Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ 2010? Νο5

Recommended Posts

Bερόνικα περαστικούλια σου!!!

Εύχομαι όλα να πάνε κάλα.. να σταματήσει να βιάζεται ο ανυπόμονος μπέμπης σου και να έρ8ει στην ώρα του..

Λοιπόν να σου πώ το εξής.. μια φίλη μου με δίδυμη κύηση απο εξωσωματική.. Έπαθε ρήξη σάκου (δλδ έκανε τρυπούλα ο σάκος και έχανε υγρό) ήταν πολύ δύσκολη περίπτωση είπαν οι γιατροί.. Έμεινε όλο το διάστημα μέχρι να γεννήσει στο νοσοκόμειο.. Θυμάμαι ότι έπινε πολύυυυυ νερό.. Και τελικά την 34η εβδομάδα γέννησε δυο υγιέστατα κοριτσάκια και μάλιστα αυτό που ήταν στον τρύπιο σάκο ήταν το πιο στρουμπουλό που δεν χρειάστηκε ούτε στην θερμοκοιτίδα να μπεί!

Καλημέρα σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

• Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρααα!!!!

Τι ευχάριστα και από τη Θέκλα!!Χαίρομαι να ακούω καλά αποτελέσματα :)

Μου αρέσει που κρατήσατε το φύλο για έκπληξη! Και εγώ θα ήθελα πολύ να μην το ξέραμε, αλλά είμαι τόοοοσο περίεργη και ανυπόμονη που νομίζω ότι δεν θα άντεχα...

Καλώς όρισες Μαρία!

Από εχθές τη Βερόνικα σκέφτομαι... Ξέρω ότι θα πάνε όλα καλά, αλλά η καημενούλα περνάει μεγάλη ταλαιπωρία...

Ουφ, και εγώ έχω να πάω στη δουλειά σε λίγο και δεν φαντάζεστε πόσο βαριέμαι :(

Ευχαριστα νεακια και η Θεκλα μας!!Μπραβο!!χαιρομαι που τα μωρα μας ειναι ομορφα,(κουκουβααααου)εξυπνα,ζωηρα,και ζουμπουρλουδικα!

Μαρια@ αλη σου μερα!Μας βρηκες τελικα???εδω ειμαστε οι πολυλογουδες!!

Καλημερα και σε ολες τις υπολοιπες..και τη Βερονικα!!(ευχομαι να ειναι τα δυο τους καλα)..Θουπιτθααα..μου και γω την σκεφτομαι συνεχεια..

boulou.αρκετα ενθαρρυντικο το παραδειγμα σου!

Σας αφηνω κι εγω για 2 ωριτσες..παω να σενιαριστω λιγο η γυναικα στο κομμωτηριο!(ανταυγειες,και λιγο κουρεμα) :side::side::side:

Ναναααα...δεν πιστευω να μην ειδες τις απουσιες σου!!! :P

Η Wendy και η Marietta έχουν πολύ καιρό να μπούνε... Μήπως η Μαριέττα δεν έχει ίντερνετ στο καινούργιο σπίτι???Και η Βασούλα όντως μας χρωστάει νέα όπως λέει η kuo!Μακάρι να είναι καλά και να έχουν μόνο ευχάριστα!

Katrina εγραψε:

LOIPON..ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ..ΑΠΟΥΣΙΕΣ!!!!

WENDY...μια μερα απουσια(που περιμενουμε νεακια!!)!)

μιτσι..που παντρευτηκε και μαλλον πηρε...ολοκληρο μηνα ..του μελιτος!!11 μερες απουσια

νανα80.7 μερες απουσια

Μαριεττα..8 μερες απουσια

Βερονικα..1 μερα απουσια

λοιπον..οι ανωθι κυριες..κατα την επιστροφη τους να επισυναψουν και τα αναλογα δικαιολογιτικα!

ναι ναι καλα το καταλαβατε...θα γινω το nerd..απουσιολογος!

Σας βρήκα σας βρήκα :silly: :silly: :silly: γύρισα ανάποδα όλο το φορουμ :laugh: :laugh:

Να προτείνω κάτι στην απουσιολόγο μας......να κάνουμε μια λίστα με τα ονόματα, τις ΠΗΤ και τι περιμένει η κάθε μία μας???

Katrina καταρχήν συχγαρητήρια για την μνήμη σου,σε αυτόν τον κλάδο ανήκω κι εγώ!!! ευτυχώς τα χαρτιά τα κρατήσανε στο ΙΚΑ διοτι εάν περιμένανε από σένα.....ζήτω που καήκαμε :P:P

καλά φοβερή αυτή η ζώνη έτσι!!! την θέλω κι εγώ!

