Μετάβαση σε περιεχόμενο
kalypso

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 8!!!!!!!

Recommended Posts

αντε..ας ελπισουμε αυτο το μηνα να ηρεμησει η αγγελικη...μηπως να το ανοιξει την αλλη φορα καποιος αλλος να αλλαξει η τυχη σου;;

τουρλου ειναι μελιτζανα,πατατα κολοκ,πιπερια με σαλτσα και στο φουρνο γινεται και στην κατσαρολα..

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ με έκανες και γέλασα με την περιγραφή σου πραγματικά.

Και το είχα τόσο ανάγκη... :unsure:

Εμείς εδώ τα ίδια για να μην πω χειρότερα.

Χωρίς καμία βοήθεια με 3 μωρά. Αυτή είναι η αγάπη τους. Αν δεν ακούνε το όνομά τους τα εγγόνια τους τα έχουν ξεγραμμένα και μου αρέσει που είπαν εγώ να ντρέπομαι.

Τελικά τη νύφη την πληρώνει ο δον που από αύριο πάει παιδικό.

Τον πρώτο που βρήκαμε. Λάλησε το παιδί στα dvd. Κι αφού δεν έχει παππούδες να τον πηγαίνουν καμιά βόλτα, θα παέι παιδικό.

Δεν ξέρετε πώς νιώθω :( . Δεν τον έχω προετοιμάσει καν. Νιώθω σαν να τον διώχνω από το σπίτι. Αύριο μάνα και γιος θα ρίξουμε πολύ κλάμα.

Τα συναισθήματά μου είναι πολύ περίεργα....

πλακα κανεις καλε;;το συνεχισανε κανονικα;;δεν ερχονται;;;τι λες τωρα;;;

απιστευτο!!!

ελα ρε συ φροσω..ο παιδικος δεν ειναι πολυ χαλια..απλα εγινε λιγο πιεσμενα και γρηγορα..

μη στεναχωρασαι..να δεις που θα προσαρμοστει το τσακαλι..

θα νομιζει οτι καθε μερα παρτυ θα κανουνε...και του αρεσουν..

Έχεις δίκαιο απλά έλεγα να κλείσει πρώτα τα 3.

Μακάρι να του αρέσει. Κι εδώ ο κακομοίρης βαριέται. Δεν κάνει τίποτα.

Όλο μου λέει μαμά έλα να παίξουμε κι όλο και κάποιο μωρό θέλει κάτι.

Μόνο να μαγειρέψω 3 διαφορετικά φαγητά και να ταϊσω πάει η μέρα μου.

καλοριζικο το οκτω!!

φροσω απο το θεο θα το βρουν...τι να πω...

εμεις πηγαμε παιδιατρο..ειμαστε 67 και 6650..πηραμε το μισο κιλο που χασαμε με την βροχιολιτιδα και αλλα 100 γραμμαρια...που ειπε να κοψω το πορτοκαλι απο την φρουτοκρεμα.γιατι αυτο λεει φταιει που κανει εμετους...τι να πω και γω...ας το κοψω κι αυτο να δουμε τι θα καταφερουμε..παω να κανω μπανιο μην μας κοψουν και μας το νερο.. :P

φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φροσω μου τι να πω,οι ανθρωποι ειναι ανεγκεφαλοι.μπορει να στενοχωριεσαι τωρα αλλα στη συνεχεια θα δεις ποσο καλο θα του κανει...ειναι μαλακια να πληρωνουν τα παιδια την ανωριμοτητα των μεγαλων...θα τη μετανιωσουν τη μαλακια τους....

τελειωσα τα μαθηματα , τον επλυνα, τον ταισα και τον κοιμησα....δεν εχω φαει σχεδον τιποτα και γραφω με ενα κριτσινι στο χερι...

Φροσω να δεις που θα βγει σε καλο ολο αυτο..ολα θα φανουν ομορφα στον Αλεξ και θα το δεις!!!!ειναι σχετικα απαραδεκτη η τσαση των αλλων βεβαια..

Καλυψω μου αρεσει που κανεις εσυ την αρχη..

