Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΟΤΙΣΙ

Recommended Posts

ΚΑΛΙΜΕΡΑ.ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΖΙΤΙΣΟ ΣΙΓΝΟΜΙ ΓΙΑ ΟΡΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟ.ΙΜΕ ΞΕΝΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟ ΚΑΛΑ ΕΛΙΝΙΚΑ.ΘΕΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΟΜΙ ΣΑΣ.ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΕΦΚΟΛΟ ΧΟΡΙΣ ΕΞΕΤΑΣΙ,ΑΛΑ ΜΙΠΟΣ ΣΙΝΑΝΔΙΣΑΤΕ ΑΦΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ{ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΓΕ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΟ ΕΓΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ}ΕΧΟ ΚΑΠΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΣΤΙΤΟΣ.ΨΑΧΝΟ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟ ΚΑΤΙ ΣΚΛΙΡΟ..ΔΕΝ ΙΝΕ ΣΠΙΡΑΚΙ ΕΠΙΔΙ ΤΟ ΧΡΟΜΑ ΤΟ ΔΕΡΜΑΤΟΣ ΙΝΕ ΙΔΙΑ ΠΑΝΔΟΥ .ΣΕ ΕΚΙΝΟ ΤΟ ΣΙΜΙΟ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΟΚΙΝΟ.ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΙΜΕΡΟΣΟ ΠΟΣ ΠΡΙΝ 2,2 ΜΙΝΕΣ ΕΧΑΣΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ...ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ ΠΙΡΑ ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΙ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΜΙΠΟΣ ΑΦΤΟ ΤΟ ΠΟΝΟ ΙΝΕ ΑΠΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΕΜΕΝΕ ???ΙΜΕ ΑΣΚΕΤΙ ΕΝΔΕΛΟΣ..ΕΧΟ ΑΝΧΟΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ..ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΝΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ,ΑΛΑ ΙΝΕ ΔΙΝΑΤΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΙΝΕΣ???ΑΧ ΝΑ ΜΙΝ ΙΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ....ΑΝ ΜΠΟΡΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΔΙΣΕΤΕ .ΕΥΑΡΙΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΥΛΙΝΑ,γεια σου οντως εχεις αγχωθει και δεν θελω να σε αγχωσω περισοτερο,εχω ζησει ιδιες καταστασεις απο την μητερα μου,και θα σου ελεγα να πας οσο το γρηγοροτερο σε εναν γιαερο για ψηλαφηση και καποιο υπερηχο η μαστογραφια!παντως απο οτι καταλαβαινω ειναι μικρο??οσο μικροτερο τοσο καλυτερα!Ευχομαι να πανε ολα καλα και να μας ενημερωνεις!! :kiss:

Καλημέρα και απο εμένα και καλό μήνα. Ευχομαι αυτό που σου συμβαίνει να είναι κάτι ασήμαντο αλλά επειδή με τα θέματα υγείας δεν πρέπει να παίζουμε χρειάζεται ΑΜΕΣΑ να πας σε κάποιον γιατρό που θα μπορέσει να σου κάνει διάγνωσει και να σε πληροφορήσει κατάλληλα. Νομίζω πως ακόμα και ο γυναικολόγος σου μπορεί αρχικά να κάνει κάποια ψιλάφηση και να σε βοηθήσει.

