Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ&


Βανια

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 311
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΙ Σ ΜΩΒΑΚΙ ΚΑΣΣΗ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΑΚΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ!!!

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΑΝΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ(ΚΑΚΑΚΙΑ YOU KNOW)

ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΟΙΤΑΖΕ,ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΨΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΡΓΟ ΜΟΥ :P ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΚΟΥΩ ΜΙΑ ΦΩΝΟΥΛΑ ΚΟΙΤΑ ΜΕ !!!ΚΟΙΤΑ!!! ΠΛΕΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΝΥΠΤΗΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΧΕΡΙΩΝ :laugh: :laugh: ΜΠΟΡΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!ΓΕΛΑΓΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sovara!!!!!!??????

γενικά μολις ακουει για μωρα και φροντιδα τους..τρεχει..! δηλαδη τρελαινεται να τα βλεπει να τα κανουν μπανιο ..να τα αλλάζουν καλή ωρα...πως και δε σε ρωτησε εκανε πολλα???γιατι πάντα ρωταει !χαχαχαχα!

τα επλυνε οντως τα χερακια του ή και καλά..??

για αυτο μου ελεγε εντακει το μωλό..!

τωρα καταλαβα!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΜΑΡΑΚΙ(PURPLE)ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΑΘΟΣ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ...ΕΓΩ ΣΕ ΕΙΠΑ ΓΙΩΤΑ!! Α!! ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΣ

ΕΧΕΙΣ ΑΔΕΛΦΙΑ;

ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΕΣ...ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΜΟΥ; ΛΕΩ ΕΓΩ, ΜΑΘΕ ΤΕΧΝΗ ΚΙ ΑΣ ΤΗΝ...

ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΜΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ..ΑΝ ΘΕΣ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ACCEPT...XI XI XI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΚΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΕΙΝΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΩΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΠΑΙΡΝΩ ΜΟΟΟΟΟΝΟ 3500ΕΥΡΟ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

ΦΙΛΙΚΗ ΤΙΜΗ :woohoo: :woohoo:

ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΗ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΛΑ,ΑΝ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ...

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΛΕΓΕ ΜΕ ΚΑΙ ΓΙΩΤΑ...ΒΑΓΓΕΛΗ ...ΚΑΤΙΝΑ :laugh: :laugh: :laugh:

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΟΥ... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις χιουμορ και μαρεσει! Οχι δεν μου λεει κάτι το Σουλα, καλα επειδη εχω φαει σκαλωμα (ετσι ειμαι εγω, καθως είμαι ταυράκι) θα ρωτησω τους γονεις μου αυριο..γιατι ήμουν πολυ μικρο και δεν θυμαμαι καλα. το μονο σιγουρο οτι στο πατρικο μου εχω κατι φωτογραφιεςσ με παιδια της γειτονιας (καδμου) και απ' οτι θυμαμαι η μαμα μου μου ελεγε παντα για ενα μαρακι που με αγαπουσε πολυ λιγο μεγαλυτερη μου και εχουμε και φωτο μαγιατικη μαζι θα παω αυριο να την βρω και θα την σκαναρω αν εισαι εσυ..φανταζεσαι;χλωμο το κοβω γιατι αντε πες εγω δεν το θυμαμαι εσυ δεν θα το θυμοσουν; αίτημα σου έκανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάσση έγραψε:

κατσε μπερδευτηκα...η νενεκα ειναι η ρεν??καλα το εγραψα????

η ψηλη η κοπελα η ομορφη και αδυνατη με την κορουλα 11 μηνων που δεν ειχε φερει ποια ειναι????Κατερινα???

τεσπα χαρηκα πολυ γλυκια μου!!!!!!!!!!!!

Κάσση μήπως εννοείς εμένα? εγω έχω μια μπεμπούλα 11 μηνων η οποία ήταν σπίτι με τον μπαμπάκα της... αν εννοούσες εμένα ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... :):):) και εσυ εισαι μια κουκλίτσααααααααα!και το τατου τελειο :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EPITELOUS MPIKA SPITI !!!APO TO PRWI TWRA GIRISA.

KORITSIA XARIKA POLI POU SAS GNORISA OLES .

