Μετάβαση σε περιεχόμενο
karolinaki1

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 ΝΟ2!

Recommended Posts

Cesilia έγραψε:

Καρολινακη μου τι κανεις;;;

βλεπω η παπενια συ παει να συναγινιστει τον Χριστοφορο στις σκανταλιεσ...χιχιχιχι

εμεις πρεπει να κουκλοφορουμε με κρανος πλεων στο σπιτι με τοσες τουμπες που εχει φαει

θα παω στα τζαμπο να παρω και αλλα παζλ για το πατομα

Ηθελα και εγώ μωλέ να παρω αυτα τα παζλ για το πατωμα και ειχα παει στο τζαμπο αλλα μου φανηκαν πολυ μαλακα και σκεφτηκα επειδη σιγα σιγα θα βγαζει δοντακια οτι θα τρωγε κανα κομματακι και φοβήθηκα... :(δ.ξερω τελικά τι να κανω....

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τα βαζω κατω απο το χαλι το δικο του του σαλονιου και της κουζινας γιατι ολο κοπαναει το κεφαλη του.

Και δυσικα καλυπτω τα αδεια σημεια οταν παιζει

Καλησπέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε ελπίζω να είχατε ένα υπέροχο σαββατοκύριακο !!Εμεις είμασταν βολτούλες και πήγαμε και στις κούνιες η μικρή μου κοίταγε καλά καλά τα παιδάκια και έκανε μαμ όολο το φαγάκι της!!

Μόνο που έχουμε ένα πρόβλημα με το αμάξι δεν θέλει να κάθεται στο κάθισμα και κλαεί τι παιχνιδάκια της δίνω τι τραγουδάκια τίποτα τώρα σκέφτομαι μήπως φταίει το κάθισμα και θέλει μεγαλύτερο μιας και αυτό δεν το χώνεψε ποτέ.Ελπίζω με το μεγαλυτερο να κάθεται αλλιώς τη βαψαμε!!!

Α!!!Επιτέλους η μικρή μου φωνάζει ΜΑΜΑ!!!!!

Καρολίνακι μου τι κάνει η παπένια σου?Η μικρή μοσήμερα της είχα δώσει μπισκοτάκι και όταν της έλεγα μαμ να μου δώσει και εμένα μου το έβαζε στο στόμα και γέλαγε ειναι τρέλλα σου λέω!!!

Κωνστντινούλα μου το Όλινάκι ΄πως παέι τη νύχτα ηρέμησε κοιμάται?

Kalhspera koritsia. Apo x8es prospa8w na mpw alla den m'evaze kai epitelous ta katafera. Polu kollaei pffffff. Mummydi nai h mikrh mou eleipe to S/K eixe paei na dei ton mpampa ths kai thn giagia ths kai ton pappou ths. Karolinaki to phres to mhnuma mou? 2 fores to esteila alla den 3erw an to elaves logo provlhmatwn tou site. Sas filw koritsia na eiste kala ki eseis kai ta zouzounia sas. :)

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!

Μικρή συμμετοχή βλέπω....... :(:(:(:(

Μαρινάκι μου γλυκό...Φιλάκια στη μπουμπού σου!!

Ποπίτσα μου λέει ΜΑΜΑ?????? :woohoo: :woohoo: Μπράβοοοοοοοοοοοοοοο!!!Αχ κοριτσάκι μου πόσο σε ζηλεύωωωωωωω....... :S Όσο για το κάθισμα,μου το χει πει κ η κοπέλα που μένει κάτω απο εμάς οτι κ η μικρή της δε κάθεται ούτε κατα διάνοια!Αλλα την έμαθε έτσι η ίδια γιατι πάντα στο αυτοκίνητο την κρατάει αγκαλιά(απαράδεκτο κ τρομερά επικύνδινο κατ εμέ)..Κ δηλαδή αν θέλεις να πάτε κάπου οι 2 σας πού θα τη βάλεις αν οδηγείς??Βέβαια παίζει κ το ενδεχόμενο με το πιο μεγάλο καρεκλάκι να νιώθει καλύτερα,γιατι είναι κ πιο ψηλό,θα κοιτάει κ μπροστά,ε είναι αλλιώς...Η μικρούλα μου κοιμάται τέλεια τα βράδια(φτου φτου)...Μάλλον ήθελε κ άλλο γαλατάκι γιατι απο τότε που της αύξησα την ποσότητα δε βγάζει κιχ όλη νύχτα!! ;) 270 μλ λοιπόν κ προχωράμε!!!

Σες πολλά φιλιά στον ζωηρούλη σου!!!

