Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

ανγεελσι XRONIA POLLA ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΤΥΧΕΡΟ! Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΑΝ ΧΘΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕ Κ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΠΕΡΥΣΗ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ! ΛΕΣ ΝΑ ΗΣΑΣΤΑΝ ΠΑΡΕΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια.τι κάνετε;

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.Ερι ευχαριστώ και για το βιντεάκι,πολύ ωραίο.

Περάσαμε πολύ ωραία.Από το Σάββατο στις 12 ήρθε η μαμά μου και πήρε το μωρό για να κάνω δουλειές και να ετοιμάσω διάφορα.Εγώ ξεπατώθηκα.Ηρθε και η νύφη μου(αν και έγκυος 6 μηνών) και με βοήθησε.Κάναμε διάφορα αλλά αυτό που μ΄ άρεσε περισσότερο είναι ένα κέικ που έκανες γλάσσο και από πάνω έκανες ένα ρολόι.Σίγουρα θα το έχετε δει στο βιβλίο για το παιδικό πάρτυκ της Β. Αλεξιάδου.Τέλος πάντων είχαμε ποικιλία.Αλλά είχα και μία κούραση...αφού λέω του χρόνου πρώτα ο Θεός να είμαστε καλά, θα τα κάνω έξω,σε κανένα παιδότοπο.

Όσο για το Νίκο,γκρίνιαζε λίγο.Όταν βγάλαμε την τούρτα ήθελε να πιάσει το κεράκι και φυσικά δεν το έσβησε αυτός αλλά ο ξάδερφούλης του,ελπίζω του χρόνου να το σβήσει χωρίς βοήθεια.Από αγκαλιά σε αγκαλιά κουράστηκε, ήθελε να πηγαίνει και στο παιδικό που έπαιαν τα παιδάκια,οπότε κατά τις 9:30 που έφυγαν όλοι κατευθείαν γάλα και ύπνο.αν και κοιμήθηκε στις 11 παρά,τουλάχιστον ηρέμησε.

Αυτά για τα γενέθλια.

Έλενα πως τη λένε την κουνίαδα σου(αν θυμηθώ κι εγώ ονομα)έχει άλλα παιδιά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εri χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις.

Ό,τι επιθυμείς και με το καλό να έρθει το μωράκι σου.

Να είσαι πάντα γερή.Καλό βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelsi έγραψε:

Εri χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις.

Ό,τι επιθυμείς και με το καλό να έρθει το μωράκι σου.

Να είσαι πάντα γερή.Καλό βράδυ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelsi έγραψε:

Τι κάνετε;

Eri μου δεν είχες ύπνο;βλέπω τι ώρα έγραψες γι΄ αυτό το λέω.

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΣΕ ΤΟ ΤΙ ΤΡΑΒΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΞΥΠΝΑΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΜΕ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΧΩΡΤΑΣΕΙ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως όταν κοντεύει ο καιρός ανυπομονούμε.Κι εγώ έτσι ήμουν,ειδικά όταν άκουγα:γέννησε ή μία, γέννησε η άλλη...δεν άντεχα άλλο.

Θα έρθει με το καλό και θα έχεις ένα γεμαααααάτο χειμώνα.

Ελενα τι κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!! ΑΜΑΝ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΕΓΙΝΕ ΑΠΕΣΙΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ!!!!!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΑΜΑΝ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΩ!!!!!!

ΚΑΛΕ ΕΡΙ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΣ!!!!! ΤΙ ΓΛΥΚΙΑ ΚΙΛΙΤΣΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!ΠΩΣ ΠΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ??? ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΒΡΙΟΥ ΕΙΠΕΣ Ε?

ΑΝΓΚΕΛΣΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ????? ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΜΠΟΜΠΙΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσια;Όντως Ελενα το φόρουμ είναι ...

Το προηγούμενο ήταν πολύ καλύτερο σε όλα.Τι να κάνουμε όμως θα το συνηθίσουμε.

