Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε τρελοκομεία!!!!! Ζηλεύωωωωωωωω!!!!!!! απο ότι καταλαβαίνω τα περάσατε τέλεια! τι μπουμπουκάκια θρεφταράκια ειναι αυτα!κουκλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου, οντως περασαμε ΤΕΛΕΙΑ!!! Γελασαμε πολυυυυυυ!!!

Επομενη συναντηση θα ειναι με την jona!

jonakiiii η γωγουση ανοιξε, αλλα ο παιδοτοπος εχει κλεισει εδω και χρονια...χαχαχα. Θα παμε στο παρκο με τα καροτσια, σαν καλες μαμαδες που ειμαστε!!

Αντε mpounitaki, ελα και εσυ θεσσαλονικη να σε δουμε!!!

Αααα και ακομα περιμενω φωτο σουυυυυυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααα!!

!!!!!!!!!Κορίτσιαααα!!!!!!!Κι εγώ ζηλεύωωωω!!!!

Μήπως να πηγαίναμε μια πενταήμερη όλες μαζί????!!!!!!χιχιχιχιχι!!!!

Το ζευγαράκι τα σπάει λέμε!!! :P

Αλλά και οι μαμάδες δεν πάνε πίσω!! ;)

Μπράβο σας!Μου φτιάξατε τη μέρα με τις φώτο!

Συμπεθέρα έλα ΤΩΡΑ Σαλόνικα!Ελα....θα κάνουμε μπανάνα!! :blink::blink: :silly: :silly:

Κι εγώ θα κανονίσω να κατέβω στα μέρη σας..Με ξεσηκώσατε...

Ούφ...!!Πάω να κάνω δουλειές να ξεχαστώ!

Φιλάκια σε όλες!!

ΑΑΑΑ!!!Παρασύρθηκα πάλι..Pepita, καλά να περάσετε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε συμπεθεριασατε και εσεις! jona ελα εσυ καμίαβόλτα γιατι χλωμο το βλέπω εγω.εδωμε την ολγα και δεν εχοθμε βρεθει. εχω λιωσει απο τη ζέστη και εκτος αυτο,προχθες μετρουσα λάθος τις ημερες για τις διακοπες...απο σημερα 6 και σημερα..δεν λένε να περασουνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! :)

Όλγα και Μαρία,είστε τέλειες!Για τα ζουζούνια σας δεν το συζητώ!!! :P:P:P:P:P Κουκλιά και ωραίο ζευγαράκι! ;);););););););););) Περάσετε τέλεια,το βλέπω!Μπράβο σας! :):):):)

Εμείς καλά είμαστε,έχουμε λίγη γκρίνια! :huh::huh::huh::huh::huh: Τώρα κοιμάται!! :silly: :silly: :silly: :silly: Και ο άντρας μου πήγε να πάρει σουβλάκια!

Εμείς Δευτέρα έχουμε παιδίατρο!Αύριο γινόμαστε 4 μηνών! :woohoo: :woohoo: Πότε περνάει ο καιρός? :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: Για να δούμε πόσα κιλάκια πήγε!Θα κάνουμε 2 εμβόλια!Και θα πάμε στον καινούργιο παιδίατρο!!!!

Να καλοσωρίζω και την καινούργια μανούλα στην παρέα και από εδώ!!! :):):):):):):):):) Να χαίρεται το μπεμπάκι της! :)

Τι άλλα νέα έχω?Την Κυριακή έχουμε βάπτιση πάλι!Και κλείσαμε τα περισσότερα για την δική μας βάπτιση!Εκκλησία όχι ακόμα βέβαια!Έχουμε και κάτι απρόοπτα...για να δούμε!Ο μπέμπης γυρνάει πλέον από μπρούμητα,ανάσκελα και από ανάσκελα μπρούμυτα!!!Τρώει τα πάντα,όλα τα βάζει στο στόμα!

Αύριο θα πάω να αγοράσω πάρκο,καρεκλάκι φαγητού και χαλί για το δωμάτιο του μπέμπη!!!!Να του τα κάνω δώρο!!χιχιχι! :)

Αυτά,πάρα πολλά έγραψα!!!Α και μου λείψατε! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Φιλάκια μανούλες και μωράκια!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρβελλακι μου τι κάνεις?εμεις χθες γιναμε 4 μηνων!

ασε και η δικια μου γυριζει απο ανασκελα - μπρουμητα και σε λίγο θα φάει και εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανούλες!

