Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

WENDY έγραψε:

Μεγια το Νο 12!!!!!!!

διαβασα οσο μπορεσα ελπιζω να μην ξεχασα καμια ...

vasteraki μου τι ομορφο μωρακι ειναι αυτο ???

επαθα την πλακα μου ,φενεται πεντακαθαρα ..

crazymummy μου αυτο με το κινεζικο το ειχα κανει καιρο πριν..μου εβγαζε κοριτσι ενω εχω αγορι ..σε μια αλλη φιλη μου την εβγαζε αγορι ενω εχει κοριτσι ..δεν τα πιστευω καθολου αυτα κι αν σε καποια κοπελα τυχει να πεσει μεσα ειναι καθαρα συμπτωση !!!!ο πιο εγκυρος τροπος για να το μαθεις ειναι ο υπερηχος ...αλλιως περιμενεις λιγους μηνες !!!!!και ολα παιζονται!!!!

Κατρινακι γιατι η κατερινα ( soupitsa) δεν ειναι πολυ καλα ???? δεν γινεται να μαθουμε τι κανει? ανησυχησα

Αγγελικη μου μεγια τα καινουργια σας πραγματακια !

Βασουλα προξενιο ετοιμαζεται με την κατρινα ???

giouli μου πολυ χρησιμα τα πραγματα που μας εγραψες μπραβο στον γιατρο σου που τα εξηγει τοσο αναλυτικα !

Σημερα εχω ραντεβου με τον γιο μου και ειμαι τρελαμενη ...θα δω ποσα κιλακια εγινε !!!!

Βασούλα μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Άντε με το καλό να δεις το παλικαράκι σου. Θέλουμε λεπτομέρειες....... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η Ελενα μου ειναι στο χωριο στους παππουδες και περναει μια χαρα με τοοοσα ζωακια που εχει εκει!

ο μπεμπης ηταν 1600γρ..στις 28 και 5!

Υeliz μου τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diosa μου καλημερα ..μια χαρουλα με το φαγητο !! θελω κι εγω να μην μαγειρευω !!!!!!

giouli μου τι ευχαριστεις καλε ???μου αρεσε που τα εγραψες ετσι αναλυτικα

γιατι εμαθα πραγματα που δεν ηξερα ...

κι εγω το απογευμα αναλυτικα θα σας τα πω χε χε χε

κοριτσια μονο εγω δεν θα κανω doppler o γιατρος μου ειπε οτι καθε φορα που πηγαινω κανουμε doppler και μου κανει εντυπωση επειδη δεν ειναι χυμας ειναι ψειρας ...αν ηταν απαραιτητο πιστευω θα μου το ελεγε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Κατρινα πλακα κανεις !

αυτο παιδι μου ειναι παιδαρος !!!!

καλα αν βγει σαν την Ελενα σε βλεπω να κανουν παρελαση απο

τωρα μπουμπουδες με τα pampers τους!!!

Αν δεις το σαβ/κο την Ελενα πες την φιλια απο την wendy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasoula min anxonesai kati kserei o giatros sou para panw, an kai na sou pw tin alitheia egw ton rwtisa auton pou paw twra :angry: kai meta mou leei e ama thes kane polu stoup :angry: axaraktiristos o doktor mou :angry:

yeliz mou ti kaneis pws eisai? :kiss::kiss::kiss:

katrinaki na rwtiw kai kati allo? to kserw se eprixa :blush:

to doppler sto kanoun sa b' epipedou kapws???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ!!!

ΚΑΤΡΙΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ DOPPLER ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ..

ΕΣΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ Η ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΤΕ?

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΓΛΗΣ ΠΗΓΕ ΧΩΡΙΟ??? ΑΡΓΗΣΕ ΚΙΟΛΑΣ... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗ ΛΕΩ ΜΟΓΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΟΙΚΙΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ, ΕΝΤΟΜΑ, ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΚΛΠ , ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΣΤΑ ΧΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ...

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ, ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ 24 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 720 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ. ΠΗΤ ΕΧΩ 15/10/10!! ΕΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat6 έγραψε:

ΤΗ ΛΕΩ ΜΟΓΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΟΙΚΙΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ, ΕΝΤΟΜΑ, ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΚΛΠ , ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΣΤΑ ΧΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: καλοοοοοο!!!!

Kat6 έγραψε:

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ, ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ 24 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 720 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ. ΠΗΤ ΕΧΩ 15/10/10!! ΕΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ???

καλα ειμαστε κι εμεις μεγαλωνουμε ,σημερα εχουμε ραντεβου με τον γιατρο μας να δει ποσα κιλα γιναμε κ.τ.λ ...

Κατερινα καταλαβες ποια ειμαι εεεε?????

