Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

γεια σου Κατρινακι μου με το μπεμπαρο !!!!!!

koula τελευταια μερα συην δουλεια σημερα ??? καλη αδεια σου ευχομαι να ξεκουραστεις και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου ...σε ευχαριστω και για τις ομορφες ευχες που μου εγραψες ....

και κατι ακομα ......

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

και είμαι και δεν είμαι...Μένω από μπαταρία. Η δικιά μου πριν ένα μήνα περίπου ήταν 1300. Τώρα, έχουμε την Πέμπτη ραντεβού κια περιμένω με αγωνία να δω πόσο έφτασε το θρευτάρι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ φτάνει απαπαπαπα, τι πήρατε και δεν σας προλαβαίνω, όλο μπουρου μπουρου είστε :P:P

Μπέλλα για το επίδομα δεν παίζει να το πάρουμε!!! ΔΝΤ βλέπεις!!!!

Ρε Κατρίνα τι παίδαρο έχεις? αχ λέτε να μεγάλωσε και το δικό μου τόοοοοσο πολύ,αχ τι τέλεια!!!

Κορίτσια, έκανα έναν κορμό απίστευτο!!!!Με μερέντα!!! :woohoo: :woohoo: είναι θεϊκός, πρέπει να το δοκιμάσετε! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Βάσω μου συμπάσχωωωωωωωωωωωωωωω

Αννουλα μου εσυ εισαι σχεδον 32 w .....λιιιιιιιιγο εμεινε !!!!! ;)

εγω παιζω ακομη με τον αριθμο 28w ..... εχω δροοοομο μπροστα μου !!!!!

:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

γεια σου Κατρινακι μου με το μπεμπαρο !!!!!!

koula τελευταια μερα συην δουλεια σημερα ??? καλη αδεια σου ευχομαι να ξεκουραστεις και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου ...σε ευχαριστω και για τις ομορφες ευχες που μου εγραψες ....

και κατι ακομα ......

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

Χαχαχαχ από τώρα;; Κάτσε, έχουμε καιρό ακόμη! Τι έπαθες; Ανυπομονείς ή έχεις αρχίσει να έχεις δυσφορίες και τέτοια;

Άννα 1300 πριν ένα μήνα;!! Αν δεν απατώμαι, εμένα τότε ήταν γύρω στο κιλό στις εβδομάδες που λες και την περασμένη εβδομάδα 1700 :laugh: άρα η δικιά σου... πλησιάζει το δίκιλο ζωή να 'χει! Καλά, της Κατερίνας θα βγει στρουμπουλό στρουμπουλό όπως πάει :woohoo: Τυχερούλα, μια χαρά! Δεν θα χρειάζεται να ανησυχείς μήπως χάσει λίγο βάρος, τίποτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Καλέ φτάνει απαπαπαπα, τι πήρατε και δεν σας προλαβαίνω, όλο μπουρου μπουρου είστε :P:P

Μπέλλα για το επίδομα δεν παίζει να το πάρουμε!!! ΔΝΤ βλέπεις!!!!

Ρε Κατρίνα τι παίδαρο έχεις? αχ λέτε να μεγάλωσε και το δικό μου τόοοοοσο πολύ,αχ τι τέλεια!!!

Κορίτσια, έκανα έναν κορμό απίστευτο!!!!Με μερέντα!!! :woohoo: :woohoo: είναι θεϊκός, πρέπει να το δοκιμάσετε! :silly: :silly:

καλα καλε με τον πονο μας παιζεις ????????

ο γιατρος μου ειπε να περιορισω τα γλυκα .... :(

χθες ομως( μεταξυ μας ) εφαγα τουρτα παγωτου ..... ;)

αχ αλλα θα ηθελα να ετρωγα καθε μερα κατι γλυκο ...

η μερεντα που εγραψες ..μου θυμησε κρεπα...

