Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

κοριτσια μου...εριξα εναν υπνο..χαρμα!!! :ohmy::ohmy::ohmy:

τωρα διαβασα τις απαντησεις σας για το θεμα "που θα κοιμαται το μωρο".και εγω συμφωνω οτι οι 30 μερες ειναι λιγο!το σημαντικο ειναι να εχουμε ησυχα μωρακια και καλοβολα..το ευχομαι αυτο σ ολες μας..γιατι οι Καρκινοι (sorry κιολας) ειναι λιγο γκρινιαρηδες!! :P:) :silly:

εχω μπει και διαβαζω τα ζωδια...μιλαμε για τρελλομαμα...οχι αστεια!! :lol: :silly:

το καροτσι και το καθισμα αυτοκινητου (που μπαινει και στο καροτσι) το πηραμε!!στην αρχη λεω να την βαζω στο καθισμα αυτοκινητου που μοιαζει με ρηλαξ..ειναι πιο...πιο...γουβα!! :):blink:

με υγεια τα καινουργια σας πραγματα!!!Ρενακι υπομονη...θα ρθει το καροτσακι!!ValentinaGiannis και εγω εχω αγωνια!FOTINI76 δυσφορια εε??ασε εχω ηδη...και αμα δεν καθομαι στη σωστη θεση με πιανει και ταχυπαλμια! :S an-n εμεις παμε μαζι στην εγκυμοσυνη..αλλα θελω να κανονισω ραντεβου για τεχνητους...δεν θελω να παρω ολο τον μηνα θα σκασω!!εσυ πως το βλεπεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

land έγραψε:

an-n εμεις παμε μαζι στην εγκυμοσυνη..αλλα θελω να κανονισω ραντεβου για τεχνητους...δεν θελω να παρω ολο τον μηνα θα σκασω!!εσυ πως το βλεπεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΓΩ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ...ΞΕΝΥΧΤΑΩ,ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ,ΣΤΙΣ 6 ΞΥΠΝΑΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9-10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ,ΜΕΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΕΠΟΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΝΩ ΚΑΙ ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ;) ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ηρθε το καροτσάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και ηρθε και το καρεκλάκι φαγητου της peg perego!@!!!!!!

ειμαι τόσο πολύ χαρούμενη!!!!!

αυριο θα προσπαθήσω να τα πάρω ΦΩΤΟ και να σς τα δείξω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικα Ρένα!!!!Στείλε φωτο!!!Άντε να δούμε πότε θα έρθουν τα δικά μας!!!!

Αθηνά μου σ'ευχαριστώ για την ενημέρωση!!Δεν τον βρίσκω τον αριθμό στη DHL,βασικά δεν έχει αριθμό φορτωτικής.Έχει το order No και μετα 1 τεράστιο Νο που λέει trans,μήπως εννοείς αυτό;Πάντως ο άντρας μου που μίλησε μαζί τους αρκετές φορές του είπαν ότι δεν τα έχουν στείλει από την εταιρία,Bebe confort πήραμε και του είπαν ότι συνήθως αυτοί αργούνε.Τι να πω;Ελπίζω μέχρι να γεννήσω να έρθουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω ολα τα κοριτσακια για τα καλα τους λογακια!!!

Ναι λοιπον γυρισαμε !!!

Land μου ,συγχαρητηρια και στην δικη σου μπεμπουλα!!!γυρισε κι αυτη σαν τη δικη μου!!!

Ρενακι θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου για το ποτε πρεπει να βαζουμε το νινι μας στο παιδικο δωματιακι!εξαρταται απο το ιδιο το νινι αλλα και τους γονεις,αν νιωθουν ασφαλεις η οχι!Με γεια το καροτσακι σας και το καθισματακι φαγητου!!!εμεις δεν πηραμε καθισματακι φαγητου,λεμε να παρουμε αργοτερα!πως ειναι το δικο σου?καλο?ακριβο?για πληροφορησε με!!!μαρεσει η peg perego!