ειχαμε βρεθει στο cosmos ..ημουν κι εγω εκει :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΕΣ ΓΥΡΗΣΑ ΑΠΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΕΒΑΛΑ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΙ

ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΓΑΙΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΤΟ ΦΑΞ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 4ΚΛΙΝΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ 1300 ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ 1500

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 4ΚΛΙΝΟ 4 ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ 1350 ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ 1600

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 3ΚΛΙΝΟ 4 ΜΕΡΕΣ 1650 1850

ΒΑ2 3250 3735

Α 5100 5750

LUX 6500 7250

SUITE 10000 10900

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat6 έγραψε:

ΕΙΣΑΙ Η ΒΑΣΩ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ, ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??

oxi Katerinaki mou η Βασω που ηταν διπλα μουυυυ!!η διπλα σου ηταν η VASOMITS ;););););)

Τι κανεις κουμπαρουλα μου??τι λες βρε θηριο ?η ομορφια σου μια χαρα μεγαλωνει ....αχ ..το βαπτηστηρακι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ο γιος μου μου πήρε το μυαλό... :blink:

Ενώ είδα οτι κάνατε το 12!!! :woohoo: :woohoo: απο τον ενθουσιασμό μου που είδα την φατσούλα του μωρου της Μπέλλας ξεχάστηκα και έγραψα στο 11... :blush:

Ξαναγράφω...

vaster έγραψε:

ο μαγουλιτσος :woohoo: :woohoo: JPG-20100702.JPG

Θα τρελαθώωωωωωωω!!!

ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ;;;;!!!!

Φτου φτου φτου φτου φτου!!!

Καλημερα είπα;

Δεν είπα!

Καλημέρα λοιπόν σε όλες!Τι καλημέρα θα μου πειτε...ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

Σηκώθηκα στις 12 αλλά κοιμήθηκα στις 3:30!

Χθες τελειώσαμε επιτέλους με τα αυτοκόλλητα στους τοίχους!

Εγινε φανταστικό το δωματιάκι μας!!!

Ο μικρούλης μου καταλάβαινε τον ενθουσιασμό μου και συνεχώς κουνιόταν!!!

Μας πήρε πολλές μέρες αλλά θέλαμε να το κάνουμε όπως μας αρέσει!Το σίγουρο είναι οτι έγινε με πολλή αγάπη για τον μικρούλη μας και....πολύ γκρίνια μεταξύ μας γιατί δεν συμφωνούσαμε στο που θα βάλουμε το κάθε τι...Τελικά επικρατούσε η δική μου άποψη..χιχιχιχιχι :laugh: :laugh: :laugh:Εγώ διαλεγα το σημείο και ο αντρούλης μου ο ψείρας έβλεπε επι μια ώρα το καθένα για το αν είναι ίσια... :angry: Τι σπάσιμο νεύρων ήταν αυτόοοοοοοοοο!!!

Ευτυχώς τελειώσαμε!!!

Μας μένει χαλάκι, φωτιστικό και απλίκα και θα σας βάλω φωτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:pinch: ax koimi8ika ligaki !!eimai kalytera!!!aggeliki emeis xtes eixame paei sta xania,ekei pio akriva apo dw!!!asta mi ta psaxneis!!!!kserw se pio magazi pige o andras soy!-sto raffaelo-kala to les farmakeio!!!! nai tis pemptis kanoyne ekptwseis,genika kanoyne giati den exoyne doylia!!!

xtes pirame apostirotira,mpimpero,paixnidi gia ti koynia,sedonakia ,mpoyrnoyzakia,royxalakia,endoepikinonia asta zalistika!pwnese i kefali moy!!simera pame gia koynia karotsi-telika 8a paroyme to quinny me to ka8ismataki maxi kozi!!prepiu na parw kai mpanaki ,kai stroma gia alagma,kai prika gia krevataki :huh::huh: oyf!!!

kkoritsia sas rwtisa gia ta mpimperw-epidi eida sto s/m ena ygro gia piata?????proderm!!kai lew mipos prepi na ta plin me kati tetio!!!

me ksidi les esy katerina?

:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ελειψα γιατι με πηρε η φιλεναδα μου και μου ειπε τα ασχημα νεα της!Το εχασε το μωρακι ..10 εβδομαδων ρε γαμωτο :( !!

για 2η φορα!..στειλανε για ιστολογικες..θα ξερει σε 10 μερες απαντηση!βρε κοριτσια ..πειτε μου ενα λογο που στην ιδια εβδομαδα για 2η φορα το χανει..?το μονο που ξερει ειναι οτι εκεινη εχει στιγμα..

και οι εξεταεις για θρομβοφιλια που ειχε κανει βγηκαν ΟΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

elpidaki83 έγραψε:

soy esteila! ;)[/quote:1asy00q5]

στειλε και σε μενα στο φεισμπουκ να το έχω

και οι υπόλοιπες βέβαια.

θα ήταν κρίμα να χαθούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινακι μου λυπαμαι ....

το στιγμα δεν παιζει σιγουρα ρολο ..

φαντασου οτι το εχω και εγω και ο αντρας μου !!!

δεν ξερω αν ηταν τυχαιο γεγονος οι δυο αποβολες..

ελπιζω τουλαχιστον να πετυχει μια τελειομηνη εγκυμοσυνη

η κοπελα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΒΡΕ ΚΑΤΡΙΝΑΚΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΠΟΛΥ ΘΑ ΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑΟ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΟΙ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΧΙ ΤΙ ΝΑΠΩ!!!!!

VASTERAKI ΚΟΥΚΛΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...