Μετάβαση σε περιεχόμενο
tinkerbel25

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 9

Recommended Posts

Για περάστε για περάστε.....

Καλότυχο εύχομαι το 9....ολες γρήγορα να βρεθουμε στην κάτω λίστα...

εχουμε και crazy και ρεμπεκα να μας φυσανε και θα γινεις χαμοοοοςςςςς...... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα!!!!!!!Ελατε κοριτσια !!!!!!!Καλοριζικο το Νο9 με πολλες γεματες κοιλιτσες!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

αντε κοριτσια καλοριζικο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε το νουμερο 9 να ναι κ το τυχερο μας!!να μεινουμε ολες εγκυουλες!!!!!!!!!!!!!!!!αντε αντε!!!!!!!!!!!κουνηθητε!!!!!!!!

καλημερα κοριτσια..τι μου κανετε?πως νιώθετε στο 9?πιο σιγουρες?ετσι σας θελω....

τινκε καλα κρατεις? :kiss::kiss::kiss::kiss:

καλημερα λιμπερτυυυ.....

ειμαι πολυ καλα...σου ειπα τα νεα? αυτον τον μηνα θα μεινω εγκυος!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

θα σκεφτομαι τοσο θετικα που θα μεινω...οοοομμμμμμμ!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αλήθεια τινκε??ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις αυτο το μηνα....σε βλεπω σιγουρη και αισιοδοξη και ειμαι σιγουρη οτι θα το πετυχεις...

να κανουμε απο τωρα ανακοινωση εγκυμοσυνης? :laugh: :laugh: τι λες?γιατι το βλεπω...εεεεερχεταιιιιι τινκεbaby...

liberty81 έγραψε:

αλήθεια τινκε??ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις αυτο το μηνα....σε βλεπω σιγουρη και αισιοδοξη και ειμαι σιγουρη οτι θα το πετυχεις...

να κανουμε απο τωρα ανακοινωση εγκυμοσυνης? :laugh: :laugh: τι λες?γιατι το βλεπω...εεεεερχεταιιιιι τινκεbaby...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

το φαντάζεσαι? θα ειμαι η μονη κοπελα μου θα ανοιξω ανακοινωση χωρις να ειμαι.... :laugh: :laugh: :laugh:

η γονιμη μερα μου αυτο τον μηνα ειναι στις 25 μαιου..και τοτε εχω γενεθλια...νομιζω οτι θα μου το κανει το δωρο ο αντρουλης μου και θα μεινω εγκυος!!! :laugh: :laugh: :laugh:

καλοτυχο το νο 9 και ερχομαι και γω σαν φρεσκια μαμα να φυσηξω φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

νεραιδακι μου εχεις την ιδια μερα γενεθλια με το ευακι1234!!!!!την μεντιουμ χαχαχαχχαχα

και γενεθλια??ελα τινκε παμε ανακοινωσεις....σιγουρο σου λεω....μωρε δεν ειναι ακριβως θεμα αντρος.....πρεπει να τα κανετε χαρουμενα να τρεξουν γρηγορα να κανουν το μπεμπακι.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Νο 9 εεεεεεεεεεεε?????????????????????????????

πολλές εγκυμοσύνες βλέπω να ερχονται.... ;);););)

αντε καλή μας και σίγουρη επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

rebbeka έγραψε:

καλοτυχο το νο 9 και ερχομαι και γω σαν φρεσκια μαμα να φυσηξω φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

νεραιδακι μου εχεις την ιδια μερα γενεθλια με το ευακι1234!!!!!την μεντιουμ χαχαχαχχαχα

αχχαααααα...θα κανουμε cyber party!!!

ωραια φωτο εβαλες....πως εισαι σημερα?πονας πονας? :laugh: :laugh:

kalimeraaaaaaaaaaaaaaaaa ti kanetee???koritsia evla thermometro to prwi kai eixa 36.8 kai exthes to vradu 37.1.......................eixa kati ponakia exthes...simera oxi....kai to stithos m to niwthw poio vari!!!ax upomoni mexri tin paraskeui!!

υπομονη κοριτσακι μου!μαζι θα μαθουμε!εγω εκενα ενα self clear σημερα στις 12 το μεσημερι κ φυσικα βγηκε αρνητικο,,,10 μερες πρι την περιοδο!!!!δεν απογοητευομαι ομως μιας κ τα συμπτωματα επικρατουν!!!!ευχομαι να μην ειναι απο την τρελα μου αλλα να ναι πραγματικα!!!!!!!το πρωι ειχα 37 απο το στομα κ ποναει πολυ το στηθος μου κ ειναι πολυ τρυφερο βρε κοριτσια απαλο σαν βελουδο!!!μεση κομματια κ πονακια συνεχιζονται!!!!

tinkerbel25 έγραψε:

rebbeka έγραψε:

αχχαααααα...θα κανουμε cyber party!!!

ωραια φωτο εβαλες....πως εισαι σημερα?πονας πονας? :laugh: :laugh:[/quote:w8iwj4wz]

ποναω αλλα ελαφρια σημερα!!!εχτες ειχα πονακια δυνατα και τρελλες συναισθηματικες αλαγες μεχρι που εκλαψα μην ρωτησετε γιατι ετσι στο ασχετο!!!!