αρκετα κολαστικα φτανει ...αυριο παλι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

WENDY έγραψε:

Χαχαχαχ από τώρα;; Κάτσε, έχουμε καιρό ακόμη! Τι έπαθες; Ανυπομονείς ή έχεις αρχίσει να έχεις δυσφορίες και τέτοια;

Άννα 1300 πριν ένα μήνα;!! Αν δεν απατώμαι, εμένα τότε ήταν γύρω στο κιλό στις εβδομάδες που λες και την περασμένη εβδομάδα 1700 :laugh: άρα η δικιά σου... πλησιάζει το δίκιλο ζωή να 'χει! Καλά, της Κατερίνας θα βγει στρουμπουλό στρουμπουλό όπως πάει :woohoo: Τυχερούλα, μια χαρά! Δεν θα χρειάζεται να ανησυχείς μήπως χάσει λίγο βάρος, τίποτα :)[/quote:22487ucb]

Εκέι την υπολογίζω κι εγώ πάνω κάτω. Και η μεσούλα μου επίσης :S Εσύ όμως που το χωράς τέτοιο μωρό ρε παιδάκι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφαγα τη μακαροναδα μου και ηρθα!

Κατερινακι μουθ τωρα γυρισες σπιτι??? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αντε ..απολαυσε το τωρα...!!!! :woohoo: :woohoo:

Βασουλα τι εγινε με τα μαθηματα?Κριση και εκει? :dry:

Θεκλα μου γιατι το κανεις αυτοοοο???20 μερες την εχω τη ρημαδα τη μερεντα στο ντουλαπι..και δε λεω να την ακουμπησω..εσυ..γιαιτι μου το κανεις αυτο? :blink:

Βασουλα (WENDOYLA)..μη βιαζεσαι βρεεε.απολαυσε το ακομα οσο μπορεις.. ;)

αννα μου κι εσας ηταν μεγαλουτσικο αν λες πριν ενα μηνα 1300!!!!

Με το καλο..να το ξαναδεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo :kiss::kiss:

το δικό μου πόσο να είναι άραγε???

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι, σήμερα κατάλαβα πως είχα συσπάσεις και μάλιστα για 1 ωρίτσα περίπου κάθε 5 λεπτά, μετά σταμάτησαν!!!

έτιμη ήμουν να πάρω τον γιατρούκο μου,αλλά σκέφτηκα πως θα είναι αυτές οι μπράξτον χίκς! Αυτές πόσο κρατάνε? να ξέρω ,μην τυχόν έρθει η ώρα να γεννήσω κι ε΄γω πιστέψω ότι απλά προετοιμάζεται η μήτρα μου.

οκ είναι νωρίς ακόμη,αλλά από εδώ και πέρα νομίζω ότι πρέπει να είμαστε σε επιφυλακή,ανά πάσα στιγμή μπορεί να γεννήσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Κορίτσια, έκανα έναν κορμό απίστευτο!!!!Με μερέντα!!! :woohoo: :woohoo: είναι θεϊκός, πρέπει να το δοκιμάσετε! :silly: :silly:

Τώρα αυτά γιατί τα λες; :(

Μερέντα ρε γαμώτο, μερέντα... Όταν ήμουν μικρή ήμουν τρελό θρεφτάρι μιλάμε. Η μάνα μου φρόντιζε να μην έχουμε γλυκά σπίτι για να μη μασαμπουκώνω και πήγαινα στη θεία μου που με μπούκωνε ζεστό ψωμάκι φούρνου με βούτυρο και μερέντα... Αυτό μου θύμισες τώρα :blush:

Έχετε φάει κορμό με πραλίνα από Βάρσο; Φτιάχνει κάτι μακρυνάρια και σε ρωτάει πόσο να σου κόψει πω πωωωωωωω. Σκάω. Σκάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

WENDY έγραψε:

......

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

Χαχαχαχ από τώρα;; Κάτσε, έχουμε καιρό ακόμη! Τι έπαθες; Ανυπομονείς ή έχεις αρχίσει να έχεις δυσφορίες και τέτοια;

Άννα 1300 πριν ένα μήνα;!! Αν δεν απατώμαι, εμένα τότε ήταν γύρω στο κιλό στις εβδομάδες που λες και την περασμένη εβδομάδα 1700 :laugh: άρα η δικιά σου... πλησιάζει το δίκιλο ζωή να 'χει! Καλά, της Κατερίνας θα βγει στρουμπουλό στρουμπουλό όπως πάει :woohoo: Τυχερούλα, μια χαρά! Δεν θα χρειάζεται να ανησυχείς μήπως χάσει λίγο βάρος, τίποτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

kuo :kiss::kiss:

το δικό μου πόσο να είναι άραγε???

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι, σήμερα κατάλαβα πως είχα συσπάσεις και μάλιστα για 1 ωρίτσα περίπου κάθε 5 λεπτά, μετά σταμάτησαν!!!

