Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συναντηση mammyland στην Αθηνα - 14/03/2010


Guest

Recommended Posts

κ γω μολις τις ειδα τελειες ειναι

δημητρουλα????????? που ειναι οι υπολοιπες καλε???????/ :P:D :D :D

καλως την ξανθομαλλουσα μας (ζενια εσενα λεω ) :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου ήθελα κ εγώ με τη σειρά μου να σας πώ οτι πέρασα τέλεια σήμερα κ να σας ευχαριστήσω όλες που με κάνατε να αισθάνομαι σας να σας ξέρω καιρό!! Έπαθα σοκ με τον αριθμό των ατόμων!!! Πόσες κοπέλες... πόσα μωράκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ήθελα κ εγώ με τη σειρά μου να σας πώ οτι πέρασα τέλεια σήμερα κ να σας ευχαριστήσω όλες που με κάνατε να αισθάνομαι σας να σας ξέρω καιρό!! Έπαθα σοκ με τον αριθμό των ατόμων!!! Πόσες κοπέλες... πόσα μωράκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ήθελα κ εγώ με τη σειρά μου να σας πώ οτι πέρασα τέλεια σήμερα κ να σας ευχαριστήσω όλες που με κάνατε να αισθάνομαι σας να σας ξέρω καιρό!! Έπαθα σοκ με τον αριθμό των ατόμων!!! Πόσες κοπέλες... πόσα μωράκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ήθελα κ εγώ με τη σειρά μου να σας πώ οτι πέρασα τέλεια σήμερα κ να σας ευχαριστήσω όλες που με κάνατε να αισθάνομαι σας να σας ξέρω καιρό!! Έπαθα σοκ με τον αριθμό των ατόμων!!! Πόσες κοπέλες... πόσα μωράκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ήθελα κ εγώ με τη σειρά μου να σας πώ οτι πέρασα τέλεια σήμερα κ να σας ευχαριστήσω όλες που με κάνατε να αισθάνομαι σας να σας ξέρω καιρό!! Έπαθα σοκ με τον αριθμό των ατόμων!!! Πόσες κοπέλες... πόσα μωράκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ήθελα κ εγώ με τη σειρά μου να σας πώ οτι πέρασα τέλεια σήμερα κ να σας ευχαριστήσω όλες που με κάνατε να αισθάνομαι σας να σας ξέρω καιρό!! Έπαθα σοκ με τον αριθμό των ατόμων!!! Πόσες κοπέλες... πόσα μωράκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω εγ γα το σημερινο ; Εμαθα οτι ο ηλεκτικος δεν εκανε το δρμολογιο ειρηνη -ανω πατισια και εχου βαλει λεωφορειοκαιμετα παλι ηλεκρτικο πηρα λοιπον τον γιο μου και ξεκινησαμε με τα πολλα φτασαμε ση Τερινα λιγο πριν της 12 βλεπω οτι απεξω δεν υπηρχε ψυχη λογικο λεω ν εχουν και μρα με αυτο το κρυο :μπαινω μεσα τιποτα λεω τι εγεινε δεν ηρθαν ; πανω που ετοιμαζομουν να φυγω ερχετε ο σερβοτορος και μου λεει:ΑΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΦΓΑΝ ΔΕ ΧΩΡΑΓΑΝ επαθα πλακα μου λεει πηγαινε στο υδρια κατευθυνομαι για εκει μπαιν μεσα τιποτα αχ λεω Σταυρο μου που πηγαν καρτα στο κινητο δεν ειχα κοιταω το ρουλακι με ειχε παρει αλα εγω δεν το ειχα ακουσει και τη να κανω ; το περιπτερο ευτυχως ειχε τηλ. παιρνω τη Ρουλα και ερχετε να με παρει μου λεει καλα εουμε σπασει ρεκορ 1ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΝΑΔΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΤΕΙ στο mammyland αι οχι μονο αυτο τοσα μωα πανεμορφα επαθα πλακα.

Ο γιος της Αφροδιτης ιδιος η μαμα του καλα δνε μιλαμε για τα κοιτσακια αλλα ουτε για το νινι της γιωτας καλα τε νταλια να μην παρω χαμπαρι οτι εχεις φερει το γιο σου !ειμαι απαραδεκτη δε τον π[ηρε αγκαλια τον ειδα ταλαιπωρημενο αλλα την αλλ φορα .

Και μια και λεμε για γιο ο γιος μου επαθε παρακξρουση εβαλε χερι στη gorgina 3 φορες της επιασε τα οπισθια φιλησε την Ειρηνη τη κορη της ζουμπι αλαλ καλοκοιταζε και την ελενα και στ τελος μου εσκασε το παραμυθι οτι ηθελε την Ραμονα !την ωρα που φευγαμε το προσωπικο με σταματησε λεω ωχ παρατηρηση θα μου κανουν και τλεικα ηθελαν να μου πουν να το χαιρομαι που ηταν τοσο ζωντανο παιδακι !ΤΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΜΠ[ΙΣΚΟΤΑ .

σΠΙΤΙ ΕΓΩ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΙς 6,10 ναι καλα το διαβασατε ηταν οως τοσα ομ ορφα καιμου κανε τοσο καλο να ξεχαστω .

Κορες την αλλη φορα μονασηρακι γαι σουβλακι να το κανουμε ψιλομεσημερι και να φαμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μπουγατσακι24!!!!!Μια μπαίνω,μια βγαίνω...Όλο λέω να πάω να κοιμηθώ και όλο κοιτάω μπας και διαβάσω τίποτα καινούριο.Τώρα όμως θα σας καληνυχτήσω γιατί κουτουλάω...Φιλιά και τα λέμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασαμε πολυ ωραια,ισως να μην δειχνω τοσο εκδηλωτικη,αλλα θελω να πω οτι απο τοτε που τυχαια μπηκα στο μαμμυ βρηκα μια παρεα,νιωθω λιγοτερο μονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑ ετσι ειμαστε εμεις για να κατσουμε οοοοοοολες μαζι θελουμε γηπεδο!!!