Βρε κορίτσια, όλες θα γεννήσετε νωρίτερα με καισαρική, εγώ τι θα κάνω μόνη μου στο φόρουμ??? Ελπίζω να μην με ξεχάσετε!!! :(

Αγγελική

άσε το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ, είμαι πολύ λευκή και καίγομαι με το παραμικρό,πως θα βγάλω τα γαλατιένια πόδια μου στον κόσμο φέτος???

Περαστηκούλια για την δισκοπάθεια,τώρα το διάβασα.

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑμόλις διάβασα τα νέα σου! ΣΟΥΠΕΡ!!!

βρε έχουμε και το ίδιο βάρος,αχ τι ωραία!!! Δεν ήταν απίστευτη αίσθηση όλο αυτό,καλέ είχα ένα χαμόγελο μέχρι ταυτιά :woohoo: :woohoo:

magykalμε το καλό το αγοράκι σας!

Βερόνικα περαστηκά σου αγάπη μου!

το ίδιο ακριβώς έτυχε και σε μία φίλη μου,μόνο που σαυτήν σπάσανε τα νερά,πολύ νωρίτερα στον 4ο κιόλας. έβγαλε όλη την εγκυμοσύνη στο κρεβάτι,όπως λες κι εσύ! Βέβαια αυτή είχε κι αλλο παιδάκι και έπρεπε κάποιος να το φροντίζει,οπότε καταλαβαίνεις. επίσης έπινε άφθονο νερό! Το θέμα είναι πως γέννησε μια χαρά το αγοράκι της. ΚΟΥΡΑΓΙΟ! όλα θα πάνε καλά!

Πως είσαι σήμερα???

καλημερα μανουλες!!!!

βερονικα θετικη σκεψη πανω απο ολα!!!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ! ! ! :):):)

rozallia θα παω κι εγω μωροδουκοσμο το σαββατο και ελεγα αν ειναι να της πω οτι για να ψωνισω πρεπει να σου δωσει ποσοστο :P

συμφωνεις????

κατρινα λες την τεταρτη να σε πετυχω στο ελενα??? ;)

προσπαθησα χθες να βαλω την κοιλαρα μου φωτο αλλα δεν τα καταφερα γμτ

ουφ! τα εγραψα ολα!!! :laugh:

VASOMITS ΠΗΤ:13/08/10 Νεκτάριος

Niakoulinaki ΠΗΤ:14/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

rozi ΠΗΤ:14/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

kuo 28 ΠΗΤ:15/08/10 Αλκμήνη

mk23 ΠΗΤ:15/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

katekargi ΠΗΤ:18/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

μαρια@ ΠΗΤ:18/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

rozalia ΠΗΤ: 23/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

aggelike:23/08/10 an kai ΠΗΤ basi periodou einai :30/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

diosa 26/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙΑ

ΜΑΝΝΟΥΛΑ ΠΗΤ: 27/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

elpidaki 83 ΠΗΤ:30/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ziz ΠΗΤ:02/09/10

soupitsa 02/09/10 Γιώργος

Giouli30 02/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

koukou ΠΗΤ:04/09/10 ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ! ΑΓΟΡΑΚΙ +.......

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΠΗΤ:06/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

Marietta2010 ΠΗΤ:06/09/10 Γιώργος

xrisanthemo ΠΗΤ:06/09/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

LianaB ΠΗΤ:07/09/10

Crazymummy ΠΗΤ:08/09/10

Μitsi1985 ΠΗΤ:08/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

Nanna80 ΠΗΤ:08/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

vaster ΠΗΤ:09/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

LouLou ΠΗΤ:10/09/10

Κατρίνα ΠΗΤ:12/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

picasouli ΠΗΤ:12/09/10

gkalt ΠΗΤ:13/09/10

annoula ΠΗΤ:13/09/10

wendy ΠΗΤ:15/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

Georgia2 ΠΗΤ:16/09/10

vasiliki76 ΠΗΤ:18/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ+ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

boulou ΠΗΤ:19/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

sia 24 ΠΗΤ:20/09/10 Νικόλας

ΕΥΑΚΙ 1234 ΠΗΤ:25/09/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

magykal ΠΗΤ: 27/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

MARAKI@21 ΠΗΤ: 29/09/2010 ΑΓΟΡΑΚΙ

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΗΤ: 29/09/2010 ΑΓΟΡΑΚΙ

ελπίζω να μην ξέχασα καμιά!!!

Κοριτσια καλημερα σας!