Συμπεθέρα και Μαρβέλ!Να είναι γερά τα ζουζούνια σας! ;)

Εμείς σε δέκα μερούλες γινόμαστε 5!! :woohoo: :woohoo:

Μπουνιτάκι έχω μια πολύ καλή μου φίλη στην Αθήνα και με παρακαλάει να ερθω..Θα το κανονίσω!Κατά το φθινόπωρο όμως,να πέσει καμιά δεκαριά βαθμούς η θερμοκρασία! :silly:

Ηταν η αδερφούλα εδώ, μόλις έφυγε, και έκλεινε εισητήρια για Ισπανία.Φεύγει την άλλη Παρασκευή και θέλω κι εγώωωωωω....... :blush::blush: Ηθελα να της τραβήξω τα μαλλιά..Ετσι όπως μαλώναμε όταν είμασταν μικρές!Να, με ξεσήκωσε κι αυτή και που να κλείσω μάτι τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, χρόνια πολλά σε όλες τις Μαρίες (που έχουμε!!!), Παναγιώτες (έχουμε?), Δέσποινες (έχουμε?), σε όσες & όσους γιορτάζουν τέλος πάντων. Δε σας ξέχασα, αλλά κουτουλάω και σκοντάφτω με τις αντλήσεις και τις δουλειές του σπιτιού. Το καλό είναι πως ελαττώσαμε πολύ το ξένο γάλα!Άντε να δούμε...

Το κουνελάκι μεγάλωσε είναι 6.800 και 68,5εκ. ο γιατρός λέει είναι θρεφταράκι και αναρωτιέμαι πώς; Γιατί δεν τρώει όλο του το φαγάκι. Λέτε όταν θηλάζει να παίρνει πιο πολύ απ΄ όσο υποθέτω ότι έχω (δηλ. τρώει παραπάνω απ όσο βγάζω με το θήλαστρο;)Πάντως, μεγαλώνει και αυτό έχει σημασία.

Ιζάκι και Όλγα οι φωτό είναι όλα τα λεφτά- είστε υπέροχες, αλλά το ζευγαράκι ξαπλωμένο δίπλα δίπλα είναι σουπερ ντουπερ ουάου και όλα τα σχετικά. Περάσατε πάντως καλά κοριτσάκια μου και αυτό φαίνεται! Μας στέλνετε πολύ θετική ενέργεια- να 'στε καλά!

Καλωσόρισες μανούλα με το πολύπλοκο όνομα! ;)

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστούμε πολύ για τις ευχούλες σας!!!!

Το ζευγαράκι απλά ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Ολγάκι και Μαρία είστε τέλειες συμπεθερούλες!!

Φιλάκια σε όλες σας!

Υ.Γ. Αυριο ξεκινάω δουλειά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!

Χρόνια σας πολλά όσες γιορτάζετε, να είστε γερές και να σας χαίρονται τα ζουζούνια σας!!

Η Θεσσαλονίκη βράζει....ΣΤΟΠ

Εχω χάσει 2-3 κιλά σίγουρα από τον ιδρώτα ....ΣΤΟΠ

Θέλω να χιονίσει ΤΩΡΑ!!

Οσες είστε διακοπές...Κάντε καμιά βουτίτσα και για μας!!

φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια , ευχαριστω για τις ευχες σας, μια που ανηκω στις Μαριες της παρεας!!!

Jona μου αρεσε τρελα η ιδεα για πενταημερη με ολες μας μαζι!!!

Μαρουλακι καλο ξεκινημα αυριο στην δουλεια! ααα και χρονια σου πολλαααα!!!

Ολγακι σου ειπα οτι σ΄αγαπαω πολυ????

Μπουνιτα....οταν θα ερθω Αθηνα αν και δεν ειναι στα αμεσα σχεδια μου....ΚΑΝΟΝΙΣΕ να μου πεις οτι δεν μπορεις να με συναντησεις....χαχαχα.

Εσυ γιορταζεις σημερα?? Αν να σε χαιρομαστε ολη η μαμμυλοπαρεα

Vivianka μην κοιτας τι βγαζεις με το θηλαστρο, πιστευω οτι ακομα και τα επαγγελματικα σαν αυτο που εχεις εσυ, δεν μπορουν να να μιμηθουν επακριβως τις θηλαστικες κινησεις του μωρου, και κατα συνεπεια δεν μπορουν να βγαλουν την ποσοτητα που θα τραβηξει το μωρο σου. Σιγουρα εχεις παραπανω γαλα απο οτι πιστευεις. Διαφορετικα δεν θα ειχε το μικρακι σου αυτο το βαρος.

Σου εστειλα και πμ μην ξεχασεις να το δεις!!!