Μουριτσα,δεν ξερω αν ειναι αργα 2 βδομαδες αφου μπεις στον 9ο ..μου φανηκε λιγο περιεργο,γιατι εμενα μου ειπε να παω σε δυο βδομαδες μολις δηλα;δη μπω στον 9ο και μετα θα πηγαινω καθε βδομαδα για καρδιοτοκογραφο στην κλινικη και θα με εξεταζει εκει.Ρωτα τον παντως ,δεν εχεις να χασεις τιποτα!

Αναστασια μου,ασε την καραμελιτσα να ερθει στην ωρα της!!!και ξεχασα και ποια κοπελιτσα ειπε θα κανει προκληση γιατι κουραστηκε,και σε εκεινη τα ιδια θα πω :dry: καθιστε φρονιμα μανουλες!!!!μονο στην ωρα τους αφηστε τα να βγουν εκτος αν κανετε καισαρικη...α.... ολα κι ολα πρεπει να μεγαλωσουνννν μεσα στην κοιλιτσα σας οσο το δυνατον περισσοτερο(και σας τα λεει μια τρελα ανυπομονη γυναικα)!!! :lol:

Υπομονη κοριτσακια μου,κι εγω θελω να βγει μια ωρα αρχιτερα αλλα οτι ειναι καλυτερο για το νινι μετα λεωωω...

Εγω εχω τρελο πονοκεφαλο αυτη τη στιγμη...μετρησα πιεση αλλα ολα καλα 130/80.τι να πω? :blink:

φιλακια σε ολες τις κοιλουμπιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

renaki mou megeia sas!!!!!me to kalo na er8ei kai o mpemphs sas!auto emeine twra!!!perimenoume foto!!!

arguroula mou den 8elw na er8ei nwritera ,dld trelainomai kai 8elw alla fovamai na paw me proklhsh..kai an prepei na megalwsei pio polu kai egw ths kanw kako?katalaves giati agxw8hka?egw den 8elw me tpt na gennhsw nwritera logw anupomonhsias.8elw na er8ei opote prepei. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές! Με το καλό το Νο3!!!

Σας διάβάζω και χαίρομαι με τα νέα σας!

Με γεια τα πραγματάκια σε όλες!

Βαλεντίνα κι εμεις έχουμε καλαθούνα του άντρα μου! 33 ετών!!!

Πήραμε νέο στρώμα και βάση, πλύναμε τα πανιά! ειναι συγκινητικό!

Κάναμε χθές ντόπλερ στο Λητώ, η μπέμπα ειναι θρεφταράκι! 2700!!! ο γεννετιστής μας ειπε πως άν πάρω και τις 40 εβδομάδες θα πατήσει τα 4 κιλά το αστέρι μου! Την προηγούμενη εβδομάδα που ειχα πάει στο γιατρό ήταν 2400.Πλάκα πλάκα βάζει 300 γραμμάρια την εβδομάδα!

ειναι πολύ ζωηρή, έβαζε τον ομφάλιο στο στόμα, χασμουριόταν και κλώτσαγε! Δε μπορώ λιώνω, θέλω να τη ζουλήξω!

Επιτέλους απο σήμερα κάθομαι σπίτι! έκανα δουλίτσες και σε λίγο την κοπανάω να αγοράσω κιμά για μακαρονάδα! γιάμιιιιιιιιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααα!!!

καλε δεν σας προλαβαινω ποτε φτασατε στην 4η σελιδα κιολας! :P:P

με γεια τα πραγματακια σας σε ολες τις κοπελες που τους ηρθαν καροτσια κλπ!!!

