Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΑΧ ΕΛΕΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.evelini ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ Κ ΔΙΝΕΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΦΥΓΕΙΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ....ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΕΧΩ ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ :D:D .ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΚΟΜΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ!!! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

ΟΥΦ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!! ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΜΑΛΟΣΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ!!!Κ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ :cry::cry::cry::cry:

ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΗΜΑΖΕΨΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!

ΕΒΕΛΙΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΗΜΕΙΟΜΑΤΑΡΕΙΟ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΓΙΑΤΡΙΚΑ :lol::lol: Κ ΟΠΟΣ ΕΙΠΕ Η ΕΡΙ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΕ ΑΠΕΡΓΕΙΑ ΠΕΙΝΑΣ! :lol::lol::lol:

ΟΙ ΜΥΞΕΣ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...... ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΥΤΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ.... ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΥΣΙΧΙΤΙΚΟ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΕΡΙΣ :x:x:x

ΕΡΙ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΒΑΣΙΚΟ??? ΤΟ LAPTOP?????? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια ευτυχώς που παινευόμαστε μεταξύ μας επειδή αν περιμέναμε να μας παινέψει κανείς άλλος!!!! ουουουου!!! ακόμα θα περιμέναμε!!! :lol::lol:

έρι που θα γεννήσεις; βλέπω το συμπεθεριό έκλεισε πριν τη γέννα εεεεεεεεεεε;;;;

κανά καφέ θα πιούμε οι ναουσαίες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ???

ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΗΞΕΡΑ Κ ΕΦΥΓΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΓΚΡΙΝΙΑΡΙΚΟ :P:P:P:P:P:P

ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΥΡΕΤΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΤΕΛΕΥΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ!!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΧΕΔΟΝ ΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ...ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

άντε ελενάκι ευτυχώς τελείωσε το κρυωματάκι κ είστε καλύτερα...ελπίζω να είναι το τελευταίο που θα περάσετε !! κ με το καλό η βάφτισή σας!! πότε με το καλό; ελπίζω να μην ταλαιπωρηθεί το μωράκι...επειδή συνήθως όοολα σπαράζουν στο κλάμμα... :(:(

εγώ έχω τρελλή δουλειά αυτές τις μέρες.. κ αδυνατώ να τα βγάλω πέρα κ στο σπίτι..κ με το παιδί ... και με τη δουλειά...πωππωωπ...τι ωραία που ήταν στις διακοπές....αχχχ τι θα κάνουμε....

τέλος πάντων...

άντε Ερι....λίγο ακόμα...; μετράς ώρες υποθέτω....κ έχεις κ άγχος...;

ξεκουράσου όοοοοοοοοοοοσο μπορείς τώραααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΕΛΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ!!!ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕΙΣ.evelini ΑΣΕ ΟΝΤΩΣ ΜΕΤΡΑΩ ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif] angelsi ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ?Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑ?ΑΧ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Κ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ Κ ΚΑΦΕ.ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΩ!!!ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ!!!!! [smilie=wav.gif] ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ!!!ΕΓΩ ΘΑ ΠΙΩ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!!!! :mrgreen::mrgreen: ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ LAPITOPI ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.Διάβασα τα νέα σας.

Ελενα όλα καλά ευτυχώς.

Εγώ είμαι συναχωμένη και φτερνίζομαι συνέχεια...Φοβόμουν μην κολλήσω και το μικρό και χθες δεν τον έπαιρνα αγκαλιά και γενικά ασχολούνταν ο μπαμπάς του περισσότερο.Ευτυχώς βοηθάει και κάνει τα πάντα.Σήμερα πήγαμε στην παιδίατρο για εξέταση και ευτυχώς είναι καλά.Από ότι φαίνεται δεν τον κόλλησα.Ερι 2 και σήμερα;

Εvelini,kasi τι κάνετε;Τα μικρά καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σας!!

τι κάνετε; όλα καλά εμείς...εχθές ανάψαμε καλοριφέρ!! άντε καλό χειμώνα!! - εμείς μένουμε ψηλά προς τον α.νικόλαο κ έχει κρύυυυυο εδώ... ;)

να σας ρωτήσω κάτι...

άκουσα ότι στο κολυμβητήριο θα κάνουν baby swimming..ενδιαφέρεται καμμία;

ρώτησα κ το γιατρό κ λέει ότι είναι εξαιρετική άσκηση για μωρά..οπότε το σκέφτομαι σοβαρά, από μέσα οκτωβρίου που θα αρχίσει το καινούριο πρόγραμμα..τι λέτε?

