Μετάβαση σε περιεχόμενο
tsofi

ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ νο 5....και η λίστα μας παίρνει χρώμα!!

Recommended Posts

Αφού είμαστε του Μαίου.....το 5 είναι καλό νούμερο ε?? :) :laugh:

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Γιάννης / καισαρική

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

alexandra27 ΗΤ:26/04/10(κοριτσάκι)(ΛΗΤΩ-ΑΘΗΝΑ)

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

alexdim ΗΤ:03/05/10(αγοράκι) Βίκτωρας(Μητέρα-Αθήνα)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

martha1 ΠΗΤ:06/05/10(κοριτσάκι)

@ngel ΠΗΤ:09/05/10(κοριτσάκι)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

michaelitsa ΠΗΤ:12/05/10(αγοράκι) Χρήστος

alexandra83 ΠΗΤ:12/05/10(κοριτσάκι)Παναγιώτα

tsofi ΠΗΤ:12/05/10(κοριτσάκι) Μαρκέλλα-Ελισσάβετ(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

ΡΕΝΑΤΑ71 ΠΗΤ:14/05/10(αγοράκι) ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Μητέρα-Αθήνα)

kiki08 ΠΗΤ:14/05/10

alekagala ΠΗΤ:17/05/10(κοριτσάκι)(Γενικό νοσοκομείο Ρόδου)

angelena9 ΠΗΤ:20/05/10

marinah ΠΗΤ:21/05/10(αγοράκι) Ορέστης(ΑΠ.ΠΕΤΡΟΥ&ΠΑΥΛΟΥ-ΛΕΜΕΣΟΣ)

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

MARIA1984 ΠΗΤ:21/05/10(κοριτσάκι)

ANNA1503 ΠΗΤ:21/05/10(αγοράκι)

marianikolas ΠΗΤ:22/05/10(κοριτσάκι)(Αττικόν-Αθήνα)

Mika ΠΗΤ:23/05/10(κοριτσάκι)(Αλεξάνδρα-Αθήνα)

mairybaggelhs ΠΗΤ:24/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

Koritsaki 9220 ΠΗΤ:27/05/10(αγοράκι)(Αττικόν-Αθήνα)

tirogaridaki ΠΗΤ:27/05/10(αγοράκι) Αλέξανδρος(Γενικό νοσοκομείο Ρόδου)

RUBELA ΠΗΤ:28/05/10(κοριτσάκι) Μελίνα(ΕΛΕΝΑ-Αθήνα)

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

georgia11a ΠΗΤ:30/05/10(αγοράκι)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

thalia29 ΠΗΤ:31/05/10(αγοράκι) Νικόλας

debbie871 ΠΗΤ:τελη μαϊου(κοριτσακι)

new_mammy ΠΗΤ:τελη μαϊου(αγοράκι + κοριτσακι)

Βασουλα ΠHT:06/06/10

marina. ΠΗΤ:08/06/10(αγοράκι) Μάρκος(Αρεταίειο Λευκωσία)

mama again ΠΗΤ:09/06/10

tsiggou (αγοράκι)(Μητέρα-Αθήνα)

sokolatitsa ΠΗΤ:24/05/10(κοριτσάκι)

Zena(κοριτσάκι)

thena(αγοράκι)

BALERIA

ilioulina

MamaFaki

maya1

ritsaki

523

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΤΑ κι εγώ μια από τα ίδια με σένα στο θέμα της συχνοουρίας και του ύπνου. :S

όσο για τις υστερίες που λές κι εγώ τα σκέφτομαι αυτά....αλλά τόσες και τόσες κάνανε και μεγαλώσανε παιδιά....εμείς γιατί να υστερούμε σε κάτι :ohmy::unsure::cheer:

ΟΝΤΩΣ ΤΟ 5 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΜΑΙΑΚΟ ΜΑΣ !!!

ΛΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ Σ ΑΥΤΟ ?

Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΦΟΒΕΡΗ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ !!!

ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΜΚΑΛΥΤΕΡΗ Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ...

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΑΡΧΗ ΛΟΙΠΟΝ !!!

ΜΑ ΟΛΕΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ?