Εμείς είμαστε καλά.Τώρα κοιμάται ο μικρός και μόλις τελείωσα κάτι δουλίτσες και λέω δε μπαίνω;Θέλει να περπατάει και δεν κουράζετε-όπως άλλωστε όλα τα μωρα,είναι ντουρασελ-όχι όμως και εγώ.Το πρωί σιδέρωνα και σύρθηκε με τον ποπό και ήρθε στα πόδια μου όπως τα σκυλάκια...πιάνονταν ο καημένος και ψευτόκλαιγε για να τον πάρω αγκαλιά.Γενικώς έτσι περνάει η μέρα μας,ηρεμα.Έχει και χάλια καιρό...

Ο δικός σου τι κάνει;Ξεκινήσατε κρέμες;

Ερι καλά είσαι;Άντε κοντεύεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ ΤΟΝ ΒΡΟΧΕΡΟ ΚΑΙΡΟ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΡΟΣΙΣΕ!!!!ΓΙΟΥΠΙΙΙ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΤΟΙΜΟ 100% ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelsi ΓΕΙΑ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ!!!ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΜΙΚΡΟΣ?ΕΛΕΝΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΧΑΘΗΚΕΣ!!ΟΛΑ ΟΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια τι κάνετε;Έλενα πως τα πας με το ζουζούνι σου;΄Οσο μεγαλώνει δε σε τρελαίνει μ' αυτά που κάνει;Εμένα σιγά σιγά παει προς την κουρτίνα (την έχει βάλει στο μάτι)και την τραβάει... από τη μια γελάω(πω πω τι έκανε το παιδί μου,ψωνάρα κι εγώ)αλλά από την αλλη του λέω όχι και κουνάω το δάχτυλο.Φυσικά χαμογελάει και με γράφει κανονικά.Αυτές τις μέρες είναι λίγο μπουκωμένος αλλά το περνάμε με φυσιολογικό ορό.

Ερι τι κάνεις;πότε ακριβώς γεννάς;ή γεννησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΕΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΑΣ :lol::lol::lol: ΣΟΥ ΚΛΕΙΣΑΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ????

Κ ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΛΗΣΕ ΑΠΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΓΡΙΠΟΜΕΝΟΙ Κ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ!!!!

ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΝΓΚΕΛΣΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΛΠΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΥΝΕΧΟΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΕΝ ΦΥΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ!!!

ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΕΝΑ ΨΑΧΝΕΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΑΝΤΕ ΒΛΕΠΩ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ....ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΩ!!!!ΕΛΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΡΙ ΜΟΥ!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙ Κ Η ΜΕΓΑΛΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΑΛΑΖΕΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ!!! ΓΕΜΙΖΕΙ!!! ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΠΟ ΟΤΥΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Ε???? ΜΠΡΑΒΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια

τώρα είδα αυτό το θεματάκι! κ εγώ από τη Νάουσα κ μένω εδώ, είμαι η Μαρίνα κ έχω ένα κοριτσάκι 16 μηνών την Εβελίνα. Γνωριζόμαστε άραγε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΚΩΣ ΗΡΘΕΣ ΕΒΕΛΙΝΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ, Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 4 ΜΗΝΩΝ!!! ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ! ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΚΩΣ ΗΡΘΕΣ ΕΒΕΛΙΝΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ, Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 4 ΜΗΝΩΝ!!! ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ! ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!

κακώς ήρθα???? :roll::roll: χαχαχαχ!!!

να σου ζήσει ο μπέμπης σου!!

που είστε ναουσαίες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ!!!ΤΟ ΤΡΟΜΑΞΕΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!! :lol::lol: eveliniΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΡΑΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ 8-10-10 ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::x:D:D:D .ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=wav.gif] ΔΗΛΑΔΗΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ!!!!!!! :lol::lol: ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΑΡΕΙ ΕΣΤΟΚ ΥΗΝ ΜΙΣΗ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙΝ ΚΚΟΥΚΛΑ ΣΩΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ [smilie=angel10.gif] !!!! ΑΝΤΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ Κ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΕΤΟΙΜΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ??????? ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΚΕΙ!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...