αργυρω και land συγχρητηρια στις ζουζουνες σας που πηραν θεση! B)

thinkpink! μου καλε απο τωρα ειναι ερωτευμενη με το μπαμπα της η μπουμπου σου?? :P

εμενα κοριτσια με το που γυρισει ο αντρας μου απο τη δουλεια και ακουσει τη φωνη του δεν σταματαει με τιποτα! :woohoo: :laugh: απο οτι μου λεει παντως βλεπω να κοιμουνται αγκαλιτσα τα βραδια...απο τωρα χαζομπαμπας ειναι...τις προαλλες προσπαθουσε να της αγορασει ποδηλατο :laugh: καλε του λεω ξερεις ποσο χρονον θα ανεβει σε ποδηλατο το μωρο? :woohoo: :laugh: :laugh:

αχ χθες μετα απο καιρο πηγαμε βολτιτσα για μαμ!!! και εφαγα κατι χταποδοκεφτεδες!! απαπα ακομα τους λυγουρευομαι! αφου πηρα και μια μεριδα για το σπιτι για να τους ζεστανω σημερα να τους φαω :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααααααααααααααααααα!!!Ξυπνησαμεεεεεεεεε!! :)

Καλημερα Βαλεντιναααα!!

Εγω παλι κοιμάμαι...κοιμαμαι μεχρι τις 05.00,μετα κανω τσισα,μετα ξανακοιμαμαι μεχρι τις 07.00 που φευγει ο αντρας μου και μετα ξανακοιμαμαι μεχρι τις 9.30-10.00(σ αυτη τη φάση,βλέπω τρελλα ονειρα) :) σημερα ειδα οτι με απατουσε ο αντρας μου και τον μπινελικωνα (εκ του μπινελικωνω δηλ. βριζω) :silly: :woohoo:

και μετα ειδα οτι μου ρθε περιοδος και εκλαιγα (το χω μεγαλη εννοια τελικα!!) :blink::blink:

Αργυρω μου χαρηκα που και εσεις..γυρισατεεεεε (θυμασαι την σκηνη με τον Αλεξανδρακη και την Καρέζη??γυρισατεεεεεεεεεεεεεεε???),an-n ειναι συνηθες φαινομενο το ραντεβου για τοκετο (θα το ξανασκεφτω παντως),Ρενακι με υγεια,Κατερινακι υπομονη...θα ρθουν!!Thinkpink κανε ενα χαλαρωτικο μπανιο προ υπνου και προσπαθησε να ξαπλωνεις νωρις, αφηνε και κανα παραθυρακι ανοιχτο κατα τη διαρκεια της νυχτας (αυτη η αυρα θα σε χαλαρωσει) και κατα τις 6.00 που ξυπναει ο συζυγος...μη δινεις σημασια!!κρατα κλειστα τα ματια χαιδευε την κοιλια σου και χαλαρωσεεεεεεε!!μη σκεφτεσαι τιποτα!!!θα κοιμηθεις!! ;):)

αυτο ειναι το καροτσι και το καθισμaτακι μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αυτο το καθισματακι φαγητου της chicco το polly magic το οποιο στην αρχη ειναι ρηλαξ(ψηλο-και δεν χρειαζεται να κοψομεσιαζεσαι) και μετα γινεται καρεκλακι φαγητου!!σαν ρηλαξ μπορουμε να χρησιμοποιησουμε και το καθισμα αυτοκινητου (ετσι μας ειπαν απο την εταιρεια ;):)

ΑΝΤΕ ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΦΩΤΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε και εγω εχω καρεκλακι φαγητου..νομιζω ειναι καπως νωρις..παντως σιγουρα δεν θα μπορουμε να πεταμε το μεμε και να καθονται τα μπεμπακια πανω κει :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ ΑΚΟΜΗ,ΑΠΟ ΤΟΝ 6ο ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ.ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

LAND ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΝΟΣ ΞΑΔΕΡΦΟΥ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ.

ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΓΙΑΣΜΟ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑΝ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!!ΜΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε κοριτσια!!! :) με υγεια και τα δικα σας πραγματακια :kiss:

καρεκλακι φαγητου δεν χρειαζεται απο τωρα...εγω το πηρα περισσοτερο για να το χρησιμοποιησω ως ρηλαξ στην αρχη!!και επειδη εχει και τις 2 αυτες ιδιοτητες το πηρα απο τωρα! :)

σας το εδειξα για να παρετε ιδεα...σε περιπτωση που καποιος σας ρωτησει τι δωρο θελετε,διοτι ειναι μια συμφερουσα λυση!! ;) και το κυριοτερο το μπεμπε θα ειναι ψηλα και δεν θα κουραζεστε να σκυβετε ;) :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα land μεγια τα πραματακια ειναι παρα πολυ ωραια με το καλο η μπεμπα σου!!!! και εγω σημερα το πρωι εβλεπα οτι ανακαλυψα οτι ο αντρας μου εχει γκομενα χαχαχα εριξα και εγω ενα βρισιδι..... τα πιο τρελα ονειρα βλεπουμε στην εγκυμοσυνη

χαρα μεγαλωσε η μπουμπου σου καλε ολοκληρη κοπελα!!!!!!

λοιπον να σας πω και κατι αλλο??? :) εχω την εντυπωση οτι θα γεννησσω πριν τις 21 ιουνιου που μου εχει πει ο γιατρος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες κοιλίτσες!!!!!!!!!!!!

Με υγεία σε όλες που πήρατε καινούργια πραγματάκια για τα μωράκια σας!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό να τα χαρούνε τα μωράκια σας!!!!!!!!!!

Εμείς κάναμε την επαναληπτική εξέταση του ορικού οξέους και το έστειλα φαξ στο γιατρό,καλή είναι πάντως,δόξα το Θεό!!!!!!!!!! Πήγαμε και στην δερματολόγο και μου είπαι ότι έχω κνύλα κυήσεως και έκζεμα στα χέρια,είναι της εγκυμοσύνης,ορμονικό και μου έδωσε ένα ειδικό αφροντούς και κρέμα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δόξα το Θεό όλα καλά!!!!!!!!!!!!!! Αποστείρωσα 2 πιπίλες του μπέμπη μας,αν και δεν ξέρω απο πότε τις δίνουμε στα μωράκια,να έχω μαζί μου στο μαιευτήριο; Πλυναμε τα υπόλοιπα ρουχαλάκια και τώρα η μαμά μου θα τα σιδερώσει!!!!!! Μου απομένει να πλύνω,κουνουπιέρα,πάντα,σεντόνια κρεβατιού και τα μαξιλαράκια τις αλλαξιέρας!!!!!!!!!!!!!!!! Σήμερα ήρθαν και τα κλιματιστικά!!!!!!!!!! Χθές έβαλα τα έτοιμα ρουχαλάκια του μπέμπη μας στην συρταριέρα του και ελπίζω να μην σκονιστούν με τις εργασίες των κλιματιστικών,θα τα έχουμε κουκουλωμένα με νάιλον!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!Εσείς ετοιμάζεται μεσημεριανό,εγώ μόλις έφαγα πρωινό!!!!Στις 12:30 ξύπνησα η γουρούνα!!!!Πολύ αυπνία όμως ρε κορίτσια,και τσίσα συνέχεια,αμάν!!!!

Αννα Μαρία μπράβο για τα υπέροχα νέα!!!!!!

Φωτεινή μου και εγώ πιστεύω ότι θα γεννήσω πιο νωρίς,λες να ισχύει το προαίσθημα;Καλά εγώ είχα προαίσθημα ότι θα κάνω και αγοράκι τι να πώ;Λες να βάλω τα πράγματα στη βαλίτσα να είναι έτοιμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κεφαλοτύρι έχετε Χαρά;Είναι καλομαθημένος ο ποπός μας.....Σέρβιρε εσύ και έρχομαι με το ελικοπτεράκι μου!!!!!

Φωτεινή μου τα έχω όλα πλυμένα και έτοιμα,την Κυριακή που θα πάω στη μαμά θα τα βάλω και μέσα στο βαλιτσάκι μου,αν και δεν με αγχώνει αυτό τόσο.Θα μου τα βολέψει η μανούλα τάκα τάκα αν χρειαστεί!!!!

Καλέ κορίτσια πάει,γενναμε σιγά σιγά,πως πέρασε ο καιρός;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...