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΕΝΕΘΛΙΑ !!! ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ !!! ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΕΧΟΥΝ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!!

Ναι ξεκινάει με γεννητούρια η εβδομάδα :laugh:

Μια χαρά τα βόλεψες με τις ημερομηνίες χεχεχε

Να τον χαίρεσαι κούκλα μου!!! :)

Μάλλον κοιμούνται τα κορίτσια μας... :laugh:

Πάω κι εγώ να δω ταινία με τον σύζυγο!!! Σε φιλώ, τα λέμε αύριο πάλι :)

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !!!

ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΠΙΑΣΤΗΚΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ !!!

Ήρθα εγωωωωωωωωω, μην κοιμάστε!!!!!! Κερνάω και πατσα για τις ξενύχτισες όποια κάνει όρεξη!!

Καλορίζικο να είναι και το 5 μας! Μια μουτζα ποστάκια καταφέραμε, σίγουρα το 5 θα είναι τυχερο!:P

Λοιπόν, κι εμένα θα μου λείψει η κοιλιά μου, την θέλω για πάντα έτσι τουρλωτή και απο μέσα να νοιώθω τα χαδάκια του μικρού μου...άσε που κάνω όλες τις δουλειες στο πι και φι (τράπεζες,εφορίες κλπ)

ΡΕΝΑΤΑ μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου! Βάλε ενα κεράκι στον αφαλό και πες του να το σβήσει!

Εγω αν γεννήσω Δευτέρα 3/5 θα έχω γενέθλεια ακριβως 3 εβδομάδες μετά του μωρού μου(31/5 είμαι). 3/5 έχει και ο μπαμπάς μου γενέθλεια, οι 2 απο τους 3 αντρες της ζωής μου δλδ θα γιορτάζουν μαζι!

Kαλημερα ομορφες μπαλονιτσες μουυυυυυυυυυυυ!!!

Καλε τι τιμη ειναι αυτη??

Να σας ξεκιναμε την εβδομαδα εγω κι η Jolie!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

Τετοια ωρα αυριο θα μου τη βγαζουν απο την κοιλιτσα!!!! :woohoo: :P :woohoo: :P

Το μικρο μου θαυμα, θα ναι στα χερια μου.....!!!!!

Το διαννοειστε ρε κοριτσια τι ευλογια ειναι αυτη???????

Καλημερα κοριτσια! Το 5 θα ειναι το πιο τυχερο απ'ολα αφου γεμιζουμε την λιστα μας!

Οσο αφορα τον φοβο για την γεννα δεν τον εχω φοβαμαι ομως το μετα. Η αληθεια ειναι οτι δεν θελω να "χασω" την κοιλιτσα γιατι μετα πατερα και κορη δεν θα μπορω να τους μαζεψω με τιποτα....

Μολις εφυγε ο αντρας μου για δουλεια και θα ειμαι ολομοναχη μεχρι το απογευμα που θαρθει. Το κακο ειναι οτι και οι φιλες μου δουλευουν και δεν θα μπορεσω να πιω με καποια καφε. Αρα ολη μερα μες στο σπιτι... Ειναι και κυριακη τα παντα ειναι κλειστα... Περναω δραμα!!!

Παω να φτιαξω πρωινο γιατι η μπουμπου διαμαρτυρεται και θα επιστρεψω στο διπλο μοναχικο κρεβατακι μου...

Kalimera egyoules!!!

na euxithw kai sta koritsakia pou gennisan!!!!na sas zisoun ta mwrakia sas kai na einai panta gemata ygeia!!!!!sta ypoloipa koritsia me to kalo!!!

egw koritsakia mou kathe mera sto nosokomeio eutyxws pame kalytera alla apo oti lene oi giatroi tha argisoume na vgoume!den peirazei arkei na ginei kala to koritsaki mou!!!twra kathe mera mou to dinoun kai gia kana dyoro stin agalia mou ax poso mou aresei!!!ti synaisthimata trela einai auta!!!!!apo xthes edwsan kai mia trofi sto koritsaki mou gia na arxisei na douleuei o organismoos tis na doume twra pws tha paei!!!!!egw to galataki mou to vgazw me tin antlia kai to vazw katapsiksi kai perimenw pote tha mporei to mwraki mou na to piei!!!!ax koritsia mou prospathw na eimai kala gia xari tou mwrou mou kai nomizw oti ta katafernw!!sas filw oles!!!