έτιμη ήμουν να πάρω τον γιατρούκο μου,αλλά σκέφτηκα πως θα είναι αυτές οι μπράξτον χίκς! Αυτές πόσο κρατάνε? να ξέρω ,μην τυχόν έρθει η ώρα να γεννήσω κι ε΄γω πιστέψω ότι απλά προετοιμάζεται η μήτρα μου.

οκ είναι νωρίς ακόμη,αλλά από εδώ και πέρα νομίζω ότι πρέπει να είμαστε σε επιφυλακή,ανά πάσα στιγμή μπορεί να γεννήσουμε!

Δεν ξέρω πόσο κρατάνε αλλά το χαρακτηριστικό τους είναι ότι είναι άτακτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

kuo28 έγραψε:

Χαχαχαχ από τώρα;; Κάτσε, έχουμε καιρό ακόμη! Τι έπαθες; Ανυπομονείς ή έχεις αρχίσει να έχεις δυσφορίες και τέτοια;

Άννα 1300 πριν ένα μήνα;!! Αν δεν απατώμαι, εμένα τότε ήταν γύρω στο κιλό στις εβδομάδες που λες και την περασμένη εβδομάδα 1700 :laugh: άρα η δικιά σου... πλησιάζει το δίκιλο ζωή να 'χει! Καλά, της Κατερίνας θα βγει στρουμπουλό στρουμπουλό όπως πάει :woohoo: Τυχερούλα, μια χαρά! Δεν θα χρειάζεται να ανησυχείς μήπως χάσει λίγο βάρος, τίποτα :)[/quote:2pe5gbcy]

ολα μαζι ειναι Κατερινα μου ..δυσφορια ..ανυπομονησια....κιλα...

ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.... :S :S

κι εσενα η μπεμπουλα σου το δικιλο πλησιαζει ( αν δεν το εχει φτασει ηδη ) :)

μην μιλατε εσεις ...εισαστε παλιες σειρες φαγατε το γαιδαρακο .. :)

εγω ειμαι ενα μηνα πισω ....

Ρε χαζούλα πάνω κάτω στα ίδια είμαστε όλες. Λίγο οι πιο παλιές ν'αργήσουν λίγο οι πιο καινούριες να βιαστούν, σιγά τη διαφορά που θα έχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεκλα μου πως το καταλαβες οτι ειναι braxton..?Παντως κι εγω και η VASILIKI που νομιζαμε οτι ειχαμε συσπασεις..με το υπερηχο..εδειξε οτι τα φαινομενα απατουν..και τελικα ειναι τα μωρα μας ..που σφιγγει η κοιλια!Εσυ τι ακριβως ενοιωσες?

ναι ναι αρχισανε με τα γλυκα..να λυσαξουμε βραδιατικα!

Για το μπεμπη μου ειπε αν περιμενω μεχρι την ΠΗΤ μου..θα γινει πανω απο 3700!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

CrazyMummy έγραψε:

Τώρα αυτά γιατί τα λες; :(

Μερέντα ρε γαμώτο, μερέντα... Όταν ήμουν μικρή ήμουν τρελό θρεφτάρι μιλάμε. Η μάνα μου φρόντιζε να μην έχουμε γλυκά σπίτι για να μη μασαμπουκώνω και πήγαινα στη θεία μου που με μπούκωνε ζεστό ψωμάκι φούρνου με βούτυρο και μερέντα... Αυτό μου θύμισες τώρα :blush:

Έχετε φάει κορμό με πραλίνα από Βάρσο; Φτιάχνει κάτι μακρυνάρια και σε ρωτάει πόσο να σου κόψει πω πωωωωωωω. Σκάω. Σκάω.[/quote:38lfak1j]

:laugh: :laugh: :laugh:

αυτο με το ψωμι κι εγω το εκανα και εβαζα πολυυυυυυυ μερεντα

και το βουτυρο ελιωνε γιατι το ψωμι ηταν ζεστο ...

πω πω πω ασε απλα τελειο ηταν ...

τωρα αν καθησω μπορω να φαω ενα ολοκληρο φρεσκο ψωμι με μερεντουλα ...