Αφου περασα πολυ ωρα για να διαβασω εν ταχει τα νεα σας, ειπα να σας γραψω και εγω. Χτες ειχαμε κατι δουλιτσες με τον αντρουλη μου, μετα πηγαμε στα πεθερικα μου (σας εχω πει ποσο αγαπω την πεθερα μου?) και γυρισαμε αργα το απογευμα.

Βερονικα που εισαι? Ολα καλα? Διαβασα τα νεα σου και ανησυχησα, μολις μπορεσεις γραψε μας να μας πεις πως εισαι.

Αγγελικη ειδες που η μπουμπου σου ηταν μια χαρα? Σου τα λεγαμε εμεις...

Να καλωσορισω και το νεο μελος στο παρεακι μας (magyka).

Οσο για τις υπολοιπες βλεπω οτι τα νεα σας ειναι πολυ καλα, μπραβο σας κοριτσια!

Καλημέρα κι απο εμένα στα γρήγορα!

Θα μπώ το μεσημεράκι να τα πούμε!

Ηθέλα μόνο να γράψω στην Βερόνικα να μην φοβηθεί γιατί όλα θα πάνε καλά κοριτσάκι μου...Σε σκεφτόμαστε και προσευχόμαστε για εσένα και τον κούκλο σου :)

Φιλακια,περιμενουμε νεα σου... :kiss:

kalimera manoules :)

thekla mou ti omorfa nea, kala esena to mikro sou einai kati san tin kinder akplixi :) kai gw an den imoun periergi tha ithela na to mathw sti genna alla eipame periergi :silly:

kana neo apo ti veronika mas eixame??? kai gw koritsia apo xtes sinexeia tin skeftomai, elpizw kai gw na mi ponaei i kopela kai na xei iremisei kapws twra pou vriskete stin asfalia tou nosokomeio, e oso na nai kati einai kai auto :dry:

kalimera koritsia ti kanete?

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ kai Grazymummy epeitelous tixeres xemperdepsate me tin b epipedou...ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ exw mia vufi gia ton gio sou eida oti exoume tin idia ΠΗΤ.ante va erthei ki emena i seira mou...

ΒΕΡΟΝΙΚΑ na exeis kourageio na xereis oti skeftomai sinexeia kai na min se parei apo katw eimai sigouri pws ola tha pane kala na prosexeis polu...

Καλημερα εγκυουλες μου ..

Διαβασα σχεδον ολα τα νεα σας ..στενοχωρεθηκα πολυ για την Βερονικουλα μας ..Βερονικα να ξερεις οτι απο δω και στο εξης καθε βραδυ εχεις μια θεση στην προσευχη μου να σε προσεχει ο θεος εσενα και τον μπεμπακο σου..να μας γραφεις οποτε μπορεις νεα σου γιατι ανυσηχουμε και σε σκεφτομαστε ...

πριγκιπσσουλα μου ..πριγκιπακο περιμενεις ????? με το καλο κοριτσακι μου χαρηκα που ολα πηγαν καλα με τον μπεμπουλη σου ...

τωρα να σας γραψω περιληπτικα και τα δικα μου νεα ...

Χθες οπως σας ειχα ξαναγραψει καναμε την β' επιπεδου μας ..

ολα ειναι μια χαρα οπως μας ειπε ο γιατρος και ο μπεμπουλης μες την τρελα !κοριτσια ειχε τον αντιχειρα στο στοματακι του και με το αλλο χερι χαιδευε το προσωπο του σαν μικρο βρεφακι ..επαθα την πλακα μου!!!

το βαρος μας ειναι 505 gr μονο ..λιγο μου φανηκε αλλα δεν πειραζει γερος να ειναι ..πητ μου βγαλανε μεχρι 14 Σεπτεμβριου...

επισης ρωτησα για τον τραχηλο πως τον μετρανε και μου ειπε ο γιατρος οτι η πιο σωστη μετρηση γινεται εσωτερικα ..ο γιατρος μου ομως μου τον μετρησε εξωτερικα μου ειπε οτι ειναι περιπου 3,7 cm (μεγαλος μου φανηκε) ..εσας πως σας τον μετρησανε???

Επισης χθες κουρευτικα καρεδακι ...ειμαι ανθρωπος τον ακρων τελικα ... ξεμπερδεψα με την μαλλουρα και απο δω και στο εξης η ζωη μου θα ειναι πιο ευκολη !!!!

