Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ&


Βανια

Recommended Posts

ουτε εμεις τα καταφεραμε..Η Ελεν μου εχει ακομα πυρετουλι..ουτε να φαει δεν θελει..το καημενουλι μου!ατυχια ομως..δεν θυμαμαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που εκανε πυρετο..τωρα βρηκε να μας ερθει..και η καημενουλα ηθελε να ερθει τοσοοο πολυ!!!δεν πειραζει..ομως NEXT TIME!!

Καλα να περνατε..και οπως ειπαμε..φωτογραφιες!!! ;);););)

εε Πολινακι?ετσι για να εχουμε θεμα...χεχεχε

Ανθη..εσυ που μενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 311
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μολις γυρισα να ειναικαλα το γλυκυτατο κατερινακι που μας εφερε εως εδω τι να πω πρωτη φορα που δνε χρειαστηκε σε συναντηση να κανω ταξιδι .Πιστευω κοιτσια να σας αρεσεο παιδοτοπος μαζευτηκαμε αρκετες και ειχαμε καιμερικους μπαμπαδες .Λοιπον ειμασταν οι παρακατω

εγω με το Σταυρο μου

το κατερινακι με τον Νικολα καλα τι παιδιολο γελαγε

η Αφροδιτη μας με την μαριλενα μεσα στο ναζι

η άλλη Αφροδιτη οικογενειακως

η Αναστασια με τον Σπυρακο που μεγαλωσε πολυ

Η κασσυ με τον Αγγελο καλα το αλανι

η βικυ οικογενειακως

η Φανουλα αν και ποναγε το δοντακι καταφερε και ηρθε περασε και το μαριετακι αν καιδεν πολαβαμε να τα πουμε πολυ

η dora (μαρια )οικογενειακως καλα οΣταυρος την μαρκαρε συνεχεια τη Φεη

Η Ζενια οικογενειακως ,δυστυχως δεν θυμαμαι το ονομα της κοπελας που καθοταν με τη μπεμπα ακι την αλλη κοπελα επισης ειχαμε τη τιμη να εχουμε κοντα μας την νενεκα καλα κολλησα με α ονοματα καλε η συμπεθερα της Ζενιας κολλησα πως τη λενε αχ ντροπη μου καιμιλαγαμε συνεχεια , θα το θυμηθω αχ ατιμο ατσαχαιμερ τι κανεις και βεβαια ειχαμε καιτη πιο μικρη μανουλα της παρεας μαλλον του mammylan η γλυκεια Σοφια μονο 17 ετων με την μολις 6 μηνων κορη της ειχε ερθει μαζι εμ τη ξαδερφουλα της συγνωμη αλαλ με τα ονοματα εχω θεμα τι αν πω γα τη Σοφια μπραβο και συγχαρητηρια εχεις κανει κατι πολυ σημαντικο και κοιτα μολις αποκτησες μεγαλη παρεα .Αργοτερα θα ανεβασω και τις φωτο στο fase book

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια η συμπεθέρα της Ζένιας είναι η Καρολίνα...

Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και για μένα και τον Νικόλα και τ' ανταποδίδω. Είσαι υπέροχος άνθρωπος και ο Σταυρούλης εξαιρετικό παιδί..ο Νικόλας φαίνεται να τον συμπάθησε ιδιαιτέρως!

ΑΧ ΒΡΕ ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ βάλε τις φωτο στο mammyland εγώ δεν έχω facebook...κλαψ

Σίγουρα θα τα ξαναπούμε.

Κάσσυ μου σ'ευχαριστώ για τις στιγμές γέλιου που μας πρόσφερες (στον Νικόλα) είμαι σίγουρη ότι σε λάτρεψε..μετά σ' έδειχνε όταν φεύγαμε, μου έκανε αα για να έρθουμε σε σένα...

Καρολινάκι μου είσαι μια κούκλα και φαντάζομαι και η κοράκλα σου το ίδιο...ελπίζω σε επόμενη συνάντηση να την γνωρίσουμε.

Αναστασία μου θα σου στείλω τώρα πμ για το θέμα που λέγαμε, μπες να δεις, ο Σπυράκος είναι μια γλύκα μη μασάς πουθενά!!!