KASSH MOU EPITELOUS KAI APO KONTA META APO DUO XRONIA KAI POU TA LEME EDW MESA!!SE AGAPISE O MPOUMPOUKOS MOU ,DEN KANEI AGKALIES TETIES SE ATOMA POU TA BLEPEI PRWTH FORA KAI O AGELOS POLI GLUKO PAIDAKI XERESE NA TON BLEPEIS KAI NA SKEYTESE OTI SE LIGOUS MHNES KAI TO DIKO SOU ETSI THA EINAI.

BIKXAR POLI SE SIMPATHISA KAI APO KONTA KAI ME SENA META APO TOSA XRONIA EPITELOUS IDOTHIKAME .O MIKROS AKRIBOS OPOS TON EBLEPA STIS FOTOGRAFIES ,TELIO TIPAKI .

PURPLE KORMARA EISAI DEN FENESE OTI GENNISES!!!H MPOUMPOU GLYKITATH .

AGGELIKH DEN XRIAZETE NA PW TIPOTA .... :)

BANIA ORGANOSES MIA POLI OMORFH SHNANTISH ,MPRABO KORITSI MOU :kiss:

NA TO EPALANAMBANOUME TAKTIKA .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ πέρασα τέλεια!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Γνώρισα πολλά κοριτσάκια ...

Κατερινάκι82 είσαι γλυκύτατη κοπέλα και με μάτια πιο ωραία και από την θάλασσα! :woohoo: και φαίνεσαι πολυ πιο μικρούλα απο κοντά :woohoo: :woohoo:

Κάσση μου αν και δεν τα χαμε ξαναπεί είσαι σούπερ κορίτσι και το τατού όπως ειπα και πριν απλά τέλειο! :):)και πάλι ευχαριστώ για τα λογακια σου!

Μπορώ όμως αν πω ότι η μπεμπούλα της purple συγνώμη αλλά μου έκλεψε την καρδιά!!!!!!!!!!!!! :):):) θελω να την φάωωωωωωωωωωωωωωωω...χαχαχα να σου ζήσει κοριτσάκι μου...αλλά από τέτοια μανούλα πώς ναμην είναι γλύκα και το μπεμπε?ε? :P

τα φιλιά μου στις δύο Αφροδιτούλες που γνώρισα,Την Βανιούλα με τον Σπυράκο της...και την bixkar....

Ρενούλα μου χάρηκα πολυ που σε ξαναείδα!!!!!!!!!το ίδιο και για το Μαράκι,την Φανούλα...ελπίζω να μην τσέχασα καμμία... :blush:

Συμπεθερούλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ νο2...είσαι πολύ σωστή...το κλείσαμε το συμπεθεριό... :woohoo: :P ξέχασα να σου πώ ότι ο μπαμπάς μου όντως έχει κατσικούλες στο εξοχικό...τι λές ρωτα τον συμπέθερο αν κάνουν αντί για πρόβατα... :lol::lol::lol: θα τα πούμε πολύ σύντομα... :kiss:

Κατρινάκι μου εύχομαι η Ελενίτσα μας να γινε καλά...κρίμα που δεν ήρθες... :(:( αστα και εγώ όταν γύρισα μου πε ο άντρας μου ότι είχε 38 πυρετό...και έχει η παπένια μου πολυ γκρίνιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΑΣΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΗΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕς!κΑΙ Η εΛΕΝΑ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!

ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΕΠΕΣΕ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΥΝΑΧΙ ΕΜΕΙΝΕ...

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ...ΑΛΛΑ ΝΕΧΤ ΤΙΜΕ θΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ!!ΑΠΟΤΙ ΕΙΔΑ ΟΛΕς ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ...

ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΗ ΠΑΠΕΝΙΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω επιτελους μαζευτικαμε σπιτι(ειχαμε παει κουνιες)

περασα πολυ καλα σημερα και χαρηκα πολυ που σας ειδα οοοοοοοοοολες αν και δεν αφησε και πολυ ο ανταρτης μου να σας χαρω χιχιχι

next time!!!!!!!