Ελενη μια χαρα ειστε!!!και με το ονοματακι σας πλεον... :kiss:

αχ φροσω αυτοι χανουν τα εγγονακια τους.εσυ θα βρεις μιαν ακρη.οσο για τον δον δεν τον φοβαμαι.το προσωπικο του παιδικου λυπαμαι χεχεχεχεχε

θα τους τρελανει με την καλη εννοια το αστερακι σου.

ελενη μου ουτε και εγω ειδα την φωτογραφια.στο fb την εχεις ακομα? πια ειναι?

το τουρλου λεγετε και μπριαμ

το ενα ειναι στην κατσαρολα και το αλλο στον φουρνο οπως τα ειπε η σωσω.στον φουρνο γινεται πιο ωραιο μιας μου δεν ειναι μονο βρασμενα

σταματα καλε ελενη..να μην το βρουν απο πουθενα..μη λες τετοια...

μπραβο για τα κιλα σας..και το υψος καλα παει..το πορτοκαλι,ε;;

εγω εκανα μπανιο..

ρ φροσω εγω ου λεω..στην αρχη θα ειναι δυσκολα.αλλα μετα θα το ευχαριστιεσαι και συ..γιατι θα βλεπεισ το παιδι που θα παιζει με τα αλλα..θα τους τρωει το φαγητο..

θα κανει ζαβολιες..θα σηκωνει τη φουστα της κυριας..και θα σας τα λεει και θα γελατε..

1 χαρα θα ειναι..

για καλο 8α ειναι ..θα δεις..

καλα δε βλεπω...αντε..ξεκινατε..αλεκα,δωσε το συνθημα..

εχεις να μας βαλεις τη μπομπο στο πισω μπαλκονι μηπως;;

Κοιμήθηκαν και οι 3.

Είμαι πάλι μόνη μου. Δουλεύει ο Αντώνης νύχτα.

Να σας βάλω και την αφεντομουτσουνάρα μου :P .

Για όσες δεν με ειδατε στο φατσοβιβλιο.

Το κίτρινο φορεμα φορεσα τελικά.

Από κει και κάτω η φωτό είναι ακατάλληλη B) .

ρε συ..εισαι τελεια!!!

αλλο μπαλκονι παιζει;;;

φροσω..σουπερ!!πολυ ακαταλληλη;;τσιτσιδι πηγες;;;α να χαθεις..

καλέ κοπελιές μόλις κοίμησα όοοολα τα παιδιά μου και μπήκα να πω μια καληνύχτα

φρόσω είσαι μια κούκλα :)

οσο για τον δον μη στενοχωριέσαι θα προσαρμοστεί σιγά σιγά..

αχ τα ματάκια μου κλείνουν

σας καληνυχτίζω κοπελιές :kiss::kiss:

καληνυχτα μαρκατ χωρις ξενυχτι

φροσω οπως λεει και η φιλη μας η σωσωσ ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

βαλε καλε να δουμε και το φορεμα

στειλε σε μενα μου ειμαι σαν φαλαινα χαχαχαχαχα πιο αδυνατη εισαι εσυ

Σωσω καλά λέει η Καλυψω που πας?Τώρα που ήρθα και γω!

Καλορίζικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!

Φρόσω μου μη μασας!Το ξέρω τωρα εχεις στεναχωρεθει και εχεις ξενερωσει!Αλλά όλα θα περάσουνε...Μπορεί οι σχέσεις να μην φτιάξουν γιατί γυαλι είναι και ραγίζει με τέτοιες βλακείες αλλα σημασια εχει εσεις και τα παιδακια σας να ειστε καλα!Εύχομαι βεβαια να ξεχαστουν ολα συντομα και μελι γαλα!

Οσον αφορα το παιδι συμφωνω με τα κοριτσια μπορει να βγει και σε καλο!Απλα το ξερω δεν ησουνα προετοιμασμενη.Ολα καλα θα πάνε!Και συ εισαι δυνατη και θα τα καταφερεις!Δεν κολωνεις πουθενα!

Εφτιαξα μαλλι!

Το φχαριστηθηκα!Ξανθο με αφελειες!ε ρε γλεντια αποψε!!!χαχαχαχαχα!

Αυριο εχω νυχια!