Πολλά γλυκά φιλιά σε όλες!!!!Καλό βραδάκι κ όνειρα γλυκά σε όλες κ σε όλα τα νινάκια!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΆ ΠΗΡΑΜΕ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ 5 ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ...ΤΑ ΠΑΖΛ ΤΑ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΩΝΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ...ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΧΑΛΑΜΕ ΤΟ ΠΑΖΛ ΒΡΗΚΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.ΚΑΤΑΛΛΑ ΗΣΥΧΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΠΟΥΔΕΣ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟΕΓΩ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΕΤΟΙΜΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΣΑΝ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΒΑΖΑΚΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ..

ΑΛΛΟ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?

Γεια σας!!!

Κωνσταντινουλα μου, χαρηκα πολυ, να τη χαιρεσαι τη μπουμπουκα και ολα τα μπεμπακια του κοσμου να ειναι καλα! Βασικα και εμενα με εχει κουρασει το περα-δωθε μεχρι να κοιμηθει αλλα απο τοτε που βγηκαμε απο το νοσοκομειο εχει γινει λιγο περιεργη. Συνεπεσε και η μετακομιση. Τι να πω? Δεν ξερω τι αλλο να δοκιμασω. :S Παλιοτερα την ταιζα και την εβαζα στο κρεβατι, την επαιρνε ο υπνος και ξυπναγε το πρωι. Πλεον την κοιμιζουμε στα ''κουνιστα'' και το βραδυ ξυπναει 3-4φορες. Σερνομαι το πρωι.Αχχχχ

Εν τω μεταξυ,ετεροχρονισμενα απανταω μετα απο κατι μερες :unsure: αλλα καθε φορα που μπαινω ολο καποιες τσακωνονται η καποια θα αποχωρηθει. Εχω στεναχωρηθει με οσα γιναν το τελευταιο διαστημε δεδομενου οτι απειχα καιρο και οταν επεστρεψα επεσα πανω σε ολα αυτα.Τελοσπαντων, μη μαραζωνω και το δικο μας θεματακι.

Κοριτσακια μου, βλεπω πως δινετε ολα τα φαγητακια. Εμεις τωρα μπηκαμε στο μηλο.... :unsure: Εχουμε ταλαιπωρηθει πολυ με τις τροφες. Παρεπιπτοντως να κανω μια ερωτηση? Απο κρεας τι τρωνε τα μπεμπακια σας? Εχει δοκιμασει καποια το χοιρινο?

Σας φιλω μαμαδες με τα μπουμπουκια σας! :kiss:

Kalhmera sas koritsia. littlestar emena mono pontiki trwei, to kotopoulo to apex8anete (na sou pw thn alh8eia oute egw 8a to etrwga etsi anosto) oso gia psari akoma den exoume dokimasei an kai opws exw grapsei den trwme augo giati eixame istories pa8ainei allergia. Filia koritsia kalh mera kai pali kai kalh douleia se oles :)

καλημερα σας τι μου κανετε; χαθηκα για λιγο γιατι ειχα ενα Σ/Κ γεματο.. ;) κ χθες που εκανα μια προσπαθεια να δω τι κανετε, αυτο δεν μ'εβαζε μεσα.. :angry: τι παθενει ωρες,ωρες; :huh: τεσπ...λοιπον το σαββατο ο παναγιωτης εμεινε με τη πεθερα μου κ εμεις πηγαμε θεσ/νικη για ψωνια...εχουμε αραβωνες του κουνιαδου μου κ πηγαμε να διαλεξει η συνυφαδα μου φορεμα,κ.τ.λ...ημουν ξυπνια απο τις 6,30. το πρωι γυρισαμε τομεσημερι στην πεθερα μου κ βρηκα το μικρο να κλαιει με λυγμους.. :( βλεπετε δεν χωριζουμε ποτε...επεσα αργα σαν κουτσουρο, κ τις αλλες 2 μερες εκανα γενικη στο σπιτι λογω πασχα...απο κουρτινες, χαλια, κ οτι αλλο μπορειτε να φανταστειτε....ενα σπιτι πανυγηρι......αληθεια εσεις ξεσηκωνετε για πασχα; :huh: ο μικρος μου τα ιδια προσπαθει να μπουσουλησει, φωναζει μαμα, κ μπαμπα, οταν θελει ;) εσκασε κ το δευτερο δοντακι μας διπλα,κ γενικα ειμαστε καλα.. :cheer: η αληθεια ειναι πως εχω λιγες τυψεις που τον παραμελησα αυτες τις μερες αλλα κοριτσια δεν εχω βοηθεια κ αυτες οι δουλιες επρεπε να γινουν...ευτηχως ηταν ο μπαμπας κ μας επερνε αγκαλια....κοριτσια τον καλομαθαμε.. ;) περασε ο αντρας μου χθες διπλα απο το παρκο να πιει ενα ποτηρι νερο ο ανθρωπος κ επειδη δεν τον πηρε αρχισε τις τσιριδες.... :laugh:

τελος παντων σας ζαλισα πρωι,πρωι, ;) για κρεας που ρωτησε μια κοπελα το χοιρινο εχει πολλες ορμονες, κατι εχω ακουσει πως δινουν αρνι, η κουνελι..ρωτα το γιατρο σας....