καλε το σοφακι ειναι 17 χρονων??????????? καλε μικρομανουλα επαθα πλακα τωρα αχουυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΑΝΑΗΡΘΑ!!!!ΑΦΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ,ΣΚΟΥΠΙΣΑ ,ΜΠΑΝΙΟ ΤΗ ΜΙΚΡΗ,ΜΠΑΝΙΟ Η ΜΑΜΑ,ΔΕΚΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ,ΝΤΑΝΤΕΜΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Η ΜΙΚΡΗ..ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ???ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΗ ΣΤΟ FB ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ ΑΝ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΕΚΕΙ,ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΝΜ.

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!!!Ο ΑΝΤΑΡΤΗΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ???ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ! :P

Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ

ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ!!!ΤΩΡΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΝΕΙΡΟ

ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ :laugh: :laugh: :laugh:

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ

ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΜΑΣ.

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΜΑΡΙΑ -ΚΟΥΡΑΦΕΞΟΓΛΟΥ PURPLE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

ηρθα κι εγω επιτελους μαζευτικαμε σπιτι(ειχαμε παει κουνιες)

περασα πολυ καλα σημερα και χαρηκα πολυ που σας ειδα οοοοοοοοοολες αν και δεν αφησε και πολυ ο ανταρτης μου να σας χαρω χιχιχι

next time!!!!!!!

καλε το σοφακι ειναι 17 χρονων??????????? καλε μικρομανουλα επαθα πλακα τωρα αχουυυυυυυ

Τε λικά η Σοφία ήρθε στη συναντηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μ δν πρόλαβα ν σας διαβάσω όλες! Ειδα μόνο το μνμ της @Girly και ΚΑΤ ενθουσιάστηκα.    σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;;; Πες μου ότι είμαστε κοντά ν δούμε το θετικό σ σε σένα και μετά σε μένα ;;;;; Γιατί έχουμε πει εμείς έτσι θ γίνει!!!!  αντε κορίτσι μου να πιάσει η σπερματέγχυση να πάρουμε και άλλες σειρά!!!! Άιντες 🙏💙😍 ελα και περιμένουμε με την @Mpourmpoulo στη σειρά!!!!   @Παρασκευαιδου ζαιραααααααα μας πες μας ότι μας βλέπεις τη γυάλα σου και τις τρεις να αρχίσουν τα πανηγυρια 🤪🤪🤪🤪🤪🤪
    • @Elk @Raf123 σας ευχαριστώ πολύ!! Αντε να βγουν γρήγορα να φύγει από το κεφάλι μου να ξεμπερδευω!!
    • Κατ μου γλυκια θα προτεινα κι εγω αν κανεις αυριο τεστακι να προμηθευτεις ενα πρωιμης ανιχνευσης απο το φαρμακειο.. νομιζω θα σε βοηθησει καλυτερα να δεις τι γινεται ωστε να μην αγχωνεσαι αδικα..😊
    • Έχεις πολύ καλά αποτελέσματα νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να κάνεις μονο και μονο για την ηλικία.  Οι τιμές σου είναι παρά πολύ καλές. Ενώ μόλις έκανα νιπτ, στη θέση σου δεν θα έκανα. 
    • Αχ κοριτσια μου!!!!!! ❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️ δεν υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα σμρ!!!!! φαντασου δλδ να δω θετικη χοριακη, να ακουσω καρδουλα τι εχει να γινει.... (το ξερω το παω πολυ μακρυα και ισως βιαζομαι αλλα σμρ πραγματικα θελω να αφησω λιγο την ευτυχια να με συνεπαρει και να χαρω την πρωτη μας επιτυχια!!!! εχω να νιωσω ετσι απο περυσι που ειχα την πρωτη θετικη χοριακη!!!!) Να ειστε ολες καλα!!! 🙏 Σας ευχαριστω τοοοοσο πολυ για τις ευχες, τη στηριξη και την αγαπη σας!!!!! 🥰 με βοηθησατε ολες παρα πολυ (κι εσυ @Nicol🦩 μου ακομη πιο πολυ που με βοηθουσες σε οοοο,τι χρειαστηκα, οποιαδηποτε ωρα, σ' εχω μεσα στην καρδια μου γτ δεν ειναι μονο η βοηθεια, ειναι αυτη η στηριξη που νιωθεις οτι ειναι καποιος εκει που θα στηριχτεις και που το εχει περασει... το εχει βιωσει οπως εσυ...) Μακαρι να ερθουν σε ολες μας τα παιδακια μας και να ειναι γερα!!!! να φωτισουν τις ζωες μας!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...