VASOMITS ΠΗΤ:13/08/10 Νεκτάριος

Niakoulinaki ΠΗΤ:14/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

rozi ΠΗΤ:14/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

kuo 28 ΠΗΤ:15/08/10 Αλκμήνη

mk23 ΠΗΤ:15/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

katekargi ΠΗΤ:18/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

μαρια@ ΠΗΤ:18/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

rozalia ΠΗΤ: 23/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

aggelike:23/08/10 an kai ΠΗΤ basi periodou einai :30/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

diosa 26/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙΑ

ΜΑΝΝΟΥΛΑ ΠΗΤ: 27/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

elpidaki 83 ΠΗΤ:30/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ziz ΠΗΤ:02/09/10

soupitsa 02/09/10 Γιώργος

Giouli30 02/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

koukou ΠΗΤ:04/09/10 ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ! ΑΓΟΡΑΚΙ +.......

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΠΗΤ:06/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

Marietta2010 ΠΗΤ:06/09/10 Γιώργος

xrisanthemo: 06/09/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

LianaB ΠΗΤ:07/09/10

Crazymamy ΠΗΤ:08/09/10

Μitsi1985 ΠΗΤ:08/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

Nanna80 ΠΗΤ:08/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

vaster ΠΗΤ:09/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

LouLou ΠΗΤ:10/09/10

Κατρίνα ΠΗΤ:12/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

picasouli ΠΗΤ:12/09/10

gkalt ΠΗΤ:13/09/10

annoula ΠΗΤ:13/09/10

wendy ΠΗΤ:15/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

Georgia2 ΠΗΤ:16/09/10

vasiliki76 ΠΗΤ:18/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ+ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

boulou ΠΗΤ:19/09/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

sia 24 ΠΗΤ:20/09/10 Νικόλας

ΕΥΑΚΙ 1234 ΠΗΤ:25/09/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

magykal ΠΗΤ: 27/10/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

κανενα νεο απο την Βερονικα;;;σημερα το διαβασα...wendy γιατι μικρο; μια χαρα ειναι το νινι σου,σου πε ο γιατρος οτι ειναι μικρο;και μενα τοσο ειναι!δεν γινονται ολα μεγαλα!

οχι ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι μια χαρα ..

εμενα μου φανηκε μικρουλης ..και ο δικος σου τοσος ειναι ?????

απο την βερονικα κανενα νεο προς το παρον ..

οποια κοπελα γνωριζει κατι ας μας γραψει ..

ναι ολα καλα να πανε και να γεννηθει ενας γερος μπεμουλικος...

vaster μου τον τραχηλο σου τον μετρησαν εσενα ????

αχ ρε κοριτσια εχω παθει εμμονη με τον τραχηλο τι θα κανω ????

σκεφτομαι οταν παω την αλλη βδομαδα στον γιατρο μου να του πω να μου τον μετρησει ....

Βασούλα μπράβο, όλα τέλεια ακούγονται! Γιατί μικρός; Η δικιά μου ήταν 403 γραμμάρια στις ίδιες μέρες και σου φαίνεται μικρός; Μην μπούμε πάλι στο "τριπάκι" να συγκρίνουμε βάρη. Κάθε μωράκι έχει τη δική του ανάπτυξη και στο τέλος άλλα θα βγουν πιο ελαφριά άλλα πιο βαριά. Για να σου είπε ο γιατρός ότι είναι μια χαρά, είναι μια χαρά... Και με τον τράχηλο το ίδιο: μην ανησυχείς καθόλου. Γι' αυτό έχουμε επιλέξει τους γιατρούς μας, γιατί μας εμπνέουν εμπιστοσύνη και ξέρουν τι κάνουν, ναι; Πες του να τον μετρήσει, αν αυτό σε κάνει να νιώθεις καλύτερα, αλλά για να μη σου είπε τίποτε, προφανώς ξέρει τι κάνει :):kiss:

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

• Απαντήσεις

• Αχ μην το λες αυτό το καλύτερα τους εμετούς σε εμάς που παιδευόμαστε πολύ και τους σιχαινόμαστε….είναι πολύ επώδυνο να έχεις συνέχεια εμετούς και να μην μπορείς να φας τίποτα ή ό,τι τρως να το βγάζεις.. Και σε αυτή την εγκυμοσύνη ναι τα ίδια!! Και απ’ό,τι βλέπω θα με πάει πάλι μέχρι τέλους…και την προηγούμενη φορά είχα και τους 9 μήνες εμετούς και ανακατωσούρες μέχρι την ώρα που γεννούσα που έκανα 2 εμετούς και μου έβαλαν αντιεμετικό στον ορό για να μπορέσω να γεννήσω…τώρα είναι λίγο χειρότερα γιατί δε μπορώ να φάω τίποτα, ενώ την προηγούμενη φορά και ανακατευόμουν και είχα όρεξη, απλά έτρωγα και τα έβγαζα κατευθείαν..δε ξέρω ποιο είναι χειρότερο βασικά…και το κακό είναι ότι δεν ανακατεύομαι κάποιες ώρες της ημέρας, αλλά 24 ώρες το 24ωρο..δεν ηρεμώ λεπτό δηλαδή να πω ότι έχω 1 ώρα μες τη μέρα που είμαι οκ Τουλάχιστον τώρα μπορώ να πίνω λίγο νερό..ενώ πριν λίγο καιρό δε μπορούσα καθόλου θυμάσαι…αν έπινα νερό τα έβγαζα όλα..τώρα άλλες φορές κάνω εμετό με το νερό άλλες όχι..οπότε πίνω λίγο παραπάνω..μη φανταστείς και πάρα πολύ.. Πονοκέφαλους έχω κι εγώ και κάποιες φορές είναι πολύ έντονοι, κι αυτή την ατονία και αδυναμία σαν να μην έχω καθόλου δυνάμεις για τίποτα..άσχημο κι αυτό..και έχω κι εγώ και το μωρό, ευτυχώς είναι υπναράς και ξυπνάει 10-11-12..σήμερα ξύπνησε 12και(βέβαια κοιμάται και αργά)..αλλά μετά όλη μέρα με έχει στο τρέξιμο ξέρεις..δεν κάθεται λεπτό..ευτυχώς παίζει και μόνος του και κάθομαι λίγο στον καναπέ, αλλά έχω και τύψεις ότι δεν παίζω αρκετά μαζί του.. Ξυπνάει μες τη νύχτα και θέλει να παίζετε; Πωπω αυτό είναι κουραστικό είτε είσαι έγκυος είτε όχι..πώς την παλεύεις την υπόλοιπη μέρα; Πρέπει να’σαι πτώμα μετά…😓 βασικά γι’αυτό έχεις υπνηλία μάλλον🤣😓
    • Ναι ναι καταλαβαίνω ότι τις γόνιμες πρέπει να τις εξαντλείστε και ολες μάλιστα! Απλά το σκεφτόμουν επειδή εμεις η αλήθεια μόνο έτσι αργά το βράδυ μπορούμε και έχει φορες που είναι μεσάνυχτα και επειδή αλλάζει η ημέρα πως μετράμε την επαφή την επόμενη ημέρα ή την ίδια ημέρα; Ισως σε μπέρδεψα; Και αναρωτιόμουν αν γινόταν πιο νωρις απόγευμα ισως να ήταν καλύτερα…
    • Χάχαχα στο εύχομαι ολόψυχα!! Για τον κύριο ταρλατζη έχεις εικόνα? Εξίσου εξαιρετικός, ο οποίος είναι Θεσσαλονίκη σε αυτόν έκλεισα ραντεβού εγώ τον Νοέμβριο 
    • Τόσα κ εγώ, Θεσσαλονίκη μένω. Μακάρι στο τέλος να λέω κ εγώ τα καλύτερα γί αυτον!!!😁
    • Και η φίλη μου μια κοπέλα με μέσο εισόδημα είναι, ούτε καν δλδ για πολλά λεφτά κλπ. Φυσικά κ είχε κόστος αλλά αυτό που είπε ήταν ότι ήταν πιο φτηνό από Ελλάδα. Στη χώρα του παιδιού πήγε ένα ταξίδι αν θυμάμαι καλά κ όντως έμειναν αρκετές μέρες ως να γίνουν τα δικαστήρια. Γύρισαν με το παιδί κ τέλος. Κόστος έχει σίγουρα. Θα πρότεινα κ γω να ενημερωθείς από το υπουργείο γιατί καταρχήν ίσως ο δικηγόρος να έχει κάποιο συμφέρον να μην προχωρήσετε με εξωτερικό ή κ να μη γνωρίζει. Από την άλλη η φίλη μου έχει το παιδί πλέον 3 χρόνια οπότε ίσως να έχει αλλάξει κάτι κ το αγνοώ! Ρωτήστε όμως σε κάθε περίπτωση. Η φίλη μου είχε πει συγκεκριμένα ότι ρωτάς στη νομαρχία κ σε βοηθάνε να φτιάξεις το φάκελο. Αφού μαζέψεις τα χαρτιά αποφασίζεις αν θα κάνεις αίτηση για εσωτερικό ή εξωτερικό. Εύχομαι ό,τι καλύτερο! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...