Σου εύχομαι πραγματικά να μην είναι τιποτα

nikulina έγραψε:
ΚΑΛΙΜΕΡΑ.ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΖΙΤΙΣΟ ΣΙΓΝΟΜΙ ΓΙΑ ΟΡΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟ.ΙΜΕ ΞΕΝΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟ ΚΑΛΑ ΕΛΙΝΙΚΑ.ΘΕΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΟΜΙ ΣΑΣ.ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΕΦΚΟΛΟ ΧΟΡΙΣ ΕΞΕΤΑΣΙ,ΑΛΑ ΜΙΠΟΣ ΣΙΝΑΝΔΙΣΑΤΕ ΑΦΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ{ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΓΕ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΟ ΕΓΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ}ΕΧΟ ΚΑΠΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΣΤΙΤΟΣ.ΨΑΧΝΟ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟ ΚΑΤΙ ΣΚΛΙΡΟ..ΔΕΝ ΙΝΕ ΣΠΙΡΑΚΙ ΕΠΙΔΙ ΤΟ ΧΡΟΜΑ ΤΟ ΔΕΡΜΑΤΟΣ ΙΝΕ ΙΔΙΑ ΠΑΝΔΟΥ .ΣΕ ΕΚΙΝΟ ΤΟ ΣΙΜΙΟ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΟΚΙΝΟ.ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΙΜΕΡΟΣΟ ΠΟΣ ΠΡΙΝ 2,2 ΜΙΝΕΣ ΕΧΑΣΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ...ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ ΠΙΡΑ ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΙ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΜΙΠΟΣ ΑΦΤΟ ΤΟ ΠΟΝΟ ΙΝΕ ΑΠΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΕΜΕΝΕ ???ΙΜΕ ΑΣΚΕΤΙ ΕΝΔΕΛΟΣ..ΕΧΟ ΑΝΧΟΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ..ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΝΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ,ΑΛΑ ΙΝΕ ΔΙΝΑΤΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΙΝΕΣ???ΑΧ ΝΑ ΜΙΝ ΙΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ....ΑΝ ΜΠΟΡΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΔΙΣΕΤΕ .ΕΥΑΡΙΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ

γεια σας, πρεπει χωρις καθυστερηση να σας εξετασει μαστολογος και επειτα να κανετε υπερηχο μαστων και μαλλον μαστογραφια (αν το επιτρεπει η ηλικια σας?

NIKULINA MOU TO KALUTERO POU EXEIS NA KANEIS EINAI NA PAS STON GUNAIKOLOGO SOU NA SOU GRAPSEI MIA MASTOGRAFIA H ENAN UPERHXO STH8OUS.KI EGW PROSFATA EIXA ENA GROMPALAKI STO STH8OS,EKANA MASTOGRAFIA K TWRA 8A KANW K UPERHXO.EPEIDH EIXA ISTORIKO ME TH MAMA MOU KAI "KSERW" 8A SOU ELEGA OTI H PROLEIPSH EINAI H KALUTERH LUSH!OLA NA PANE KALA!!!

NIKULINA MOU TO KALUTERO POU EXEIS NA KANEIS EINAI NA PAS STON GUNAIKOLOGO SOU NA SOU GRAPSEI MIA MASTOGRAFIA H ENAN UPERHXO STH8OUS.KI EGW PROSFATA EIXA ENA GROMPALAKI STO STH8OS,EKANA MASTOGRAFIA K TWRA 8A KANW K UPERHXO.EPEIDH EIXA ISTORIKO ME TH MAMA MOU KAI "KSERW" 8A SOU ELEGA OTI H PROLEIPSH EINAI H KALUTERH LUSH!OLA NA PANE KALA!!!

elias13 έγραψε:

nikulina έγραψε:

γεια σας, πρεπει χωρις καθυστερηση να σας εξετασει μαστολογος και επειτα να κανετε υπερηχο μαστων και μαλλον μαστογραφια (αν το επιτρεπει η ηλικια σας?[/quote:ipsclgi1]ΙΜΕ 35 ΧΡΟΝΟΝ...ΕΦΑΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΔΙΣΙ..ΙΔΙ ΕΧΟ ΚΛΙΣΙ ΡΑΝΔΕΒΟΥ ΓΙΑ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ..ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΟ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΙΣΤΕΡΙΣΙ...ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΕΛΠΙΖΑ ΝΑ ΙΝΕ ΑΠΟ ΓΑΛΑ...ΑΛΛΑ ΤΟΡΑ .......

Kimon έγραψε:

Ekανες μαστογραφια?ευχομαι ολα καλα!
ΣΙΜΕΡΑ ΤΟ ΣΤΗΣ 7 ΕΧΟ ΡΑΝΔΕΒΟΥ......ΙΧΑ ΕΧΤΕΣ ΑΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΙΧΕ ΓΙΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΙΕΜΕΡΟ..ΕΤΣΙ ΑΝΑΒΛΙΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΙΜΕΡΑ....ΕΥΑΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...

• Προσθήκη...