Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010 --Συνάντηση Απριλίου!!!!


rena79

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου!!!! :cheer::cheer::cheer:

λοιπόν λέω να αρχίσουμε να οργανονώμαστε για την συνάντηση μας τον Απρίλιο!!! για να μπορουν και κάποια μέλη εκτός Αθήνας να είναι κοντά μας, είπαμε η συνάντηση να γίνει στις 14 Απριλίου ημέρα τετάρτη και ώρα 5-5.30...που αλλου??? στο ΜALL που είναι βολικό για τις περισσότερες!!! :P

τι λέτε???? ακούω γνώμες και αντιπροσφορές!!!! :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενα μου επιτελους μπηκα!!!εγω ειμαι μεσα!!!!!με βολευει και η ωρα και η μερα.πολυ χαιρομαι!!!!!!μπραβο ρενα για την πρωτοβουλια!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

εμενα να με υπολογισετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

και εγω μεσα!!!!!

και αυτη τη φορα θα παρω brownie με παγωτακι :P:P:P με τη σοκολατα ξενερωσα την προηγουμενη φορα χιχιχιχι :P

άντε άντε μπράβο κοπελιές μου!!! να μαζευόμαστε!!!! θα είναι τέλεια!!!! B)B)B)B)B)B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na fame kati re paidia den 8a exei?ti na mou kanei to pagwto??? :blush::blush: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

mou aresei pou mazeuomaste polles!!!!!!ela ela ela kale kuria :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mporoume na mazeutoume kai alles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν-ν εχει φαγητακια αλλα απο τα γρηγορα ομως...σαντουτσακια και τετοια αν θυμαμαι καλα :dry:

τρωμε κανα κλαμπ σαντουιτς και μετα παγωτακι!! :woohoo: :silly: :P:P:P χιχιχιχι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανανεωνω τη λιστα μας..

1) ρενα

2) αν-ν

3) χαρα

4) κικιτσα

5) βαλεντινα

6) σεβαστη

(ειπα να χρωματισω τη λιστουλα μας με το τι μωρακι εχει η καθεμια μας!!! :P:P )

ελα να μαζευτουμε καμια 20αρια να τους τρελανουμε στο mall!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

an-n μου βρε συ γιατι αγχωνεσαι οτι δεν εχεις παρει πολλα κιλακια...ουτως ή αλλως εισαι 2 βδομαδες πισω απο τις περισσοτερες κοπελες..και απο καποιες αλλες κοπελες 3 βδομαδες!!! μεσα σε 3 βδομαδες το μπεμπακι σου θα παρει κοντα στα 200γρ αν δεν κανω λαθος :dry: ...και θα παρεις και εσυ χιχιχι :P:P:P:P:P :laugh: :laugh:

φιλακια σε ολες!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiktsa mou mpravo polu wraia thn ekanes thn lista mas!uperisxuoun oi progkipisses! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

na mazeutoume oses mporoume!

den sugkrinw kikitsa mou me tis alles kopeles mono.eixa paei sthn maia mesa flevarh kai me eixe zugisei.apo tote ws twra evala mono 2 kila kai exoun perasei 5-6 evdomades.hmoun 57 kai twra eimai 59.ase pou den trelainomai gia to fai oso stis arxes tou deuterou trimhnou.kai olo auto ksekinhse epeidh arrwsthsa gia 3-4 meres kai apo tote mou kophke h oreksh.trww me epifulaksh pleon giati fovamai.8a exw pantws th mikroterh koilitsa otan vre8oume.eimai ektos sunagwnismou. :huh::dry:

ex8es arxise na anhsuxei kai o antras mou k phre ton gunaikologo thl kai tou eipe pws prepei na xaireste pou den pairnei polla kila giati argotera 8a parei.mallon adika agxwnomai.exete dikio! :):):):kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κοριτσιααααααα!!!

ξανα επαναφερω το θεμα για να μην ξεχνιομαστε!!!

την αλλη βδομαδουλα εχουμε συναντηση!!! στο MALL στις 5:00-5:30 στο ιδιο σημειο με την προηγουμενη φορα!!!!

party0010.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιλουμπάκια μου...αν δε σας πειράζει...θέλετε να πούμε για τη συνάντηση και στις καλοκαιρινές μανούλες? :blush: Νιώθω σα να τις ξέρω ήδη τις κοπέλες... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν εχω κανενα προβλημα να ερθουν και αλλες κοπελες!! θα χαρω παρα πολυ να γνωρισω καινουρια ατομα! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1) ρενα

2) αν-ν

3) χαρα

4) κικιτσα

5) βαλεντινα

6) σεβαστη

7) φωτεινη

ανανεωσα τη λιστουλα μας γιαιτ απ'οτι καταλαβα θα ειναι και η φωτεινουλα μας μαζι!!! B)

ελα να μαζευτουμε πολλεεεεεεεεεεεεες κοιλουμπες!!! χιχιχιχι party0048.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραψα στις καλοκαιρινές μανούλες για τη συνάντηση!

Βάλτε στη λίστα και την Ανθη 31! θα έρθει με το μπέμπαρο της στη συνάντηση, μιλήσαμε στο τηλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκτός απροόπτου θα σας έρθω με την μπεμπούλα, αν μας παίξετε (ναιιιι, μου έδωσαν ρεπόοοο) :P Πού συναντηθήκατε την τελευταία φορά, για να έχω μια ιδέα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυο σε βαζω στη λιστουλα μας!!! :P στο Mall συναντηθηκαμε κατα τις 5:00-5:30 μπροστα στα ασανσερ που ειναι στον οροφο με τις καφετεριες. αν ερθεις πιο αργα η καφετερια αν θυμαμαι καλα λεγεται De Javou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...