Η γιαγια τα παιξε με τον μπεμπη!Δεν εφαγε καθολου!Που να τον κουμανταρει?Μου πε και το θεικο οτι του κλεισε την μυτη για να φαει και επαθα 2-3 απανωτα εγκεφαλικα......Τωρα ειμαι με υπογλωσσια.............Θεε μου καθολου βοηθεια!Ειπα και γω να τον ταισει μια εμπειρη μανα και αυτη του κανε βασανιστηρια!

Τι να της κανω?Να την ταισω και γω ετσι να δουμε της αρεσει?

Σημερα εβρισα τα θεία...εκει μ'εφτασε.....

Τι θα κανω????Ο αντρας μου μου λεει που ανεβηκε και τους ειδε οτι τον ειχε στα οπα οπα και οτι το ειπε απο υπερβολη!Αλλα δεν την εμπιστευομαι μ'αυτα που λει ρε γμτ!

φροσω,επειδη εχουμε ακετες κομπλεξικες..και να θελετεονοματα να σας πω...

μην εισαι και συ τα ιδια..αν και δε νομιζω..ελα..τι εχεις να χασεις;;να σε δουμε..να σε σχολιασουμε..ξερεις εσυ;;;ντροπη τωρα..μεταξυ μας..

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

• Απαντήσεις

• Γεια σας.σημερα είχα ραντεβού για ντοπλερ ανάπτυξης κ να πάρω ημερομηνία για καισαρική.ειμαι 35+3.μεχρι τώρα οι υπέρηχοι τέλειοι.σημερα έλλειπε κιόλας ο εμβρυολογ ος που με βλέπει κ ήταν ο συνεργάτης του....πολυυυ καλός..μου λεει.εχετεωιστορικο με νεφρά στην οικογένεια???χλωμιασα.....του λέω τι δε παει καλά πες μου!!μου λέει ο ένας νέφρος είναι διογκωμένος από ουρά κ βλέπω μια στένωση στο σωλήνα που πάει στην ουρήθρα....εγώ κατάλαβα ότι είναι στενός?? βούλωσε???έχω κάνει δύο μεγάλους υπερήχους και 4αναπτυξης τπτ.τωρα μουπε μάλλον στο τέλος της εγκυμοσύνης έγινε...η φεύγει με τη γέννα η θα χρειαστεί μια επέμβαση μέρα ;οι παρακολούθηση μόλις γεννήθει.ταγορια το παθαίνουν.την άλλη βδομάδα έχουμε ξανά ραντεβού κ μίτινγκ με παιδονεφρολογο .Θάνου πουν αναλυτικά κ το πότε θα μπω.ο μικρός 2719γρ.
    • Να σας ζήσει κορίτσι μου γλυκό! Γερό και καλότυχο πάντα!! Τα φιλιά μου και καλή ανάρρωση! 
    • Κορίτσι μου να σου ζήσει το μωράκι σου!! Γερό κ καλοτυχο!! Υγεία κ ευτυχία στην οικογένεια σας!! Μόνο χαρές!! Καλή ανάρρωση να έχεις!! 😘😘
    • Να σας ζήσει!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Καλή ανάρρωση σε σένα!Καθε ευτυχία 😍😍😍😍
    • Και εγώ 40 είμαι και έχω κάνει 3 προσπάθειες όλες με διέγερση που πότε δεν έχουμε πάρει πάνω από 4-5 ωάρια και από αυτά δεν γονιμοποιούνται όλα ούτε προχωράνε όλα με αποτέλεσμα κάθε φορά να μένω με 1-2 ωάρια...Τον Σεπτέμβριο πάω για την 4η μου προσπάθεια...κανεί όμως δεν μου πρότεινε τα χάπια αυτά και δεν ξέρω αν είναι για τη δική μου περίπτωση... Εσύ σε πόσο διάστημα κατάφερες να  μαζέψεις τα 7 εμβρυακια; Εύχομαι αυτή η φορά να είναι και η τυχερή σου...Να σκέφτεσαι θετικά...έχεις αρκετά εμβρυάκια, κάποιο από αυτά θα σου κάτσει!😉😊😗
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...