αυτα σας φιλω ολες γλυκα να εχουμε μια ομορφη μερα.. :kiss:

Τζα!!!!!Καλημέρα κ απο μένα κοριτσάρες μου!!!!

Νινίνα μου κ εγώ απο χθες ξεσήκωσα όλο το σπίτι,τινάζω χαλιά,πλένω κουρτίνες κ δε συμμαζεύεται...Σήμερα ελπίζω να τελειώσω ως το βράδυ...Γιατι τον κακομάθατε τον τζιτζίκο σας????Φέρτον σε μένα να...τον στρώσω!! :laugh: :laugh: ;)

Little star να μπαίνεις όόόποτε μπορείς,χαιρόμαστε πολύ να μαθαίνουμε νέα σας! ;) Όσο για το μάμυ,δυστυχώς τελευταία έχει γίνει λίγο μπάχαλο,αλλα εσύ μη δίνεις σημασία κ μη συμμετέχεις σε αυτό...Εγώ είμαι μέλος σχεδόν έναν χρόνο κ έχω εκτιμήσει ιδιαίτερα το πόσα μπορεί να μας προσφέρει αυτό το site-μπαίνω όμως μόνο εκεί που με ενδιαφέρει το θεματάκι κ δε δίνω σημασία στα υπόλοιπα...Όσο για το κρέας εμείς τρώμε απο τον 7ο κοτοπουλάκι κ μοσχαράκι κ τρελλαίνεται η χοντρούλα μου!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μαρινάκι,Καρολινάκι (λαβ γιου),Στελλίτσα μου,Ιφιγένεια κ σε όλες τις υπόόόλοιπες μανούλες ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Καλημερα!!!!!

Χτες πηγαμε παιδιατρος!!!!!!!!

Ειμαστε 9550 και 74 εκατοστα!!!!!!!

κατα τα αλλα ισσος να κανουμε και αναπνευστηκες αλλεργιες γκρρρρρρρ

Τα νευρα μου τα χαπια μου και ενα ταξι να φυγωωωωωωω

Αυτο το παιδι εχει κληρονομησει ολα μα ολα τα ελλατωματα μου!!!!!!

τσααααααααααααααααααααα και από μενα κοριτσάκια μου γλυκα... :laugh:

καλό μεσημεράκι να εχουμε.. :P:P .αργησα να μπω για να καλημερισω... ;)

Σήμερα η παπενια μου τσίπνησε και τη βρηκα καθιστη στο κρεβατάκι της ...πολύ πλάκα και περίμενε να μας δει κοιταζε στην πόρτα... ;) χθες την βαλαμε στο παρκο και εκανε μαιμουδιες... :P:P έβαζε το στομα της τη γλώσσα και τη μυτούλα στα σχοινιά ...και έπαιρνε ένα αστείο ύφος...έβαλα κάτι γέλιααααααααααααα :P:P αφήστε που τα μωρα έχουν απίστευτο ένστικτο.....χθες ήμουν στεναχωρημένη για κάτι ...μάλλον το καταλαβε και ενω είχε τελειωσει σχεδόν το φαγητάκι της...κοίταζε με τα ματακια της ψηλά και άρχιζε και έβγαζε κάτι επιφωνήματα ο ο α α οο αα όλη την ώρα την κοίταζα γέλαγα δυνατά και το ίδιο έκανε και αυτή!!!!!!!!!!απίστευτο? μου έφτιαξε αμέσως την διάθεση...αχ παπένια μου είσαι ότι ομορφότερο έχω στην ζωη μου...

τι μου κανετε????

Ποπίτσα εγραφα χθες αλλά όλο με πεταγε έξω πολλά νεύρα μ'αυτό το μάμυ :angry::angry::angry:

μπραβοοοοοοοοο που πατε μαμα! ! ! :laugh: :laugh: δεν υπάρχει πιο τέλεια λεξούλα σωστά κοριτσάκια???????? αντε να το πουν και τα υπόλοιπα μωρακια να χαρουν όοολες οι μανουλες ...αφου βρε ειστε πανεμορφα και πανεξυπνα...(ολινάκι το ακούς...? γαλανομάτα επίσης....!!!!!!!!!)

