Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

και γιατι βρε μαρινα δεν την εστειλεσ σε βρεφικο????????? ειναι ακομα καλυτερα κ τα προσεχουν παραααα πολλυ!!! 2 φιλεσ μου τα πανε εδω γυρω κ ειναι πολλυ ευχαριστημενεσ!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΟΥΛΗ ΣΑΣ!!!!!!! ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΩΣΗ!!!

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!! ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΤΡΕΧΩ Κ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ???????????????ΜΑΛΛΟΝ ΝΑΙ 8-):lol:

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΡΟΤΙ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΤΟΥ ΟΠΥΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΚΗΝΗΤΙΚΟ Μ ΦΕΝΕΤΕ!!!!! :cry::cry: ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΕΙ Κ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ Κ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ!!!!!! :shock::shock::shock::shock:

Η ΜΑΝΑ ΕΧΑΣΕ 3 ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΚΥΝΗΓΙ!!!!!

ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΑΛΟΥΚΩΘΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΓΙΑ ΛΙΓΟ??????????

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΙΚΑ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΥΡΙΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΙΑΤΡΙΑ ΑΝΟΙΓΟΕΚΛΕΙΝΕ ΠΟΡΤΕΣ ΕΚΑΝΕ ΝΕΥΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΠΕΡΝΑ!!!!!!! ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΣΑΣ ΛΕΩ!!!! ΡΕΖΙΛΙ ΓΙΝΑΜΕ!!! ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑ ΕΠΑΘΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Α ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΜΜΡ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΥΡΕΤΟΥΛΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!! ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΝΑΝΕ????????????

ΕΙΙΙΙΙ ΠΕΠΗ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΜΠΑ ΜΕΣΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Good morning!

βρεφικό δεν την πήγα επειδή έχω μια γνωστή μου παιδαγωγό σε ένα βρεφικό της νάουσας και μου είπε ότι είναι όλα πολύ μικρά που είναι εκεί, δλδ 1,5 έτους κατά μέσο όρο, δεν μιλάνε εκτός μερικών λέξεων κ φοράνε παμπερς, και τα ταίζουν στο στόμα...και γενικά επειδή ο βρεφικός βασικά περιλαμβάνει τη φύλαξη του παιδιού..

Το εβελίνι μιλάει κανονικότατα πια, κ τα παμπερς τα έχουμε ξεχάσει ακόμα κ το βράδυ, και τρώει μόνη της οπότε αν πάει σε τμήμα με μικρά παιδάκια θα πάει "πίσω" η ανάπτυξή της λόγω της φυσιολογικής μίμησης της ηλικίας κ δεν το ήθελα αυτό. Εκτός αυτού, πρόβλημα φύλαξης δεν έχουμε...μια χαρά μένει με τη μαμά μου τα πρωινά..εγώ ήθελα τον παιδικό πιο πολύ για να κοινωνικοποιηθεί, να μάθει κ 5 πραγματάκια...

Θα δούμε από Νοέμβρη αλλιώς από του χρόνου.

Οτι τρέχεις κ δεν φτάνεις Ελεν, όχι απλώς το πιστεύω, ήμουν σίγουρη :lol::lol::lol: αλλωστε αν θυμάσαι σε είχα προειδοποιήσει!!!

Μη στεναχωριέσαι ελενάκι...σε κανά 5άμηνο θα ηρεμήσει αρκετά...(ελπίζουμε δλδ!!!)

στο είχα ξαναπεί το πιο σημαντικό τώρα είναι έστω και για 1 πεντάλεπτο τη μέρα να παίζει ένα καθιστικό παιχνίδι πχ τουβλάκια, παζλ, ζωγραφική κλπ κλπ...από εκεί ξεκινάς να του μάθεις ότι υπάρχει κ κώλος κ πρέπει να τον χρησιμοποιούμε κάπου καπου :lol::lol::lol:

Το mmr για εμάς ήταν πικρή ιστορία. Η εβ. δεν έκανε παρενέργεια σε κανένα εμβόλιο, ούτε καν δέκατα. Στο mmr, ανέβασε 39 πυρετό για 2 ημέρες περίπου 8-9 ημέρες μετά το εμβόλιο, και έκανε περίπου 20 φορές εμετό... Γκρίνιαζε ασταμάτητα 24 ώρες το 24άωρο για 4-5 ημέρες μετά γέμισε κόκκινα σπυράκια και μετά από 1 εβδομάδα ηρέμησε...Το είχε τσακίσει το παιδί...μετά από αυτό όλα οκ... ελπίζω ο Χρηστάκης να μην επηρρεαστεί έτσι επειδή είναι μέγα ζόρι...

Πεπάααααααααααακιιιιιιιιιιιι ακούς??????????????? περιμένουμε νέα από το κασσανδρομουτράκι κ τον μπόμπο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΠΟΠΟΣ???????????????????????? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?????????????????// ΠΟΥ ΚΑΛΕ??????????????

ΜΗ Μ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ!!! ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΡΩΜΙΤΣΕΣ???? ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ :lol::lol::lol::lol::lol: 5 ΛΕΠΤΑ???????????? :shock::shock::shock: ΑΛΛΟ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΕ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ :cry::cry::cry:

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ ΦΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟΥΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ

!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!

ελενάκι προσπαθώ να γράψω πολλές μέρες...τις μισές μου βγάζει ότι δεν είμαι μελος εγγεγραμμένο :mrgreen::mrgreen::mrgreen: !!!

μερικές φορές κατάφερα να μπω αλλά τα εμφάνιζε κάπως σαν λίστά όλα κ δεν μπορούσα να βρω το θέμα μας...

μετά μπήκα έγραφα 1 ώρα κ μου τα έσβησε όλα....

σκ@@@@τά δλδ!!!

μου την έχει δώσει πάρα πολύ...

μήπως να τα λέμε απο το fb? τι λες; είναι πολύ εκνευριστικό ρε... κ χανόμαστε κιόλας....

για πες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε οκ ψιλοειναι πολλυ σπαστικο το μαμμυ!!!!

κ με τισ κοπελεσ απο το αλλο θεμα εκει μαζευτηκαμε!!!! δημιουργησαμε κλειστη ομαδα κ τα λεμε!! αλλιωσ γινεται κ με μυνηματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...