Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συναντηση mammyland στην Αθηνα - 14/03/2010


Guest

Recommended Posts

γιωτακι και την αλλη φορα πηγαμε στους μη καπνιζοντες και οσες καπνιζαμε περναμε τον καφε μας και καθομασταν στο μπαρ να κανουμε τσιγαρο και ξαναγυριζαμε, οποτε δεν υπαρχει προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

crazy έγραψε:

Λοιπόν, αφού η Δήμητρα θα'ναι στο συντριβάνι, εγώ θα πάω κατευθείαν Τερίνα. Θα φοράω ένα γαρίφαλο στο πέτο... στο μέρος της καρδιάς! :P :laugh: :P

Πλάκα κάνω εεεεε;! Μην περιμένετε να δείτε γαρίφαλο!!! :laugh: :laugh: :laugh:

:P:P:P:P:P:P:P

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΡΟΥΛΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ναι ναι ναι γαριφαλοοοοοοοοοοοοο χαχαχχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι καλες που ειστε θα μου φερετε και λουλουδια!

τι εννοεις οτι το γαρυφαλο δεν ειναι για μενα?πλακα κανεις!?ε δεν ερχομαι!χαχαχαχα

νομιζω θα ειναι ευκολο να σας καταλαβω...θα ειστε καμμια δεκαρια ατομα με καροτσακια και πολλα γελακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Κορίτσια μου γεια σας!

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!

Τώρα θα μου πείτε τι γιορτάζουμε? Γιορτάζουμε 1 χρόνο συναντήσεων! Πέρυσι λοιπόν 8 Μαρτίου, στη “γιορτή της γυναίκας” αφήσαμε στην άκρη κάθε ενδοιασμό και κάναμε ένα βήμα παραπάνω. Για μένα προσωπικά πολύ σημαντικό διότι μέσα από τις συναντήσεις απέκτησα φίλες, απέκτησα ανθρώπους που με νοιάζονται! Κορίτσια χαίρομαι πάρα πολύ που σας έχω γνωρίσει όλες, άσχετα αν με κάποιες έχω έρθει πιο κοντά. Να ξέρετε όμως ότι όλες σας έχω μέσα στην καρδιά μου διότι η καθεμιά σας είναι μοναδική!

Δεν θα μπορούσαμε λοιπόν να μην τιμήσουμε την επέτειο μας διοργανώνοντας μια ακόμα συνάντηση!

Η συνάντησή λοιπόν θα γίνει την Κυριακή 14 Μαρτιου 2010, στις 11:30 π.μ., στην καφετέρια Τερίνα, Καπνικαρέας 35 στην Πλάκα. Είναι κοντά και στο μετρό του Συντάγματος και στο σταθμό στο Μοναστηράκι. Στον χάρτη θα δείτε το ακριβές σημείο.

Να πω πως στη συνάντηση μπορεί να έρθει όποια θέλει, άσχετα με το αν είναι μαμά ή όχι, αν είναι καινούρια στο mammyland ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να έχει ως ενδοιασμό. Για τα κορίτσια που δεν έχουν ξαναέρθει ας μου στείλουν με pm ένα τηλέφωνο ώστε να υπάρχει επικοινωνία αν χρειαστεί.

Καλή αντάμωση! Φιλάκια!!

Υ. Γ. Θέλω να ευχαριστήσω το Ρουλακι μου που 1 χρόνο τώρα βοηθάει η μια την άλλη ώστε να διοργανώνουμε τις συναντήσεις μας.

Σημείωση

Όσες δεν ξέρουν που είναι η καφετέρια θα σας περιμένω στο σιντριβάνι του Συντάγματος την καθορισμένη ώρα.

Όσες πάνε κατευθείαν στην καφετέρια θα σας υποδεχθεί το Ρουλακι μας!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

κατρινα εγω δε τη μοιραζομαι τη ντροπη μου!ολα κι ολα !

εγω θελω να εχετε ταμπελα!

και αν ειστε τιποτα fake χρηστες και θελετε να με παγιδεψετε να μου κανετε κακο?μαμαααα μου!

σοβαρα θα ερθω χιλια τα εκατο!

τι ωρα θα πας Ραμον?συντριβανι η απευθειας στο μαγαζακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα πάω στην Τερινα.Ευτυχώς το ξέρω το Ρουλάκι.