παλι καλα που δεν πιασαμε ολο το μαγαζι δεν λετε???? λες και το ειχαμε ρεζερβε ηταν χιχι και ολοι εμας κοιτουσαν

ξεπερασαμε και το ρεκορ!!!!!!!!!!!!!!!!! ουαου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν χρειάζεται να σας πω πως περάσαμε νομίζω αρκούν τόσες μαρτυρίες! :P :laugh:

Εγώ θα μιλήσω με στοιχεία! ;) Στη επετειακή μας λοιπόν συνάντηση παρευρέθηκαν:

mpougatsoula24(Πωλινα)

mama_xina(Ραμονα)

Η _Anna_(Αννα)με τον άντρα της και την μπέμπα

STAMYMAMY(Σταμουλα)

H AFRODITH(Αφροδίτη) με τον Μανωλακη της

Η Panayiota(Παναγιώτα) με τον Νικόλα της

asterias(Λαμπρινή)

gorgina(Τζωρτζινα)

H bourique1983(Γιώτα) με τον μπέμπη της

Sissio(Σισσιω)

pink(Φανή)

RUBELA(Ρουμπη)

Η ζουμπι(Πετρούλα) με την κορούλα της

H SOFOU(Μαρία) με την κορούλα της

Η Κατρινα με την κορούλα της

DORA1(Μαρια)

Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ(Αναστασία)

Η Βανια με τον Σταυρονικολα της

Mamoli(Ολίβια)

ΖΕΝΙΑ(Ευγενία)

annoula1982(Άννα)

neneka(Ρένα)

Kitten(Μαίρη)

marianda(Μαριτσα)

H dallia(Ελενα) με τον άντρα της και το λουλουνι

Crazy(Ρουλα)

dimitroula29(Δήμητρα)

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη που τίμησαν την επετειακή μας συνάντηση. Ελπίζω να περάσατε καλά και να πήρατε μια ιδέα για το πόσο μας έχει φέρει κοντά το mammyland! Ζούμε μεγάλες στιγμές! Καλή συναντήσεις λοιπόν! Σας φιλώ!

Υ.Γ. Θέλω να επισημάνω κατι για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις. Η ομάδα μας "Έχω πάει και εγώ σε συνάντηση του mammyland" είναι κλειστή. Για το λόγο αυτό εγκρίνονται μέλη που έχουν συμμετάσχει σε συνάντηση. Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΦΑΓΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΣΤΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Πριν λίγο έκανα κι εγώ τη Β' επιπέδου. Όλα καλά! Κοριτσάκι 487γρ. @Raf123τράχηλος 38χιλ. με μέτρηση απο την κοιλιά. (αυχενική 35χιλ με ενδοκολπική μέτρηση)
    • Συνήθως ξέρουν πότε περίπου θα γεννήσουν οι γυναίκες που παρακολουθούν και προγραματίζουν ανάλογα το πότε και πόσο θα λείψουν. Αλλά συνήθως δε φεύγουν για πάνω απο 3-5 μέρες. Μακάρι να το ζήσουμε κορίτσι μου. Εγώ θα ξεκινήσω μαθήματα στο τελος του 7ου με την ελπίδα να έρθει στην ώρα της η μπουμπού. Για την ώρα κάνω μόνο ασκήσεις Kegel!
    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Μόλις γύρισα κι εγώ απο τη Β' επιπέδου... Επιβεβαιώσαμε ότι είναι κοριτσάκι. ΠΗΤ 23/8 σταθερά, βάρος 487γρ. Όλα φυσιολογικά. Πλακούντας μπροστά και πλάγια και τράχηλος 38χιλ με μέτρηση απο την κοιλιά (στην αυχενική ήταν 35χιλ.)... Και τέλος κορίτσια μου... έχω πάρει 6 ολόκληρα κιλά!!! Μια χαρά μου τα βρήκε όλα ο γιατρός μου. Σε 6 βδομάδες, 4/6 , θα κάνουμε καμπύλη ζαχάρου!
    • Εγω το πρώτο μου παιδί το γέννησα με καισαρική όποτε λογικά και το δεύτερο έτσι θα πάει δεν πιστεύω ο γιατρός να με πάει φυσιολογική γεννά λίγη παίρνουν το ρίσκο μετά από καισαρική να σε βάλουν να γεννησεις φυσιολογικά έχουν περάσει και 2 χρόνια από την καισαρική όποτε το εχω ξεγράψει πλέον το φυσιολογικό τοκετο  κοριτσια εύχομαι να είστε τυχερές να ζήσετε αυτήν την όμορφη στιγμή με την φυσιολογική γεννά 😊
    • Mια χαρά η β επιπέδου, τέλεια! Κι εγώ κορίτσια με φυσιολογικό τοκετό θέλω.. Θα ξεκινήσετε τίποτα ασκήσεις ή κάποια προετοιμασία? δεν έχω ψάξει ακόμη γι' αυτό.. @Elk εσύ πώς το ξέρεις ότι θα σε πάει καισαρική? Εμένα αυτό που αγχώνει κορίτσια είναι ότι γεννάμε Αύγουστο.. Αν τύχει να λείπει ο γιατρός και δεν προλάβει να έρθει? Γενικά τι κάνουν? Μένουν απίκο και περιμένουν την κάθε μία πότε θα την πιάσουν οι πόνοι?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...