όσο για το καθισμα εύχομαι αν πάρετε μεγαλύτερο να μην έχει προβλημα και να το συνηθίσει... ;)

Συμπεθερούλα μου τι ειναι αυτα που ακουω ??????? :laugh: :laugh: δευτερο δοντάκι? καλέ εσείς περάσατε και την νύφη σας...χα χα :P εμείς έχει σκασει το ουλακι και ετοιμαζόμαστε σε λίγο για το δεύτερο... ;)εχει καλομάθει μου φαίνεται ο κούκλος μας...

αστον και λίγο να κλάψει...

Κωνσταντινούλα μουυυυυυυυυυ που είσαι βρε ? φεύγεις εσύ έρχομαι εγω κλασσικά...πότε θα συναντηθει το επίτιμο μέλος με το επίτιμο παραπονιάρικο μέλος...?το Ολινακι μας να πει γρήγορα μαμαμαμαμαααααα....θα σε παρω να τα πουμε...φιλησε μου την...

Στελλίτσαμου γλυκιά που είσαι εσύ????με τέτοιο τέλειο καιρό υποθέτω πήρες την γαλανομάτα σου και άτα... ;) καλά κάνεις κούκλα...φιλιά και στις δυο σας... :kiss:

Ces μου τι έγινε με τον ζωηρούλη σου????????? :dry: επαθε αλλεργία?ελπίζω να μην είναι τίποτα που να τον ταλαιπωρήσει κριμα γιατι είναι πολυ μικρούλη ...

καλέ κοριτσια μου... έχω μου φαινεται το πιο αδυνατο μπεμπουλινακι ε?

η παπένια μου όταν κλείσαμε τον 9 μηνα ήταν 7960 ακριβώς στο μέσο όρο....και να πω ότι δεν τρώει ..πτου πτου ...μαλλον θ αγινουμε Σκλιναρικοβες...έτσι είχε πει ο γιατρός μου όταν ήταν ακόμη στην κοιλίτσα... :P:P

Μαρινάκι μου σε φιλώ και φίλησε μου την κουκλίτσα σου...

εμας απο κρεατάκι κάποια μανούλα ρώτησε ... :blush: της δίνουμε μόνο μοσχαράκι νουα και κοτοπουλάκι...χοιρινό ούτε για πλάκα δεν μας αφήνει...

τα φιλιά μου στις υπόλοιπες μανουλίτσες...Ανδρούλα,Ιφιγένεια,μικρό αστέρι,Ελενίτσα μου που είσαι?και όποια άλλη ξεχνώ...

σνιαρφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ κανείς δεν είναι εδώ?????????? :(:(

σήμερα θα φύγω στην ώρα μου γιατί έχει γενεθλιάκια ο αντρούλης μου....

(καμμια φορα ξεχνιέμαι με το μαμυυυυυυυ)σας φιλώ ....

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!Σήμερα ξεκίνησα ξανά να κατεβαίνω στο μαγαζί μας(να προετοιμάζομαι για το Πάσχα σιγά σιγά!) κ είχα τόση διάθεση...Έφερα τα πάνω-κάτω,τα άλλαξα όλα,το έστησα τέλεια!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Το μπουμπουκάκι μου ήταν εδώ με τη γιαγιάκα της...

Λοιπόν τελευταία αντιμετωπίζω άάάλλο πρόβλημα..Απο προχθές ξεκίνησα να βάζω την μπανιερίτσα της μέσα στη δική μας μπανιέρα γιατι δε γίνετα άλλο επάνω στη βάση της,απο το πλίτσι-πλίτσι με τα χεράκια της γεμίζει όλο το μπάνιο(κ εγώ) με νερό,κολυμπάμε!!!Το θέμα είναι οτι προς το τέλος αρχίζει κ κλαίει εκεί μέσα κ μου απλώνει τα χεράκια να τη βγάλω,δείχνει να φοβάται κάτι...Σίγουρα φοβάται το "τηλέφωνο" του ντους,οπότε την ξεπλένω ακόμη με το χέρι μου..Υποπτεύομαι όμως οτι μάλλον νιώθει ανασφάλεια ίσως επειδή είναι πιο χαμηλά τώρα κ πιο μακριά απο εμένα,δε ξέρω...Έχει συμβεί σε καμιά σας αυτό??Κ αν ναι πώς το αντιμετωπίσατε??

