Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

Κατρινα έγραψε:

Λαμπρινουλα..

φασολακια με πατατουλες

μακαροναδα..

ομελετα σπεσιαλ..με σαλατα

μπιφτεκακι..με πουρε..

κοτοπουλο στο φουρνο..

σνιτσελ με πατατες ,ρυζι,πουρε

μπριαμ

τιποταα... :silly: :silly:

χθες είχα μπιφτέκια με πουρέ... κ το τπτ καλό είναι !!! Αλλά απ' ότι είδα έχω φασολάκια (φρέσκα) στο ψυγείο απ' το χωριό κ μάλλον αυτά θα κάνω με πατατούλες. Τι πρόβλημα κ αυτό το φαγητό κάθε μέρα... απαπαπαααααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ασταα και εγω βαρεθηκα με αυτο το αγχος..αλλα ευτυχως αν πω οτι δεν μαγειρεψα παρε απεξω απο το μαγειριο θα παρει χωρις 2η κουβεντα!

basiliki..πλακα εχεις..αυτο θα ηταν το μονο σιγουρο αποτελεσμα!

τελικα ειδε ςτι σου εγραψα στο 11?για την δικη μου ΠΗΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

εγώ θα κάνω κάτι πολύυυυυυυ ελαφρύ :P

μελιτζάνες ιμάμ!!! τι να κάνω,ο άντρας μου έχει κόλλημα με τέτοια φαγητά! :lol:

Τυχερή. Εγώ τρελλένομαι για μελιτζάνες αλλά ο αντρούλης μου δεν τις τρώει. Άρα δεν μαγειρεύω και όποτε κάνει η μαμά μου ή η πεθερά μου μου δίνουν από μία μερίδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera polilogoudes mou :)

kale ti imaste emeis ftasame kiolas to no12 :blink:

kathe vdomada theloume kainourgio xaxaxa de peirazei megia mas ;)

emena sto kineziko swsta mou vgainei, koritsaki leei koritsaki einai ;)

rozi mou xtes itan o antras mou sto rethymno kai ton eixa steilei premaman kai mou pire ti panta gia ti deuteri kounia mas, malista epeidi itan pempti tou ekanan ekptwsi kati tetoio leei exei kanonisei o emporikos sullogos??? de to iksera, kali fasi ;)

pige me ena filo tou pou kai ekeinos exei gynaika egkumonousa sti kalithea se ena allo me vrefika kai eide ti kounia mas panakrivi :blink:

kala giati tetoia apoklisi timwn ti na pw, a kai to karotsi mas ekei eixe 100 euro panw, apapapapa farmakeio :S

pantos leei apo konta to karotsi einai teleio koritsia fovera euelikto, elafri kai genikotera polu poio omorfo apo oti ston katalago

o politis tou eipe xaraktiristika auto einai i ferrari tis perego :laugh: :blink:

koritsia kati simantiko psaxnw na kanw stin athina doppler exete na mou protinete kapoion kalo giatro??? katrinaki esy mas eleges gia kapoion polu kalo???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JennyBill έγραψε:

rozi1 έγραψε:

Καλημέρα.

Πρώτα τα έπλυνα & μετά αποστήρωση.[/quote:vq0ptl0s]

Kalhmera!!!εγω θα τα εβαζα στον αποστειρωτη,πρεπει να πλυθουν πρωτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ασταα και εγω βαρεθηκα με αυτο το αγχος..αλλα ευτυχως αν πω οτι δεν μαγειρεψα παρε απεξω απο το μαγειριο θα παρει χωρις 2η κουβεντα!

basiliki..πλακα εχεις..αυτο θα ηταν το μονο σιγουρο αποτελεσμα!

τελικα ειδε ςτι σου εγραψα στο 11?για την δικη μου ΠΗΤ?

καλε ναι!!!!

αφου σου απαντησα κιολας εκει....

για τον πιο γλυκο καφε που ισως πιουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με 'γεια το 12!

Κι εγώ ξανακοιμήθηκα.... :blush:

Μπέλλα έχω πάθει με τον γιό σου!!!Είναι κούκλος!!! Φτου-φτου!!

Και για τα υπόλοιπα κορίτσια μια χαρά ακούω όλα και το βάρος τους οκ!Αλλωστε κάθε μωράκι είναι διαφορετικό.