έριιιιιιιιιιιιιιιιι 2 μερούλες ακόμααααααααααααα;;;;;;;;;;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΡΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!ΜΠΡΡΡΡΡΡ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΑΝΑΨΑΜΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑΜΕ!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???? ΑΝΓΚΕΛΣΙ ΕΙΣΑΚΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?????

ΕΒΕΛΙΝ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!

Ε Ε Ε Ε Ε Ε Ε ΕΡΧΕΤΕ ΣΕ 2 ΜΕΡΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!! Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΠΟΙΑ!!!!!!!!!!!!! [smilie=director.gif]

ΑΝΤΕ Αντε ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΤΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ!!!! [smilie=love9.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love3.gif][smilie=love1.gif] ΕΤΣΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ [smilie=love10.gif][smilie=love10.gif] ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΔΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΜΕ Κ ΤΟ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΠΑΡΩΣΟΥΜΕ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό χειμώνα!!!!!

Κρύο,βροχή,υγρασία πωπωπω!!!!!Άντε καλό κλείσιμο.

Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα.Αν δεν έχω πονοκέφαλο και πυρετό όλα οκ.

Εμείς χθες ανάψαμε για λίγο το κλιματιστικό να σπάσει η ψύχρα αλλά σήμερα τα καλοριφέρ.

Ελενα με το καλό να υποδεχτείτε τη νυφούλα σας και φρόντισε να είσαι καλή πεθερά μη δούμε να γράφουν για σενα σε καμμιά στήλη "κάνε πεθερικά να δεις". :lol::lol: Αν και βλέπω πολλές καρδούλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! [smilie=clock.gif][smilie=clock.gif][smilie=clock.gif][smilie=clock.gif] ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ!!!!ΠΩΠΩ ΑΚΟΜΑ 8:30 ΕΙΝΑΙ..... :-w:-w:-w ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ?ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΡΙΞΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ!!!!!! :mrgreen::mrgreen: ΑΧ ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!!!!!!ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ!!!!!!ΓΙΟΥΠΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε Ε Ε Ε ΕΡΧΕΤΕ ΕΡΧΕΤΕ ΕΡΧΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΠΟ ΕΡΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΓΩΝΙΑΣ!!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΟΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ 1,000,000 ΦΟΡΕΣ!!!!!!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟΥΣ ΚΤΛ!!!!!!! ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΙΣΟ ΠΑΚΕΤΟ ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΑΠΝΙΣΑ!!!! :oops::oops::oops::oops: ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΕ ΝΤΥΣΕΙ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΩ :lol::lol::lol:

ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Ε????? ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΧΤΑΡΑ ΜΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΩ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΜΕ ΜΑΣΤΙΧΕΣ!!

ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ 10 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΩ!!!

ΑΧ ΜΩΡΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΜΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ?????(ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΓΑΛΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ((ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)) ΕΙΠΑ...ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΩΡΟΥΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ???? Κ ΜΕΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΙΚΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ...Κ ΔΩΣ ΤΟΥ ΚΛΑΜΑ!!!!) ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΤΟ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΣΑΝ ΧΑΧΑΣ!!!!

ΑΛΛΑ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ!!!!! ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΑΒΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ, ΤΡΑΒΑ Κ ΚΑΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙΣ ΑΛΛΟ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!! Ε ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΤΟΥΡΙΜΑΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΜΕΡΑ :lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΕΣΥ...ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!!!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝ ΚΑΛΑ!!!!!

ΥΓ ΠΕΣ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΣΤΟ FACEBOOK NA THN ΔΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ Κ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΟΥΜΕ.......ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΙΩΝΕΙ [smilie=love4.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε έρι μου με το καλό!!

κ όπως σου έιπε κ η συμπεθερούλα σου βγάλε φώτο κοιλίτσα, πάρε κ κανένα βιντεάκι τα ποδαράκια να κουνιούνται...επειδή σύντομα δεν θα τα έχεις πια!!

εγώ γέννησα φυσιολογικά...κ επίσης αναρωτιόμουν που χωρούσε όοοολο αυτό το πλασματάκι...κ πώς χώρεσε κ βγήκε εν τέλει!!