Κατα τ άλλα πολύ καλά,είναι πανέξυπνα μωλε τα άτιμα..Τώρα η δικιά μου όποτε της κάνουμε κάτι κ γελάει δυνατά,χτυπάει συγχρόνως κ παλαμάκια!!!!!!!! :laugh: :laugh: Κ μου ρχεται να τη δαγκώσω!!!!!!!Καλά,τη μέρα δε,όταν τη βάζω για ύπνο,πάω τουλάχιστον 4-5 φορές να την τσεκάρω γιατι κάθεται στο ποπουδάκι(μόνη της πια) κ πειράζει ότι βρει..Την ξαπλώνω,μετά απο λίγο,τσουπ,ξανά στον ποπό!! :silly: Πολύ πλάκαααα!!!! :laugh:

Καρολινάκι μου γλυκό να χαίρεσαι τον αντρούλη σου,να έχετε ΥΓΕΙΑ κ να είστε πάντα ευτυχισμένοι κ αγαπημένοι να χαίρεστε την πανέμορφη οικογένειά σας!!!!Να περάσετε τέλειααααααααααααα!!!!! :) Περιμένουμε νέα σου!!!!!

Καλό μας βράδυ κοριτσάρες μου!!!

Κι εγω λεω που πηγατε ολες........ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ανοιξατε νεο ποστ και δεν πηρα χαμπαρι... :woohoo:

mummydi μου τι μαγαζι εχετε?

Καλα εκανες και τα αλλαξες ολα!

Ανοιξη=ανανεωση...! ;););)

Οσο για το μπανακι της εγω ακομη δεν την εχω βαλει στη μπανιερα μας.

Σκεφτομαι ομως να το κανω σε λιγες μερες :) ..(θα σε ενημερωσω) :)

Το δικο μου καμαρι σημερα με εφερε στα ορια μου.. :angry:

Εκανα να της αλλαξω παμπερς 20 λεπτα.. μου γυρνουσε σβουρες

και μολις ειχα γυρισει απο οδοντιατρο (εκανα εξαγωγη)... ουφ...

αλλα που να καταλαβει το καημενουλι τι εχω εγω.. :( ...

Κουκλιτσες μου παω να βρω τον αντρα μου γιατι θα αποκοιμηθει

παλι στο δωματιο με τις πριγκιπισσες... :laugh:

Καληνυχτα σε ολες σας και φιλια στα μωρακια σας... :kiss::kiss:

Μια μεγαλη καααααααααααααλησπερα σε ολα τα κοριτσακια.............

Ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι μετα απο αρκετες μερες καταφερα να μπω....κοριτσια δε φανταζεστε με τιποτα δεν μπορω να γραψω,ενω διαβαζω τα οσα γραφετε....τα νευρα μου....

Τελοσπαντων,βλεπω ειστε ολες καλα κ τα ζουζουνακια σας επισης!!!

Κ εμενα ο μικρουλης μου ειναι καλα μεγαλωνει κ ζωηρευει.οολη μερα ορθιος ρε κοριτσια γυρω γυρω απ το τραπεζακι κ απο τον καναπε...τρωει κ κατι τουμπιτσες αλλα μετα απο 5 λεπτα παλι εκει...αχ τι θα τον κανω...

Εν τω μεταξυ εχει αρχισει κ φωναζει μαμα σαν μεγαλο παιδι ρε κοριτσια..μου φαινεται πολυ παραξενο μολις θελει κατι μαμα μαμα σαν μεγαλος,το λει πολυ διαφορετικα τωρα κ συγκινουμαι...σορυ αν σας φαινεται κουφο.......

Κωνσατανινα μου, κ γω εχω αυτο το προβλημα με τον υπνο,τον αφηνω ν α κοιμηθει κ οταν παω να τον φω ειναι ορθιος κ πιασμενος απ τα καγκελα εχει βαλει κ μουσικη απο καποιο παιχνιδι κ..χορευει!!!!!!!Δεν ξερω τι να τον κανω...τον ζουζουνο!!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες κ να εχετε μια ομορφη νυχτα!!!!!!!

Ξαναήρθαααα...Πρώτη φορά μου συμβαίνει να με πετάει έξω απο το facebook κ να μπαίνω άνετα στο μάμυ!!!! :ohmy::ohmy::ohmy:

Φανούλα μου καλησπέρα κοριτσάκι μου..Καιρό έχεις να φανείς!!!Περαστικούλια για το δοντάκι σου....Πώς γίνεται πάντα όταν έχυμε ανάγκη απο ηρεμία κ ξεκούραση τα νινάκια μας να είναι στην τσίτα,μπορεί καμιά να μου το εξηγήσει??? :blink: Εμείς με τον αντρούλη μου έχουμε 3 μαγαζιά,2 με γυναικείο ρούχο κ 1 με ανδρικό(νεανικό πάντα)..Εγώ κρατούσα το ανδρικό(εννοείται-παντα είχα καλύτερη σχέση με τους άνδρες!!!!) κ τώρα είναι υπεύθυνη η κολλητή μου κ τέτοιες μέρες πάω κ εγώ φιλική-αλλα ενεργότατη λόγω εμπειριας συμμετοχή!