αλλα δεν θα το κανω ...ειμαι καλο κοριτσι :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσάκια μου, κάπου εδώ εγώ εγκαταλείπω. Πρέπει να μπω σε διαδικασία cocooning γιατί άμα χάσω τις ώρες μου μετά... θα πιάσω ξημέρωμα. Φιλιά πολλά σε όλες και καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο βραδυ Αννουλα ..

κι εγω εγκαταλειπω ..παω να κοιμηθω ..να δω ονειρα ...sex φαγητο γλυκα ..εκει τουλαχιστον ολα επιτρεπονται ..καλη συνεχεια ...

φιλια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ θα τρελαθώ!!!

Δες έναν παίδαρο!!!

Κορίτσια μάλλον η κρίση έπιασε και το ΙΚΑ...Τι να πω;

Ηταν το μόνο καλό που είχε το κ@@@ΙΚΑ της γειτονιάς μου και αυτό το σταμάτησαν...μάζευε πολύ κόσμο το τμήμα ανώδυνου και μάλλον χαλούσε το ιματζ της μαυρίλας και σαπίλας που επικρατεί εκεί μέσα με τους ηλίθιους γιατρούς... :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα κοριτσάκια! Κι εγώ ακολουθώ σε λίγο :kiss::kiss::kiss:

Κατρίνα :woohoo: Τον είδατε έγχρωμο ε; Έχει χεράκι μπροστά στην πρώτη μωρέ ο μπέμπης :):) Τέλεια, πρέπει να τον καταευχαριστήθηκες!

Θέκλα μου, έχουμε καιρό ακόμη, μην ανησυχείς. Θεωρητικά μπορεί να γεννήσουμε απ' όταν μπούμε στο μήνα μας. Συσπάσεις δεν ξέρω ποιες είναι. Έχω νιώσει κάποια "πετρώματα" αλλά μου φαίνεται χλωμό να ήταν αυτό... Μήπως να ρωτήσεις το γιατρό σου; Όχι ότι θα είναι τίποτα, αλλά για να ηρεμήσεις. Και Braxton Hicks να ήταν, δε σημαίνει αυτό κάτι. Αν είναι να γεννήσουμε θα το καταλάβουμε πιστεύω :cheer: Σίγουρα υπάρχουν "μηχανισμοί" που δεν επιτρέπουν να γίνει αυτό από τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS έγραψε:

Αχ θα τρελαθώ!!!

Δες έναν παίδαρο!!!

Κορίτσια μάλλον η κρίση έπιασε και το ΙΚΑ...Τι να πω;

Ηταν το μόνο καλό που είχε το κ@@@ΙΚΑ της γειτονιάς μου και αυτό το σταμάτησαν...μάζευε πολύ κόσμο το τμήμα ανώδυνου και μάλλον χαλούσε το ιματζ της μαυρίλας και σαπίλας που επικρατεί εκεί μέσα με τους ηλίθιους γιατρούς... :angry::angry::angry:

