Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

Δηλαδή δεν είμαι η μόνη που νιώθω έτσι.Και σκεφτόμουνα καμμιά φορά "τι κακιά που είμαι,δε μου αρκεί το μωρό;ήθελα μωρό και τώρα νευριάζω και θέλω να βγώ;".

Πέρισυ το χειμώνα που ήταν πολύ μικρός ακόμα ...άστα Έλενα,ουτε για αγορά δε το συζητούσα.Κι όταν τελικά πήγαινα στην αγορά...εκεί να δεις ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!.Σαν να πήγαινα διακοπές.Το λατρεύω το παιδί μου,αλλά είναι κακό που θέλω λιγο χρόνο για μενα;να αλλάξω καμμιά κουβέντα,περιβάλλον...Όσο μεγαλώνει λέω θα το παίρνω πιο άνετα έξω και χαίρομαι.Α!!! το να βγούμε με τον άντρα μου μόνοι; πάει καιρός....μια αυτός το μωρό,μια εγώ...δε το αφήνω και συχνά στη μαμά μου.Ξέρω ζευγάρια που αφήνουν τα παιδιά(2 όχι 1)κάθε σάββατο στη γιαγιά και βγαίνουν.ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΆΝΩ ΕΓΏ ΑΥΤΌ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα!!!

αχ βρε ανγκλέσι μ'εκανες κ γέλασα!!

εεε όχι κ η μόνη!!

απλά μια από όλες!!! απολύτως φυσιολογική όπως εγώ άλλωστε!!!

επίσης κ εγώ το έξω....απλά το έχω ξεχάσει...ωραία πρέπει να είναι...ε; κάτι σαν να θυμάμαι αμυδρά....πολύυυυυυυυυυυυ αμυδράααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.......ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!!

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ ΣΩΣΤΑ!!!

ΑΛΛΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΣΑΛΤΑΡΕΙ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΒΕΡΟΙΑ Κ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΣ Κ ΠΩΣ!!!! ΦΑΝΤΑΣΟΥ!!! ΒΛΕΠΩ ΟΛΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ ΜΕΣΑ!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΧΤΕΣ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΙΑΣΕΙ ΜΑΛΩΣΑ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ....ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΟΜΠΙ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑ,Κ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΙΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη που νιώθω έτσι κι έχω συμπαραστάτες!!!!!!!!!!!!!

Ώστε θα βγεις και στην αγορά Έλενα.Άντε ποιος τη χάρη σου!

Εμείς έχει 2-3 μέρες που είμαστε κακόφαγοι μάλλον λόγω δοντιών.Αν του βάλουμε κανένα παιδικό ζουζούνια,μπεμπε λιλι κλπ θα φάει 3-4 μπουκιές,αλλιώς θα το φτύνει ή θα σφραγίζει το στόμα...

Ευτυχώς τώρα που μπουσουλάει δε θέλει πολύ αγκαλιά,πάει όπου θέλει μόνος του.Κάτι είναι κι αυτό.

Έλενα μίλησες για κατούρημα;τι πολυτέλειες είναι αυτές;ναμη μιλήσω για ένα μπάνιο με την ησυχία μου :lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για το δικό μας μπαμπά,δεν μπορώ να πω τον κρατάει αν και μερικές φορές με νευριάζει όταν μου λέει ε και τι κάνεις όλη μέρα;με το μωρό είσαι.Αλλά κάποιες φορές που τον κράτησε απόγευμα και γκρίνιαζε ο μικρός μου λεέι:"τώρα φεύγω,πάρτον γιατί με έσκασε,γκρίνιαζε,δε μπορώ".Έτσι για να μη μου λέει τι κάνω όλη μέρα. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ςΣΥ ΑΓΚΕΛΣΙ ΜΠΑΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΝΤΡΑ??? :lol::lol::lol: ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΜΕ!!

ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΕΙ Κ ΚΑΝΕΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟΘΑ ΕΛΕΓΑ!!!!!! ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!! ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΑΝ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε βγάζεις άκρη,πάντα θα τα λένε αυτά.Κοίτα να απολαύσεις αύριο τη βόλτα σου στη Βέροια,να πιεις και το καφεδάκι σου.Αν πας και με καμμια φίλη σου ακόμα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ ελενάκι!!!

όλες οι φυλακισμένες εδώ περιμενουμε νέα σου από τη βόλτα στη βέροια!!!

μη μας ξεχνάς!!!! :lol::lol:

εμείς κοντεύουμε να μουχλιάσουμε απ'τη βροχή!! αν βρέξει μια μέρα ακόμη θα βγω στο μπαλκόνι με τη βροχή!! δεν την παλεύω άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!Τι κανετε? Μα τι καιρος ειναι αυτος? Και τι ομιχλη? Δεν πηγα σημερα να κανω τα ψωνια μου (μαναβη, κρεοπωλη) γιατι εδω που ειμαι ριχνει ψιλοβροχο? Ετσι ειναι και στο κεντρο της πολης? Τελος παντων...