Δωρούλα μου είναι απίστευτα τα νινάκια μας...Μικρά θαυματάκια,πραγματικά...Γιατι,όταν του μιλάς δε σου δίνει την εντύπωση οτι καταλαβαίνει την κάθε σου λέξη???Είναι τρομερό... :woohoo: :woohoo: Δως του ένα φιλάκι απο το Ολινάκι!!! :blush:

ΦΑΝΗ26 έγραψε:

mummydi μου τι μαγαζι εχετε?

Καλα εκανες και τα αλλαξες ολα!

Ανοιξη=ανανεωση...! ;););)

Οσο για το μπανακι της εγω ακομη δεν την εχω βαλει στη μπανιερα μας.

Σκεφτομαι ομως να το κανω σε λιγες μερες :) ..(θα σε ενημερωσω) :)

Κουκλιτσες μου παω να βρω τον αντρα μου γιατι θα αποκοιμηθει

παλι στο δωματιο με τις πριγκιπισσες...

:laugh:

Χαχαχαχααχχαχα!!!!! :laugh: :laugh: Πλάκα δεν έχουν ολόκληροι μαντραχαλάδες να κινούνται μέσα στα ροζ πριγκιπικά δωμάτια???Δεν υπάρχουν!!!!

Θα περιμένω να μου πεις για το μπανάκι κοριτσάκι μου!

Κωνσταντινούλα μου σου έστειλα καρματάκι γιατί οι συμβουλές σου μου είναι πάντα χρήσιμες και ουσιαστικές!!!!!

Καλημέρα θα πώ μιας και είναι περασμένες 12 γιατι το πρωι κοριτσια δεν προλαβαινω να γράψω ασε που με πεταει εξω το ατιμο!!

Η μικρή μου τώρα κοιμηθηκε ειναι πολύ ανυσηχη και συνεχεια σπρώχνει το κεφαλι της προς τα πισω νομιζω οτι ειναι εκνευρισμος αυτό.Καρολινακι να χαιρεσαι τον αντρα σου απο οτι κατάλβα ειναι κριαρακι εγω ειχα τα γενεθλια μου χθες Κριος και εγω!!!

Ces τι κανει ο μικρουλης σου?

θελω να σας ρωτησω τι ωρα δινετε την απογευματινη κρεμα και τι ωρα μετα το γαλα γενικα μπορειτε να μου πειτε τις ωρες γευματων στη διαρκεια της μερας?Απο μπιμπερο πια χρησιμοποειτε?

Φιλια στις υπολοιπες μανουλες θα περιμενω νεα σας?

Χρύσα,Μαρίνα,Φανη,Ιφιγενεια,Δωρα τι μου κάνετε?

Α!Κωνσταντινα μου εγω τη μπανιερα της μικρης την ειχα απο την αρχη μεσα στη δικια μας και εχει συνηθισει,ελπιζω οτι δεν ειναι κατι θα τη μαθει πολυ γρηγορα η μικρουλα σου φιλακια πολλα περιμενω νεα σας το πρωι τωρα παω γιατι ειμαι πτωμα?

καλημερα τι κανετε; ολες καλα βλεπω... :cheer: Κωνσταντινα αρχισες να πηγενεις στα μαγαζια σας; νομιζω θα σου κανει καλο.. ;) οσο για το μπανιο που ειπες εγω του εβαλα το μπανιερακι απο 3 μηνων στη δικη μας μπανιερα, αλλα αυτο με το τηλεφωνο του ντουζ το επαθα κ εγω τον ξεντυναμε κ εκλεγε... :( εχω κ εγω ενα κανατακι με νερο τον κανω μπανιο κανονικα κ πριν τον βγαλω τον ξεπλενω μ'αυτο απο τοτε γατος.. :cheer:

ποπιτσα χρονια σου πολλα αφου ειχες γενεθλια.. :kiss: για την κρεμα που ρωτας εγω τι δινω γυρω στις 5μιση με 6 αλλα με το βραδυνο εχω προβλημα δυστηχως ερχονται βραδυα που κοιμαται με 60 γραμ γαλα.. :huh:

Δωρα φωναζει μαμα ο μικρος; τρελα εεε; κ ο δικος μου τωρα το λεει πιο συχνα.... :P

Φανη μου περαστικα για το δοντακι σου :kiss: κ ο δικος μου κοριτσια οταν ειναι να ντυθουμε φωναζει αφηστε που πιανει τ'αυτοκολητα του παμπερς κ παει να τ'ανοιξει... :P

Συμπεθερουλα μου χρονια πολλα για τον αντρουλη σου κοριτσι μου να τον χαιρεστε κ εσυ κμη παπενια μας... :kiss:

οι υπολοιπες τι κανετε; Στελλα;..Ελενη;..Αννα;..Τονια; Μαρινα;..Ιφιγενεια;...Σουλα;.. φιλακια σε ολες σας.. :kiss:

Καρολινακη μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου, να ειστε παντα γεροι και αγαπημενοι , να χαιρεστε κααι την παπενια!!!