Κατρινάκι μου λυπήθηκα που δεν ήρθατε αλλά πάνω απ' όλα η υγεία του παιδιού μετράει, περαστικούλια σας!!! :sorry

aphroditi μου, χάρηκα πολύ που σε γνώρισα κι απο κοντά και σίγουρα θα έρθετε και σ΄πίτι μας γιατι το Μαριλενάκι πρέπει να παίξει με τον Νικολιό μου, είναι υπέροχη, αα και μην ξεχασω έχω το παιχνιδάκι της το ξεχάσατε στον παιδότοπο και το πήρα να κανονίσουμε να συναντηθούμε να σας το δώσουμε και αν θες και αύριο σας το φέρνω γυρνώντας από το μαγαζί, αν ειναι το αγαπημένο της και το θέλει άμεσα!

΄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΈΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΝΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ MAMMYLAND ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ (ΕΚΤΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΒΕΒΑΙΑ)...

Μαράκι χάρηκα που σε ξαναείδα, και την υπέροχη Φαίη, και ηταν ευχαριστη εκπληξη αφου δεν ήξερα ότι θα έρθετε, και πάλι καλή επιτυχία την επόμενη εβδομάδα στον άντρα σου!

Γιωτούλα, θα ρωτήσω τον μπαμπά μου σίγουρα ξέρει τον πατέρα σου..κοιτα μικρος ο κόσμος!!! Δεν με άκουγες την ώρα που έφευγες σου φώναζα τα φορμάκια της Αεκ κράτα τα αν κάνω κόρη θα μου χρειαστούν, και εμάς ο μπαμπας μας φανατικός ΑΕΚΤΖΗΣ τώρα είναι καθ' οδόν για το γήπεδο..χι χι μήπως να σας ζητήσουμε το χέρι της Χριστίνας - Μαρίας; είμαι σίγουρη ότι οι συμπέθεροι θα τα πάνε μια χαρά!! Να χαίρεσαι τη μπουμπού με τα τελεια μαγουλάκια της...χάρηκα που σε γνώρισα, αν και σίγουρα κάναμε παρέα πιο μικρές και δεν το ξέραμε..μάλλον

ΝΕΝΕΚΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ...

ΦΑΝΗ Μου περαστικά για το δόντι σου, έφτασες ή ακόμα; Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα και θα χαρώ να σε ξαναδώ

Ζένια δεν σου είπα τίποτα στην συνάντηση αλλα αν κάνω κόρη θα διεκδικήσω τπ συμπεθεριό με την Καρολίνα γιατι ο Χρήστος δεν παίζεται..

Σοφάκι αν είσαι ματιασμένη το απογευμα εγώ φταίω αν και σε έφτυνα συνεχώς, συγνώμη δεν είναι κακοπροαίρετο, καλά είσαι 17 και έγινες μανούλα, εσύ είσαι μωρό ακόμα! Να χαίρεσαι το κουκλάκι σου και ό,τι καλύτερο κούκλα μου να έχεις στην ζωή σου! Και πάλι συγνώμη αν έχεις πονοκέφαλο..(χι χι)

Αν ξέχασα κάποια κοπέλα ας με συγχωρέσει αλλά με την πείνα που έχω δεν την παλεύω! Μόλις φάω θα ξελαμπικάρω και επανέρχομαι δριμύτερη!

Συγνώμη για το σεντόνι...δεν είναι κι η πρώτη φορά άλλωστε που με ανέχεστε...χι χι χι!!

(ΒΊΚΥ δεν έχω λόγια..θα κάνουμε πολύ παρέα απο εδω και πέρα αρκεί να θέλετε και εσείς) έχεις πμ

φιλια σε όλες τις μανούλες και χρόνια μας πολλά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεράσαμε όμορφα....Πολύ ωραία ήταν!!!Πάλι δε θυμάμαι τα ονόματα απο όλες τις κοπέλες :unsure: Ξεπατώθηκε ο μικρός αλλά τελικά κοιμήθηκε στο αμάξι 10 λεπτά και τώρα πηγαινοέρχεται!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!Βάνια στο facebook με τι όνομα είσαι να σε κάνω add, για να δω και τις φωτο.Άντε και εις άλλα υγεία!!!!

Κατερινάκι περαστικά σας!!!!Όλες την επόμενη φορά ε!!!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΈΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΝΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ MAMMYLAND ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ (ΕΚΤΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΒΕΒΑΙΑ)...

Μαράκι χάρηκα που σε ξαναείδα, και την υπέροχη Φαίη, και ηταν ευχαριστη εκπληξη αφου δεν ήξερα ότι θα έρθετε, και πάλι καλή επιτυχία την επόμενη εβδομάδα στον άντρα σου!

ΝΕΝΕΚΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ...

ΦΑΝΗ Μου περαστικά για το δόντι σου, έφτασες ή ακόμα; Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα και θα χαρώ να σε ξαναδώ

Ζένια δεν σου είπα τίποτα στην συνάντηση αλλα αν κάνω κόρη θα διεκδικήσω τπ συμπεθεριό με την Καρολίνα γιατι ο Χρήστος δεν παίζεται..

Σοφάκι αν είσαι ματιασμένη το απογευμα εγώ φταίω αν και σε έφτυνα συνεχώς, συγνώμη δεν είναι κακοπροαίρετο, καλά είσαι 17 και έγινες μανούλα, εσύ είσαι μωρό ακόμα! Να χαίρεσαι το κουκλάκι σου και ό,τι καλύτερο κούκλα μου να έχεις στην ζωή σου! Και πάλι συγνώμη αν έχεις πονοκέφαλο..(χι χι)

Αν ξέχασα κάποια κοπέλα ας με συγχωρέσει αλλά με την πείνα που έχω δεν την παλεύω! Μόλις φάω θα ξελαμπικάρω και επανέρχομαι δριμύτερη!

Συγνώμη για το σεντόνι...δεν είναι κι η πρώτη φορά άλλωστε που με ανέχεστε...χι χι χι!!

(ΒΊΚΥ δεν έχω λόγια..θα κάνουμε πολύ παρέα απο εδω και πέρα αρκεί να θέλετε και εσείς) έχεις πμ

φιλια σε όλες τις μανούλες και χρόνια μας πολλά!!!!!!!

Xa...Κατερίνα είμαστε ανοιχτοί σε όλες τις προτάσεις!!!Αν και προηγείται το Καρολινάκι!!όπως είπε και ο άντρας μου στην Καρολίνα θέλουμε προίκα!!!Και συγκεκριμένα πρόβατα!!! :blink::blink: Οτι να 'ναι αυτός ο άντρας μου πια!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον στο face book ειμαι σαν varvara saiti αλλα αν κοιταξετε κατω αριστερα στην οθονη εχει σελιδα του mammyland sto facebook εκει λεω να ης βαλω στο mammyland δεν της παινει παντα εχω προβλημα βηαινουν μεγαλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΗΓΕΙΤΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ! ΕΊΝΑΙ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΗ Η ΝΥΦΗ, ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΧΙ ΧΙ ΧΙ

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ 2ο ΝΙΝΙ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΟΡΗ..

ΠΑΝΤΩΣ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΙ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΊΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περάσαμε πολύ ωραία!!!

Αν και ήμουν η πρώτη που έφυγα γιατί νύσταζε η μικρή, ελπίζω να με συγχωρέσετε, ήταν πολύ όμορφα...

Κατερινάκι ευχαριστώ που με περίμενες το πρωί κ ήρθαμε μαζί...

Βάνια θα σε κάνω add στο facebook να δω τις φωτο...

Ο Νικόλας κ ο Σταύρος είναι τρομεροί!

Κάσυ νομίζω ότι πρέπει να κάνεις μία κόρη τώρα. Η Μαριλένα ξετρελάθηκε μαζί σου.

Σε παίρνει κ σένα η μπάλα, Βάνια!!!

Να ξανακανονίσουμε σύντομα συνάντηση!!! Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ..ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ... ΝΑΙ ΕΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΗ ΜΕΤΑ ΣΥΖΥΓΟΥ ΚΑΙ ΤΕΚΝΟΥ...ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ,ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ,Ο ΧΩΡΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΗΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΞΕΣΑΛΩΣΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑ... ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΜΑΣ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΑ.ΣΤΗΝ ΒΑΝΙΑ ,ΣΤΗΝ ΚΑΣΣΗ,ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΟΛΙΝΑ,ΣΤΗΝ ΡΕΝΑ ΣΤΗΝ ΖΕΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ,ΣΤΗΝ ΒΙΚΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ ΤΗΣ, ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΤΗΣ, ΣΤΗΝ PURPLE ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ,ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΑΦΡΟΔΙΤΕΣ,ΣΤΗΝ ΦΑΝΟΥΛΑ,ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΑ... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE έγραψε:

DSC00762-20100509.JPG λοιπον περασαμε ομορφα και βαζω λιγες φωτο που προλαβα να βγαλω γιατι κρατουσα και την μπεμπα μου!!!ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!

