Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συναντηση mammyland στην Αθηνα - 14/03/2010


Guest

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κρίμα που θα είμαι στον μήνα μου....είναι και τα γενέθλια μου εκείνη τη μέρα!!!να μας γράψετε feedback από την συνάντηση! Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

εχω να κανω μια δηλωσαρα: κοριτσια θα ερθω! και ο πλανητης να γυρισει αναποδα εγω θα ερθω!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΚΑι εγώ, αν ειμαστε καλα απο υγεια, θα έρθω μάλλον.

Αν φέρω και τα 2 αντρακια μου(μικρό+μεγαλο) πειραζει πολύ. :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:S κορίτσια θα βάλω τα κλάματα γιατί λόγω ποδιού δεν μπορώ να έρθω ...... έκτός και αν..... τώρα το σκέφτηκα έχει ειδικό χώρο για να παρκάρω και εγώ το πόδι μου???? άντε να δώ πότε θα έρθετε σπίτι μου να πιούμε ένα καφέ και να σας δώ που είμαι έτσι και δεν μπορώ να κουνηθώ????
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Zaxarenia μου…… :kiss::kiss::kiss:

Θέλω να αγκαλιάσω το σκυλάκι σου!!!!!!!!!!

Ωχ….. το κουκλί μου!!!!!!!!!!!!!!

pipitsaaaaaaa kiss my ............dog!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula geia.. twra eida to minima giati de me evaze me tipota xtes to mammy... tha eimai athina apo 15 mexri 22 marth kai 8a menw sto kentro distixos. Agios pantelhmonas..ante na pioume kafeeeeeeee thelw na sas gnwrisooooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aeriko32 έγραψε:

mpougatsoula geia.. twra eida to minima giati de me evaze me tipota xtes to mammy... tha eimai athina apo 15 mexri 22 marth kai 8a menw sto kentro distixos. Agios pantelhmonas..ante na pioume kafeeeeeeee thelw na sas gnwrisooooooo

ax mwreeeeeeee :(:(:(:( k γω θα δουλευω σπαστο εκεινη την εβδομαδα...... εισαι κ μακρια μωρε :blush::blush::S:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναιιιιιιιιιιιιιιιιι τελικα θα ερθω δ θα φτγουμε ραμονακι εχει γυαλισμα κ σαλονι το καμαρι μου οποτε ΘΑ ΕΡΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

θα τα πουμε κ απο κοντααααααααααααααααα γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Κορίτσια μου γεια σας!

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!

Τώρα θα μου πείτε τι γιορτάζουμε? Γιορτάζουμε 1 χρόνο συναντήσεων! Πέρυσι λοιπόν 8 Μαρτίου, στη “γιορτή της γυναίκας” αφήσαμε στην άκρη κάθε ενδοιασμό και κάναμε ένα βήμα παραπάνω. Για μένα προσωπικά πολύ σημαντικό διότι μέσα από τις συναντήσεις απέκτησα φίλες, απέκτησα ανθρώπους που με νοιάζονται! Κορίτσια χαίρομαι πάρα πολύ που σας έχω γνωρίσει όλες, άσχετα αν με κάποιες έχω έρθει πιο κοντά. Να ξέρετε όμως ότι όλες σας έχω μέσα στην καρδιά μου διότι η καθεμιά σας είναι μοναδική!

Δεν θα μπορούσαμε λοιπόν να μην τιμήσουμε την επέτειο μας διοργανώνοντας μια ακόμα συνάντηση!

Η συνάντησή λοιπόν θα γίνει την Κυριακή 14 Μαρτιου 2010, στις 11:30 π.μ., στην καφετέρια Τερίνα, Καπνικαρέας 35 στην Πλάκα. Είναι κοντά και στο μετρό του Συντάγματος και στο σταθμό στο Μοναστηράκι. Στον χάρτη θα δείτε το ακριβές σημείο.

Να πω πως στη συνάντηση μπορεί να έρθει όποια θέλει, άσχετα με το αν είναι μαμά ή όχι, αν είναι καινούρια στο mammyland ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να έχει ως ενδοιασμό. Για τα κορίτσια που δεν έχουν ξαναέρθει ας μου στείλουν με pm ένα τηλέφωνο ώστε να υπάρχει επικοινωνία αν χρειαστεί.

Καλή αντάμωση! Φιλάκια!!

Υ. Γ. Θέλω να ευχαριστήσω το Ρουλακι μου που 1 χρόνο τώρα βοηθάει η μια την άλλη ώστε να διοργανώνουμε τις συναντήσεις μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σε αναγνωρίσουμε εμείς!!! :laugh: :laugh:

Μπες και δες φωτογραφίες από προηγούμενες συναντήσεις για να δεις φατσούλες.. ;) Και θα'μαστε σε μεγάλο τραπέζι, αποκλείεται να μη μας δεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

αληθεια πως θα ξερω οτι ειστε εσεις?δηλαδη...θα κρατατε καποια ταμπελα?οπως στα αεροδρομια!?

αχ αληθεια λιγο ντρεπομαι!!!

:P :laugh: :P :laugh: :P :laugh:

Δεν ειναι και τοσο δυσκολο! Ξεχωριζουμε σαν τη μυγα μεσα στο γαλα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

αληθεια πως θα ξερω οτι ειστε εσεις?δηλαδη...θα κρατατε καποια ταμπελα?οπως στα αεροδρομια!?

αχ αληθεια λιγο ντρεπομαι!!![/quote

οχι λλεε θα φοραμε μαυρα γυαλια..εφημεριδα με δυο τρυπες...και ενα λουλουδι..στο πετο ..εε δεν μπορει να μη μας αναγνωρισεις!!! :P:P μου θυμιζει σκηνη απο ταινια χιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

mama_xina έγραψε:

οχι λλεε θα φοραμε μαυρα γυαλια..εφημεριδα με δυο τρυπες...και ενα λουλουδι..στο πετο ..εε δεν μπορει να μη μας αναγνωρισεις!!! :P:P μου θυμιζει σκηνη απο ταινια χιχιχι![/quote:fn83x96u]

:P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

κοριτσια θα πατε κατευθειαν στην τερινα

η θα περιμενετε για λιγη ωρα στο συντριβανι??????

Πωλινα μου κατευθείαν Τερινα παμε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αληθεια τωρα ..και εγω ντλεπομαι λιγακι...λετε να κομπλαρω απεξω και να κανω στροφη..για το κεμπαπ στου Θαναση? :S:S:blink::blink: Εσεις που εχετε ξανασυναντηθει..να εχετε και μια αποχη απο κοντα!!Πολινακι τελικα θα ερθεις??σουπεερρ!-mamaxina??μιση ντροπη δικη σου μιση δικη μου ενταξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...