Μετάβαση σε περιεχόμενο
vaster

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο7

Recommended Posts

vaster έγραψε:

ελατε εδω! ;)

οοολαα θελω να τα ξερω νατα ξερωω ολα!!!Ποια πηγε κι απλωσε τα ρουχα στη ταρατσααα??? εε???εεε???http://http://www.youtube.com/watch?v=527gCV8WeWg

Καλοριζικοοο και το 7 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

vaster έγραψε:

οοολαα θελω να τα ξερω νατα ξερωω ολα!!!Ποια πηγε κι απλωσε τα ρουχα στη ταρατσααα??? εε???εεε???http://http://www.youtube.com/watch?v=527gCV8WeWg

Καλοριζικοοο και το 7 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: !![/quote:ck08lypk]

χαχαχαχα!τελειωσες με τα ψωνια Κατερινιω;

αγαπες μου γλυκειες!!πως ειστε?πως πηγαν οι εξετασουλες που ειχαν τα κοριτσια μας!???

Μπελλακι τι κανεις?δεν πιστευω να μου αγχωνεσαι για τα πραγματα?

ολα θα γινουν..θα δεις!και να μην τα εχουμε ολα απο την αρχη..δεν τρεχει και τιποτα!!λιγα φανελακια για το μωρο να υπαρχουν και πανες..ολα τα αλλα καλυπτονται!BELIEVE ME!!!

Εγω γυρισα απο τα καθιερωμενα ΙΚΑ -ΜΙΚΑ-ΣΥΚΑ-τραπεζα-σουπερ μαρκετ...κλπ.Τωρα παω να παρω τη μικρη απο το σχολειο και επανερχομαι να μαγειρεψω και τη Φακη μου!!και μετα να σωριαστω ελευθερα χαμου..γιατι..εχω ενα πονο περιοδου σημερα και δεν μ'αρεσει καθολου!Μαλλον απο την ορθοστασια τοσων ωρων ειναι..τι αλλο?

θα σας δω σε λιγο!!

Κατρινα έγραψε:

αγαπες μου γλυκειες!!πως ειστε?πως πηγαν οι εξετασουλες που ειχαν τα κοριτσια μας!???

Μπελλακι τι κανεις?δεν πιστευω να μου αγχωνεσαι για τα πραγματα?

ολα θα γινουν..θα δεις!και να μην τα εχουμε ολα απο την αρχη..δεν τρεχει και τιποτα!!λιγα φανελακια για το μωρο να υπαρχουν και πανες..ολα τα αλλα καλυπτονται!BELIEVE ME!!!

Εγω γυρισα απο τα καθιερωμενα ΙΚΑ -ΜΙΚΑ-ΣΥΚΑ-τραπεζα-σουπερ μαρκετ...κλπ.Τωρα παω να παρω τη μικρη απο το σχολειο και επανερχομαι να μαγειρεψω και τη Φακη μου!!και μετα να σωριαστω ελευθερα χαμου..γιατι..εχω ενα πονο περιοδου σημερα και δεν μ'αρεσει καθολου!Μαλλον απο την ορθοστασια τοσων ωρων ειναι..τι αλλο?

θα σας δω σε λιγο!!

καλα ειμαι κοριτσαρα μου!να ξαπλωσεις Κατερινακι μου,δεν ειμαστε για πολλα πολλα,και γω προχθες ημουν ορθια απο το πρωι και με επιασαν πονακια περιοδου...ξαπλα κατευθειαν.τουλαχιστον φορμακια να παρω και ζιπουνακια θελω,τα αλλα οπως λες τα περνουμε και μετα,απλα ξερεις ,χαιρομαι οταν ψωνιζω για το μωρο :P ,πηγαμε τζαμπο αλλα ο αντρας μου δεν με αφησε να πλησιασω τα ρουχαλακια :( ,οταν παμε για ντομπλερ μου πε θα ψωνισω :S ,πηρα αυτοκολλητα για τον τοιχο,κατι κουτια αποθηκευσης που ηθελα,και απο την βιασυνη του,ξεχασα να δω εκεινα για τα τζαμια :angry: ,την αλλη φορα..

για πες εντυπωσεις απο την καμπυλη;;;;απαισιο ε;ποση ωρα ησουν εκει;εγω παλι το 2ωρο θα κανω,ληψη καθε μισαωρο...θα μου μπει καλα ο Ιουνιος!!!

vaster έγραψε:

για πες εντυπωσεις απο την καμπυλη;;;;απαισιο ε;ποση ωρα ησουν εκει;εγω παλι το 2ωρο θα κανω,ληψη καθε μισαωρο...θα μου μπει καλα ο Ιουνιος!!!