Χμ.. βλεπω ..ξεσπατε.. Μπραβο κοριτσια βγαλτε τα απο μεσα σας! Εισαστε στο καταλληλο μερος ! Μονο μια αλλη μανα στην ιδια φαση μπορει να καταλαβει... :)

Κι εγω δεν βγαινω ιδιαιτερα! Δηλαδη βγαινω αλλα παντα με το μωρο!! Δεν εχω παει πουθενα και ποτε χωρις το μωρο απο τοτε που γεννηθηκε!! Δεν εχω βοηθεια, ολοι ειναι μακρια αλλα και να ειχα δεν θα αφηνα τη μικρη μου!

Elenatsak νιωθω κι εγω οπως κι εσυ. Νομιζω οτι κανεις δεν μπορει να τη φροντισει καλυτερα απο 'μενα ;)

Και οταν λεω βγαινω εννοω για ψωνια, βολτα με το καροτσι και για καφεδακι! Βεροια δεν πηγαινω συχνα. Προχθες που πηγα μαλιστα μου εκανε εμετο τη φρουτοκρεμα στο αυτ/το! Ευτυχως ειχα μαζι μου ρουχα και δεν γυρισαμε πισω..

Παντως νομιζω οτι πρεπει να βγαινουμε εστω και μια βολτα με το καροτσι. Ειναι καλυτερο και για εμας τις μαμαδες και για τα μωρα που αλλαζουν περιβαλλον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!! ΟΥΦ ΝΑΙ ΠΗΓΑ ΞΕΣΚΑΣΑ ΨΩΝΙΣΑ ΗΠΙΑ Κ ΚΑΦΕ ΕΦΑΓΑ Κ ΓΚΟΥΝΤΙΣ!!!!

ΠΗΡΑ ΠΑΠΟΠΥΤΣΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΡΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ!!!! ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΤΟΠΑΡΩ!!!! ΠΗΡΑ Κ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΕΝΑ ΡΟΛΟΙ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ..... ΑΝ Κ ΔΥΣΚΙΛΙΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑ!!!! ΠΟΛΥ ΚΡΕΜΩΔΗ! ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟΜΑΣ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΤΟ ΠΕΝΤΑΠΛΟΥΝ!!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΦΤΕΞΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ??????

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΩΓΕΣ!!!! ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΕΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!!! ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΟΛΛΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

goody's εεεεεεεεεεεεε??????????? πωπωπωπω!!!! τι μου θύμισες!!!χαχαχαχαχα :lol::lol:

από εμβόλιο εμείς δεν έχουμε κανει ποτέ διάρροιες..κ ούτε από καμμία άλλη μαμά το έχω ακούσει..

τι γάλα πίνει; πίνει αντιαναγωγικό; επειδή συνήθως αυτά τα γάλατα μπορεί μετά από λίγο καιρό που τα πίνουν τα μωρά να κάνουν κακάκια κρεμώδη όπως είπες..

καλααα εεεεεεεεεε!! κάσι τι υπέροχη φατσούλα είναι αυτή;;; πωπω μάγουλο για φίλημα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΚΑΣΙ ΟΝΤΩΣ ΦΑΤΣΑΡΑ Η ΜΙΚΡΗ!!! ΕΒΕΛΙΝ ΠΙΝΟΥΜΕ ΓΑΛΑ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!! ΘΑ ΔΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ!!!!

ΓΚΟΥΝΤΥΣ Ε????? ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ :lol::lol::lol:

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕ ΒΓΗΚΕ ΑΚΟΜΑ??????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.Εδώ είμαι κι εγώ.

'Εμπαινα για λίγο όταν μπορούσα αλλά επειδή ήθελε κι ο μικρός να παίζει στον λαπτοπ(κακό μπελά έχουμε βρει)το έκλεινα.

Πολύ ωραίο το πρόγραμμά σου έλενα,κι εγώ όταν πάω βέροια έτσι κάνω.Ελπίζω να ξέσκασες.

Κι εσείς βλέπω δυσκοιλιότητα;άστα να πάνε....

Ο μικρός σήμερα ήθαλε να πιάνει το κουτάλι για να τρώει και έτσι το έβαζα στο χεράκι του κι εννοείτε το έπιανα κι εγώ κι έτσι φάγαμε 3-4 κουταλιές.Έχει πολύ πλάκα,μετά έφερνε το κουτάλι στο στόμα μου,τάχα με ταίζει.τι πλάκα που έχουν όσο μεγαλώνουν!!!!!

Η Έρι τι κάνει;λογικά θα βγήκε.Έρι δε βρίσκεις χρόνο;Όλα καλά;

Οι υπόλοιπες χαθηκαν κι αυτές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τωρα το ειδα ~~~~ τα μεγαλα πνευματα συναντονται!!!! αντε βρε κοριτσι χαθηκαμε!!!!

