Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΚΑΒΑΛΑ 'Η ΞΑΝΘΗ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

chrysatsi έγραψε:

Πάντως μοιάζεται πολύ με την Κούλα...έχετε τα ίδια καταπληκτικά μάτια :)

Χρυσα ναι!!! Ειναι ξαδελφη μου!! 1 κιολας! :) Και εσυ απο Αβδηρα;;

Ποια εισαι καλε;; μπας και σε ξερω;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αυριο ερχομαι ξανθη συγνωμη που σας το λεω τελευταια στιγμη αλλα τωρα ειδα τον αντρα μου και με αφησε!!!!Απο τις 11 θα ειμαι εκει οποιαδηποτε ωρα σας βολευει να βρεθουμε.Πως να το κανουμε ομως τωρα οι περισσοτερες δεν ειστε μεσα να γραψω το κινητο μου???να σας το στειλω με μηνυμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexandra mammy έγραψε:

Κοριτσια αυριο ερχομαι ξανθη συγνωμη που σας το λεω τελευταια στιγμη αλλα τωρα ειδα τον αντρα μου και με αφησε!!!!Απο τις 11 θα ειμαι εκει οποιαδηποτε ωρα σας βολευει να βρεθουμε.Πως να το κανουμε ομως τωρα οι περισσοτερες δεν ειστε μεσα να γραψω το κινητο μου???να σας το στειλω με μηνυμα???

κρίμα...δεν προλάβαμε .. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

chrysatsi έγραψε:

Χρυσα ναι!!! Ειναι ξαδελφη μου!! 1 κιολας! :) Και εσυ απο Αβδηρα;;

Ποια εισαι καλε;; μπας και σε ξερω;; :)[/quote:1w9jofw9]

από τη μεριά του μπαμπά..ή της μαμάς της;;

δεν νομίζω να μ ε ξέρεις μόνο ο πατέρας μου είναι από Άβδηρα..

όταν κατεβαίνεις Ελλάδα που μένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μ τι κανετε?εμεις μια ηρε μουμε μια κλαιμε απο τους κολικοπυς τι να πω!μετα τον θηλασμπο ειδικα!!!!βγαινω κλαιει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΤΣΟΥΛΙΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΥΠΕΦΕΡΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΕΝΑ ΛΑΔΑΚΙ ΤΗΣ WELEDA ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ,

ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΑΓΚΛΗ Κ ΣΤΑ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΩΝΟΣ (ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΙΣΩΣ ΤΟ ΒΡΕΙΣ Κ ΑΛΛΟΥ) Κ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΔΕ ΘΑ ΔΩΣΩ ΦΑΡΜΑΚΑ Κ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΑΜΕ ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΕ ΑΝΥΠΟΦΟΡΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ INFACOLIC AΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ , ΜΕΤΑ ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΦΥΤΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΟΛΗ -ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ . ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ Κ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙ...Κ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΣΕ...ΕΓΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΑ ΤΗΣ ΤΟ ΕΔΙΝΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΤΣΑΓΑΚΙ!

ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΡΩΣ?

ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΒΑΖΑ ΖΕΣΤΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΧΕΙΜΩΝΑΣ...ΜΕΤΑ ΤΙΣ 4Ο ΜΕΡΕΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΡΥΟ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΩ Κ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΠΟΛΗ ΣΤΟΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΤΟ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΑΓΚΑΡ-ΝΤΑΓΚΑΡ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΑΛΛΙΩΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ! Η ΚΙΝΗΣΗ Κ ΟΙ ΜΟΝΟΤΟΝΟΙ ΘΟΡΥΒΟΙ ΒΟΗΘΑΝΕ!!!ΕΜΕΝΑ ΨΙΛΟΗΡΕΜΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΧΟΥΜΕΝΟ ΝΕΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΧΘΕΣ ΑΝ ΚΑΤΕΒΩ ΚΑΒΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ?ΞΘΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΗΠΙΑ!Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΜΑΡΣΙΠΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια....τι κανετε????οντως δεν προλαβαμε να οργανωσουμε συναντηση...δεν πειραζει την αλλη φορα...δεν χανομαστε...Εγω ηρθα και περασα υπεροχα στην πολη μας ξεκουραστηκα ,κοιμηθηκα,βγηκα εξω...τελεια ...τελεια.Φατσουλινα μου δυστυχως οι κολικοι ειναι κατι που δεν μπορεις να τους αποφυγεις τελειως.Υπομονη και καποια μικρα πραγματακια να δοκιμαζεις που ηρεμουν το μωρακι σου ,βολτες,ζεστες κομπρεσες,μασαζακια στην κοιλιτσα,καποια σταση αγκαλιας συγκεκριμενη (σε μας αρεσε οταν η κοιλιτσα της ακουμπουσε την καρδια μου)και οτιδηποτε αλλο.Δεν νομιζω να φταει το γαλα σου αντιθετως το μητρικο ειναι το πιο ευπεπτο σε σχεση με αλλα γαλατα εμποριου απλα μετα απο καθε γευμα το στομαχακι της χωνευει το γαλατακι και μαζι με τους κολοικους δυσανασχετει.Προσπαθησε να την ξαπλωσεις και να αρχισεις να της κανεις ελαφρυ μασαζακι στην κοιλιτσα με δεξιοστροφες κυκλικες κινησεις με την παλαμη σου.Περαστικα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα κοριτσια! Ξανθιωτισσα που μενει Ξανθη! Αν οργανωσετε συναντησουλα ειμαι μεσα! Θελω πολυ να γνωρισω ατομα πουνα εχουμε τα ιδια ενδιαφεροντα! Φιλια σε ολες κι ελπιζω να τα πουμε απο κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΚΑΙ LENAKI ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ...

ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΕΜΑ Η ΧΤΕΝΙΣΜΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΚΑΙ LENAKI ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ...

ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΕΜΑ Η ΧΤΕΝΙΣΜΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΚΑΙ LENAKI ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ...

ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΕΜΑ Η ΧΤΕΝΙΣΜΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΚΑΙ LENAKI ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ...

ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΕΜΑ Η ΧΤΕΝΙΣΜΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΚΑΙ LENAKI ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ...

ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΕΜΑ Η ΧΤΕΝΙΣΜΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Ευτυχώς εμείς δεν έχουμε κολικούς... πολύ λίγα πράγματα... μόνο αν φάει λαίμαργα ;):P !

Κατά τ' άλλα είμαστε ήσυχοι σήμερα... τον αποσυντονίζει η ζέστη... δεν μπορώ να το εξηγήσω διαφορετικά..!

Έχει πάντως αρκετή ζέστη... δεν είναι για να κυκλοφορείς έξω...! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera!!! kai ego apo kavala!!! exo ena agoraki 5 xronon i giatos moy stin kabala einai i gerente an tin xerete!!!

aytos einai o tritos minas poy prospathoyme gia moro alla den :(:(

epidi o mikros irthe me tin proti prospathia, tora moy kakofenete poy den emina amesos egkios :( elipzo kai anipomono na xariso ena aderfaki ston gio moy :) filakia pollaaa!!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαρια κ εγω στην γερεντε πηγαινα στην κορη μου που ειναι τωρα 3,5.ημουν πολυ ευχαριστημενη απλα επειδη ειχα πολλους εμετους κ αναγουλες δεν με βοηθησε κοθολου.το μονο μου παραπονο.πριν λιγο καιρο που ξαναεμεινα πηγα στον μπερμπερογλου.το μονο που μπορω να πω απο το λιγο που τον γνωρισα ειναι απλα καταπληκτικος.η εγκυμοσυνη δεν συνεχιστηκε αλλα νομιζω οτι αν ξαναμεινω εγκυος παλι σ'αυτον θα παω.με βοηθησε πολυ.εσυ γιατι δεν πας κ σε αλλο γιατρο?εχεις κανει εξετασεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sisi ego eimai poli exaristimeni apo tin gerente, eixa exkoli egkimosi, alla sto telos ekana kaisariki giati o mikros exotan me ta podia kai itan kai tiligmenos sto loro. den me anxose oyte me tromaxe apo tin arxi tis egkimosinis. oso gia tora poy prospatho, ekana test pap kai iperoxo. moy eipe oti ola eina kathara oyte kistes tipota kai oti dio mines einai poli noris na me vali stin diadikasia toy psaximatos.

an mexri ta xrisoygenna den mino tha kano kamia salpigografia kai o andras moy spermatodiagramma kai oti allo xriasti!!!! poy efxome na min xriasti!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια,

τώρα σας εντόπισα και είπα να σας γράψω κι εγώ.

Εγώ μένω Καβάλα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι,του οποίου το φύλο αποφασίσαμε να μην το μάθουμε :silly: :silly:

Kinder-έκπληξη :woohoo: :woohoo:

εύχομαι σε όλες τις γκαστρούλες μία υπέροχη εγκυμοσύνη και στις νέες μανούλες ,απλά....ΚΟΥΡΑΓΙΟ! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην παρεα μας κ απο οτι καταλαβαινω κοντευεις να γεννησεις.με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια.σε πιον γυναικολογο πας κ που θα γεννησεις? αν θελεις μπορεις να μου πεις ποτε εγινε η συλληψη του μωρου κ την ηλικια σου κ θα σου πω συμφωνα με το κινεζικο το φυλο του μωρου.το εχω κανει σε πολλες φιλες κ γνωστες κ μαζευω ποσοστα επιτυχιας.ετσι για να εχουμε να μιλαμε.αυταααααα!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα "γειτονισσες"! Τι κάνετε; Εμείς ζεσταινόμαστε πολυ! Καμιά θάλασσα πάτε; Εγώ μόνο 2 μπάνια έκανα :( Ο μικρός έχει νταλώσει ο δόλιος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εμεις παμε σχεδον καθημερινα.βεβαια εχω νταλωσει που λενε κ στο χωριο μου,αλλα παμε.το βραδυ ομως πεφτω ξερη.το πρωι δουλεια,μετα θαλασσα κ σπιτι συμαζεμα καταλαβενεις.αλλα δεν πειραζει,να μπορεσει να κανει το κοριτσακι μου πολλα μπανια.ποσο ειναι ο μικρουλης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα!!

Τι κάνετε; Πως είναι τα κέφια σας;; Εμείς είμαστε πολύ καλά... απλά ζεσταινόμαστε λίγο.. :(

Αύριο πάμε και να σαραντίσουμε! Έφτασε και η δικιά μας η ώρα και πλέον θα βγαίνουμε επίσημα ;):P !!!!

mariakabala υπομονή και όλα θα γίνουν!!! Είναι όντως πολύ νωρίς για να ψαχτείτε... Χαλαρώστε και απλά απολαύστε το!!!!

CrazyMummy πολύ μου αρέσει το kinder-έκλπηξη!! Κι εμείς έτσι ξεκινήσαμε αλλά... στον υπέρηχο Β' επιπέδου μας το ξεφούρνησε ο γιατρός (άθελά του!). Anyway... Με το καλό εύχομαι!!!!

popi έχει πολύυυυυ ζέστη!!!!!!!! :blink: Μπανάκι δυστυχώς όχι.... είναι πολύ νωρίς για εμάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...