Κριμα μωρεεε και ηταν καλη φαση!να κοιταξεις αλλου Βασουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσι μου. Για αρχή καλώς ήρθες. 2ον επειδή είσαι δοκιμαστικό μέλος πρέπει να φτάσεις τα 20 μηνύματα για να φαίνονται αμέσως. Μέχρι τότε όποτε εμφανίζονται θα σου απαντάμε. Τώρα... στο θέμα σου. Έχουμε την ίδια ηλικία και περίπου τον ίδιο κύκλο. Προσπαθείς για παιδάκι; Καλό θα ήταν να κάνεις μια χοριακή... Αλλά εγώ είμαι γενικά κατά των τεστ. Εγώ στην 4η μέρα καθυστέρησης είχα χοριακή 188. Θα περιμένουμε τα νέα σου.
    • Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; έχω κι εγώ αρκετό καιρό να γράψω. είχα λίγο τα τρεχάματα μου με ενδοκρινολόγους και λοιπά αλλά προς το παρόν όλα καλά δόξα το θεό! Εμφάνισα και πάλι προδιάθεση για διαβήτη στην εγκυμοσύνη μου (όπως και στην πρώτη) αλλά αυτή τη φορά παρόλο που ακολουθώ δίαιτα για διαβήτη ήταν πιο δύσκολο να το ρυθμίσω (ειδικά το πρωινό της νηστείας). 'Ημουν ένα τσικ πριν μου ξεκινήσουν ινσουλίνη, γιατί το αμνιακό υγρό είναι στα ανώτατα φυσιολογικά και το μωρό έβγαινε μια εβδομάδα μεγαλύτερο! το παλέψαμε όμως λίγο με τη γυναικολόγο μου εφόσον δεν είχα ξεφύγει από τα φυσιολογικά όρια και καταφέραμε κάπως και το ισορροπήσαμε! έστρωσε το πρωινό ζάχαρο, το μωρό έχει πάει στις 2 μέρες μεγαλύτερο και το αμνιακό υγρό μένει σταθερό, δεν αυξάνεται. Επομένως τώρα το πάμε μέτρηση στη μέτρηση κι όσο παραμένω μέσα στα φυσιολογικά όρια με καλές τιμές ζαχάρου, γλιτώνω την ινσουλίνη! (καμπύλη εγώ δεν έκανα μιας και ήδη είχα θέμα και πρόσεχα) Ραντεβού με την γυναικολόγο μου έχω ξανά 30 του Απρίλη για να δούμε και πάλι πως πάμε και στις 20 ΜαΪου έχω το doppler. Τώρα έχω αρχίσει και σκέφτομαι ότι δεν έχω προετοιμάσει τίποτα από το άγχος μου. Ψώνια τίποτα, μόνο ό,τι μου έχουν φέρει ως δωράκι και λέω σιγά σιγά να ξεκινήσω να κάνω ψώνια! Ό,τι χρειάζομαι δηλαδή γιατί τα πολύ βασικά τα έχω από την πρώτη εγκυμοσύνη (κούνιες, καρότσια και λοιπά) να ξεκινήσω να παίρνω φορμάκια, σεντονάκια, πάνες, απορρυπαντικά, σαμπουάν κλπ για να κάνω ένα μίνι στοκ, επίσης νομίζω θα χρειαστώ φωλιά κι ένα καλό μάρσιπο (αν έχετε κάτι να προτείνετε) και τέλος νομίζω ότι πρέπει να ξεκινήσω να φτιάχνω και τη βαλίτσα μου, μόνο που δεν θυμάμαι καθόλου τι είχα βάλει μέσα την πρώτη φορά  για πείτε ρε κορίτσια τι θα βάλετε εσείς να κάνουμε μια λίστα. Για το μωρό δεν θα χρειαστώ τίποτα μιας και μου τα παρέχει όλα το μαιευτήριο (μόνο το ρουχαλάκι που θα φύγουμε). Εσείς έχετε ξεκινήσει;
    • Καλησπέρα κορίτσια🫶🏻 Η εγκυμοσύνη μου πάει τελεια η μπεμπουλα μεγαλώνει πολυ γρήγορα όπως και η κοιλιτσα μου..έχω γίνει σαν ένα μικρό μπαλονάκι😂 Απο όταν μπήκα στον 5ο την ακούω πιο συχνά νιωθω οτι κινείται..καλά για τις κλοτσιές που μου ρίχνει δεν το συζητώ καν😂 Σήμερα είμαι 21+6 και Μ.Εβδομάδα θα πάω για την β’επιπέδου και έχω αγχωθεί λίγο😅Κοριτσιαα κάτι άσχετο μιας και λέμε διαφορα εδώ..Έχω ξεκινήσει δουλεια από τέλη Μαρτίου και θα μείνω έως και τον Ιούνιο (ολόκληρο)βάση νόμου..Έχω και παλιότερα ένσημα αλλα ήθελα την δουλεια και για να ξεφύγω λίγο εφόσον μπορω και ο γιατρός μου έδωσε το οκ αλλά και για το 9μηνο αργότερα..Τι επιδόματα ομως και τι δικαιούμαστε γενικα πριν και αφού γεννήσουμε;Έχω ακούσει διαφορα και έχω μπερδευτεί παρα πολυ και ενας λογιστής δεν έχει βρεθεί να με κατατοπίσει 😅  Ελπιζω να είστε όλες καλά περιμένω νέα και από εσάς🥹🥰
    • Καλημέρα κορίτσια..καλη επιτυχία σε ολες!! Ήρθα και εγω στο κλαμπ για άλλη μια φορά 
    • Είμαι σήμερα 30 εβδομάδων ακριβώς και το μωρό μ ζύγιζε την Παρασκευή 1.350 κανονικά μου είπε είναι σύμφωνα με την ηλικία της…
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...