μπραβο ο μικρουλησ εμαθε να τρωει κ μονοσ ε??? σε ταιζει κιολασ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω την αληθεια τώρα που μπουσουλάει είναι καλύτερα γιατί δε χρειάζεται να τον παίρνω αγκαλιά,πάει όπου θέλει μόνος του.Τώρα για το πότε θα αρχίσει να τρώει μόνος του δεν ξέρω πάντως θέλει να πιάνει το κουτάλι.

Ο μικρούλης σου τι κάνει;Έτοιμα όλα για τη βάπτιση;πότε είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THN ALLHκυριακη θα γινουμε χριστιανοπουλα!!!!!!! ΠΟ ΠΟ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΝΕ???? Κ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ!!!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΝΜΑΙΚΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ!!!! ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 4 ΜΗΝΩΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xριστέ μου έγραψα ένα κατεβατό και δεν το πήρε :evil:

Έχει σχεδόν δυο μήνες που ξεκίνησε αλλά όχι καλά,εδώ και 3 βδομάδες πάει σφαίρα.Καλά ο δικός σου μπορεί να ξεκινήσει νωρίτερα,εμένα άργησε αρκετά.Τώρα για 4 μηνών...εδω καλά καλά 4 μηνών άλλα δεν κάθονται.Σίγουρα;Μπράβο του.

Η Έρι τι κάνει;Έρι δεν έχεις χρόνο;πρέπει να βγήκε ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΧΕΡΟ ΜΟΡΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ FACE THN EIDA!!!! ΑΝΤΕ ΝΤΕ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΜΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!! ΤΕΜΠΕΛΗΣ!!!! Α ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΩΣΩ..... ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΚΑΘΕ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε εύχομαι να μην κλάψει. Ο δικός ήταν ήσυχος και χαμογελούσε αλλά όταν τον έβγαλε ο παπάς από την κολυμπήθρα ξεκίνησε.Είχε μακρύ μαλλί(τώρα το κόψαμε)και του μπήκαν στα μάτια έτσουξε από το λάδι...αν και πιστεύω ότι θα έκλαιγε ούτως ή άλλως.

Το πιστοποιητικό γεννήσεως το έχεις;γιατί εγώ τα είδα όλα παραμονή της βάπτισης γι' αυτό το χαρτι.Νόμισα ότι δε το είχα και το θυμήθηκα Σάββατο 5 το απόγευμα.Το τι άκουσα....απο τον άντρα μου"μόνο τα μαλλιά και τα νύχια σκέφτεσαι κλπ. κλπ." :evil: Ψάχνουμε ένα γνωστό που δουλεύει στη δημαρχεία μήπως κάνουμε κάτι,δεν τον βρίσκουμε.Παίρνω στην Παναγία(εκκλησία)"έλα να μιλήσεις με τον παπά,αλλά χωρίς το χαρτί δε γίνετε τίποτα"ΠΑΝΙΚΟΣ.Κ φυσικά ο εξάψαλμος συνεχίζετε.Πάμε στην εκκλησία,πέφτω στον εσπερινό,φτου!!!Περιμένω. είχα πάρει μαζί μου το χαρτί που είχαμε δηλώσει το παιδί όταν γεννήθηκε κ αυτό που λέει ποιο επίθετο παίρνει το παιδί.Πάω στον παπά το και το του λέω μόνο αυτά έχω."ε αυτό θελουμε,φύγε εντάξει είσαι"και μου το παιρνει.Είχα σκεφτεί μέχρι κ το δήμαρχο να ενοχλήσω(τρελό αλλά θα το έκανα).Όταν πήγα να κλείσω ημ/νία μου είπαν θελουν πιστ/κό γεννησης κ νόμισα πρόσφατο,δε σκέφτηκα αυτό που είχαμε.Άλλο να τα λέω κι άλλο να τα ζω.Τρελάθηκα.Να τα 'χεις όλα έτοιμα κ να σου πουν δε γίνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝΝΝΝΝ ΠΙΚΡΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!! ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΟΚ!!!!! ΤΟ ΕΧΩ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!!! Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΕΝΙΚΟΣ........ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κάνεις και δε βιάζεσαι.Πάντως όλοι ρωτάνε:Περπατάει; Όταν περπατήσει αρχίζουν:μιλάει; και φυσικά όλο και κάτι βρίσκουν να ρωτάνε.Γενικά δε με πειράζει,γιατί κι εγώ μπορεί να ρωτήσω αλλά ορισμένοι ανθρωποι το κάνουν για να φανουν τα παιδιά τους.Είναι θαύμα πως μερικά μωράκια περπατάνε στους 6 μήνες,μιλάνε στους 9 και καθαρίζουν στο χρονο άντε στους 15 μήνες.Δεν παραλογίζομαι μου τα έχουν πει :shock::shock::shock:

Πίκρα δε θα πει τίποτα.Τα είδα και τα άκουσα όλα...καταλαβαίνεις.... :lol:

Ε! και βάπτιση χωρίς κλάμα δε λέει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...