Μαρβελ πολυ προχωρημενος ο υιος!! Καλε το δικο μου το μπουλουκακι ακομα δεν εχει γυρισει ουτε απο ανασκελα μπρουμιτα. Δεν μπορει να σηκωσει το βαρος της. Φτανει μεχρι το πλαι και παλευει για να παρει τουμπα, εκνευριζεται που δεν μπορει και μετα κλαιει...χαχαχα.

Παντως λεμε πολλα πολλα λογακια...καθε μερα και περισσοτερα...γλωσσα δεν βαζει μεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επ!!Να τες οι Μαρίες!!!

Χρόνια σας πολλά κορίτσια!!Ό,τι επιθυμείτε!!!Να είστε γερές να χαίρεστε τα ζουζούνια σας!!

Δεν εχει μπουζούκια απόψε??χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρια....χρονια σου πολλα και σενα!!!

Μετα απο πολυ υπομονη και δοκιμες κατεληξα σε τι δεν την πειραζει και μπορω αφοβα να τρωω. Μακαρονια, ρυζι, κολοκυθακια, αρακα, φασολακια και ψωμι που φτιαχνω εγω, γιατι τα ετοιμα εχουν βελτιωτικα τα οποια περιεχουν γαλα μεσα. Εννοειται πως τα φαγητα τα τρωω σκετα, χωρις βουτυρο σαλτσες κλπ. Απο βδομαδα θα δοκιμασω και φρουτα.

Jona τα μπουζουκια εχω ξεχασει πως ειναι, οπως ολες μας αλλωστε. Το καλυτερο δωρο σημερα ειναι οτι η μικρη κοιμηθηκε χωρις ιδιαιτερο κοπο με το που θηλασε στις 9 και δεν εχει κουνησει ουτε βλεφαρο απο τοτε. Επιτελους ησυχασε λιγο το κεφαλι μου. Ολη μερα γκρινιαζε σημερα. Εμαθε η κυρια με πολυ κοσμο στις διακοπες και θελει ολη μερα αγκαλιες και κουβεντουλα. ΝΑ δω τι θα κανω απο αυριο που ξεκιναει δουλεια ο αντρας μου και θα ειμαι μονη στο σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jona έγραψε:

Επ!!Να τες οι Μαρίες!!!

Χρόνια σας πολλά κορίτσια!!Ό,τι επιθυμείτε!!!Να είστε γερές να χαίρεστε τα ζουζούνια σας!!

Δεν εχει μπουζούκια απόψε??χιχι!!

Ειπα κι εγω δεν ειναι κανεις εδω?!

Ευχαριστω πολυ κοπελα μου!

Οσο για τα μπουζουκια...περασμενα μεγαλειαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

izaki μου εδώ είστε τώρα??Πως τα πάτε από ζέστη?? :blink::blink:

Εμείς έχουμε λιώσειιιι!!Και επίσης δεν την παλεύω άλλο με 4 άντρες!!!Με τρέχουνε λέμεεε!!

Θα προσπαθήσω να ξαναμπώ αύριο (αν με αφήσει ο αδερφός μου που όοοολη μέρα παίζει παιχνίδια..),να τα πούμε καλύτερα.

Σας εύχομαι ένα όμορφο και δροσερό βράδυ!

Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως να τα παμε με την Ζεστη??? Το κλιματιστικο στο φουλ, γιατι αλλιως δεν παλευεται. Πρωτη φορα στα χρονικα που εχω τον κλιματισμο 24 ωρες το 24ωρο αναμενο. Στο δωματιο της μικρης βεβαια εχω ανοιχτο το παραθυρο για να μην κραταει η ψυξη και το κανω το μωρο παγωτο κασατο...χαχαχα. Την σκεπαζω κιολας με μια πικε και προσευχομαι να μην την αρρωστησω. Αλλα και με τοση ζεστη και χωρις κλιμα, παλι θα αρρωστησει, αφου γινεται μουσκεμα στον ιδρωτα.

Τι καλα να ειχαμε μια πισινα η να ειχες εσυ...χαχαχα Ολη μερα εκει θα ημουν....χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες και ζουζούνια!

Βγήκανε όλοι βόλτα και μ΄αφήσανε με τον μπαμπά μου κ το μπισκοτάκι να κοιμούνται του καλού καιρού!!

Το σκατόπαιδο ο αδερφός μου, δεν ξεκολάει από τον υπολογιστή!!

Αχ, η κάθε ηλικία έχει τα ζόρια της τελικά..

Πήρα μια γεύση για το τι μας περιμένει στην προεφηβεία.. :woohoo: :woohoo: :blink::blink:

Ευτυχώς αργεί ακόμα!! :silly: :silly: :lol:

Που είστε εσείς τσούπρες όλες???

Είναι καμιά εδώ να ξεχαστώ λιγάκι??

:huh::huh::(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...