Ελπίζω να είστε εκει και να μη στραβοκοιτανε οι άλλοι θαμώνες και ο Παπανωτας μαζί αν γκαρίζει ο μικρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

γιωτακι και την αλλη φορα πηγαμε στους μη καπνιζοντες και οσες καπνιζαμε περναμε τον καφε μας και καθομασταν στο μπαρ να κανουμε τσιγαρο και ξαναγυριζαμε, οποτε δεν υπαρχει προβλημα
ωραια θα ερθω...βεβαια θα κανω και εγω μια επισκεψη στο μπαρ :blush:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neneka έγραψε:

Κορίτσια εντάξει όσες έχουν ξαναπάει σε συναντήσεις γνωρίζονται. Οι υπόλοιπες όμως που δεν έχουμε ξανάρθει πως θα σας γνωρίσουμε οι υπόλοιπες??

Καλεεεεεεεε...κανουμε μπαμ!!!!!!!σου λεω,αμεσως θα καταλαβεις ποιες ειμαστε!!!!!!!Ασε που θα εχουν κανονισει παλι τραπεζι τα κοριτσια,οποτε οποια μπαινει μεσα ρωταει ποιο ειναι το τραπεζι για τα 20-25 ατομα;κ στο δειχνει ο σερβιτορος,σε περιπτωση που πας πρωτη(οπως εγω την προηγουμενη φορα)!

Εγω προτεινω μιας κ θα ειμαστε διπλα στο Μοναστηρακι να παμε να χτυπησουμε κ κανα κεμπαπ μετα στου "Θαναση"!!!!!!!

Αντε φιλακια,θα χαρω πολυυυυυυυυ να σας δω ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Κορίτσια μου γεια σας!

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!

Τώρα θα μου πείτε τι γιορτάζουμε? Γιορτάζουμε 1 χρόνο συναντήσεων! Πέρυσι λοιπόν 8 Μαρτίου, στη “γιορτή της γυναίκας” αφήσαμε στην άκρη κάθε ενδοιασμό και κάναμε ένα βήμα παραπάνω. Για μένα προσωπικά πολύ σημαντικό διότι μέσα από τις συναντήσεις απέκτησα φίλες, απέκτησα ανθρώπους που με νοιάζονται! Κορίτσια χαίρομαι πάρα πολύ που σας έχω γνωρίσει όλες, άσχετα αν με κάποιες έχω έρθει πιο κοντά. Να ξέρετε όμως ότι όλες σας έχω μέσα στην καρδιά μου διότι η καθεμιά σας είναι μοναδική!

Δεν θα μπορούσαμε λοιπόν να μην τιμήσουμε την επέτειο μας διοργανώνοντας μια ακόμα συνάντηση!

Η συνάντησή λοιπόν θα γίνει την Κυριακή 14 Μαρτιου 2010, στις 11:30 π.μ., στην καφετέρια Τερίνα, Καπνικαρέας 35 στην Πλάκα. Είναι κοντά και στο μετρό του Συντάγματος και στο σταθμό στο Μοναστηράκι. Στον χάρτη θα δείτε το ακριβές σημείο.

Να πω πως στη συνάντηση μπορεί να έρθει όποια θέλει, άσχετα με το αν είναι μαμά ή όχι, αν είναι καινούρια στο mammyland ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να έχει ως ενδοιασμό. Για τα κορίτσια που δεν έχουν ξαναέρθει ας μου στείλουν με pm ένα τηλέφωνο ώστε να υπάρχει επικοινωνία αν χρειαστεί.

Καλή αντάμωση! Φιλάκια!!

Υ. Γ. Θέλω να ευχαριστήσω το Ρουλακι μου που 1 χρόνο τώρα βοηθάει η μια την άλλη ώστε να διοργανώνουμε τις συναντήσεις μας.

Σημείωση

Όσες δεν ξέρουν που είναι η καφετέρια θα σας περιμένω στο σιντριβάνι του Συντάγματος την καθορισμένη ώρα.

Όσες πάνε κατευθείαν στην καφετέρια θα σας υποδεχθεί το Ρουλακι μας!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Κορίτσια μου γεια σας!

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!

Τώρα θα μου πείτε τι γιορτάζουμε? Γιορτάζουμε 1 χρόνο συναντήσεων! Πέρυσι λοιπόν 8 Μαρτίου, στη “γιορτή της γυναίκας” αφήσαμε στην άκρη κάθε ενδοιασμό και κάναμε ένα βήμα παραπάνω. Για μένα προσωπικά πολύ σημαντικό διότι μέσα από τις συναντήσεις απέκτησα φίλες, απέκτησα ανθρώπους που με νοιάζονται! Κορίτσια χαίρομαι πάρα πολύ που σας έχω γνωρίσει όλες, άσχετα αν με κάποιες έχω έρθει πιο κοντά. Να ξέρετε όμως ότι όλες σας έχω μέσα στην καρδιά μου διότι η καθεμιά σας είναι μοναδική!