το βάλες το μοντελο ε???

κοριτσια περασα τελεια ειστε καταπληκτικες χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα

κυρια PURPLE εισαι όλα τα λεφτα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ουτε εμεις τα καταφεραμε..Η Ελεν μου εχει ακομα πυρετουλι..ουτε να φαει δεν θελει..το καημενουλι μου!ατυχια ομως..δεν θυμαμαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που εκανε πυρετο..τωρα βρηκε να μας ερθει..και η καημενουλα ηθελε να ερθει τοσοοο πολυ!!!δεν πειραζει..ομως NEXT TIME!!

Καλα να περνατε..και οπως ειπαμε..φωτογραφιες!!! ;);););)

εε Πολινακι?ετσι για να εχουμε θεμα...χεχεχε

Ανθη..εσυ που μενεις?

etsi etsi κατρινακι μου χαχαχχαχαχχα :laugh: :laugh: :laugh:

περαστικουλια στην κορακλα σου μωρεεεεεεε

κοριτσιααααααααααααααααααα σας ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :(:(:(:(

κ θα ηθελα να ημουν εκει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω κατι πως μποεις καιβαζεις τις φωτο τι ακιβως εκανες και βγαινουν σε αυτες τις διαστασεις εμενα δεν της παιρνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαρακι μου κ γω ελεγα επιτελουυυυυυυυυυυυυυυυυυυς

θα σε ξαναδω μαζι με την ζουζουνα σου δ ξερεις ποσο πολυ το ηθελα

αλλααααααααααα.....το παλιο κρυωμα τι να κανω....ελπιζω την επομενη φορα να τα ξαναπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πολύ χάρηκα που τετοια μερα σας ειδα και εσας εκαι τα παιδακια σας!!!!!!

Βίκυ μου χάρηκα πολύπου σε γνώρισα απο κοντα επιτελους αλλα κυριως τον χαρούλη!!!!ενα φιλι απο εμενα!

purple η μπεμπα ειναι θεά..! και εσύ ημίθεα! χαχααχ! χάρηκα!

Αφροδιτη την κορη σου την αγαπησα και εγω!!!!!!

Κατερινάκι ο νικολας ειναι γλυκος σαν εσενα!

Βανια μου ξανα ματα χαρηκα που σας ειδα!!!!και εσενα και τον μικρο σου!

Μαράκι την κορη σου δεν την ειδα καθολου!!!!!!φιλια χαρηκα πολυ που σε ξαναειδα!

Αφροδιτη μου με τον γιο σου τον τελειο που με εκανε και αγακαλιά.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 χαρηκα που και εσενα επιτελους σε γνωρισα..! ειμαστε κοντα εμεις να τα ξαναπουμε!σας φιλω! με το καλο ο γαμος!

Ζενια και Ρενα χαρηκα πολυ !!!δε μιλησαμε και καθολου!!!!!τα καλύτερα σας ευχομαι!

Αναστασια ο σπυρακος μεγαλωσε πολυ ειναι κουκλος! και τσαχπινης!χαρηκα που σαςν ξαναειδα!

Φανουλα μου περαστικα! χαρηκα!

Σοφια μικρουλα ολα τα καλα ευχομαι..να ειστε καλα και εσεις και το μπεμπάκι σας! το ομορφο!!!!!

δεν ξεχασα καμια ε?????????????????????????????????

φιλια!πολλα! απο εμενα και τον γιοκα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΝΩ (ΔΕΞΙ)ΚΛΙΚ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΙΚΡΥΝΩ ΚΛΙΚ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝΟΙΓΜΑ ΜΕ- ΚΑΙ ΚΛΙΚ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ.ΠΑΝΩ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΕΙΚΟΝΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΚΛΙΚΑΡΕΙΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ 100 ΓΡΑΨΕ 20 ΠΑΡΑΣ ΟΚ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΠΑΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΛΙΚ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ!

ΑΝ ΣΕ ΚΟΥΦΑΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΓΡΑΨΕ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑ! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσε μπερδευτηκα...η νενεκα ειναι η ρεν??καλα το εγραψα????

η ψηλη η κοπελα η ομορφη και αδυνατη με την κορουλα 11 μηνων που δεν ειχε φερει ποια ειναι????Κατερινα???

τεσπα χαρηκα πολυ γλυκια μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΟΝΟΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ!! :blush: ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...