Κοριστια μου ειναι απιστευτα κουρασμενη, ο μικρος αλωνιζει το σπιτι με ρυθμο σπριντερ...δεν ενταχω αλλο...με εχει ξεπατοσει...

Κωνσταντινα χαρα στο κουραγιο σου...εγω δεν εκανα τιποτα..πηρε η μανα μου κατι προβατακια οπου το ενα ποδι ηδη το ξεχαρβαλωσε ο μικρος και κατι κοτοπουλακια που τα μαδησε και αυτα.

Κατα τα αλλα καλα, ολα μα ολα τα διακοσμιτικα του σπιτιου τα εξαφανησα γιατι σκαρφαλωνει ο μιρος, προχτες μπανιζε κατι χρυσαφη ελεφαντακια που εχω στο σαλονι στο πανω ραφη...οποτε τα εξαφανησα ΚΑΙ αυτα.

Χτες πηγαμε στο ενα βαφτηστηρι μου, αυτιο θα παμε στο αλλο και στο βαφτηστηρι του αντρα μου, και στα Λυτω να παρουμε μπιμπερο γιατι τα αλλα τα σπασαμε...με εκνευρηζει μερικες φορες αυτο το καταστημα.

Νυσταζω

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!

Kαλησπερα κοριτσια!!!Επιτελους καταφερα να μπω!!Τα νευρα μου :angry: !Οσες φορες προσπαθησα τις προηγουμενες μερες ηταν αδυνατο!Δεν εχω κ πολυ χρονο τελευται κ οποτε προσπαθουσα να μπω δεν ανοιγε με τιποτα!

Αnyway...τι μου κανετε??Τα ζουζουνακια σας??

Εμεις μια χαρα!Χορτασαμε βολτουλες αυτες τις μερες με τις λιακαδες!!Τη Κυριακη πηγαμε κ στο παρκο κ τη βαλαμε να κανει 1η φορα κουνια(αυτες που ειναι για μωρακια,σα φωλιτσες)κ ολο γελαγε :woohoo: !!!Της αρεσε πολυ!!Κατα τ'αλλα ζωηρευουμε...ολα μια χαρα :P !Ολο ορθια θελει να καθεται,οχι μονη της βεβαια,να κρατιεται απο καπου παντα!

Κωνσταντινουλα μου τι κανεις?Πας στη δουλειτσα που κ που?Ωραια ειναι,να αλλαζεις κ λιγο παραστασεις!Ρουχα ε????Τελεια :woohoo: !!

Εμεις δεν εχουμε μπανιερα,εχουμε ντουζιερα,ειναι πολυ μικρο το μπανιο(προσωρινο το σπιτι),οποτε την κανω ακομα στο μπανακι της ψηλα,οταν δε θα χωραει πια,προβληματιζομαι που θα την κανω μονο ντους :dry: !Παντως κ μενα φοβαται κ κλαιει οταν την ξεβγαζω με το ντους!Θα συνηθισει ομως η πριγκιπεσσα σου μωρε!Αρχη ειναι!Φιλακι κ στις 2 σας :kiss::kiss:

Καρολινακι μου ευχαριστηθηκατε βολτουλα κ εσεις και η ζωηρουλα σας ε?!Τελεια!!!Να χαιρεσαι κ τον καλο σου!!!Κ εμεις ωραια περασαμε!Θα κανονισουμε κ καφςδακι καποια στιγμη ;) !

Κ εγω προβληματιζομαι πως θα μπορεσω να την ταισω εξω....εκτος απο γιαουρτακι δεν εχω δοκιμασει κατι αλλο...θα παρω κ γω αυτα τα ταπερακια κ θα κανω δοκιμη να δουμε! :kiss::kiss:

Ποπιτσα μου χρονια πολλα κ ευτυχισμενα :) Εγω την ταιζω ανα 3ωρο περιπου!Το τελευταιο γευμα(γαλα)ειναι γυρω στις 21:30 κ το πρωτο γυρω στις 09:30!Αναλογα τωρα τι ωρα θα εχει φαει σουπα,αν θα κοιμηθει μεσημερακι κ τι ωρα θα ξυπνησει...το απογευματινο ειναι συνηθως γυρω στις 18:30.