μη μασάς όοοοοολα θα πάνε καλά!!!

καλέεεεεεεεε κάντε κ εμένα φίλη σας στο face να σας δωωωωω!!!

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1095339692

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ..evelini ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ADD!!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ.ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΚΩΔΙΚΟΥΣ Κ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ.ΕΓΩ ΠΑΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ.ΣΕ 15 ΩΡΕΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερι κορίτσι μου,τελείωσαν τα ψέματα.Αύριο θα κρατάς την κορούλα σου και ποιος σας πιάνει!!!!!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά,με ένα υγιέστατο κοριτσάκι.

Αμφιβάλλω αν κοιμηθείς απόψε.

Περιμένουμε νέα.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έπίσης ξέχασα να σας πω ότι έπαθα ένα τρελλό σοκ χθες!!

βάζω το μωρό στο αυτοκίνητο κ κρατούσε τα κλειδιά μου. Τη δένω κανονικά στο καρεκλάκι της, κλείνω την πόρτα κ μέχρι να πάω από την πόρτα του οδηγού, αυτή πατάει το κουμπί κ κλειδώνει την πόρτα!!!!

της έλεγα αργά-αργά..εβελίνα πάτα το κουμπί...πάτα το κουμπί κ όλο πατούσε το λάθος...

παω τρεχάτη σπίτι...κ αφήνω τη μικρή μονη της στο αμάξι!!! κ παιρνω τον αντώνη τλφ να έρθει κ ξαναγυρνάω πίσω... (ευτυχώς που ήταν η κυρία που καθαρίζει..αλλιώς εκεί στην ερημιά που μένω τι σκατά θα έκανα...πώς θα έμπαινα στο σπίτι... που ούτε τλφ είχα...είχα ήδη αφήσει την τσάντα μου μέσα...!!)

αυτή εν τω μεταξύ είχε ρίξει τα κλειδιά στο κάθισμα...κ της λέω εβελίνα πάρε τα κλειδιά...τα ψάχνει..κ τα παίρνει...κ της λέω πάτα το κουμπί..πατούσε καμμιά 10αριά φορές λάθος, μετά της λέω το άλλο, το άλλο κ άνοιξε τελικά...

αχχχχ....πήγα κ ήρθα...κορίτσια...μου γινε μάθημα, τώρα...αλλά τι πέρασα....χριστέ ...μου

Επίσης, τώρα που είδα στο φεις την Ράνια...την Ερι....έπαθα κ αλλο ψιλοσοκ!!

Με τη Ράνια γνωριζόμαστε κ μάλιστα πάρα πολύ καλά!! εγώ είμαι μεγαλύτερη :oops: αλλά στο σχολείο πετύχαμε μαζί, ένα φεγγάρι στα νιάτα μας κάναμε κ παρεούλα...πιο πολύ με την ξαδέρφη μου έκανε η Ράνια..μικρό μέρος η νάουσα εεεε; Μ'άρεσει που "ξανασυναντηθήκαμε" τώρα που πήγε χαλκίδα, κ μάλιστα μαμάδες πια... αααααααχχχχχχχ πως περνάει ο καιρός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχίζω να μιλάω μόνη μου.....!!! :lol::lol:

είδα κ τα μωράκια σας...έλεναααααααααααα αχ έλενααααααα τι κούκλος γιος είναι αυτός εεεεε;

αχ να σου ζήσει...!!!

είδα κ την ευγενία...ποια είναι η ευγενία από εσας;;;;ένα νινί μούρλιαααα!!!!

α κ δεν μπορείτε να δείτε την εβελίνα καθαρά στο φεις επειδή ο συζυγος δεν θέλει να βάζουμε φώτο του μωρού...φοβάται λέει...οπότε αν θέλετε στείλτε μου το μειλ σας με μνμ να σας στείλω εκεί!

αυτά κ σταματάω να μιλάω μόνη μου !!! για σήμερα τουλάχιστον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε κοριτσια !! Τι κανετε?

Βλεπω γενναμε!!!!!! Αντε Ερι γλυκια μου με το καλο!! Χμ.. Αν διαβασα καλα πρεπει να εχει ηδη γεννησει το κοριτσι μας!!

Εγω χαθηκα, εχω το κοριτσακι μου αρρωστο με ουρολοιμωξη.... :(

:cry:

Εχει και χαλια καιρο, δεν μπορω να βγω ανετα να παρω τα φαρμακα και τα λοιπα που χρειαζομαστε...