Τι ωραια αλεξανδρα μου! Οχι μονο μας ανοιγεις την εβδομαδα με τη jolie σου αλλα η εβδομαδα ανηκει στα ΡΟΖ!! Να σου ευχηθω και εγω καλοτυχη ναναι και γερη! Μακαρι και μενα οταν θαρθει η ωρα μου να ξερω απο πριν την ακριβεις ημερομηνια, επειδη ολοι δουλευουν να μην τους ειδοποιω την τελευταια στιγμη...

Κατερινακι μου καταρχην η κορακλα σου ειναι μια κουκλαρα!!!

Νομιζω οτι μαζι με τη χειλου μου θα φτασουν στον τελικο του next top model 20!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Ολα καλα θα πανε!!! Ξερεις τι δυναμη κρυβουν αυτα τα σκατουλια ????

Aleka μου σ'ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες!!!

Καλυτερα που εγινε ετσι να σου πω την αληθεια. Ειμαι τουλαχιστον προετοιμασμενη. Και ψυχολογικα και πρακτικα (εννοω βαλιτσα, χαρτια κλπ)

κατερινακι κρατα γερα για το μωρακι σου που σε εχει αναγκη.

ολα καλα θα πανε. σε σκεφτομαστε και σου στελνουμε θετικη ενεργεια και αγαπη!

Παρα πολυ καλα τα νεα σας κατερινακι μου. Αντε σε λιγο καιρο θα την κρατας ολη μερα στην αγκαλια σου... Ειναι πολυ τυχερη η μικρουλα σου που εχει εσενα που την λατρευεις! Εχεις την σκεψη ολων μας συντροφια σου...

Τι? Τα μοντελα μας δεν ειναι για το next top model, μονο για πασαρελες armani, gucci και versace αξιζουν!!! Αχ τι εχουμε να τραβηξουμε απο αυτες...

alekagala έγραψε:

Τι? Τα μοντελα μας δεν ειναι για το next top model, μονο για πασαρελες armani, gucci και versace αξιζουν!!! Αχ τι εχουμε να τραβηξουμε απο αυτες...

Ειπα να μη φανω υπερβολικη!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλημέρα κορίτσια!!Μακάρι το 5 να είναι το γούρι μας!!και όντως τεριάζει με τον Μάιο!!Καλά μας γεννητούρια λοιπόν!! :):) κατερινάκι μπράβο σας!είπαμε έχουν μεγααααααάλες αντοχές τα μικρούλια μας και μπράβο σου που είσαι και συ δυνατή!!!κάθε μέρα και καλύτερα!!!Αλεξάνδρα και απόψε!!Αύριο θα γίνεις μανούλααααα!!!κορίτσια εγώ ειδικά σαββατοκυριάκα δεν έχω την πολυτέλεια του πρωινού ύπνου γιατί ο μικρός είναι σπίτι, από ψες επίσημα κορίτσια κοιμάμαι σε διπλό κρεβάτι μόνη μου και απορώ γιατί δεν το έκανε νωρίτερα!!μεγάλη διαφορά, βέβαια γύρω στις 3 ξύπνησε ο μικρός και ήρθε και με βρήκε!!!κατά τά άλλα είναι υπέροχη η μέρα σήμερα στην Κύπρο έχουμε 26 βαθμούς εδώ στη Λευκωσία, λέω να πάω για καφέ αλλά φοβάμαι μετά τις συσπάσεις δεν έχω κουνήσει καθόλου αλλά βαριέμαι τόσο πολύ στο σπίτι θα πάθω καμιά μελαγχολία και νομίζω αυτό θα είναι χειρότερο, γιατί φεύγει και ο άντρας μου με τον μικρό και πάνε για καφέ και με αφήνουν μόνη και μου τη δίνει περισσότερο , τι νομίζετε??Ρενάτα μου σας το λεγα θα σας λείψουν οι κοιλίτσες σας και ας λέει η tsofi, tsofi μου σου δίνω μια βδομάδα μετά που θα γεννήσεις...χα χα χα :P

Αντε να ερθει και κανενας γαμπρος να μας τις μαζεψει τετοιες σουρλουλουδες που ειναι! Εδω τωρα που ειναι μες στη κοιλια μου κ@λο δεν βαζει κατω. Νομιζει οτι βρισκεται σε χορο και κανει τουμπες ολη μερα!