Θέκλα κι εμένα σωστό μου βγαίνει το κινέζικο! Κι εγώ για μπέμπα σε κόβω...δεν ξέρω γτ! :P

Γιούλη πολύ καλός ο ντοκ σου!Μπράβο!

Πολύ μ'άρεσε το γραπτό!!! :laugh:

Κατρίνα μίλησες με την Σουπίτσα? Ολα καλά?

Κι εσύ κοίτα μη κουραστείς τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Aggelikoyla!

πραγματι οι διαφορες στις τιμες παιζουν απο τοπο σε τοπο!γιαυτο θελει ψαξιμο!

ο ακτινοδιαγνωστης στο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ειναι τελειος!!αψογος!ειμαι σιγουρη οτι θα σου κανει εντυπωση!2104941000 Ενας ειναι εκει ο γιατρος!90 ευρω στοιχιζει..και να του ζητησεις λεπτομρειες και 4d αν θες..και φωτογραφιες!πες του απο πριν!ειναι στη Νικαια!πισω απο το γηπεδο της Προοδευτικης !http://www.ippokratis-medical.gr/

!ΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΙΑΤΡΕΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ. ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ EUROMEDICA ΛΕΩΦ.ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ 77 ΝΙΚΑΙΑ 18454 Τηλ.:210 4941000 FAX:210 4943244.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη εχω κι εγω πολυ καλο στο εμβρυο στο κολωνακι!

εγω θα δωσω 160 ευρω, αλλα μπορει να οφειλεται στο οτι εχω διδυμα...

η κατρινα εδωσε λιγοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Με 'γεια το 12!

Κι εγώ ξανακοιμήθηκα.... :blush:

Μπέλλα έχω πάθει με τον γιό σου!!!Είναι κούκλος!!! Φτου-φτου!!

Και για τα υπόλοιπα κορίτσια μια χαρά ακούω όλα και το βάρος τους οκ!Αλλωστε κάθε μωράκι είναι διαφορετικό.

Θέκλα κι εμένα σωστό μου βγαίνει το κινέζικο! Κι εγώ για μπέμπα σε κόβω...δεν ξέρω γτ! :P

Γιούλη πολύ καλός ο ντοκ σου!Μπράβο!

Πολύ μ'άρεσε το γραπτό!!! :laugh:

Κατρίνα μίλησες με την Σουπίτσα? Ολα καλά?

Κι εσύ κοίτα μη κουραστείς τώρα!

ευχαριστω Ελπιδακι μου!!γερα να ειναι τα μωρακια μας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

καλε ναι!!!!

αφου σου απαντησα κιολας εκει....

για τον πιο γλυκο καφε που ισως πιουμε...[/quote:ict6nuq9]

δε σου ειπα! αν ειναι να κανονισουμε ιδια μερα τοκετο!Πλακα δε θα εχει???και διπλα δωματια!1χαχαχαχα..οσο για τη κορη..οταν θα μου κανεις επισημη προταση....πολυ ευχαριστως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Με 'γεια το 12!

Κατρίνα μίλησες με την Σουπίτσα? Ολα καλά?

Κι εσύ κοίτα μη κουραστείς τώρα!

οχι δε μιλησα και δεν εχω το τηλ!

Ισως η Κατερινουλα (Κυο) το εχει!

κοριτσια αν θελετε να ανταλλαξουμε τηλ για παν ενδεχομενο μη χαθουμε!!!!φανταζεστε μια μερα το μαμμυ να κανει..μπραφφφ? :S:S

εγω θα σας στειλω pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Στείλε Κατερινάκι!Θα σου κάνω αναπ καπάκι...

τώρα θυμηθηκα οτι το έχω της Σουπίτσας,θα την πάρω να δω αν όλα καλά!

soy esteila! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγια το Νο 12!!!!!!!

διαβασα οσο μπορεσα ελπιζω να μην ξεχασα καμια ...

vasteraki μου τι ομορφο μωρακι ειναι αυτο ???

