Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕ ΠΟΙΑ ΤΙΜΗ ΧΩΡΙΑΚΗΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?


Recommended Posts

anastasiaagria έγραψε:

koritsakia mu geia sas exo nea ekana xoriaki simera 285 meta apo dyo meres kala den einai?

Αναστασια μου,χαιρομαι για σενα!!

Ειδες βρε??αδικα ανησυχουσες.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!

ΕΓΩ 1 ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΧΑ 42!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΜΕ ΠΟΙΑ ΤΙΜΗ ΞΕΚΙΝΑΣ..ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasiaagria πρώτα από όλα σου εύχομαι καλή εγκυμοσύνη.Εγώ επειδή έιχα ψιλιαστεί την εγκυμοσύνη μία εβδομάδα πρίν την περίοδο έκανα Β'χοριακή 1 ημέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο και βγήκε 435.

Ο γιατρός μου συνέστησε μια επανάληψη της Β'χοριακής μετά από 3 ημέρες οπού βγήκε 1780.

Με το καλό να πάρεις ευχάριστα αποτελέσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι η χωριακη ειναι τελεια!!!!(δεν εχω κανει εγω στην εγκυμοσυνη αλλα πλεον το μαμμυ με εχει κατατοπισει πληρως!!!το οτι ανεβαινει τοσο καλα,σημαινει οτι ολα πανε καλα!!

μια χαρα θα ειναι ολα!!!θα δεις και το σακουλακι σου!!!!μην αγχωνεσαι για τιποτα!!!φιλακια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου,αν τελικα ολα πανε το ιδιο καλα κ με εμενα,με εσενα κ τη Ραφαελ θα γεννησουμε σχεδον μαζι!!Εγω τελευταια περιοδο ειχα 2 Φεβρουαριου κ εχτες 28η μερα του κυκλου μου ( εχω κυκλο 26-29) η χοριακη μου ηταν 58.5...μικρουλα,αλλα με τον γιατρο που μιλησα μου ειπε να μην αγχωνομαι δεν υπαρχει λογος,την εκανα κ σχετικα νωρις,η συλληψη μαλλον εγινε κ πιο αργα...τελος παντων σκεφτομαστε ΜΟΝΟ θετικα κ οτι ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!

Και εγω απ'οτι υπολογιζω θα γεννησω τελη Οκτωμβρη,οπως κ στην 1η μου εγκυμοσυνη,μαλλον τα ζουζουνια μου κ τα δυο θα εχουν κοντα-κοντα γενεθλια!!!!Αχ,Παναγια μου,τα γραφω κ δεν το πιστευωωωωωωω!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw ekana exthes xoriaki k eixa 16,kati monades...

tha ksanakanw aurio na sigoureutw. pantws min anisuxeis ola tha pane kala...

emena polla koritsia apo edw mou edwsan elpides k eilikrina pisteuw pws eimai egkuos k elpizw ola na pane kala...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 years later...

Καλημέρα, είναι μια χαρά εγώ ξεκίνησα με 44, νομίζω ήταν την πρώτη μέρα της καθυστέρησης, η τιμή της χοριακής είναι ανάλογη με την ημέρα σύληψης που δεν μπορείς να ξέρεις ακριβώς πότε ήταν! Μην αγχώνεσαι καθόλου, λογικά ο γιατρός θσ σου ζητησει επαναληπτική μετά από 2 ημέρες για να δει την αύξηση, επειδή είναι πολύ νωρίς δεν μπορεί να δει μωράκι έτσι η χοριακή είναι  μόνη ένδειξη!!! Με το καλό το μωράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω με 7 μερες αν θυμαμαι καλα καθυστερηση 3.000 και ηταν...ο γιατρος κ η μικροβιολογος π ειχαν πει οτι ηταν πολυ ανεβασμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !εγώ με 3 μερες καθυστερησης ειχα 550 μου ζητησε επαναληψη σε 2 μερες είχα 1590 ειχε υπερδιπλασιαστει ολα καλα ..φυσικα και παιζει ρολο η μερα της συλληψης εκει που ανησυχουν ειναι αν εχει 20 πχ η 30 με μια βδομαδα και καθυστερηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ.ΤΕΡ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 07/01 Κ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ 02/02 ΒΓΗΚΕ 143 Κ ΧΤΕΣ 499.Κ ΑΝΗΣΥΧΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΥΨΗΛΗ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΜΠΩ ΣΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΛΟΓΟ ΑΛΛΑ 13/01 ΜΕ 20/01 ΠΗΕΑ ΜΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Κ 18/01 ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ.ΔΗΛ 12Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟΣΗ ΧΟΡΙΑΚΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

κοριτσια μην αγχωνεστε οι τιμες παιζουν αναλογως ποτε εγινε η συλληψη! εγω στη πρωτη μερα καθυστερησης ειχα 1760 μοναδες !ειχα μικρο κυκλο ομως οποτε εγινε και νωρις η συλληψη:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
στις On 23/2/2010 at 1:39 ΜΜ, ο/η mdion είπε:

Καλημέρα και από'μένα!

και εγώ σαν την Rena79! Μετά από 5 μέρες καθυστέρηση έδειξε 0 και έτσι ήμουν σίγουρη οτι απλά είχα ανωμαλία στον κύκλο :blink::blink: ! Μετά από 10 μέρες καθυστέρηση είχε δείξει γύρω στο 50 και μετά πήρε την ανηφόρα και δε μας σταμάταγε τίποτα! Αισίως διανύω τον έκτο και περιμένω με ανυπομονησία το αγοράκι μου τον Ιούνιο! Μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά!

Φιλιά

@mdion είσαι εδώ; ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...