Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ!!!


Recommended Posts

Αχχ τι κλάμα ήταν αυτό...είναι και οι ορμόνες αλλά πολύ συγκινήθηκα. Κάθε μέρα παρακαλάω τον Θεό να είναι γερό το μωράκι μου και να γεννήσω φυσιολογικά..να το ζήσω μέχρι τέλους και να πονέσω δεν με νοιάζει!! Να σου ζήσει ο παίδαρος, να είναι γερό και τυχερό μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεωργία μου και από δω να σας ζήσει ο μικρούλης!!Τι μικρούλης δηλαδή 3730 ολόκληρο παλλικαράκι είναι! :) Να είναι πάντα υγιής καλότυχος και περιτρυγιρισμένος από αγάπη!!!Η περιγραφή σου είναι πραγματικά συγκινητική και δίνει κουράγιο σε πολλές κοπελες που έχουν δύσκολες εγκυμοσύνες!!!Παλικάρι λοιπόν ο μικρός λεβέντισσα και η μάνα!!Να τον χαίρεσαι και τον άντρα σου που σου στέκεται τόσο πολύ!!!Τα καλύτερα έρχονται Γεωργία μου!!!Καλή λοχεία νάχεις!!!xoxoxoxo!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα πολυ συγκινητικη η περιγραφη σου..

Οσες το εχουμε νιωσει ξερουμε πως δυσκολα μπορεις να μεταδωσεις την χαρα,συγκινηση γενικα το ολο συναισθημα που εκεινη την στιγμη βιωνεις..

Να τον χαιρεσαι ειναι ενας κουκλος..παντα γερος και δυνατος..

Τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία μου ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!! Να σας ζήσει ο κούκλος σας, να ναι πάντα καλά, υγιής, ευτυχισμένος και τυχερός και εσείς το ίδιο για να τον καμαρώνετε!! Η ιστορία σου με συγκίνησε και μένα και εύχομαι να τα περάσω και εγώ αυτά στις λίγες μέρες που μου μείνανε!! Μακάρι όλες οι κοπέλες που περιμένουν να γεννήσουν να νιώσουν αυτή την υπέροχη εμπειρία που περιέγραψες, και όσες προσπαθούν να αποκτήσουν μωράκι να πάρουν δύναμη και να μην το βάζουν κάτω με τίποτα. Τα φιλιά μου και τις ολόψυχες ευχές μου και θα τα πούμε και στον Πανμαιακό εμείς!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργια μου να σας ζησει ο κουκλος σας.

Πολυ ομορφη η περιγραφη σου.. :)

Κατι τετοια ακουω και θελω να ξανα και ξανα να βιωσω

αυτην την απιστευτη εμπειρια του τοκετου. :):)

Καλη λοχεια σου ευχομαι με πολλους πολλους θηλασμους

και μεγαλη υπομονη.

Φιλια πολλα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!!

Εύχομαι και σε σας ότι επιθυμείτε!!!!

mariaxar μου με το καλό να ζήσεις κι εσύ τέτοιες απίστευτες και πραγματικά απερίγραπτες στιγμές!!!!

Φιλάκια πολλά κορίτσια!!!

Και πάλι ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!!ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΚΕΤΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΖΗΣΩ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ!!ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ... ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ.... ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.... ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ομορφη περιγραφη...τι ομορφες στιγμες!!!!!!

να σας ζησει ο μπεμπουλης σας και να ειναι παντα γερος και ευτυχισμενος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η περιγραφη σου ηταν απλα συγκλονιστικη

να σας ζησει ο παιδαρος να ειναι παντε γερος

κ καλοτυχος κ σεις παντα τοοοσο ευτυχισμενοι

:):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και πάλι σας ευχαριστώ!!!!!! Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!! Εύχομαι στις εγκυούλες με το καλό να υποδεχτούν τα αγγελούδια τους και στις ήδη μανούλες να χαίρονται τα κουκλάκια τους!!!

Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινήθηκα πολύ με την ιστορία σου!! Πάντα συγκινούμαι με τέτοια πράγματα αλλά η περιγραφή σου ήταν μοναδική!! Μακάρι να καταφέρω κ εγώ να γεννήσω φυσιολογικά!!

Να σου ζήσει ο παίδαρος κοπέλα μου!! Να είναι γερός και τυχερός πάντα και μακάρι να του κάνετε σύντομα ένα αδερφάκι!!

Πολλά φιλιά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κούκλα μου!Να είναι πάντοτε γερός και να τον καμαρώνεις!

Πολύ όμορφη η περιγραφή σου!!!!

Καλή λοχία!!!!!

ΥΓ.Σε αυτή τη στάση.με τα χεράκια κάτω απ το κεφαλάκι κοιμόταν και ο δικός μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σου ζήσει ο κούκλος σουουουουουουου!!! :woohoo:

Είναι πανέμορφος,πραγματικά!

Η ιστορία σου τρομερά συγκινητική,ήταν σαν να τη ζούσα

λεπτό προς λεπτό!

Να είστε όλοι γεροί να τον χαίρεστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...