φερνει υπνο παντως οσο περισσοτερο κοιμουνται τοσο πιο πολυ νυσταζουν αν δεν κοιμουνται παλι μεσα στην υπερενταση υπομονη θα στρωσει δωσε ενα φιλακι στην νυφουλα μου και μην μου τη μαλωνεις που δεν κοιμαται :lol:

merykal δεν καταλαβα αφου ολα ειναι καλα στον υπερηχο που κανατε εδω γιατι να πατε Θεσσαλονικη;γιατι να δωσετε τζαμπα λεφτα εφοσον δεν υπαρχει λογος,δεν ξερω παλι εγω τη γνωμη μου λεω,εγω και στα τρια δεν πηγα Θεσσαλονικη ο γιατρος μου μου εκανε τη β επιπεδου και εφοσον ηταν ολα καλα δεν μας αναφερε καν για Θεσσαλονικη,για τα κιλα σου προσεχε λιγο γιατι στο 3ο τριμηνο θα παρεις κι αλλα γιατι περνει βαρος το μωρο τοτε και μπαινουν χωρις να το καταλαβουμε,κοιτα ποια μιλαει θα μου πεις η γουρουνα :lol: στον 3ο πηρα 26 κιλα στις διακοπες ειχα παρει 6 κιλα σε μια βδομαδα ,και στα αλλα δυο 20 και 15 το θεμα ειναι να μην εχεις κανενα προβλημα,το πολυ αλατι δημιουργει πρηξιμο

κουμπαρουλα πως πας πονας;;;εννοειται οτι θα παρεις τον μικρο μαζι θελουμε να γνωρισουμε και τα παιδια μας ετσι δεν ειναι;και εγω θα α παρω οπωςδηποτε γιαυτο λεω για παιδοτοπο για να παιζουν,τωρα για μας το ποσο θα καθισουμε κατω αυτο ειναι αλλη ιστορια,αντε να το κανονισουμε συντομα

τα lollipopakia τι κανουν;;;

πολλα φιλια σε ολλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια για ενα γεια μπηκα γιατι ολη μερα δεν εκατσα,εκανα δουλειες,πηγα γυμνατηριο αλλα κυριως φταχνιαμε κοσμηματακια...Η σελιδα μας ακομα δεν ειναι ετοιμοι αλλα καναμε προφιλ στο facebook αν θελετε μπορειτε να γινετε φιλοι μας και πειτε μου γνωμη...Το προφιλ ειναι http://www.facebook.com/#!/profile.php? ... 2219735265 και το ονομα μας Tartaki Jewels.Αντε περιμενω σχολια... Περιοδος ακομα δεν ηρθε μονο ο πονος...Ιωαννα τα παναντολ τα μπλε περνω, δεν μου αφηνει πιο ισχυρα λογω θυλασμου! merykal καλη συνεχεια και προσεχε με τα κιλα γιατι και εγω το 3 τριμηνο τα πηρα τα περισσοτερα, απο τα 13 που πηρα συνολο τα 8 τα πηρα τοτε...Κατερινακι ειδα τις φωτο με τα τσολιαδακια..τελεια και ο μικρος μα τις μπουκλες να του φας τα μαγουλα...Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε πατριωτακια που ειστε ,καλο μηνα δεν ειπαμε εμεις που χαθηκατε ολες,θα βαλω απουσιες εε!!!

συμπεθερα τι κανει η μικρη;ολα καλα δεν μπηκες καθολου και ανησυχω,ελπιζω να ειστε καλα

κουμπαρουλα μονο στο facebook θα εχεις σελιδα;εγω δεν εχω ,δεν θα υπαρχει ανεξαρτητη σελιδα να δω κι εγω;ευχαριστω για τα καλα σου λογια,ειδες ο μπουκλας;χθες του εκοψα μερικα τσουλουφια γιατι ειχαν μεγαλωσει πολυ και ιδρωνει,αλλα δεν θελω να τον κουρεψω ακομα κανονικα μαρεσουν οι μπουκλιτσες του και φοβαμαι οτι θα φυγουν αν τον κουρεψω,ο μικρος ειναι καλα;