:kiss:

Αχ Δωρα μου τι ωραια που λεει ΜΑΜΑ!!!Εμενα το λεει οποτε της ερθει(σπανια δλδ)κ νομιζω ασυναισθητα!Το μπαμπα το λεει πιο συνειδητα!

:kiss:

Νινινα μου γλυκια τι κανεις?Τερμα οι δουλειτσες??Το εχει η εποχη μου φαινεται!!Κ εγω ξεσηκωσα ολο το σπιτι,μπαλκονια,κουρτινες κτλ!Η κρεβατοκαμαρα μας μου εμεινε μονο κ τα χαλια!Ειπα να τα σηκωσω μετα το Πασχα!

Ο πριγκιππας τι κανει???Να μου τον φιλησεις!! :kiss:

Χρυσα μου τι κανεις??Καλα νομιζω το οσκαρ ζωηραδας παει ασυζητητι στο Χριστοφορακο :P !!!Αχ πρεπει να παω κ εγω να ψωνισω στο βαφτιστηρι μου κ να τα στειλω στο νησι!Την επομενη δομαδα(την Μεγαλη δλδ :P )θα παω για ψωνια!!

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε???Ιφιγενεια,Ελενιτσα,Φανουλα,Τονια,Μαρινα,little-star κ οι υπολοιπες...φιλια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Αχ εγραψα πολλα :blush: !Ελπιζω να δημοσιευτει :dry: !!!

Καλέ κορίτσια,εγώ γιατί δεν έχω γράψει ποτέ σ αυτό το θέμα??????????????

Με θέλετε στην όμορφη παρέα σας?

Να σας συστηθώ!Γέννησα στις 14 Ιουλίου 2009,το Γιώργο μου με

καισαρική!Είμαι μια τρελαμένη μαμά η οποία τώρα τελευταία έχει αρχίσει να μπαίνει στους φυσιολογικούς ρυθμούς της.......

Ο Γιώργος είναι ένα ήσυχο,πεισματάρικο ,έξυπνο και λίγο νευρικό(κάποιες

φορές)παιδί!Εχει βγάλει δυο δοντάκια,λέει ατα-ατα,μαμά,μπαμπά,

παππ(παππού),ια-ια(γιαγια),αντε,ντα-ντα,μαμ αλλά βέβαια τίποτα απ αυτά δε ξέρει τι σημαίνει!!!!!!!!Τα λέει τυχαία! :laugh:

Είναι όμως λίγο τεμπελάκος στο περπάτημα......

Δε μπουσουλάει,δε θέλει στράτα(ενώ στην αρχή ενθουσιάστηκε),οπότε

μάλλον θα περπατήσουμε μια και καλή! :silly:

Αυτά...........

Βρε Molly!Βρε Molly!Που ησουν τοοοοοοσο καιρο(αυτο ειναι το Νο 2)????Δε μας ειχες δει καθολου τις πανεμορφες :P ???

Φυσικα κ σε θελουμε!!!Καλως μας ηρθες :) !!Να χαιρεσαι τον πριγκιππα σου!!!

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

• Απαντήσεις

• Να σας ζήσει κορίτσι μου γλυκό! Γερό και καλότυχο πάντα!! Τα φιλιά μου και καλή ανάρρωση! 
    • Κορίτσι μου να σου ζήσει το μωράκι σου!! Γερό κ καλοτυχο!! Υγεία κ ευτυχία στην οικογένεια σας!! Μόνο χαρές!! Καλή ανάρρωση να έχεις!! 😘😘
    • Να σας ζήσει!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Καλή ανάρρωση σε σένα!Καθε ευτυχία 😍😍😍😍
    • Και εγώ 40 είμαι και έχω κάνει 3 προσπάθειες όλες με διέγερση που πότε δεν έχουμε πάρει πάνω από 4-5 ωάρια και από αυτά δεν γονιμοποιούνται όλα ούτε προχωράνε όλα με αποτέλεσμα κάθε φορά να μένω με 1-2 ωάρια...Τον Σεπτέμβριο πάω για την 4η μου προσπάθεια...κανεί όμως δεν μου πρότεινε τα χάπια αυτά και δεν ξέρω αν είναι για τη δική μου περίπτωση... Εσύ σε πόσο διάστημα κατάφερες να  μαζέψεις τα 7 εμβρυακια; Εύχομαι αυτή η φορά να είναι και η τυχερή σου...Να σκέφτεσαι θετικά...έχεις αρκετά εμβρυάκια, κάποιο από αυτά θα σου κάτσει!😉😊😗
    • Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή σου! Συγχαρητήρια που δεν το έβαλες κάτω κ απο εδώ κ πέρα μόνο χαρές!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...