Δεν θα μπορούσαμε λοιπόν να μην τιμήσουμε την επέτειο μας διοργανώνοντας μια ακόμα συνάντηση!

Η συνάντησή λοιπόν θα γίνει την Κυριακή 14 Μαρτιου 2010, στις 11:30 π.μ., στην καφετέρια Τερίνα, Καπνικαρέας 35 στην Πλάκα. Είναι κοντά και στο μετρό του Συντάγματος και στο σταθμό στο Μοναστηράκι. Στον χάρτη θα δείτε το ακριβές σημείο.

Να πω πως στη συνάντηση μπορεί να έρθει όποια θέλει, άσχετα με το αν είναι μαμά ή όχι, αν είναι καινούρια στο mammyland ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να έχει ως ενδοιασμό. Για τα κορίτσια που δεν έχουν ξαναέρθει ας μου στείλουν με pm ένα τηλέφωνο ώστε να υπάρχει επικοινωνία αν χρειαστεί.

Καλή αντάμωση! Φιλάκια!!

Υ. Γ. Θέλω να ευχαριστήσω το Ρουλακι μου που 1 χρόνο τώρα βοηθάει η μια την άλλη ώστε να διοργανώνουμε τις συναντήσεις μας.

Σημείωση

Όσες δεν ξέρουν που είναι η καφετέρια θα σας περιμένω στο σιντριβάνι του Συντάγματος την καθορισμένη ώρα.

Όσες πάνε κατευθείαν στην καφετέρια θα σας υποδεχθεί το Ρουλακι μας!

:kiss::kiss::kiss:

Ρούμπη ελπίζω να έρθεις!!! :) :) Θέλω να χαϊδέψω κοιλίτσα!!!! :P :laugh: :P :woohoo: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτην την φορα θα τα καταφερω!!!! Ολο ετσι λεω βεβαια αλλα ειμαι 99% σιγουρη οτι θα ερθω. Εκτος αν βρεχει!!! Αντε πια! Θελω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρισευτυχισμένη, γιατί, αν βρέχει θα λιώσεις;;;; Από ζάχαρη είσαι;;;; :P :laugh:

mama_xina γιατί να φας ξύλο;; Δε συνηθίζουμε να βαράμε τις καινούριες!! :P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.isap.gr/pr.detailed.asp?id=157

ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟΥ

10/3/2010

ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟΥ 13,14,και 15.3.2010

Η ΑΕ ΗΣΑΠ ενημερώνει το επιβατικό κοινό ότι λόγω εργασιών ανακαίνισης της Σιδηροδρομικής Γραμμής το Σάββατο 13 και την Κυριακή 14 Μαρτίου 2010 θα παραμείνει κλειστό το τμήμα

ΕΙΡΗΝΗ – ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ

για το ανωτέρω τμήμα το επιβατικό κοινό θα εξυπηρετείται με την λεωφορειακή γραμμή Χ15.

Επίσης, ενημερώνουμε ότι από Δευτέρα 15 Μαρτίου στο σταθμό Ν. Ιωνία οι διερχόμενοι συρμοί προς Πειραιά ( κάθοδος ) δεν θα πραγματοποιούν στάση.

Υπενθυμίζουμε ότι από ΤΡΙΤΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 παραμένει εκτός λειτουργίας το τμήμα

ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΑΛΗΡΟ

για το οποίο η εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού θα γίνεται με την λεωφορειακή γραμμή Χ13.

Υπενθυμίζουμε, επίσης, ότι στους σταθμούς Άγιος Νικόλαος και Κάτω Πατήσια οι διερχόμενοι συρμοί προς Κηφισιά ( άνοδος ) δεν θα πραγματοποιούν στάση.

Τηλέφωνο επικοινωνίας κοινού 210-3293000 κάθε μέρα.

Ζητάμε την κατανόηση του επιβατικού μας κοινού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχουμε κάνει συνάντηση και να δουλεύουν όλα κανονικά!!! :P :p

Τι έγινε με το θέμα σου;;;; Έκανες τελικά χοριακή;;; Δεν είδα να έγραψες κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...