επαθα την πλακα μου ,φενεται πεντακαθαρα ..

crazymummy μου αυτο με το κινεζικο το ειχα κανει καιρο πριν..μου εβγαζε κοριτσι ενω εχω αγορι ..σε μια αλλη φιλη μου την εβγαζε αγορι ενω εχει κοριτσι ..δεν τα πιστευω καθολου αυτα κι αν σε καποια κοπελα τυχει να πεσει μεσα ειναι καθαρα συμπτωση !!!!ο πιο εγκυρος τροπος για να το μαθεις ειναι ο υπερηχος ...αλλιως περιμενεις λιγους μηνες !!!!!και ολα παιζονται!!!!

Κατρινακι γιατι η κατερινα ( soupitsa) δεν ειναι πολυ καλα ???? δεν γινεται να μαθουμε τι κανει? ανησυχησα

Αγγελικη μου μεγια τα καινουργια σας πραγματακια !

Βασουλα προξενιο ετοιμαζεται με την κατρινα ???

giouli μου πολυ χρησιμα τα πραγματα που μας εγραψες μπραβο στον γιατρο σου που τα εξηγει τοσο αναλυτικα !

Σημερα εχω ραντεβου με τον γιο μου και ειμαι τρελαμενη ...θα δω ποσα κιλακια εγινε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou epanerxomai afou diavasa ta neakia sas sto no 11 :P

kat' arxas euxaristw para polu gia tis apantiseis eilikrina den exw idea pou na psaxnw stin athina, ekei pou les katrina mou einai enas pou ton kanei e? de xreiazetai na zitisw kapoion sigkekrimeno opws px mou xoun pei oti ginete sto mitera :blink:

vasilikoula mou mallon sou pire tosa epeidi exeis didimakia, an kai kanonika de prepei :angry: isa isa pou tis didimomanoules prepei na tis frontizoun polu :dry: tespa

mpella mou o gios sou einai kouklossssssssssssss kai adinatoulikos san kai emas ;) emeis tha kanoume tsilivitrakia :P xaxaxaxa

alitheia kserei kamia kopela poso varos pernoun kathe mera twra ston ogdoo????

kuoula mou kali epitixia sto mathima aurio ;)

katerinaki mou gliko soupitsa mou elpizw na eisai kala, na mi kourazesai kai ola tha pane teleia se filw glika :kiss::kiss::kiss:

veronika mou glikia xarika pou se eida, na mpaineis opwte thes na mas les ena geia :) i doulitsa kai gw pisteuw tha se voithisei na ksexasteis kapws, sou euxomai apo kardias grigora na ethei ena gero sporaki na gemisei ti koilitsa sou :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τη Βασουλα μας..

σημερα θα δεις κι εσυ το μπεμπακο σου??αντε να χαρεις και εσυ!!

για τη Κατερινα ειπα δεν ηταν και πολυ καλα τελευταια περισσοτερο ψυχολογικα!κανει και τις ενεσουλες!ειπε να μη κουραζεται καθολου αυτες τις μερες..

κατα τα αλλα καλα εισαι?

Κοριτσια μετα το DOPPLER ποτε εχουμε ξανα επομενο υπερηχο?

στις 32 εβδομαδες περιπου?εχω σκαλωασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα ειμαι Κατερινουλα μου..

Η Ελενα τι κανει ???

ο γιος σου ποσα κιλα ειναι ?? ( καλα ο δικος σου ειναι και ανεπτυγμενος !)

doppler ειμαι η μοναδικη που δεν θα κανω ????ο γιατρος μου λεει οτι δεν χρειαζεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας κορίτσια!! Με γειά το 12..

Vaster τι κουκλί που είναι το μωρό σου!!! φτου φτου!! άντε με το καλό να το πάρεις αγκαλιά!!

Το κινέζικο και εμένα σωστά μου το έβγαζε και τις φίλες μου και τη μαμά μου που είχα δεί σωστά το έβγαζε...δεν ξέρω μπορεί να είναι και τυχαίο..

Όσο για φαγητό και εγώ φασολάκια έχω... (ναναι καλά η μανούλα μου που τα μαγείρεψε!) Την έχω καταβρεί τώρα που είμαι μόνη μου, μαγειρεύω πολύ σπάνια, μια μου φέρνει η μαμά μου, μια η πεθερά μου, μια η συννυφάδα μου...Χλιδή!! χεχε

Να έχετε όλες μια τέλεια μέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...