Απο λοξυγγα αλλο τιποτα! καμια φορα νομιζω πως νιωθω την αναπνοη της ετσι που φουσκωνει τους πνευμονες. Να το κανει στ'αληθεια ή να το φανταζομαι?

Καλημέρα κορίτσια,

Με το καλό σε όλες σας εύχομαι.. σε μένα έχουν μείνει 18 μέρες αλλά εύχομαι να γεννήσω πιο νωρίς γιατί δεν την παλεύω άλλο... δύσκολα πολύ!!!! Θέλω να σας ρωτ'ησω αν ξέρετε... έχω βγάλει στο πρόσωπο μου κάτι κοκκινήλες σαν ξηροδερμία μέσα στις οποίες βγαίνουν καμιά φορα μικρά άσπρα σπυράκια. Στην αρχ΄λη ήταν σε ένα σημείο μόνο και τώρα είναι σε 2 σημεία. Υποθέτω ότι είναι από την εγκυμοσύνη αλλά μήπως ξέρει κάποια κάτι??? φιλια!!! :silly:

michaelitsa με το καλό!Δε γνωρίζω τί μπορεί να είναι αυτό θάλεγα να το πεις όμως στο γιατρό μη σου αφήσουν κανά σημάδι, alekagala αυτό με το λόξυγγα το κάνουν για να δυναμώσουν τους πνεύμονες τους τα ζουζουνάκια μας, και αυτό που νιώθεις σίγουρα δεν είναι της φαντασίας σου!!Κορίτσια τελικά έκατσα στα αυγά μου και δεν πήγα για καφέ είπα να κάτσω να κλείσω τις 36 βδομάδες σε 9 μέρες δηλάδη και μετά πάω για τον ρημαδοκαφέ μου, έκανα ένα περιποιημένο φραπέ και τον ήπια στην αυλή μου παρέα με την κολλητή μου, μια χαρά περάσαμε!!!!εσείς που είστε όλες καλέ??? :ohmy::ohmy:

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

• Απαντήσεις

• Να σας ζήσει κορίτσι μου γλυκό! Γερό και καλότυχο πάντα!! Τα φιλιά μου και καλή ανάρρωση! 
    • Κορίτσι μου να σου ζήσει το μωράκι σου!! Γερό κ καλοτυχο!! Υγεία κ ευτυχία στην οικογένεια σας!! Μόνο χαρές!! Καλή ανάρρωση να έχεις!! 😘😘
    • Να σας ζήσει!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Καλή ανάρρωση σε σένα!Καθε ευτυχία 😍😍😍😍
    • Και εγώ 40 είμαι και έχω κάνει 3 προσπάθειες όλες με διέγερση που πότε δεν έχουμε πάρει πάνω από 4-5 ωάρια και από αυτά δεν γονιμοποιούνται όλα ούτε προχωράνε όλα με αποτέλεσμα κάθε φορά να μένω με 1-2 ωάρια...Τον Σεπτέμβριο πάω για την 4η μου προσπάθεια...κανεί όμως δεν μου πρότεινε τα χάπια αυτά και δεν ξέρω αν είναι για τη δική μου περίπτωση... Εσύ σε πόσο διάστημα κατάφερες να  μαζέψεις τα 7 εμβρυακια; Εύχομαι αυτή η φορά να είναι και η τυχερή σου...Να σκέφτεσαι θετικά...έχεις αρκετά εμβρυάκια, κάποιο από αυτά θα σου κάτσει!😉😊😗
    • Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή σου! Συγχαρητήρια που δεν το έβαλες κάτω κ απο εδώ κ πέρα μόνο χαρές!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...