αχ γλυκια μου φιλεναδα...οι ορμονες ξεκινησαν το παρτυ... :laugh: :laugh: :laugh:

ολα καλααααααα...ααααα....ααααα θα πααανεεεε...

για να μην ξεχνιομαστε (ρουβας :laugh: :laugh: )

tinkerbel25 έγραψε:

αχ γλυκια μου φιλεναδα...οι ορμονες ξεκινησαν το παρτυ... :laugh: :laugh: :laugh:

ολα καλααααααα...ααααα....ααααα θα πααανεεεε...

για να μην ξεχνιομαστε (ρουβας :laugh: :laugh: )

εεε οχι και ρουβας!!!!ρουβιτσα εισαι??? :laugh: :laugh: :laugh:

αλλα ναι ασχετως τον ρουβα ολα καλα θα μας πανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

rebbeka έγραψε:

tinkerbel25 έγραψε:

εεε οχι και ρουβας!!!!ρουβιτσα εισαι??? :laugh: :laugh: :laugh:

αλλα ναι ασχετως τον ρουβα ολα καλα θα μας πανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε[/quote:30bex47g]

χαχαχα καθολου ρουβιτσα δεν ειμαι...απεναντιας..αλλα οταν θελω να πω ολα καλα θα πανε αυτο μου ερχεται... :laugh: :laugh: :laugh:

κουαντοοοο???????καλε της αρεσε η Πραγα και θα μεινει εκει???

η IreneValadia ειναι ολιγον τι εγκυουολα...θελει να κανει αλλη μια χοριακη και μετα την κατεβαζουμεεεε.....αχ τι ωραια πολλες εκγυμοσυνες κοριτσιααα...σας το ειπα ολες θα μεινουμε εγκυος!!!!

καλε δεν θα ανοιξει δεκα...δεν βλεπεις στις ανακοινωσεις τι γινεται?χαμος χαμος...

καλα είπα εγώ το πρωί...ο μελισος παει στη μελισουλα.κ.τλ. :laugh: :laugh: :laugh:

tinkerbel25 έγραψε:

καλε δεν θα ανοιξει δεκα...δεν βλεπεις στις ανακοινωσεις τι γινεται?χαμος χαμος...

καλα είπα εγώ το πρωί...ο μελισος παει στη μελισουλα.κ.τλ. :laugh: :laugh: :laugh:

esu kati gia rouvitses kai rouvitsous eipes alla de to kanoume thema xaxa :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ola kala ola kala tha mas pane :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

giwtaki έγραψε:

tinkerbel25 έγραψε:

esu kati gia rouvitses kai rouvitsous eipes alla de to kanoume thema xaxa :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ola kala ola kala tha mas pane :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:31nfeuao]

:huh::huh::huh::huh::huh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

κοριτσια καλοριζικο και το 9.αντε να δω εγω μεχρι ποσα νουμερα θα ειμαι εδω :P :laugh: ειναι πολλες κοπελες στην αναμονη και να δειτε που το 9 θα γεμισει εγκυουλες. :woohoo: εχουμε και τις νεες μαννουλες που φυσανε σουπεεεεερ

:woohoo: η IreneValadia ειναι εγκυος??καλε τι γινεται εδω ηρθαν πολλα μωρακια ποσο χαιρομαι :):) και που ειστε ακομα.

βρε κοριτσια αυτες τις μερες ποναω χαμηλα αλλα σαν να πονανε τα οργανα μου νιωθω.τι να ειναι?μηπως ειμαι κρυωμενη η επειδη αυτες τις μερες θα κανω ωορρηξια να ετοιμαζεται?επισης νιωθω γουργουρητα χαμηλα :blink: τι λετε θα ζησω? :laugh: :laugh:

α δεν σας ειπα προχθες πριν κοιμηθω παρακαλεσα τον Θεουλη να μου στειλει ενα σημαδι ποτε θα γινω μαννουλα.εφοσον εχω αυτα τα πονακια μηπως ειμαι τωρα αλλα δεν ειδα κατι και χθες τον ξανα παρακαλεσα.ε μου το εστειλε κοριτσια..ειδα τον παππου του αντρα μου που εχει πεθανει προσφατα να μου δινει κατι αλλα δεν θυμαμαι τι και του ειπα αυτο ειναι για να κανω παιδια?και μου λεει δεν θα κανεις παιδια...του λεω καθολου?και λεει οχι τωρα μετα απο τρεις μηνες :S αχ κοριτσια περιμενω πως και πως να γινει η επεμβαση για να μεινω εγκυος μετα.θελω να γινω μαννουλαααα :)

ξεχασα να πω επισης οτι μου ειπε ο παππους του στο ονειρο οτι ο Θεος θελει να μου δωσει μωρο αλλα ο διαβολος τον εμποδιζει :blink: βεβαια εγω πιστευω οτι αν θελει ο Θεος δεν μπορει κανεις να τον εμποδισει ειναι πανω απο ολους.

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

• Προσθήκη...