Τη μερα που την πηγαινα για εξεταση αιματος, εσβησε το αυτ/το μου στη μεση του πουθενα και δεν ηξερα τι να κανω..Ευτυχως πηρε γρηγορα μπρος...

Evelini μου τι ηταν αυτο που παθατε? Πωπω σοκ! Ευτυχως που μπορεις να συννενοηθεις με τη μικρουλα σου..Χαχα αν σε ειδε μες την αγωνια να της εξηγεις μαλλον δεν θα θελει να ξαναπιασει τα κλειδια ...

Που ολα τα μωρα εχουν τρελα με τα κλειδια (και με την ηλεκτρικη σκουπα ή μονο η μικρη μου εχει ερωτα με αυτην ?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!ΠΟΠΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ!!!!!!

:ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=angel13.gif]

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΗΡΘΕ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ

ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΟΥ!!!!! :lol::lol:

ΕΒΓΕΝΙΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΘΑ ΝΑΙ!!!!! ΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΣΕ ΠΜ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ...

να σκάσω είμαι...

εχθές κάναμε το mmr ... εμβόλια ιλαρά-παρωτίτιδα-ερυθρά...-

η μικρή από τη στιγμή που είδε το γιατρό αρχισε το κλάμμα ... τι κλάμμα αυτό τσιρίδα ήταν...

στο τέλος με το που την ξέντυσα κ όταν απλά την εξέταζε ο γιατρός έκανε εμετό από το κλάμα...

τα γέμισε όοολα στο ιατρείο του ανθρώπου...κ όχι απλό εμετό...5 λεπτά έβγαζε...(συγγνώμη κιόλας)

εν τω μεταξύ αυτό με το κλάμα κ τον εμετό μου το έχει ξανακάνει...μια φορά που ήθελε οπωσδήποτε εκείνο το δευτυρόλεπτο να την πάρω αγκαλιά κ επειδή κρατούσα ένα ταψί με παστίτσιο δεν μπορούσα..εεε αυτό το λεπτό έκανε εμετό..

αχ τι να κάνω...;

κάσι μου εσείς τι κάνετε; είναι καλύτερα η μικρή σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

ΝΕΥΡΙΚΟΥΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΒΕΛΙΝΙ!!!!Κ ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ!!!!! ΜΗΝ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣ ΧΑΤΗΡΙΑ@!!!!! ΠΑΡΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟ ΜΑΙΛ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!! ΠΗΓΑΜΕ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΤΑΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΑ ΜΑΣ ΧΤΕΣ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε;Πως περάσατε το σαβ/κο;Εγώ πολύ ωραία.

Χθες παντρευτηκε μια φίλη μου κι έτσι πήγα το μικρό από το πρωί στη μαμά μου.Πήγα μετά στην αγορά,ήπια και καφέ με την κουμπαρα μου που ήρθε και στις 1:30 πήγα κομμωτήριο.το απόγευμα στο γάμο μετά καφέ και μετά στο γλέντι.Σήμερα ξαναβγήκα το πρωί με την κουμπαρα μου(αφού ο άντρας μου δούλευε το πρωί) και πήρα το μικρό το απόγευμα.Ξεκουράστηκα,πέρασα τέλεια.Είχα καιρό να χαλαρώσω έτσι.Γενικά από τότε που γέννησα έχω βγει βράδυ μετρημένες φορές....και για τον εαυτό μου δεν κάνω και πολλά.Εναν καφέ κι άμα .....Ωρες, ώρες έλεγα θα πάρω τους δρόμους και θα περπατάω μέχρι να ηρεμήσω.Τόσα νεύρα είχα!!!!!!!Ακόμα και με το μωρό νευρίαζα,θα μου πεις τι σου φταίει;αλλά....

Εσείς έχετε νιώσει έτσι ποτέ;

Σας κουρασα...εσείς τι κάνετε;Ερι,μανούλα τι κάνεις;Θα τα δεις όλαα τα μηνύματα μαζεμένα.

Τι νέα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΝΓΚΕΛ ΜΗΝ ΞΥΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΛΗΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΗΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΕΞΑΛΗ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ ΕΧΩ ΝΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ...Κ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΠΑΡΑΛΟΓΟ!!!!!!!!! ΕΧΩ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ!!!! ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ Κ ΗΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ Κ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΑ ΚΑΘΑΡΗ!!!!!

ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...