φιλια σε ολλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας γεια σας!!!Τι κανετε κοριτσια μου?Δεν ειχα ιντερνετ και γι’αυτό δεν μπηκα καθολου.Μου λειψατε..Ευτυχως σημερα εφτιαξε γιατι δεν αντεχα άλλο.Εχω παθει εξαρτηση…χαχαχα…Δεν μου κανει κεφι ουτε να τον ανοιξω τον υπολογιστη όταν δεν εχω ιντερνετ.Το μονο καλο είναι ότι στρωθηκα και εκανα ολες τους δουλειες του σπιτιου..Εκανα και μηλοπιτα,πριν λιγο βγηκε από το φουρνο!!!Μακαρι να ησασταν κοντα να σας κερνουσα λιγη…Τα νεα μας τα ιδια,η μικρη καλα επιτελους.Εχει αρχισει να τσιριζει και πολύ μου αρεσει (όταν χαιρεται πολύ το κανει).Επισης ξεκαρδιζεται στα γελια όταν της φιλαμε την κοιλια.Με το φαγητο το προσπαθουμε…Αλλοτε τρωει αλλοτε όχι..Με τον υπνο τα γνωστα…Μακαρι να ειχε ένα βυζι και ο μπαμπας της…Σημερα εχει πολύ ωραια μερα αλλα δεν θα παμε πουθενα γιατι ο αντρας μου δουλευει.Θελω να παμε αυριο ομως,να κανω και μια βολτα στα μαγαζια.

Συμπεθερουλα ευχαριστω που με εψαξες….τι μου κανει ο γαμπρος??και εμενα μου αρεσουν τα μπουκλακια,μην του τα κοψεις πολύ!!!!Και εγω μικρη ειχα μπουκλες ωσπου με κουρεψαν πολύ και εφυγαν μια για παντα…Για τη συναντηση προτεινα τις διακοπες του Πασχα να ειμαστε χαλαροι.Τι λες??Θα εχει φτιαξει και άλλο ο καιρος τοτε.Να πω την αληθεια ψιλοφοβαμαι να αφησω τη μικρη πολλη ωρα σε κλειστο χωρο παντως αλλα θελω πολύ να ερθω να σας δω…φιλια να δωσεις και στα τρια μικρα…

Κουμπαρουλα μπηκα από το φβ του αντρα μου και τα ειδα!!!!!!ΥΠΕΡΟΧΑ!καλε πως τα φτιαχνετε?????μοιαζουν με αληθινα..και το ονομα της σελιδας όμως δεν παει πισω…ανοιγει την ορεξη…πως είναι ο μικρος?εσυ με τους πονους??ηρθε η περιοδος?

Μερυκαλ τι κανει ο μπεμπαρος?οντως το τελευταιο τριμηνο μπαινουν τα περισσοτερα..Εγω εβαλα σχεδον 8 συνολο και τα 5 το τελευταιο τριμηνο…

Λολιποπ χαθηκες…Λογικο βεβαια με τις μπεμπες!Πως τα πατε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A!Για τη β'επιπεδου και εμενα με εστειλε στη Θεσσαλονικη παρολο που μου την εκανε και αυτος και ολα ηταν καλα.Μαλλον μας στελνουν για την τυπικοτητα του πραγματος επειδη κανονικα πρεπει να γινεται απο εξειδικευμενους γιατρους.Με ειχαν αγχωσει κιολας γιατι ειδαν κατι στην καρδια της μικρης..Ο γιατρος μου παντως ελεγε οτι δεν ειναι τιποτα και ευτυχως ολα καλα.Τουλαχιστον μου εμεινε το dvd....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Ποναω!!! Ήρθε επιτέλους η παλιοπεριοδος σήμερα και πεθαινω... Έχω και το νυχτοπουλι μου που σήμερα δεν λέει να κοιμηθεί με τπτ!!! Μια χαρα είναι το πουλάκι μου φτου φτου όλα κομπλε, εκτός απο τον ύπνο μας που παραμένουμε στα ίδια! Ιωαννα ευχαριστούμε για τα καλα σου λόγια.. Ε τσουκου τσουκου και λεπτοδουλεια αλλα φτιαχνονται. Να φανταστείς το ένα για να γίνει μας παίρνει κανένα συκώτι να γίνει... Ούτε τα κανονικά γλυκά τόσο... Κατερινα θα κάνουμε και δικιά μας σελίδα απλά έπειδη θα καθυστερήσει λίγο βάλαμε δοκιμαστικά στο Facebook να δούμε τι θα γίνει! Να βάλω καμμια εδω να δεις;; Ναι μωρέ μην τον κουρευεις ίσα να μην ζεσταινεται το παιδι!! Αχ Ιωαννα και ο δικός μας ο μπαμπας μπορει να βγάλει ένα βυζι να μην ξυπναω ΤΌΣΕΣ φορές το βράδυ;;; Φιλακια σε ολα τα κοριτσια και στα γλυκα παιδάκια σας! Πάω να προσπαθήσω για μια ακόμα φορα να τον κοιμισω!!!ΒΥΕΕΕΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...