Ε σιχαμερό μωρέ. 8 πήγα κι έφυγα 11 μετά από 100 γραμμάρια γλυκόζης και 4 τρύπες. Τζάνκι. Δεν πειράζει, τουλάχιστον να είναι καλά τα αποτελέσματά μας. Όπου να 'ναι κι εσύ ε, να ξεμπερδεύεις! Αυτό το doppler που λέει κι ο άντρας σου, πότε το κάνουμε; :blush:

kaiiiiii epanerxomai :P

kuoula mou kai vasiliki kala apotelesmata :):):)

katrinaki teleio to karotsi kai para polu kali timi ;)

mpela mou min anxwnesai me ta epiplakia oute kai gw exw vrei kati akoma :dry:

kuoula mou akoma den anevika psaxnw na vrw to giatro na kleisw rantevou

alla sigoura mesa sti vdomada tha sas erthw :P

γυρω στην 32η εβδομαδα γινεται το ντομπλερ,εγω τωρα λογω προιστοριας,δεν ξερω αν θα με στειλει και 2 φορες...αλλα απ'οτι θυμαμαι μου πε γυρω στην 30η θα μου κλεισει ραντεβου.ολα καλα να πανε!τα επιπλα Αγγελικη μου βλεπω να γενναω πρωτα και μετα να τα παραγγελνω!!χαχαχαχαχα!

Μπέλλα μου δεν πειράζει. Κι εγώ αγχώθηκα τις προάλλες με τις παραγγελίες κι αυτά, αλλά τα μωράκια μας να 'ναι καλά και τον πρώτο καιρό τη βγάζουν και χωρίς έπιπλα. Ούτε εμείς έχουμε παραγγείλει τίποτα σε έπιπλο και δεν αγχώνομαι πια. Με την ησυχία μας, να γίνουν οι εξετάσεις και όλα τα άλλα είναι εύκολα.

xrisanthemo έγραψε:

sas vrika twra teleiwsa tis doulitses eytyxws exw mikro spitaki!!!vre koritsia sugnwmi alla ti einai to dopler?ti exetazoume?

Εάν αιματώνεται σωστά το παιδάκι μας στη μήτρα!

παντως σχετικα με το κρεβατακι,βλεπω την γειτονισσα μου,εχει ενα μωρακι 2 μηνων,ολο στο ριλαξ την εχει!εκει την κοιμιζει!οποτε δεν υπαρχει,πραγματικα λογος βιασυνης!απλα για να ειναι ομορφο το δωματιο!!

kuo28 έγραψε:

vaster έγραψε:

Ε σιχαμερό μωρέ. 8 πήγα κι έφυγα 11 μετά από 100 γραμμάρια γλυκόζης και 4 τρύπες. Τζάνκι. Δεν πειράζει, τουλάχιστον να είναι καλά τα αποτελέσματά μας. Όπου να 'ναι κι εσύ ε, να ξεμπερδεύεις! Αυτό το doppler που λέει κι ο άντρας σου, πότε το κάνουμε; :blush:[/quote:f58damrn]

Κατ πως πηγε?η αηδια?υποφερεται?Εμενα μου ειπε να τη κανω 25 ΙΟΥΝΙΟΥ και το DOPLLER tote!

Η καμπυλη μου θα ειναι πιο ανωδυνη!!50γρ..σε μια ωρα και γεια σας!!

Αυτη την εβδομαδα εχω υπερηχο καρδιας εμβρυου.αν προλαβουμε βεβαια..αλλιως next week!

Ένα γρήγορο "γειά" και από μένα!Τελείωσα νωρίς τη δουλειά και σκέφτηκα να πάω να ανοίξω οικογενειακή μερίδα αλλά μετά είδα ότι θέλει ένα σωρό δικαιολογητικά αν κάνεις μεταδημότευση και είπα άστο καλύτερα, την επόμενη βδομάδα :P Μετά τα καλά σχόλια που έγραψε η Κατρίνα εχθές για τα JUMBO, σκέφτομαι να πάω και εγώ να ρίξω μια ματιά!

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΧΟΛΑΣΜΑ ΔΕΝ Β΄ΛΕΠΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΗΣ 7,30 ΑΣΤΑ!!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ 31/05/2010 ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΒΡΕ ΑΓΑΠΕΣ ΠΟΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΡΩΜΕΡΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΕΙΜΑΙ 22 ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ.

ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΖΑΜΠΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΧΑΛΑΡΑ.

ε ναι..για jUMBO Μας βλεπω ολες για τα ψιλολοιδια!τα χει ολα μαζι και συμφερει!

Κατερινακι ..που θα ανοιξετε μεριδα?εκει που μενετε?

magykalal καλο σχολασμα και καλη ξεκουραση!καμπυλη θα σου πει ογιατρος..ποτε θα κανεις..αναλογα την περιπτωση..εμενα μου ειπε 25 Ιουνιου θα ειμαι στην 28η εβδομαδα!εχεις καιρο..

Τωρα περιμενε την Β' με το καλοο!! ;););)

kuo28 έγραψε:

vaster έγραψε:

Ε σιχαμερό μωρέ. 8 πήγα κι έφυγα 11 μετά από 100 γραμμάρια γλυκόζης και 4 τρύπες. Τζάνκι. Δεν πειράζει, τουλάχιστον να είναι καλά τα αποτελέσματά μας. Όπου να 'ναι κι εσύ ε, να ξεμπερδεύεις! Αυτό το doppler που λέει κι ο άντρας σου, πότε το κάνουμε; :blush:[/quote:2si3isw4]

βρε κοριτσια εγω δεν αηδιασα!!!!

τοσο αναισθητη ειμαι??????

κατρινα τελικα εκει που ελεγες εκλεισες για τον υπερηχο καριας????

ποσο θα σου στοιχισει???

μου το εχει συστησει στο β επιπεδου και ο γυναικολογος μου δεν μου ειπε τιποτα.. ωστοσο εγω το ειδα μετα και δεν ξερω που να το κανω....

Βασιλικη πηρα το πρωι να κλεισω ραντεβου..και μου ειπαν να παρω απογευμα που θα ειναι ο ιδιος ο γιατρος εκει γιατι δεν καταλαβαιναν τι εννουσα..υπερηχο καρδιας εμβρυου!!Αυτες καταλαβαν στην αρχη..οτι προκειται για νεογεννητο και μετα οτι εννοω DOPPLER! :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

το Doppler pantws einai 90 euro στον ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ!!

Μαλλον το υπερηχο θα παω στο Ελενας στο καρδιολογικο αποτι βλεπω!!

βρισκεις ραντεβου στο ελενα????

το triplex που ειναι σαν το dopler εγω θα το κανω στο ωνασειο με παραπεμπτικο απο το ικα και δεν θα πληρωσω τιποτα!!!!

γιατι δεν κανεις το ιδιο????

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

• Απαντήσεις

• Κουμπαρα σε γάμο;;; Αν ναι τοτε εγω ψηφίζω με χίλια φορεμα NIDODILEDA κρουαζε! Ειναι ολα τα λεφτα και φοριέται και γιορτές και το βάζεις και μετα ανετα. Ειχα παρει πέρυσι για τον γάμο του αδερφού μου και θα το βάλω και φέτος της γιορτές. Επίσης μπήκα ήδη φορέματα στη ZARA αν θες κατι πιο φθηνό και εχει κατι ωραία κοντα ομως σε τετράγωνη γραμμή που μπορούν να φορεθούν εύκολα με ενα χοντρό καλσον. Μπες και δες! Θα στειλω και φωτο για όσες ενδιαφέρονται για γιορτινό λουκ με πούλιες όπως η @Antouanetta 💃
    • Αυτό έχω απορια κ γω. Εμενα ο γυναικολόγος μου είπε να τρώω κ ότι μαλλον δν θα χω θέμα. Περιμένω να μιλήσω κ με την ενδικρινολογο. Πάντως εγώ από χθες τρώω ότι βρω χαχαχαχαχ😊😁
    • Συγνωμη που μπαινω στη συζητηση σας αλλα σας διαβαζω κατα καιρους..  Να χαιρεστε τα μωρακια σας, υγιη και τυχερα να ειναι στη ζωη τους!  Τα πατε τελεια μανουλες και ειστε πολυ δυνατες!  Τα φιλια μου σε ολες σας και στα μωρακια σας! 😘
    • Μπες στο Ίντερνετ, θα βρεις πολλά επίσημα! 😊😊😊
    • Καλημέρα!!! Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες τις μανουλες!! Όσο για τα ρούχα μη το συζητάτε... Εγώ θα γίνω κουμπάρα τον άλλο μήνα και υπάρχει μια απογοήτευση.... Δεν εχω ιδέα τι θα βάλω!! Τώρα που θα έρθω Ελλάδα θα ψάξω κάτι αλλά... Δύσκολα! 😁🌷😁🌷
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...